Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

jestli je to o těch artinách pravda, tak se slušně řečeno pos***..z kanárovo příspěvků mi je na zvracení..chápu že arti nemá rád..ostatně nikdo nemá rád když je 5 VIII arti v bitvě ale řešit to takhle šíleným nerfem nemá smysl..machmaking, že by upravili na +- 2 je taky kravina, pže malý rychlý tiery se s artinama stejně nedaj nahánět

 

maj to vyřešit na hulváta max 2-3 arti na hru a notoričtí artináři by si hold na los počkali místo 10 sekund třeba 2 minuty.tohle je řeření hodno hlupáka.díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě jenom dobře a kdyby arty zmizela úplně, tak mi to vadit nebude. Dokud jsem jezdil s TD nebo tančíkem do tieru VI tak celkem OK, ale jakmile jsem kdysi koupil JGPI, tak jsem se jenom bál vylízt páč hummel mě sundal na jednu ránu. Pokud tam byly třeba 4 arty na každý straně, tak jsem se jenom modlil aby si mě žádná nevšímala a hra mě vyloženě nebavila. Nehledě na to, že jsou mapy kde se schovat je velmi obtížné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za mě nerf arty by nejvíc potřebovali rychlopalky jako GW panther , loraini nebo třeba m12 nabíjejí rychle jako tanky ,střílejí přesně a celkem to bolí takovej OBj212 nebo m40/m43 než zamíří a než nabije a pak dá splashem stejně jako gwpanther.Víckrát mi tank zničili na ránu právě rychlo palky nebo než stihnu znova nasadit pás tak ho mám znova dole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuba nějak nechápe, že tohle je problém, který musel vzniknout protože artyny jsou tady. WG to nejprve vůbec nedošlo co z toho může vzniknout. Pak zjistili, že je tam 20% hráčů a tím slušný zisk a zvedli je na tier 8 a dali tam Batartynu a i jinak to zlepšovali a vůbec je nenapadlo, že se to logicky a zákonitě musí zvrhnout. Což se také stalo. Teď se v tom plácají a snaží se nepřijít o hráče, kteří hrají artyny a ani o hráče, kteří nechtějí hrát protože je tam artyn jaxraček. Z toho plyne, že je lepší artyny nikdy nemít a nemuset řešit problém. Jejich neochota se vzdát nějakých pár procent příjmů z toho dělá něřešitelný problém. Takže jak jsem psal, lepší se bez něčeho obejít, než z toho mít problémy. Asi jako u alkoholika, kde je lepší, když žádný alkohol nemá protože ukočírovat to chlastání neumí. Když se nad tím zamyslíte, tak komu by ta artyna chyběla, když by vůbec nebyla? Nikomu. Tak je to se vším na tomto světě. Když něco není, tak to nemůže nikomu chybět ale také to nemůže dělat problémy. Alkohol je príma věc ale zároveň obrovský problém a artyny, to je uplně stejná věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a co je Kubo fér na tom, že já si 2 roky expil desítkové mašiny a teď je mám v garáži na parádu?! Kdo je na tom hůř?! Každý trotl, který jenom mastí artyny má maximálně v garáži pár artyn a top artyny nemá možná ani 3 protože mezi nimi až zas takové rozdíly nejsou. Ale každý pořádný hráč má i víc než 10 tierů 10 a to je trochu víc práce a i peněz, nemyslíš? Aspoň teď vidíš, že když jsem tvrdil, že artyny tu nikdy něměli být, tak jsem měl pravdu protože je to fenomén, který naprosto vybočuje z hraní tanků a tím pádem na sebe láká minimálně 20% hráčů, kteří nechtějí hrát a zlepšovat se ale chtějí jenom co nejvíce škodit.

expil jsi expil a hrát je stejně neumíš :))))

 

Ted vážně Kanáre, myslíš si že to co udělají s arty této hře nějak pomůže? Dokážeš si ze své zabedněné hlavy vytlačit tu artyfobii a zamyslel se nad důsledky takového brutálního nerfu pro ekonomiku tého hry? Co budou dělat scouti? Z maskování se stane primární skill? Všichni co tady tak strašně nadáváte na arty se zamyslete, co se stane až se arty hrát nebudou vůbec. Zkuste zapnout ten kýbl co nosíte na krku a zamyslet se nad tím, jak se vám bude hrát úplně bez arty a probíjet kouzelné lesíky .

