Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera som do KT k nabijáku a optike konečne dokúpil ventilačku. Tým pádom mám výbavu kompletnú.

Musím povedať, že na väčšinu doplnkov som si zarobil na T-25. Skutočne výborný tank a v kombinácií s PU aj výborný moneymaker. Včera sa v jednej bitke zadarilo dokonca 40k v čistom. Po nedelnej sérií prehier, kedy win rate padol na 53%, som sa včera posunul o krok späť na 54%.

Aj v KT to bolo celkom ok. Síce sa mi podarilo po prvý krát prehrať bitku, do ktorej som bol nasadený ako TOP tank, ale to raz prísť muselo.

Dobrý rachot bol aj na Prochorovke, kde sme samozrejme útočili. Ostali sme nakoniec bojovať 2 proti 5. Bitka vrcholí a bum, mne došlo AP ammo. Nakoniec som padol posledný, súperi ostali na žive dvaja = porážka.

Inak pomer win : lost, bol včera ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to včera pěkně k..rvil, protože jsem experimentoval :-) Zaprvý nová M6ka, byl jsem z TOP vymazlený T1ky zvyklej na trochu jinej průběh soubojů, a než jsem se zase adaptoval a sklopil uši, tak to pár ostud bylo. Plus jsem po delší době "vyvenčil" spřátelené armády Reichu a než jsem dostal zase pořádně hlavně Tiger a Hummel do ruky, tak to taky stálo za prdlačku... Ale pak jsem s Hummlíkem dostal párkrát i pochvalu od spoluhráčů, což potěšilo :-) Takže včera nic světobornýho, ale nas... můžu být z velké části jen na sebe, protože jsem pěkně lamil. MM se choval docela rozumně, až teda na jednu bitku, kdy jsem s Pantherem II byl druhej od konce, jinak samá E-100, E-50, Maus a další top tiery :-) To jsem jen čuměl, ale zemřel jsem čestně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejší největší zážitek a jeden z největších zážitků za více než rok hraní WoT jsem zažil v četě se švejkem (kruci zase nejde velké š), kdy jsme spolu byli na TSku, což bylo s ním poprvé.

 

 

Lidi, jak ten chlap tu hru prožívá, to je úžasné!

 

Komentuje hru, kritizuje spoluhráče, glosuje protihráče a vývoj bitvy, napovídá, co dělat. Nezavře pusu. Myšleno s obdivem, nikoliv ironicky.

 

 

Protože je to inteligentní, chytrý chlap a navíc výjimečný hráč, tak jeho komentáře a hlášky jsou vynikající.

Mně nejde na TSku mikrofon, prostě to nejde nastavit, takže jen mohu poslouchat. Neskutečně jsem se mlátil smíchy, fakt úžasný zážitek. Manželka s dcerou se na mne přišli podívat, co vyvádím, skutečně jsem se řezal smíchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejší největší zážitek a jeden z největších zážitků za více než rok hraní WoT jsem zažil v četě se švejkem (kruci zase nejde velké š), kdy jsme spolu byli na TSku, což bylo s ním poprvé.

 

 

Lidi, jak ten chlap tu hru prožívá, to je úžasné!

 

Komentuje hru, kritizuje spoluhráče, glosuje protihráče a vývoj bitvy, napovídá, co dělat. Nezavře pusu. Myšleno s obdivem, nikoliv ironicky.

 

 

Protože je to inteligentní, chytrý chlap a navíc výjimečný hráč, tak jeho komentáře a hlášky jsou vynikající.

Mně nejde na TSku mikrofon, prostě to nejde nastavit, takže jen mohu poslouchat. Neskutečně jsem se mlátil smíchy, fakt úžasný zážitek. Manželka s dcerou se na mne přišli podívat, co vyvádím, skutečně jsem se řezal smíchy.

