Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Stručně: tragedie. Já ty mentaly snad přitahuji. Dnes nebyla hra bez siemka, a pozývame do polského klanu. Podle toho to taky vypadalo. Win/lost odhaduji tak na 10/40, no nádhera...

stručně ti na to odpovím: kdo na veřejným fóru označí někoho za mentála jen na základě jeho státní příslušnosti, kvůli nějakejm ubohejm předsudkům, ten to nemá v hlavě v pořádku. a taky má od mě -1. muck ***** :*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stručně ti na to odpovím: kdo na veřejným fóru označí někoho za mentála jen na základě jeho státní příslušnosti, kvůli nějakejm ubohejm předsudkům, ten to nemá v hlavě v pořádku. a taky má od mě -1. muck ***** :*

 

Taky názor, a já ti ho neberu. Nebylo to na základě státní příslušnosti, je to jako další poznámka, a bohužel i jako zkušenost. Chtělo by to trošku číst. Podle státu je mi jedno s kým hraji, když se chová trošku rozumně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Taky názor, a já ti ho neberu. Nebylo to na základě státní příslušnosti, je to jako další poznámka, a bohužel i jako zkušenost. Chtělo by to trošku číst. Podle státu je mi jedno s kým hraji, když se chová trošku rozumně.

nebylo? vždyť to z toho jasně vyplývá. pokud je ta tvoje poslední věta pravdivá, tak je to jenom dobře, příště bys měl ale víc vážit slova a rozmyslet se než sem něco napíšeš. někdo by si to mohl špatně vyložit. (zajímavý je, že ve výsledku skončil můj příspěvek s mínusem :) to je tak, když někdo na tomhle fóru projeví určitou dávku tolerance, která se tu asi moc nenosí. aspoň si človek může udélat obrázek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stručně ti na to odpovím: kdo na veřejným fóru označí někoho za mentála jen na základě jeho státní příslušnosti, kvůli nějakejm ubohejm předsudkům, ten to nemá v hlavě v pořádku. a taky má od mě -1. muck ***** :*

Pleties si predsudky a skusenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltare, běž nadávat a hodnotit mě do Hráčů na odstřel, to je mnohem víc cool a budeš i spokojenější. Chocho je jenom nějaký nezajímavý hráč, na něm to není ono.... :Smile_blinky:

ani ne. mě moc nebaví flamovat na forech. radši řeším tanky atp. bohužel tohle celý forum se v poslední době nějak mění, už to tu celkově není moc kuul jak píšeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje zkušenosti jsou takový, že u polskejch hráčů je stejný procento noobů a skillerů jako u čechů, němců nebo u kohokoliv jinýho.

Me by zajimalo jestli je to fakt pravda. Kazdej narod ma sva specifika, Polaci jsou napriklad mnohem vic katolici nez my, podle me i mnohem horsi hraci WoT (v prumeru!).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá bitva na Dolech... vítězství 13:-1... A kupodivu tu nezačal s team killem všemi opovrhovaný hráč Polska, ale nějaký Čecháček... Přesněji hráč Tusculanus z ROYAL si hned ze startu dal team kill na enemy artyně... Jo, taková hloupá vyhraná bitva snad baví míň, než pořádná prohra....

Moto ROYALU "Tento klan jsem založil pro hráče,kteří nehledají nedostatky ve hře, ale berou tuto hru z nadhledem.Synonymum pro klan je slušnost,nebudem tady tolerovat jakékoliv urážky,nadávky či výsměch a to platí jak pro spoluhráče tak nepřítele.Hlavní cíl je združit hráče podobného smyšlení a užívat si zábavu na úrovni" asi trochu ztrácí význam... Po pracovní době můžu dodat screen i replay :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MadSnake: taky mám dost hrozný zkušenosti s hráčema z českejch klanů. naposledy to bylo tak, že jsem jel s Batchatem a se mnou byl v týmu jeden týpek z nejmenovanýho českýho klanu v artyně. ve chvíli kdy se k týhle artyně rozjela nepřátelská T-50-2, jsem měl jeden náboj v zásobníku, kterým jsem toho scouta minul, neměl jsem šanci ani zastavit blokem, nic. samozřejmě že po spotu nepřítel sundal toho hráče v artyně, hned na to od Čecha v artyně přilítla dost ostrá sprcha, jakej je Batchat noob, retard a ještě daleko horší slova (psal anglicky, asi neznal můj klan, jinak by mi možná napsal česky).. jenom jsem valil oči a odepsal jsem mu česky, že jsem nemohl T-50-2 zastavit z těch a těch důvodů (ono to není lehký ani když člověk teoreticky může), že jsem jeho klan vždycky považoval za slušnej a že jsem se asi spletl v úsudku. na to už mi neodepsal. nebudu jmenovat jméno hráče a ani klan, kvůli jednomu hráči nebudu házet do pytle celej, klan, ale i tak mě to dost hnusně překvapilo, jeho projev byl DOST na pováženou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už spíše jenom pro pobavení. Dnes bitva "El Haluf", naše KV3 na začátku napsal "bacha na naši ARL44, zlý hráč". Od té chvíli na něho dotyčný v polštině ( promiň Zoltare ) asi 1,5 minuty psal a různě útočil, přesně do té doby, než ho jako prvního sundala nepřátelská artina. Stejně tak i jeho kolegy z čety. V rámci toho, že to byli naši pomalu top hráči, tak výsledek byl fakt rychle jasný. Taky tu hru hraji hlavně pro zábavu, v poslední době ji ale moc není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusis davat ziadny screen....ano, urobil som to vo chvilkovom skrate, lebo uz dva dni expim s jgdpantherom a mozem sa aj poskladat a vystrielat vsetko mozne, aj tak je to porazka za porazkou....uz som to skratka nezniesol.....A nemyslim si, ze je vhodne sa hned navazat do klanu a pod.....Tymto sa vsetkym dotknutym chcem ospravedlnit. A este raz, madsnake, hadzat to na klan je dost mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorší ocenění-ocelová zeď. Znamená to, že vás váš tým nechal ve štychu. Na murovance jsem jel capnout s T1Hevy a 20m před kruhem mě artyna sundala pás a v lese nakonec byly schovaný ještě 3 obrněnci. Volal jsem o pomoc a spot no nakonec to stihli, ale tak tak 10HP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pz35(t): 11 výher, 1 prohra, 1 remíza.

Ale hru vypínám! 5x po sobě hrát Prochorovku je moc! Navíc bych čekal nějakou bitvu s I. a II. tierem, ale né...pořád trojky..

 

No ale poslední bitvu jsem mlátil jednu lamku, to bylo děsný - 25 ran do AMX 38, naštěstí jen točil věží, no pásy jsem mu i přesto schazoval... tam ty penetrace byly dílo náhody. Strašný s tímhle hrát, ani zezadu to nešlo probít.

 

Druhá várka...po dvou prohrách (6 a 4 killy) jsem konečně hrál s I. a II. tiery. Luxusní popařeníčko. 9, 5 a 7 killů. Masakr, dvakrát obrana malinovky, jednou normál malinovka. Dnešek je parádní den. Miluju low tiery :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...