 

A další věc nad kterou je třeba se zamyslet. Ted WG zlikviduje arty, co bude na řadě příště? Třeba TD ?

 

Řešení problému tím že zlikviduju hratelnost strojem je jak jít na mravence s perlíkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG artyny nikdy nezruší a nerfů tady už bylo halda. Výsledek byl nula. O skautech se nemá cenu bavit protože když je artypárty, tak tam není ani jeden a když není žádná artyna, tak je na každé straně po třech T-50-2. Evidentně to mají nastavené tak aby se nemohlo stávát, že těch 5 artyn vyndá jeden skautík a tím pádem bude za pár minut konec bitvy. Oni se snaží o klasiku. Vlk se má nažrat a počet artyn se nemá omezit. Měli by hráči jako sami přijít na to, že s artynou se hrát nevyplatí. Samozřejmě, že je to hovadina ale copak už někdy WG udělalo něco dobře? Jejich uvažovaní je tak silně obchodní, že hráč ho nedokáže vůbec chápat. Když už tento problém nastal, tak jediné správné řešení by bylo omezit počet artyn na 2 a dát jim speciální čekací frontu. Vylepšit by se to dalo třeba možností mít ve frontě artynu i nějaký tank a kdo by měl pouze artynu, tak by holt musel déle čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne na tom nerfnutí arty sejří nejvíce to, že zase WG bohorovně totálně domrví stroje, které jsme pracně expili. Právně mohou, tak to udělají. Tečka  :Smile-hiding:

 

To jak vy**jí s komunitou, vše je jim dovoleno.To mně vadí. Konkurenci potřebují jako sůl, šmejdi.

 

Kromě nejvyšších tierů (9+10) byl artyny nyní v pohodě. Měli udělat hard cap na artyny 7.a 8. tieru na max. tři (ideální by byly jen dvě, ale to by už čekací doby byly příliš dlouhé) a bylo IMHO vymalováno. Kdo by chtěl hrát s artynou, tak by čekal déle. Pak by třeba raději vzal do hry jiné vozidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda jak tu dokážete rozběhnout flame o nepotvrzeném info. Každopádně, není ten "brutální" nerf jen úpravou artin pro jejich novej MM? Jak už tu někdo psal, jestli GWPanther začne být brán jako tier 6 tank a bude proti tankům 6 až 8 tieru, tak dle mého se žádný brutální nerf nekoná. Pokud ovšem ten nerf bude platit i pro top artiny pak to bude dle mého ještě zajímavé jak to s hrou zamává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemesis - jo, hřebíček na hlavičku. Otázkou je, jak bude ten nerf, pokud k němu vůbec dojde, postaven k MM pro artyny. Pokud mě to s S-51 bude dávat proti Tigrům, budiž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

expil jsi expil a hrát je stejně neumíš :))))

 

Ted vážně Kanáre, myslíš si že to co udělají s arty této hře nějak pomůže? Dokážeš si ze své zabedněné hlavy vytlačit tu artyfobii a zamyslel se nad důsledky takového brutálního nerfu pro ekonomiku tého hry? Co budou dělat scouti? Z maskování se stane primární skill? Všichni co tady tak strašně nadáváte na arty se zamyslete, co se stane až se arty hrát nebudou vůbec. Zkuste zapnout ten kýbl co nosíte na krku a zamyslet se nad tím, jak se vám bude hrát úplně bez arty a probíjet kouzelné lesíky .

 

A další věc nad kterou je třeba se zamyslet. Ted WG zlikviduje arty, co bude na řadě příště? Třeba TD ?

 

Řešení problému tím že zlikviduju hratelnost strojem je jak jít na mravence s perlíkem.

