Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Já objevil MMO Rail Nation... A jako příznivec Transport Tycoonu a Railroad Tycoonu jsem ve svém živlu... Takže momentálně ujíždím na tomhle... Báječná oddechovka...

 

(Poznámka pro případné adepty: Věnujte velký pozor při výběru serveru... Hra má tendenci vás cpát na americké servery, ale jsou i české)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já objevil MMO Rail Nation... A jako příznivec Transport Tycoonu a Railroad Tycoonu jsem ve svém živlu... Takže momentálně ujíždím na tomhle... Báječná oddechovka...

 

(Poznámka pro případné adepty: Věnujte velký pozor při výběru serveru... Hra má tendenci vás cpát na americké servery, ale jsou i české)

To vypada skvele! Ackoli mi neni jasne jak to muze fungovat jako MMO urcite budu patrat a zkusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, dneska jsem dohrál Wolf Among Us, Steam mi oznámil že je poslední epizoda ke hraní.. čekal jsem trochu víc, Telltale Games si tady sice drží svůj standart, ale proti Walking Dead je to slabej šálek. námět je originální a poutavej, některý postavy jsou ztvárněný naprosto skvěle (Krvavá Mary:))), příběh je průměr. když tohle člověk hraje po Walking Dead, tak se zkrátka neubrání určitýmu srovnání, a v tom Wolf prohrává docela jasně. herní doba je ani ne poloviční??? za 8 hodin bylo po všem, a to jsem prozkoumával všechno. krátká herní doba zamrzí o to víc, že z toho tématu by se dalo vytřískat fakt hodně. dál je tady mnohem míň překvapivých momentů, občas nějaká bitka, odhalení nebo posun ve vyšetřování, ale jinak je to prostě jen klidně ubíhající detektivka v netradičním prostředí. vlastně jsem to dohrál jen protože Bigby byl sympaťák a Sněhurka byla sexy as hell, ale jinak spíš smíšený pocity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spec ops: the line.

 

Koupeno v balíčku Humble Bundle. Primárně kvůli touze zkusit Bioshock i Mafii. Ale po recenzi této srandy jsem dohrál první ji. Musím říct, opravdu něco naprosto jiného. Střílečka z pohledu třetí osoby, zajímavě zasazená do Dubaje. Příběh je opravdu temnější a není to klasická střílečka. Nic vyloženě reálnýho, ale hra má ducha a atmosféru. A vícero konců, taky paráda. Musím říct, že příběh a konec byly naprosto výborný. Přestřelky místy zdlouhavé, menší arzenál jak v jiných střílečkách, ale oblíbence si najdete. Zbraně pro nedostatek munice budete střídat. Doporučuju aspoň zkusit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primárně kvůli touze zkusit Bioshock i Mafii. 

 

Bioshock se mi líbil... A dvojka možná ještě více než jednička... (což u dvojek nebývá zrovna pravidlem) Ale s čím mám vnitřní problém je Infinite... Netvrdím, že je špatný... Jen mi přijde takový.... divný.... Takové jak když jíte jídlo, které není špatné, ale cítíte, že v něm něco chybí... Nevíte co, prostě něco... Ale ten pocit toho, že tam něco chybí úplně překryje i tu (ne zrovna špatnou) chuť jídla... A místo abyste si jídlo vychutnávali tak přemýšlíte co tam chybí... Takhle nějak to já mám s Infinite... Místo abych se u toho bavil, tak přemýšlím co mi to tam chybí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alan Wake: American nightmare je béčkový horor a datadisk ke hře Alan Wake, který nedopadl rozhodně vůbec špatně, ale s původním psychologickým Wakem nemá nic moc společného, protože se spíš jedná o jeho akčnější odnož. Co se mi líbí tak to je úvodní menu, které má tu správnou atmosféru do podobného typu hry. Čeština je zde přímo od tvůrců, takže lahoda. A o co se jedná ve hře? Prozradím jen to, že se pohybujete v nějaké časové smyčce a ve třech lokacích, které jsou nápadité a hlavně funkční (v každé z nich potkáte sličnou děvu :-) jinak příběh není zrovna perla téhle hry, ale na druhou stranu neurazí stejně jako čtení posbíraných rukopisů. Celková hrací doba činí 4 hodiny, což je vcelku v normě a víc ani člověk nečeká. Mé osobní hodnocení je 7 z 10, ale já mám Alana Waka opravdu rád, ta osobnost je zajímavá a musím uznat, že dost charismatická. Zbraňový arzenál také neurazí a brokáda vše jistí ;-) a některé momenty podbarvené hudbou jsou the best...

 

P.s.- já chci Alana Waka 2 !!!

