Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

7 z 10 vezmu li že průměr je 5... což je naprosto průměrná hra- rozuměj dobrá... je dobrých :-)

Train Fever neni pecka, ani zabavna hra, ver mi. Napsal bych proc, ale fakt se mi nechce. Rozcarovan jsem si zas nainstaloval Open TTD, to je zabavna hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dneska zkoušel Hitman Absolution a jsem z toho trochu zklamanej..

 

v tutoriálu to vedlo za ručičku, což se dalo čekat. v první misi ještě taky, ale takovým tím otravným způsobem, že to až rušilo při hraní. přitom by ty herní mechanismy byly jasný i podprůměrnýmu konzolistovi.. v druhý misi bylo jasný, že se dá target zabít na XY různejch způsobů, ale hra to stejně hráči musí říct, i když už to řekla předtím... trochu mi tam schází ten pocit z jedničky a dvojky, kde se člověk ocitl na místě a nashle, poraď si. mám rád hry, kde postupuju pomalu a akci si promyslím, což byl přesně případ starejch Hitmanů. v Absolution mi to chybí. pořád tam ale zůstává ten starej dobrej základ a nemyslím si že by to bylo hratelnostně vyloženě zlý

 

druhá věc je grafika a náročnost. dostal jsem tu hru jako bonus k nový kartě a přiznám se, že jsem jí ze seznamu vybral jen proto, abych tý kartě dal trochu zabrat. že je hra na maximální detaily náročná jak prase, to asi nemusím psát, problém je, že ona na max nevypadá nějak skvěle. člověk by čekal, že když to dá záhul většině grafickejch karet, že to bude vypadat realisticky. ošklivý to rozhodně není, ale některý efekty mi tam přišly jako pěst na oko, takže jsem je vypnul, jiný efekty vzhled hry měnily jen málo, přitom žraly moc FPS a když si člověk nastaví detaily na max, tak okolí furt nevypadá moc realisticky. interiéry ještě docela jo, exteriéry nic moc, hlavně když tam jsou kytky a tak. už jsem tu měl hry co šlapaly rychlej a vypadaly rozhodně líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recenze je to dobra, az na to ze hru ve vysledku prechvalili. Muze se vam snadno stat, ze se vam vlaky zaseknou a neni cesty zpet. Dale jsou tu priserne dlouhe nahravaci casy (loadovat musite, diky nemoznosti UNDO pri staveni trati. Ja bych dal 5/10 - pro fanousky vlaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zolty: Hitmana Absolution jsem skoro dohrál až na poslední misi :-) jak jinak... kde se mě už nechtělo patlat stealth atd. Jinak hra to není přelomová, ale je prostě jen dobrá... charismatický hrdina a časem je i cool... tento status si nemůže dát jen tak jaká hra :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když si představím jak tam budu skákat bez gravitace, v ruce VLADOF s max rate of fire a budu je tam jen kropit a řechtat se u toho, tak musím říct, že se docela těším :)

ale protože tu mám ještě Borderlands 2, který jsem ještě nedohrál a který má skvělý DLC, tak pre-sequel si asi ještě nějakou dobu nezahraju. vypadá to ale skvěle 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první match v Quake 3 Arena na mapě co jsem nikdy nehrál a Quaka naposled demo v době vydání a to bylo před 13ti lety :-D Stačí stáhnout cca 800mb a registrace a jde se na věc... hráči tam jsou, takže se nečeká... je to svižný a plynulý dokonalá odreagovačka :-) a jak dopadl první match? :-P

 

Uo0p.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak si na to netroufám. To byla docela fofrovačka, ještě větší než COD. Když COD začal, tak jsem patřil mezi špičku ale protože jsem byl asi tehdy už docela starý, tak ty výkony šly rychle dolů a těm mladým zase nahoru. Asi před rokem, když jsem chystal další Vsetínskou lanpárty, tak jsem se na COD server připojil a honilo se tam pár nějakých maníků a tak jsem se přidal. Po půl hodině mi začali nadávat do číterů.... :laugh:  tož nevím.......... :whistling: Ale když se přidali kolegové ze staré gardy, tak jsem měl chuť nadávat do číterů já jim :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...