Mě osobně by nevadilo kdyby nebyla ani jedna, ale vyloženě neprosím na kolenouch aby se zrušily, protože na nízkých tierech je celkem zábava proti ním hrát. Na vyšších tierech stačí omezit počet na max 2, ale není normální, aby na mapě ( třeba Prokhorovka )kde se člověk nemá skoro kam schovat, byla na každé straně arty po 4 kusech a ještě takové ( GWpanther a GWtiger )co smetou tank na jednu ránu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přispěju trochou do mlýna.

a) WoT má komplexní ekonomiku pokud teď napůl zlikvidují arty tak se to pochopitelně dotkne i jiných míst hry (viz např jak někdo napsal skoutů)

b) Takto "na přání" hráčů pomalé-zlikvidování artyn je přesně cesta kdy příště se dotkne podobná věc Mause např zhlediska pohyblivosti a přidaj mu otáčení - "protože mě pak sejme rychlej tank a prostřelí zezadu"

c) Celá věc je nesystémová a pokud človk čte příspěvky kompetentních hráčů tak by stačilo omezit jejich počet.

 

Jinak sám mám T92 se kterou už nyní je hrát "lahoda" ale beru ji jen na odreagování. A když hraju s JagdTigerem nebo IS8 tak mě počet arty moc nevadí, stačí se umět přemísťovat. Je to hra pro zábavu přátelé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš ale tvůj pohled na zábavu je nějaký jiný, než můj. Artyny jsou něco podobného, jako když se bavím na pískovišti a stavím si tam bábovičky a pak přijde nějaký král Kazisvět a rozdupe mi celodenní snažení. Zábava u tanků spočívá v tom, že se můžeš přemisťovat, taktizovat a hledat slabá místa nepřítele. Jestliže je tvůj tank pomalý a máš proti sobě 3 a více artyn, tak je okamžitě zábava v prdeli protože se nezmůžeš ani na výstřel ze zálohy. Každý takový tě totiž bude stát minimálně pár stovek HP a nebo poškozené moduly. Celé snažení se pak smrskne na pouhé schovávání se a kalkulování, zda risknout přejezd k dalšímu baráku a nebo raději ne a to rozhodně zábava neni!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš ale tvůj pohled na zábavu je nějaký jiný, než můj. Artyny jsou něco podobného, jako když se bavím na pískovišti a stavím si tam bábovičky a pak přijde nějaký král Kazisvět a rozdupe mi celodenní snažení. Zábava u tanků spočívá v tom, že se můžeš přemisťovat, taktizovat a hledat slabá místa nepřítele. Jestliže je tvůj tank pomalý a máš proti sobě 3 a více artyn, tak je okamžitě zábava v prdeli protože se nezmůžeš ani na výstřel ze zálohy. Každý takový tě totiž bude stát minimálně pár stovek HP a nebo poškozené moduly. Celé snažení se pak smrskne na pouhé schovávání se a kalkulování, zda risknout přejezd k dalšímu baráku a nebo raději ne a to rozhodně zábava neni!

přesně tak, tohle přesně zažívám dnes s Ferdou. Vše již mám vyexpené krom motorů ( stupidně navržené že má unikátní motory ), tak jsem dost neohrabaný a pokud je tam moc artyn a otevřená mapa, tak si připadám jak v nějakém filmu kde stráž reflektorem prohledává terén a ja se rozmějšlím jestli dokulhat k dalšímu šutru, protože jinak bych nic nenastřílel...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se začíná omílat to, co je na 480 stránkách artyhumusu.

 

Artny ve hře jsou a budou. Dle mého soudu do hry patří po 1-3 kusech. Zažil jsem pár her typu četa tří T95 na Prochorovce, která projela skrz topolovou alej a smetla vše, co potkala. To věru nechci.

 

Myšleno všechny hra bez artyn, občasná hra bez artyn je příjemné a vítané zpestření.

 

Ovšem taky nechci potkávat s E-75 3x T92 a 2x Obj. 261. Obé (trvale bez SPG i tohle) je extrém.

 

Ale rád bych se mýlil, ale pokud bude opravdu implementováno zde nastíněné nerfnutí artyn, tak jejich počet IMHO neubude, ba se obávám že dokonce naopak se navýší. Protože bude třeba více bitev s nimi odehranými na jejich vyexpení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...