Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Mívám podobný pocit, i když se mi tomu nechce věřit. Je až frustující, že jsem modrej a kolem mě jsou všichni červení. Dám třeba sám 5 -6 killů ale to je vše. Zbytek týmu nedá ani jeden. Sám držím stranu kde jsou 4 top tanky a zbytek nedokáže přeject relativně slabší stranu. A takhle to jde poslední dobou pořád. Hlavně na 8 - 10 tieru. Ale stačí když mám v týmu 2 -3 lepší hráče a win ze 70% je na naší straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo je divné, že s některým tankem nedá člověk dabl i kdyby se na hlavu postavil. Rekord mám s tigerem I než jsem to vzdal a šel na jiný tank. 14 porážek v řadě. Prostě mazec.Ale šel jsem na Vk a hned win. zkusil jsem tigera a prohra. To už bylo k smíchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dva dny zpět řek, že bych mohl něco napsat o FT 17 o kterém toho vím dost a znám slušně prostředí ve kterém bojuje. Kreslit do map se mi zdálo pracnější než časem sehnat aspoň trochu slušné replay, které jsem proto začal nahrávat. Kupodivu se mi podařilo sehnat jedno celkem zajímavé na Malinovku a pak pár obyčejnějších, ale vystihujících podstatu toho co jsem chtěl ukázat na té samé a několika ostatních mapách.

Vypadá to, že se na to mám vykašlat. Osud tomu nějak nepřeje. Dnes odešel HDD bez rozloučení a tím i všechny data co mu byla svěřená.

Tohle jsem napsat ze starého NB, který nepřehraje ani HD film.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušeli jste v takovýchhle případech na obou stranách zprůměrovat neustále diskutovaný EF? Já mám totiž pocit, že čím lepší tank+tvoje herní parametry, o to horší zbytek týmu. A pokud jsou tam tři podobní hráči tak ti ostatní jsou ještě horší. A pokud se ti pár her povede i přes to, pak přijdou óbrprůsery a je lepší restartovat hru nebo začít hrát s něčím jiným(nebo jít spát). A ani nezáleží moc na tieru, ten to jenom umocňuje. Ale jsou to jenom moje dohady s 30%ní pravděpodobností(viz Artyhumus, předposlední strana).

To ale pak nesedí protože by ti lepší hráči neměli tak vysoký win.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nainstaloval som to nazad a dneska jazdil s M5 bo chcem chafee

 

dotiahol som ho na 54% win z 47, dal confederate aj topika (6x kill) ... a 2x som vyhral face to face suboj s hetzerom (nie telo na telo, pekne z dialky... nechapacka)... a to moji robotnici maju len 88% zatial... nakoniec to vyzera ze M5 bude celkom slusne motovidlo.

 

PS: jo a raz sa skoro podarilo ustrielat ferdinanda... neuveritelne pizlanie (T34 mi ho zobrala nakoniec)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes se celkem dařilo s podivem i odpoledne i pár metálů bylo....stav 25/3 no dobrý....v klídku se podíval na euro kde mě český team i bez Rosického příjemně překvapil(hlavně ve 2.poločase)....v dobré víře jak se tedy odpoledne dařilo zapnu WOT.....a v momentě jak se ozvete např zdravím cz,či v chatu se ozzvala otázka CZ? odpovíte jo,jo Prag tak vás zničí vlastní spoluhráči :Smile-izmena: .....to je strašný jak jsou poláci pomstychtivý....kvůli nějakýmu fotbalu........ :excl: raději to tedy v neděli ani nezapnu a snad ani v pondělí :Smile_teethhappy: -snad brzo vychladnou.....nebo prostě se raději v této hře již k národnosti nebudu hlásit..... :Smile-playing: jako po fotbale Poláci-žádná siemka....,ale hráčů co měli za nickem PL bylo dost čekal jsem ,že spíš budou smutnit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem do chatu na začátku každé bitvy psal GOOOOOOODBYE Poland a sklízel jsem celkem úspěch (nikdo mne nestřelil do zadku, naopak v chatu se objevili smajlíci). Severní sousedi asi vyspávají kocovinu a nejsou přítomni....

Jinak je to furt stejný - lemíci v 10-ti vyjedou a potom se zastaví a bojí se 3 tanků. Artyna sejme prvního mne, protože jsem modrej a zbytek pochcípá do 2 minut....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem do chatu na začátku každé bitvy psal GOOOOOOODBYE Poland a sklízel jsem celkem úspěch (nikdo mne nestřelil do zadku, naopak v chatu se objevili smajlíci). Severní sousedi asi vyspávají kocovinu a nejsou přítomni....

 

Kolik ti je?