 

.. jojo... taky sem měl tu čest pár bitev s whispering killerem hrát... 8) ...a je to zážitek ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes děs. Losy tragédie - nováčci proti veteránům. Taky jsem udělal 2x velkou chybu a tím přišel 2x o možnou výhru. Předposlední bitva zatím útok a jak jinak lost. Poslední bitva s AMX(1945) a jako vždy se nedařilo moc ve střelbě. 2x zásah, 2x vlastní chybou jasně vedle a 6x mimo. 380 m je na tohle vozítko asi moc daleko. Rozladěnej jdu na pivko. Potom hra asi lepší nebude, ale bude mi to víc jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dnes zažil pár luxusních her/proher, vyhráváme 9:1 a enemáci v klidu obsazují base. Všichni píšou dvou frantíkům AMX 13 90 a Lorraine at to jedou spotnout aby arty ten cap zastavili(byl to boj o jednu základnu). A co frantíci na to? Nic, v klidu si oba kroužili kolem E 75 a štípali ju doprdele a tak jsme to čistě technicky projeli jak malý děcka. Ti enemáci co nám to kapli se muselí smíchy potrhat...

Podle Gaussovy křivky je polovina populace v pásmu průměrné inteligence, ale u WOT to naprosto neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda dnes.

Chlapík z WG testoval na publicu Dicker Maxa.

Išli sme traja s klanu v čate, já na marder II, další mal T-28 a posledný do tretice sa viezol na Grile.

 

Začala bitka... zjavila sa skupina enemakov. Prvý výstrel vypálil náš grile a na prvú ranu - možno na prvý výstrel v bitke vôbec - vypol D. Max ...

Tak sme to dnes tým rusákom za tie nerfy vrátili :D

 

škoda len, že ma nenapadlo uložiť screen, ale tak som sa rehotal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska se mi tato bitva opravdu povedla

Vítězství!

Bitva: Letiště 24.července 2012 20:01:54

Vozidlo: PzKpfw IV

Získáno zkušeností: 1836

Získáno kreditů:17 690

Úspěchy v bitvě: Oskinova medaile

Sejmul jsem Tigera P, Tiger II a Lorraine 40

 

Nějak mi neštimuje ten rozdíl mezi zkušenostmi a výdělkem.Nevydělal si náhodou víc peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejší největší zážitek a jeden z největších zážitků za více než rok hraní WoT jsem zažil v četě se švejkem (kruci zase nejde velké š), kdy jsme spolu byli na TSku, což bylo s ním poprvé.

 

 

Lidi, jak ten chlap tu hru prožívá, to je úžasné!

 

Komentuje hru, kritizuje spoluhráče, glosuje protihráče a vývoj bitvy, napovídá, co dělat. Nezavře pusu. Myšleno s obdivem, nikoliv ironicky.

 

 

Protože je to inteligentní, chytrý chlap a navíc výjimečný hráč, tak jeho komentáře a hlášky jsou vynikající.

Mně nejde na TSku mikrofon, prostě to nejde nastavit, takže jen mohu poslouchat. Neskutečně jsem se mlátil smíchy, fakt úžasný zážitek. Manželka s dcerou se na mne přišli podívat, co vyvádím, skutečně jsem se řezal smíchy.

Dík! :Smile-playing::Smile_veryhappy:

No někdy je to na Chocholouška :Smile_Default: . Zvláště, když jsem vzal k tvému nově vymazlenému Panzerjagerovi mého funny Pz S35 a hned nás to 2x dalo proti 5 třídám....to byl porod..

Ale pak ty hry s panzerjagerema to byla *****....kucí v četě to moc nejezdí, tak jsem rád, že mám spojence k prckům, páč ty mody se dají dát jen v četě...

