Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

Ve zkratce:

- za zbytečný expení arty žádná kompenzace.

- některé mody mohou ovlivňovat MM? (jak proboha?)

 

A na závěr typická ukázka arogance a rádobyvtipnosti...

- Ot: "Co se stane s VK2801 v 0.8.6 ve spojitosti s HEAT nerfem? Není sranda jezdit scouta bez děla..." Od: "Potom nejezdi scouta bez děla."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve zkratce:

- za zbytečný expení arty žádná kompenzace.

- některé mody mohou ovlivňovat MM? (jak proboha?)

Přečti si to ještě jednou...

 

"SerB uvádí, že vozidla jsou v tabulce řazené dle jejich MM váhy a vpřípadě, že se rovná, tak podle jejich názvu. Některé mody však s tímto mohou zamíchat"

 

EDIT: LucSculla byl rychlejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EA je neskutecnej moloch co vydava chvilema takovy sracky, ze mi to hlava vubec nebere. Dokazala znicit par naprosto genialnich titulu a par titulu je na oplatku skvela.. Ale kvantita totalne prevazuje nad kvalitou

Bethesda a jejich bugy v prvnich releasech bych radsi vubec nekomentoval..

To první... Řekněme, že od EA sem toho zas tolik nehrál a podělanej titul může bejt subjektivní pocit. Jasně. Bethesda a stabilita jejich her je dost zajímavý téma. Ale nakonec to stějně šlape se sakra slušnou grafikou a ty hry 

stojí za to hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14. 5. 2013:

- finální podoba CW začíná získávat své obrysy: je potvrzeno, že si zde své místo najdou i low tier tanky

- moderní tanky (1960+) nebudou nikdy do WoT zavedeny, SerB se vyjádřil, že pro moderní tankyby musela být vytvořena nová hra

1. No to sem fakt zvědavej. Nezdá se mi to jen to vidim.

2. Cha chááá. A ta T-62 a Leopard 1 je sakra co? Vzduch? Kdo je má sakra brát potom vážně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Bonebreakers

- dle SerBa, Střetnutí na Prochorovkce encounters nekončí příliš brzo a s příliš malým skore

 

Ach jo to jsou, ale volové posledních dest bitev na této mapě s tímto modem mně skončilo bez jedineho mrtveho tanku, vlastně asi dvakrat byl 1-2 killy) vetsinou tak do 2 minut. Vzdyt jim to musi hazet statistika, ze na tehle mape s timto modem je neco spatne - ten blbej kruh dali spatne a opet nechteji priznat chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15.5.2013

-Potvrzeno ze supertestu: vývojáři mají nový způsob jak detekovat současné módy (nelegální) z replayů pro celou bitvu (když nahlásíte hackera ticketem, vývojáři mají způsob jak zjistit jaké módy používá)
-vývojáři nekonsultují problémy s replayi s hráči, protože vše co dostanou je brekot
-suma kreditů v prohře nebude snížena a pro výhry nebude zvýšena - vývojáři nad tím přemýšleli už dávno, ale rozhodli se, že současný balanc je v pořádku a roty prokázali, že takovýto krok je nelogický
-je možné, že rozdíl mezi prohrou a výhrou v rotě bude snížen (kredity)
-podle SerBa, tanky Gaijin War Thunder nemají moc šancí porazit WoT
-spolu s novými kamuflážemi, hráči co již mají kamufláž zakoupenou nedostanou goldy/kredity zpět
-Storm na konspirace o WoT - "Je to stejné jako v reálném životě. Reálný život je také plný konspiračních nesmyslů. Podle nich za vše můžou červení, nebo bílí, nebo zelení."
-Ersatz Panther dostane americké hvězdy, ale nedostane US kamufláž
-WoT pro linux definitivně nebude. Zatím se neví, jestli nebude WoT pro MacOS
-Britské dělostřelectvo přijde tento rok
-není známo, jestli Japonské tanky přijdou letos
-druhá německá větev TD již letos? "Všechno je možné"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plánujete umožnit přehrávat záznamy bitev z předchozích verzí hry?