 

Vadilo by ti,kdyby to dopadlo naopak a psali by to Poláci? Zřejmě ano, že? Tak proč provokuješ, to má být legrace? A zrovna Poláky, kteří našim jinak vřele fandili.

 

Jinak mně je celkem fotbal u řiti, tem klukům (myšleno fotbalistům to přeji), ale nějak jsem alergický na to pseudovlastenčení v duchu kdo neskáče není Čech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik ti je?

 

Vadilo by ti,kdyby to dopadlo naopak a psali by to Poláci? Zřejmě ano, že? Tak proč provokuješ, to má být legrace? A zrovna Poláky, kteří našim jinak vřele fandili.

 

Jinak mně je celkem fotbal u řiti, tem klukům (myšleno fotbalistům to přeji), ale nějak jsem alergický na to pseudovlastenčení v duchu kdo neskáče není Čech.

Celých 37.

 

Mně je nějaký fotbal volný, nejsou mi ale volní "siemka" idioti v mém týmu, kteří mají 700 ER a 44 % winlost, k tomu top tank a ani nevyjedou z báze. "Siemka" nepřítele provokuju, protože vyprovokovaný člověk přestává myslet a dělá chyby. Válka se nevede jen střílením z kanonu, ale taky v psychologii.

 

P.S. A kdyby to dopadlo naopak, je mi to fuk - čutálisti mají mozek v kopačkách, hlavy mají jen proto, aby jim neteklo do krku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje nervy!!!! Mapa : ( ted nevim nazev tak me omluvte) tam jak jsou ty koleje a na druhé strane je prostranství a mestecko. Ja, a tri tigeri jsme vyjeli na koleje zbytek se pustil do mesta. Tak jedeme, vsechno vychazelo, sejmuli jsme jim scouta, vyridili jejich artinu, a pak se vyritil jejich tiger. Do neho jsme se pustili, dva Tigeri stali vzadu, ja uprostred a tiger v první liniii to do nej pral. Uz byl skoro vyrizenej, pak se vyritili jejich dva Tigery ale uz meli poskozeni, takze by jsme je vsechny tri dodelali a mohli na nepratelskou zakladnu. Ale co ty Volové neudelali!!!! zacali nepochopitelne oba couvat, a jeli zpatky k nam. Nas Tiger pochopitelne zarval, a ja se snazil ujet protoze bych to sam nedal no a vsichni tri me odrovnali!!!!!!!!!!! A pred chvili mapa arktida kde jsem behem tri minut zustal sam s artynou. Pochopitelne se do me vsichni pustili!!!! Grrrrrrrrrrrrrrrr. takze poslusne hlasim ze jdu asi do cvokhausu. ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týden hrát nebudu tak jsem si chtěl zahrát...v neděli. začátek super...8 winů v řadě...pohoda. Ferda šlapal i v rotách...pak jsem vzal mou prokletou T32(jak ji vezmu do roty tak lostnem :Smile_Default: ) a 5 lotů v řadě. A to se mi sní dneska tak dařilo( 1100 expíků i přes lost). Ale něšlo...jednou 10 četa kdy měli kucíí bitev v průměru dost(3900), ale 1300 killů....a tak to šlo pořád. Musel jsem jí vrátit do garaže a byl klid. To funguje. Takže vlastně dneska super...až na ten stroj co nejvíc potřebuju expit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týden hrát nebudu tak jsem si chtěl zahrát...v neděli. začátek super...8 winů v řadě...pohoda. Ferda šlapal i v rotách...pak jsem vzal mou prokletou T32(jak ji vezmu do roty tak lostnem :Smile_Default: ) a 5 lotů v řadě. A to se mi sní dneska tak dařilo( 1100 expíků i přes lost). Ale něšlo...jednou 10 četa kdy měli kucíí bitev v průměru dost(3900), ale 1300 killů....a tak to šlo pořád. Musel jsem jí vrátit do garaže a byl klid. To funguje. Takže vlastně dneska super...až na ten stroj co nejvíc potřebuju expit.

Inu, takhle to mám s E-50 taky. :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem devítkové AMX a moc se mi to s ním líbí. Osmičku jsem si nechal protože z ničím jiným se mi tak dobře nehrálo a mám s ní nejlepší výsledky. No, a ta devítka vypadá stejně. Myslím, že mi to sedí protože s tím lze zničit skoro cokoliv na jeden zásobník a to je pro můj styl hry asi nejdůležitější. S jiným tankem střelím a než nabiju, tak je borec někde za rohem a dál otravuje mě a nebo nekoho jiného. Tady je prostě po něm a mám volnou cestu jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně je nějaký fotbal volný, nejsou mi ale volní "siemka" idioti v mém týmu, kteří mají 700 ER a 44 % winlost, k tomu top tank a ani nevyjedou z báze. "Siemka" nepřítele provokuju, protože vyprovokovaný člověk přestává myslet a dělá chyby. Válka se nevede jen střílením z kanonu, ale taky v psychologii.