 

c3wbQ.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem dohrál Bishock Infinite, herní doba celkem dobrá, asi tři večery.. čekal jsem, že to bude vypadat nějak takhle, protože jsem hrál předcházející díly, ale po těch oslavných recenzích jsem myslel, že to bude lepší. chvílema zábavnej a chvílema značně frustrující zážitek. slovo frustrující se týká hlavně posledních úrovní, takže to docela kazí celkovej dojem. vlastně jediná věc, která mě dotáhla až do konce, byl příběh, zkrátka mě zajímalo, jak to dopadne. po hratelnostní stránce je to průměrná až podprůměrná střílečka. nevím jak to vypadá na lehčí obtížnost, ale na hard jsou poslední levely osina v zadku, kdy člověk například musí projít dlouhou pasáž v jednom domě s velice omezenou zásobou munice (nová se nikde neobjevuje), ta vystačí asi tak na jednu desetinu všech nepřátel, když munice dojde, zbytek musí porubat na blízko, což je samozřejmě sebevražda, takže vyřešit to jde jedině dalším a dalším respawnem, dokud nejsou všichni mrtví. kdo tohle vymýšlel, by zasloužil facku. většina ostatních soubojů vypadá tak, že po chvilce klidu se objeví velkej spawn nepřátel různý síly, kde se všechno mění v neskutešnej choaos a jde jen o to, kdo do koho dřív vysype víc munice, v mezičasem člověk běhá s shání munici co mu došla, přičemž je konstantně v křížový palbě. bleh. další věc, která mě iritovala bylo to, že Booker se sice celou dobu tváří jak největší frajer, ale neunese víc než 2 zbraně? ke kterým navíc nemá ani moc munice, když vezmu v potaz že do průměrnýho enemáka musím vysypat tak půl zásobníku... já si zkrátka pod těžkou obtížností představuju herní výzvu, a ne frustrující rubačku. například Deus Ex HR nebo Dishonored jsou na hard výzva, Bioshock nikoliv. řeknu vám rovnou, že kdybych tuhle hru kupoval za plnou cenu, tak těch peněz lituju. takže plus za hezkou vizuální stránku, příběh a dabing postav, mínus za nevyrovnanou obtížnost, arkádový prvky, špatnej level design. nedoporučuju. i když dneska už je to stejně jedno, většina lidí se pravděpodobně nechala strhnout všeobecným hajpem a hra se jim jistě strašně líbila. za mě 5/10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přiznám se že jsem Infinite hrál stejně jen kvůli ní ^_^ :

 

jj, ona byla fajn, teda aspoň většinu času, docela kočka plus dostala dobrej dabing, stejně jako Booker, to dávalo celý hře šmrnc, bez toho by to bylo imho uplně o ničem (asi jako předchozí Bioshocky :-D).

já to koupil v bundlu s X-COM, na to se těším hodně

 

 

mrkněte na SpinTires

 

myslím že SpinTires je tady na fóru jedna z nejdiskutovanějších her :) jinak jo, mě se to líbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tam nejvíc prudil výběr zbraní. Veškerý automaty dělaly to samý (dohromady nic) a ten zbytek.... No raketomet byl na cipa. Salomet tak leda v nouzi nevyšší. Nakonec sem používal jen karabinu a magnum. A občas snajperku.. Ale hra to byla fajn. Hlavně ten svět byl krásně udělanej. Vlastně všechny xD 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem na chvilku zkusil Spec Ops The Line a je to zajimavy. Tezka koridorovka a ten system kryti u prekazek a strileni zpoza toho by jeste potreboval doladit (nebo jsem kopyto :-D ) ale jinak fajn hra :)

Kupoval jsem to na https://www.humblebundle.com/ ai s tema ostatnima hrama to budou dobre vynalozeny penize. Jeste jsem zvedavej, co k tomu dostanu v Tuesday at 11:00 a.m. Pacific! :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem na chvilku zkusil Spec Ops The Line a je to zajimavy. Tezka koridorovka a ten system kryti u prekazek a strileni zpoza toho by jeste potreboval doladit (nebo jsem kopyto :-D ) ale jinak fajn hra :)

Kupoval jsem to na https://www.humblebundle.com/ ai s tema ostatnima hrama to budou dobre vynalozeny penize. Jeste jsem zvedavej, co k tomu dostanu v Tuesday at 11:00 a.m. Pacific! :Smile_trollface-3:

Rozhoduj se dobře. Nechť tě nepotká ten nejhorší konec. Jako mě poprvé.

 

Paradoxem je, že nemůžu říct, ať se dostaneš k dobrému konci :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...