Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

A: "To je hrozné..." (fixative: trolling 100%)

 

- Q: "Príliš veľa požiarov je spôsobených presnými delami..."

A: "To je hrozné..."

 

- Q: "Nefungujú žiadne módy!"

A: "To je hrozné..."

 

- Q: "Priest bol presunutý o tier nižšie, wtf?"

A: "To je hrozné..."

 

Hráč Vesil: "Prestávam hrať hru!" SerB: "To je hrozné..."

Hráč Vesil: "Nemáš veľa slovíčok" SerB: "To je hrozné..."

Hráč LordStuped: "Robíš si srandu z hráčov ktorým sa nepáči tento patch" SerB: "To je hrozné..."

"FPS výrazne klesli" SerB: "To je hrozné..."

 

- fixative: "SerB je hrozný"

 

 

Tohle mně zase hrozně pobavilo. Občas je naSerB srandovní. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu. Serb má malou vůli  přestat kafrat.

 

SerB to má možná v popisu práce, zato tebe do hraní něčeho tak blbýho (podle Tvých keců), jako je WoT, nikdo nenutí. Takže, ať chceš nebo ne, tak ten "pitomec" SerB a ostatní z WG udělali hru, od které ty se nedokážeš odtrhnout, čili to co dělá, dělá asi dobře ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SerB to má možná v popisu práce, zato tebe do hraní něčeho tak blbýho (podle Tvých keců), jako je WoT, nikdo nenutí. Takže, ať chceš nebo ne, tak ten "pitomec" SerB a ostatní z WG udělali hru, od které ty se nedokážeš odtrhnout, čili to co dělá, dělá asi dobře ;-)

Asi ne protože to hraju čím dál tím méně a kdyby mi někdo nabídnul slušné peníze, tak to prodám okamžitě a ani nevzdechnu. Snaha WG je určena uplně jiné skupině hráčů a tou je 80% rudých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná pro tebe ale pro mě to je jasné. Když je něco dobrého a dokonce se to zlepšuje, tak je to pro mě stále stejně přitažlivé a nebo dokonce přitažlivější. Když je něco stejné a nebo horší, tak můj zájem o to klesá. Asi nejsem normální a normální je něco dělat i když je to nahovno furt se stejnou vervou, že? Ty to tak asi máš ale já nee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, normální by bylo hru, o které už bůhvíjak dlouho tvrdím, že je vlastně uplně na prd, pro lamky a dělá ji banda vypitejch běloruskejch bezmozků, přestat hrát úplně ;-)

Zatím nemám náhradu a tak to sem a tam ještě zahraju a je možné, že časem to zakape uplně. Už jsem tak přestal hrát dvě jiné online hry. ROk a nebo dva to jde ale pak to postupně opadává až to utnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím nemám náhradu a tak to sem a tam ještě zahraju a je možné, že časem to zakape uplně. Už jsem tak přestal hrát dvě jiné online hry. ROk a nebo dva to jde ale pak to postupně opadává až to utnu.

A co povies D.D.Davovi ze si dostal dozivotnej ban?To akoze skoncis aj v klanu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím nemám náhradu a tak to sem a tam ještě zahraju a je možné, že časem to zakape uplně. Už jsem tak přestal hrát dvě jiné online hry. ROk a nebo dva to jde ale pak to postupně opadává až to utnu.

 

Kanáre, až s tím skončíš úplně, tak mi to řekni a já prodám artyny. Já už je tam mám vlastně stejně jen kvůli tobé. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co povies D.D.Davovi ze si dostal dozivotnej ban?To akoze skoncis aj v klanu?

Klan jede například ve WT, tak není problém a pokud nikdo nekoupí účet, tak ho můžu klanu přenechat. Ale to je moc kdyby a coby. Zatím si dám pár bitev s tím, co mi přijde zábavné a jsem spokojený. Hlavně žádné expení, to je vražda potom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22.6.