Toto neplánujeme. Je to hlavně kvůli změnám které přijdou s novým obsahem, jako jsou nové mapy s přepracovaným terénem, modely tanků a další...

Kdy bude upraven interface, aby bylo vidět zda je někdo v bitvě nebo ne?

Něco takového je v plánu na poslední čtvrtinu tohoto roku. Ale toto není slib.


Máte nějaké další informace o podpoře více jader? Do jaké míry je již zavedena a co se ještě musí udělat?

Informace o tom předáme až přijde správný čas.

Máte nějaké záměry s tanky nízkého tieru v Klanových válkách?

Ano, máme něco v úmyslu.

Nějaké plány udělat tlačítko pro přímé znovupřipojení do hry po ztrátě připojení?

Pokud neopustíte bitvu kliknutím na „Návrat do garáže", můzžete se znovu připojit.

Zveřejníte nějaká čísla ohledně toho, kolik se používá premiové munice ve srovnání s normální municí?

Jak jsme několikrát zmínili, tato data zůstanou jen pro interní využití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Serb a kladivo nějak nechápe asi, že tanky od Gaijinu nemusí WoT nějak porazit ale stačí, že tady budou a když nebudou loterie, jako je WoT, tak hráči, kteří mají v hlavě mozek budou mít co hrát a WoT to nebude.  :Smile_trollface-3:

To je podle mě ale právě to co si SerB myslí. Jelikož hráčů s mozkem je ve WoT jak šafránu, tak jim moc zákazníků neodejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je podle mě ale právě to co si SerB myslí. Jelikož hráčů s mozkem je ve WoT jak šafránu, tak jim moc zákazníků neodejde.

Přesně tak, uberlamkám a dětem systém náhod WOT velmi vyhovuje, protože kdyby to bylo reálnější, tak by si ve hře ani neprdli a umřeli by. To by je jaksi nebavilo a nehráli by to, ale to WG nepotřebuje, WG potřebuje masy nemyslících, ale platících zákazníků a vo tom to je. :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, uberlamkám a dětem systém náhod WOT velmi vyhovuje, protože kdyby to bylo reálnější, tak by si ve hře ani neprdli a umřeli by. To by je jaksi nebavilo a nehráli by to, ale to WG nepotřebuje, WG potřebuje masy nemyslících, ale platících zákazníků a vo tom to je. :Smile_great:

Na druhou stranu jim to můžeme těžko zazlívat, že. Masy nemyslících a PLATÍCÍCH zákazníků jsou snem každého obchodníka ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale on Serb a kladivo píše něco o poražení WoT, což je blbost. Nikdo je asi porážet ani nechce, takže se jenom blbě nafukuje. Jde o to, nabídnout jinou alternativu, která tady zatím není a sebrat jim posledních (odhaduju 20%) pár hráčů, kteří chtějí hrát a nikoliv střílet jak o závod a jezdit po mapách a nepřemýšlet a vyhrávat a nevědět ani proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16. 5. 2013:

