Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

BT-2 má stejnej kanón jako MS-1. To samý BT-7 :Smile_teethhappy:

 

REAKCE na příspěvek níže:

Ano, je dobrej, sakra moc, proto mám v garáži MS-1 s hodnotou okolo milionu , je to zabiják, BT-2 je spíš taková rychlejší sranda. Ale Pz 35 mi sedl mnohem víc. Zatím jen 60 bitev, ale 59% výher - to ještě zvednu,3 killy na bitvu, 2600ER - tím si budu nahánet staty, až mi rupne v hlavě. BT-2: 55% výher, 1,5 killu na bitvu, 1400ER. Ono taky jsem s ním jezdil hodně zezačátku, protože to byla rychlá levná sranda, ale když se s ním umí, je to taky super zabiják. Jen bych k němu spíš dal maskování, protože necinká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže včera nic novýho - opět herní rating BBB - Banda Blbejch Botů - napříč všemi tiery

Už to má i svoje následky - dneska sem se vzbudil pro strašný noční můře jak sám s GW tigrem hlídám spodní výjezd na Arktidě a proti mě se valí jedna desítka za druhou - a náš tým hrdině umírá na druhý straně, kde sou jen 3 tanky - už to chce pauzu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dohrál! Nějaký čuráček v Mausovi s nickem

Zaregistrován: 19.07.2011

Shibi

 

nesnesl, že máme šanci jen 27% a střelil do mě, takjsem mu to vrátil a tak se to opakovalo, až jsem ho sundal. Jenže se do toho vložil další Maus co s ním byl v četě a tak jsem sundal i jeho.....pěkně mi vylepšili sobotu hovádka z německa, už ten název klanu by jim měli zatrhnout

 

[GUD] Die Söhne Guderians

 

Nicht kleckern, sondern klotzen!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový procento výher s KV-5? Ten co není za zlatky určitě nekupuje, to je šílený.

Taky si všimněte, že jede max 1 bitvu denně a to, aby zíksal 2x XP. Jede jen dvojnásobky, prémium účet, prémium munice, prémium tank, určitě četa jemu podobných. No a má 1. místo v prům XP...do toho trojnásobky, to se hraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už ten název klanu by jim měli zatrhnout

 

[GUD] Die Söhne Guderians

 

 

Pokud vím, tak Heinz Guderian byl zajat Američany, ale bez toho, aby byl souzen za válečné zločiny, byl propuštěn. Byl to Němec, voják a jeden z mozků doktriny Blitzkriegu. Nevím proč by se jeho jméno mělo zakazovat. Zase nebuďme tak úzkoprsí.

 

EDIT: Zvedák: Někdo to hraje pro zábavu, někdo pro e-péro, každej po svým, no :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový procento výher s KV-5? Ten co není za zlatky určitě nekupuje, to je šílený.

Taky si všimněte, že jede max 1 bitvu denně a to, aby zíksal 2x XP. Jede jen dvojnásobky, prémium účet, prémium munice, prémium tank, určitě četa jemu podobných. No a má 1. místo v prům XP...do toho trojnásobky, to se hraje.

Do prumernych xp se zadny dvojnasobky ani trojnasobky nepocitaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprava.Dnes celkem tři hry v IX tieru,kdy jsme prohráli 15:0.Celkem jsem dnes dal 21 bitev a všechny jsme prohráli.Statisticky to snad ani není možný.Přijde mi jako bych fasoval spoluhráče z blázince.V modu útok na malinovce 8 tanků zakempí a tři z nich píšou,že brání základnu.Psal jsem jim,že máme mod útok,ale zřejmě to nepochopili.Dopadlo to tak,že jsem s E50 útočil sám na levé straně.Dnes Mě WoT skoro donutil k breku.

 

Taky včera fajn zážitky. Nakonec mě dostali 2 naši Mausové, co zaparkovali v Ensku v pravém dolním rohu mapy kolem nějakého Tieru I a tam stáli a čekali, až nás zbytek nepřátelé totálně rozstřílejí. To jsem už fakt neměl sílu ani jim napsat, jak jsou blbý... A když 10 x po sobě dostanete bitvu s S-51 v Mnichově ( fakt nekecám, prošel jsem záznamy), tak si už pak řeknete, že ta hra proti Vám něco má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobrý vědět, já myslel, že jo, hmm, to jsem se dozvěděl po 10k bitev? Ou.

 

Teď jsem se SU-26 napral do čelního pancíře Jgpanthera, díra, ale hláška:"Střela se odrazila." Jak to mám chápat? To jako střela prošla a selhala rozbuška nebo se odrazila od munice, kterou nabíječ držel v ruce? Normální střely chápu, ale explozivní?

 

Asi 16 bitev, 3 prohry. Po jedný s Pz 35(t), SU-26 a BT-2. Krásný den.

 

Nejlepší jsou ty odhady šancí: 5,12,21% , vše vyhráno, 7 killů na kontě atp :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera padl válečník a ocelovka v jedný těsně vyhraný bitvě, dneska Bolterovka- Můj první Bolter Juchů!!!! :Smile_teethhappy: -, válečník a odstřelovač v těsně prohrané bitvě. Všechny se zlatým Tigrem- nikdy neprodám! Nevyměnil bych ani za ratte! No... ikdyž... Vyexpil bych si na druhém účtu dalšího tigra a tam bych ho vyměnil... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jen pár násobků - 5 tiery tragedie - ale gw tiger, ferda a jagtiger paráda - všechno napoprvý - trojnásobek přes 4k

JGtiger - 6 kousků

ferda - 5 kousků

gw tiger - sice jen 2, ale top tanky a + n+jaký těžce pohitovaný devítky

 

kdyby byly ty bitvy takový jako dneska tak má člověk fakt radost ze hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...