Ale jak jsi se mohl tlemit v den, kdy se mi snad dařilo nejhůř za půl roku? Asi právě proto co? :Smile_veryhappy: Jo a nepřeháněj to s tím panzerjagerem...sis na něj nějak moc rychle zvyknul...pokaždý jsi měl víc killů jak já.... :Smile-izmena::Smile-playing::Smile-hiding::Smile_veryhappy:

 

PS: dneska to bylo zas super... ikdyž pár her s "materiálem" na 10 třídách se prostě vyhnout nedá.....to jsi měl slyšet Hanouju..já hadr :Smile_veryhappy: řval na E100...která popojela z base asi 50m za šutr a ....však to znáte :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice 20 bitev a z toho 13 win, ale tak nejak nuda.Lidi hrajou jak po lobotomii, nebo vlitnu na snadnej cil jen proto, aby v ten stejnej okamzik dorazil zbytek enemaku a podobny srandy. Na Lorr mam jen lepsi delo a radio a je to strasne pomala mrcha. Kupodivu 22 her a z toho 15x win. ARL mam nejlepsi 90tku delo a 39% win. Fakt nevim, jak s tim hrat. Je to presny, 212 penetrace je fajn, reload 8 sekund taky ujde... Proste netusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda dnes.

Chlapík z WG testoval na publicu Dicker Maxa.

Išli sme traja s klanu v čate, já na marder II, další mal T-28 a posledný do tretice sa viezol na Grile.

 

Začala bitka... zjavila sa skupina enemakov. Prvý výstrel vypálil náš grile a na prvú ranu - možno na prvý výstrel v bitke vôbec - vypol D. Max ...

Tak sme to dnes tým rusákom za tie nerfy vrátili :D

 

škoda len, že ma nenapadlo uložiť screen, ale tak som sa rehotal ...

To je chválihodný čin! Jen aby se ten tester po tom killu nenasr..nenarval na něj 128mm z Ferdy a kvuli té ráně od arty dohled 12km.... :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych měl doma šampáňo, tak jsem ho snad včera kolem půlnoci bouchnul. Byl jsem v módu útoku na Prochorovce jako obránce. Nepřátelé přišli 1-2 stroje než se dostali k železnici a při pokusu o přejetí kolejí o dalších 6 ks. Jednomu stroji se podařilo postoupit víc na naší část mapy a dal nám celkem zabrat. Přesto po asi 4 minutách hry ztráty 3-8 v náš prospěch. Většině našeho týmu se nechtělo čekat na časový limit a začali nahánět ten zbytek ubožáků, který již neútočil a bojoval o vlastní přežití. To jim šlo dost dobře a dokonce jsem začal mít obavu, že by jsme to mohli prohrát. Vyhlazení nepřátel bylo dokončeno v 9 minutě a nám zůstalo jen 5 strojů. Já se vyhlazovačky neúčastnil a užíval si klidu jako správný obránce což s mi často nestává. Nikoho jsem nezabil a ani moc kreditů nebylo, protože jsem při útoku nepřítele nestihl mockrát vystřelit.

 

Lidi to je paráda v módu útok se bránit a když to vypadá dobře, tak si případně zaútočit pokud člověk chce a né že musí za každou cenu do útoků jako útočník. Byla to celkem lehká výhra za účasti jen jedné arty na každé straně.

 

šampáňo jsem chtěl, protože jsem byl u obránců, což je neobyčejná vzácnost. Někde jsem čet nějaký blábol o tom, že všichni hráči mají skoro stejné podmínky. Naštěstí není mód útok již až tak častý. Já si o něm začal tak 3-4 dny zpět dělat poznámky, abych nevycházel čistě z pocitu. Můj poměr útok/obrana je za dobu sledování 30/4. Hráč co má opačný poměr bude mít jistě asi lepší win/lost v tomto módu než já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám ta půl na půl...ale obecně tenhle mód nemám rád. Nebaví mě. Při obraně většinou čéék vyhraje, zvláště v Karélii či na Prochorovce. Ale je jedno jestli vyhraje či prohraje...nemám rád, když mě někdo "z hůry" nutí dělat něco co já nechci. U vzájemných bitev se kreativita taky dá využít, ale u attck módu ne.

Při obraně Karélie mám na obou stranách takové fleky, kde mě prostě s Objectem vykope jen obrovská přesila....jen jednou jsme včera def prohráli a to díky naprosto dementním top třídám. Jinak to prostě prohrát nejde...

