Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Nejsem fanda MMORPG... Ale jako tip si ti dovolím předložit Diablo III s datadiskem Reaper of Souls... Pořizovací cena kompletu (tedy D3 + datadisk RoS) cca 1100,- Kč... Žádné další poplatky nejsou (pokud nevydají další datadisk )... 

 

Jen si nejsem jistý, jestli se D3 dá nazvat čistokrevným MMORPG... (asi nedá)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím že to nejlepší už Tutik zkusil, Guild Wars 2. druhá nejlepší MMO poslední doby, The Old Republic, se platí měsíčně, takže nic. ostatní MMO jsou jen chabý pokusy, vždycky jsou vizuálně i hratelnostně mnohem horší než GW2. nejhorší typ jsou japonský MMOPRG, kde člověk nevidí nic než plnej monitor naskakujících čísek a komb. pak je tu třeba Elder Scrolls Online, to sice není jen tuctová kopírka ostatních MMORPG, ale prodává se za mnohem víc než je jeho skutečná hodnota (plus měsíční poplatky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím že to nejlepší už Tutik zkusil, Guild Wars 2. druhá nejlepší MMO poslední doby, The Old Republic, se platí měsíčně, takže nic. ostatní MMO jsou jen chabý pokusy, vždycky jsou vizuálně i hratelnostně mnohem horší než GW2. nejhorší typ jsou japonský MMOPRG, kde člověk nevidí nic než plnej monitor naskakujících čísek a komb. pak je tu třeba Elder Scrolls Online, to sice není jen tuctová kopírka ostatních MMORPG, ale prodává se za mnohem víc než je jeho skutečná hodnota (plus měsíční poplatky)

Zkusím LOTRa, tam je to nějak pohnuté s poplatky, ale myslím, že se také neplatí měsíčně. No a pokud se mi to nebude líbit, tak koupím zpátky Guild Wars 2. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jaromirpeha

Je tu nějaký fanda MMORPG, který by mi doporučil hru na občasné hraní za pár korun? Občasné myslím tím, že nechci platit měsíční poplatky. Jsem odkojen na hře Lineage 2 a celkem jsem si užil Guild Wars 2. Toho jsem se zbavil, ale přemýšlím, že hru koupím zpět. Taky chci zkusit Lord of the Rings Online .. Tolkiena mam moc rád.. Nějaké tipy..

Hrál jsem Aion - v US zadarmo, v EU je potřeba časem platit, ale stačí ingame. Hrál jsem Teru - je zdarma. Tam je zajímavý, že enemy nejde označit, ale spely a pod. musiš mířit - tudíž se dá také vyhnout již vypuštěnému např fireballu. PvP asi bude dost o skillu neb nejde o to rychle vychrlit svý skilly, ale pohybovat se, uhýbat a zaměřovat. Již nehraji neb parta se rozpadla a sám to není ono ...

Lord of the Rings Online jsem také zkoušel, ale neoslovilo mě to. Zkusil jsem Path of Exile - zdarma - docela mě to chytlo, ale .. za pár týdnů jsem toho nechal. Ale ten neskutečný strom skillů je velice lákavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po retro recenzi na bonuswebu jsem koupil na seamu Half life 2.Tenkrát jsem ho hrál ale už si to nevybavuju. A musím říct že je to pořád pecka! Graficky to jde i zvuky jsou good.Ale hlavně hra plná nápadů co chytne a nepustí po těch šitech co dnes vydávají je to neskutečný.Variabilita zbraní je úžasná a ten gravity gun je nejlepší, dává hře úplně jinej rozměr.Jízda v bugyně a vznášedlu... Mazec .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

nějak to nedovedu dobře vysvětlit, ale tahle hra se mi neskutečně líbí.. 

má to takovou tu správnou atmosféru, vypadá to jak klasický RPG ale zároveň je to MMO. takže malej zázrak

 

spousta lidí to přirovnává k ultima online, což nedovedu moc posoudit, protože ultima byla v mý době už vykopávka, ale je třeba masakr, že tam najdete jen klasický středověký zbraně (meč, dýka, sekera atd.), ještě kuš a luk a bude to komplet. 

 

hlavně žádný anime kokotiny\ a komba vyskakující přes půl monitoru 

 

jedinej gameplay v dobrý kvalitě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si brousím netem a narazil sem na zajímavou předělávku? FO3 a FNV nazvanou Tale of Two Wastelands, která, jestli sem to dobře pochopil, převádí FO3 na engin FNV a zároveň umožňuje přecházet z jedný hry(mapy) do druhý s jednou jedinou postavou. A tady bych se chtěl zeptat jestli to už někdo někdy zkoušel a co o tom může asi tak říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky to vypada, ale radsi bych si to zahral offline.

singl by byl super, kdyby kampaň byla jako třeba filmy o Hornblowerovi :) nebo s nějakou kocábkou někde pirátit a okrádat NPC

je fakt že random multiplayer bude asi o ničem, ale klanový války by mohly za něco stát, velký námořní bitky byly dost o taktice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dost často s tou hrou slyším slovní spojení "pay to win" :-)

je to zadarmo, stačí to jen stáhnout a zkusit. jestli je to pay to win, to nevím, ale podle mě má ta hra hlavně problém s cheaterama. spousta lidí dostává bany za cheaty (seznamy těch lidí jsou vždycky vypsaný na ofiko stránkách), ale moc to nepomáhá, protože je potkávám tak v každý druhý třetí hře. s tímhle by skutečně měli něco udělat, jinak mě ta hra ale docela baví, když se sejdou dva dobrý týmy a je to bez cheaterů, je to často dost napínavý. mapy jsou dobře vybalancovaný a prostředí dobře vypadá, až časem přidají víc herních módů, možná to člověka zabaví i víc než na půl ho´dky (jinak jestli se ptáš, proč na tebe reaguju i když jsi v mým ignoru, tak ignore list nefunguje zrovna moc dobře, takže třeba vidím když někam reaguješ.. ne že bych chtěl tyhle blbosti znova řešit, ale radši to píšu předem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych dal nějakou offline bukanýrskou. Offline je totiž jistota, že jedinej debil kterýho potkám budu já sám :biggrin:

Kdysi jsem neco takovyho hral, byla to celkem sranda, ruzne druhy munice (na plachty a tak....), ale jak se to jmenovalo uz fakt nevim. (Treasure of.....?.....)

Kazdopadne bych uvital namorni SIMULATOR s nejakym tim bojem ve stylu starych piratskych historek.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...