- SerB reaguje na War Thunder: "Ano, hrál jsem ho, ale je mi líto, nebudu to komentovat - děláme mnoho věcí jinak a navíc někteří vývojáři reagují na podobné komentáře poněkud nervózně."
- Ot: "A osobně se ti WT líbí?" Od: "Jak jsem řekl, děláme mnoho věcí jinak."
- premiové arty vyšších tierů pro teď nebudou zavedeny
- údaje o bitvě jako ujetá vzdálenost nebo čas v bitvě strávený nemají vliv na příjem expů a kreditů
- všechna vozidla jsou bylancovány samostatně a ne podle parametrů dané třídy (Schorai: A přesně tu je asi problém...)
- reakce na možnost změny pravidel pro kupování kamufláže: "Jestli nějaká nastane, dáme vám vědět"
- důvodem pro nerfnutí penetrace v 0.8.6 je "čirá zlomyslnost" (Schorai: Taky odpověď jak noha :D)
- reakce na fakt, že premiové tanky jsou schopny střílet zlatou munici bez toho, aby se ocitly v mínusu: "V takovém případě ale postrádají jejich primární roli - farmení kreditů"
- Ot: "SerBe, co plánujete udělat s klany, které kopírují názvy jiných slavných klanů - máme tady takových už spoustu" Od: "Představ si to, jmenuju se Sergey a myslel jsem si, že je to jen mé jméno, ale ukázalo se, že je mnoho lidí kolem okopírovalo pro sebe. Jak teď s tím mám žít?!"
- nebude možné střílet, když je tank pod vodou
- Sturmtiger bude TD, nikoliv arty
- je možné, že až bude zaveden mechanismus pro více věží, Churchill bude mít použitelné dělo ve svém trupu
- premiové moduly pro neprémiové tanky nebudou zavedeny
- Leopard: když byl posunut na vyšší tier, nebyly pro něj nalezeny žádné vhodné děla krom děla 30mm Mk103
- dle SerBa není žádná ideální sestava pro hru, neboť tu jsou různé mapy, taktiky a schopnosti jednotlivých hráčů
- podle SerBa při balancování tříd tanků není nutné aby měli stené průměrné poškození (toto neplatí pro LT) (Schorai: Jestliže to neplatí pro LT, možná měl namysli spíše DPM)
- dle SerBajsou důvody pro nezavádění tanků ze šedesátých let a novějších tyto: kompozitní a reaktivní pancíř, děla s hladkým vývrtem, systémy kontrolující střelbu, plynové turbíny (?) a většina tanků má podobné parametry...
- limit na renderovací vzdálenost: "Máme pro to komplexní důvody. Teoreticky bychom ji mohli změnit, ale pak by se střílelo pouze na tečky a horizontu, a to není příliš zajímavé. Ale pracujeme na tom."
- technicky je možné přidat plynové turbíny (?) do Panthera či Panthera II, ale prozatím se tak nestane. Avšak E-50 nebo E-75 je mít nebudou, Němci jim chtěli ponechat původní motory
- ATGM nebude zavedeno (Schorai: naprosto nemám ponětí, o co se jedná)
- SerB je v pokušení dát T-62A vylepšenou korbu z Objektu167M a 122mm D-83 dělo
- v 0.8.6 nebudou žádné tanky (arty) zdarma díky jejich přesunu tiery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

- Ot: "SerBe, co plánujete udělat s klany, které kopírují názvy jiných slavných klanů - máme tady takových už spoustu" Od: "Představ si to, jmenuju se Sergey a myslel jsem si, že je to jen mé jméno, ale ukázalo se, že je mnoho lidí kolem okopírovalo pro sebe. Jak teď s tím mám žít?!"

 

...představ si, že se jmenuji Adidas, Puma, Sony...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16. 5. 2013:

 

- Ot: "SerBe, co plánujete udělat s klany, které kopírují názvy jiných slavných klanů - máme tady takových už spoustu" Od: "Představ si to, jmenuju se Sergey a myslel jsem si, že je to jen mé jméno, ale ukázalo se, že je mnoho lidí kolem okopírovalo pro sebe. Jak teď s tím mám žít?!"

...

- ATGM nebude zavedeno (Schorai: naprosto nemám ponětí, o co se jedná)

 

ad. 1) SerB je skutečně kleštěnec býka... anebo možná moc chlastá :-D

 

ad. 2) ATGM = anti-tank guided missile (protitanková naváděná / řízená střela)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SerB je v pokušení dát T-62A vylepšenou korbu z Objektu167M a 122mm D-83 dělo

 to by mohl už mě štve jak musím dávat arty na 2 rány a batchat mě loupe po 400 a já jeho po 250 a ještě pomaleji

ATGM

nejsou to řízené protitankové střely?

sturmtiger bude TD, nikoliv arty
Ale strumtiger byla artyna aby zachvilku z MAUSe neudělali lehkej tank (z firefly chtěj zase TD)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11. 5. 2013

-materiál jádra podkaliberních střel nemá žádný další efekt na mechanismus penetrování (SS: nábojnice má penetraci X, nezávisle na tom z čeho je její jádro)

Navíc, nepochopil to SS špatně? Vždyť ocelové jádro má ve hře nižší penetraci než wolframové (= "AP" a "goldová" munice do Konisch děla VK). Moc si neumím představit, jaký další mechanismus mají na mysli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...