Pak útok malinovka....my jen jednoho scouta a 6 devítkových TDček...super sestava na útok.....než jsme ddojeli k spot místům tak E50 a mě s Objectem vymazali na one shot artyny. A to jsem byl až hóódně vzadu...při přejezdu jsem zasvítil asi na sekundu...pak klid...a po 5s jízdy jsem dostal ránu a byl konec.

šaškárna první velikosti. Naštěstí jsme i tak vyhráli, páč enemáci to nevydrželi začali být více viděni...a to mají 9 TDčka rády.

Nic méně i když vyhrajem a i já si více zahraju :Smile_veryhappy: , tak mě tento mód nic neříká..nuda nuda...vždy ho jen přetrpím a těším se na normální bivu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna bitva ktera me vcera potesila, byla utok na Prokhorovce proti velice nelitostne cete T-54ek a E-50 z ANV, ze hosi? :Smile_Default:

Snad nikdy jsem nezazil tolik zeleneho a fialoveho v jednom zapase, i kdyz jsme meli sanci na vyhru 41%, tak jsme to vyhrali diky artine z me cety (konkretne BWHANS), kteremu jsem uz jednou poradil at rushuje ke kolejim a pak diky tomu muze strilet na vsechny obrance. Myslim ze nejvic to poznal chudak Edt z ANV :Smile_veryhappy: . Ta hra byla fakt luxusni a bylo to na uplne jine urovni nez vetsina her z publicu, aspon tedy z meho pohledu. Neni proste nad to, mit v teamu artinare, ktery vi co to znamena vyhodna pozice a umi se na ni dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zase po kratší pauze pustil, že se chci pobavit. Vytáhlej sem Pz 35(t). První hru kampánie, 4 killy, prohra. To dělo...snad jen třetina trefila, lítalo to vždy k okraji zaměřovacího kruhu a já nemohl nic trefit. Druhou hru malinovka. alezl jsem si do mého oblíbeného křovíčka... zase 15 střel na 350m mimo, až pak 2 zásahy - odrazila se (Pz II). Potom se rozjel a byl vidět bok, šli jsme po něm 3. Samozřejmě, že za jízdy ho nemohli trefit, tak jsem ho shodil na 4 HP. Pak jsem sundal pásy...pak 0 dmg a pak ho dorazili... další byla MS-1 plížící se bažibou vedle louky. Server měl asi lagy nebo já nevím, proděravěl jsem ho asi 8 střelami, no, bylo jen vidět, jak za jeho tankem drtím hlínu. Zkusil jsem předsadit kvůli lagům, taky nic. Prostě to prolítávalo skrz něj. No a třešničkou byl další Pz II, kterej mě svým kulometem na 100m propálil půlkou střel, já ho nepenetroval čelně ani jednou. Dneska už to nezapnu, je to katastrofa, někdo mi v garáži sabotoval kanonek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to celkom išlo.

S tigrom 2 som dal peknú sériu 6 víťazstiev v rade a zadarila sa aj jedna naozaj parádna hra z hrubým ziskom 58k. Celkovo včerajšok na KT skončil v pomere win:lost 7:3.

Do najlepšieho kanonu mi chýba 7k expov, čo je za chvílu.

Zašantil som si trochu v čate aj s marderom, win:lost 3:0 a to mi vrátilo na tomto TD win rate na 59%. Ale nakoľko sa blíži nerf mardera a predsa len, prioritu momentálne má KT, tak tých vytúžených 60% asi nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to byl vopruz. Ze začátku to vypadalo slibně, první hra s JgPanthrem (sbírám expy ma JgP II) - výhra. pak to samé s Ferdu a Rejží. Potom se zlomilo a snad ze 25 her 20 lost. Včetně dvou rot, to jsem to už zabalil, teda ty roty za to nemohli, ale bylo to holt poslední kapka.

 

Ani jsem nedal 2x s KT a ten potřebuji nejvíc, jedu si pro E-75. Snad se to dnes otočí k lepšímu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...