- Storm není spokojen se zvuky v 0.8.6. Některé budou přepracovány nebo ve verzi 0.8.7 navráceny do podoby verze 0.8.5 (konkrétně zasažení tanku a zvuky explozí).
- u tanku T-44 bude implementován zvuk řazení a otáček motoru závislých na právě dosažené rychlosti, založený na skutečných zvucích
- víkendový speciál na RU serveru se zdvojnásobeným příjmem a zkušenostmi pro top hráče je VELMI populární
- statistická data ohledně množství hráču, kteří hráli/hrají za artilerii nebudou zveřejněna
- Type 59 nebude rebalancován
- jestli v 0.8.6 artilerie dostává dostatek XP za bitvu bude známo přibližně za dva týdny
- Storm tvrdí, že 0.8.6 nezpůsobila pokles výkonu (FPS) významnějšímu množství hráčů. Naopak, většině hráčů FPS vzrostly, pokud jste zaznamenali pokles, napište na podporu. Stížnosti ohledně propadu FPS se objevují po každém patchi.
- další patche přinesou nové herní prvky a optimalizace
- tanku Pz38H (“Micromaus”) byla snížena MM váha
- rebalanc lehkých tanků není v plánu
- je možné, že se objeví zničitelné písečné kopce (SS: nejsem si jist, co přesně tím myslí, ale nemyslím, že by šlo o terénní nerovnosti, spíše nějaké menší písečné prvky), ale nebude to nijak brzy
- dynamické množství dostupných stížností za den (SS: čím více hrajete, tím častěji můžete ve hře někoho nahlásit) prozatím zavedeno nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23.6

- míra poškození nezávisí na vzdálenosti cíle (SS: se zvyšující se vzdáleností se poškození nesnižuje, na rozdíl od penetrace)
- nerf TD prozatím není plánován – “pokud bude zapotřebí, tak k němu dojde”
- Q: “Jste spokojeni s patchem 0.8.6?” A: “Uvidíme za týden nebo dva. Pokud příjmy stoupnou, budeme spokojeni, pokud poklesnou, tak nebudeme.”
- dodatek k předchozí otázce Q: “Takže projekt bude vyvíjen dokud budou hráči platit? (s nadějí a trochou ironie)” A: “Proč ironie? Tak už to v životě chodí.”
- minivěže na SAU40, ARLv39 a AMX AC48 nesou různé typy zbraní, od kulometů po 20mm autokanóny
- až přijde tank 112, budou na čínském serveru dva T8 čínské těžké tanky (112 and WZ-111): “Potřebují je.”
- SerB myslí, že když vývojáři Westwoodu vytvářeli pro Red Alert sovětské tanky se dvěma děly, tak o tanku ST-II nevěděli (SS: ST-I se dvěma 122mm kanony)
- SerB nejezdí na kole (mnoho dalších WG zaměstnanců v Minsku ano), nejčastěji při cestování mezi Moskvou, Minskem a Kyjevem využívá vlaku
- rozdíl mezi britskou artilerií a těmi ostatními bude v tom, že “britská posádka bude servírovat čaj a pudink”
- tohle platí pravděpodobně jen pro RU server: SerB nedoporučuje vytvářet účty s přezdívkou “SerB” a se SerBovým avatarem (nebo jemu podobným), mohli byste dostat ban kvůli vydávaní se za vývojáře
- SerB si nemyslí, že by byla artilerie nerfnuta nepřiměřeně moc
- pokud se vám dynamická kamera nelíbí, SerB doporučuje vypnout ji
- T8 prémiový tank s automatickým nabíjením? “Až se takový objeví, tak vám dám vědět”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě, dokud se nad nima nesmiluješ a nevyužiješ svých jistě bohatých zkušeností na poli vývoje her a milostivě jim neporadíš, jak to dělat správně ;-)

Pleteš dvě věci dohromady. Hratelnost hry není přímo závislá na zisku a pokud bych bral v potaz pouze hratelnost hry pro zkušené hráče, tak tam už to jde uplně mimo jakýkoliv zisk protože by to pak muselo být postavené jenom pro zlomek celkového počtu hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítám, že zisky klesnou a tak bude WG dělat další pokusy = zmrveniny.

Blbost teď konspirovat. Zatím je na to čas. Až to vyjde a oni to popřou, pak to můžem řešit  :smile: 

 

- víkendový speciál na RU serveru se zdvojnásobeným příjmem a zkušenostmi pro top hráče je VELMI populární

 

Jako, že top XP nebo dmg má dvojnásobek XP a money? Nic lepšího by přidat nemohli. Konečně nějaká motivace a odměna pro ty, co umí nebo měli štěstí. SEM S TÍM!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22.6.

 

- Storm není spokojen se zvuky v 0.8.6. Některé budou přepracovány nebo ve verzi 0.8.7 navráceny do podoby verze 0.8.5 (konkrétně zasažení tanku a zvuky explozí).

 

- tanku Pz38H (“Micromaus”) byla snížena MM váha

 

To si ty zvuky nikdo předtím neposlechl? To snad není pravda...

 

A MM u mikromause - že by jenom do II. tieru? I když s těmi arty a TD je to skoro jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...