 

 

Vidíš, já vnímám spíše české noobies, o víkendu měli snad rojení.

Jinak, srovnávat válku se hrou, leccos to o tobě vypovídá. Z mé strany vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem do chatu na začátku každé bitvy psal GOOOOOOODBYE Poland a sklízel jsem celkem úspěch (nikdo mne nestřelil do zadku, naopak v chatu se objevili smajlíci). Severní sousedi asi vyspávají kocovinu a nejsou přítomni....

Jinak je to furt stejný - lemíci v 10-ti vyjedou a potom se zastaví a bojí se 3 tanků. Artyna sejme prvního mne, protože jsem modrej a zbytek pochcípá do 2 minut....

 

Tak nevím, ne že bych zrovna Poláky miloval, a tohle mi moc vtipný nepřijde :Smile_sad: .

 

Jinak o víkendu jsem jezdil hlavně s ST-1, měl jsem i štěstí na spoluhráče, takže velká většina bitev zkončila vítězstvím a Win jsem u ST-1 vytáhl z 48% na 56%, takže jsem byl spokojen. Jen se teď nemůžu rozhodnout, jestli se mi lépe jezdí s E-75 nebo ST-1 :Smile_veryhappy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inu, takhle to mám s E-50 taky. :Smile_honoring:

E50 mě pře časem hrozně lákala...ale už jsem nějaký méně mentálně odolný.... :Smile_veryhappy: jěště zvládnu vyexpit 10 amíka, páč ten se mi líbí...ikdyž jestli zvýší E100 penetraci tak jí koupím zpět. Pak určitě půjdu na Nástupce Objecta...

Po nasazení fr TD je taky projedu, ale nic jiného nepojedu. Ty top třídy to je o už velice často o nervy...a když se k tomu přidá vypečený MM...když čéék uvažuje, tak jediná výhoda v top třídách je fakt, že od 8 třídy výše čék není dole..jako s nízkýma třídama. Ale o to větší průs.. je, když má top stroje jantary.

Když vytáhnu SU85 a jsem někde na vrchu a ostatní 5 nestojí za nic, tak se to dá ještě ukočírovat. Samo, že v případě že dostanu s SU85 8 třídy a naše nestojí za nic je konec....Ale to co jsem včera potkával s T32 či Objectem na 10 třídách. Dokonce nešlo o jedince ale celé čety. A když ze 4x10 tříd tři neumí vůbec nic....to je pak 15 minut nervů....místo zábavy. Navíc mě včera hrozně mrzely ty losty s T32, páč se mi sní fakt dařilo...nezaloužila si losty...

Problém je, že hráči na 10 třídách jsou extrémně nevyvážení. Buď to jsou lemplíci nebo mazaci. Hráčů něco mezi moc není. A když dostanete ty leplíky...tak Vás enemáci přejedou jak nic. Proto ty časté výsledky 4:15...či 15:4....

 

E45: ono to je hlavně o štěstí...ani čéék nemusí mít utilitku Er a z 60% už odhadne při načítání jestli bude lost či ne...dle počtu a tříd artyn, dle vyváženosti MM a i dle typů našich top tříd....taková četa KV5 jako top, kdy enemák má naproti četu JS3....to je většinou velký problém....či arty párty na Malinovce, kdy má enemák 2XAMX 90 a my 2XKV3.....tahle hra je o šteští možná více než je zdrávo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Zdeněk....už asi tříkrát chtěl dát četu, ale já jsem vždy v rotě. Ale ono jednou vyjde... :Smile_veryhappy:

bude nam cti :)

 

btw: jeste pridam krasnej zazitek zve vcerejska..

po asi 300. bitvach sem byl s T54 jako top jedinej tier IX na nasi strane.. enemy meli IS-8 . Mapa opatstvi jizni strana.

Najel sem doprava spolu s KV-1S a M18... rozsekali sem tam IS-8, IS, T34, AMX 13 75 a T44.. kluci mi hodne pomohli

pak sem sundal jejich panthera, ferdu a T25-2...

K enemy do capu najelo nase KT... bez jedinyho killu.. a pres asi 10x zadosti nechal cap dojet do konce...chybel mi jeden kill na bolterovku mel sem cca 60% hp.. skoda no..

nicmene dvojnasobek cca 4500expy a 96k stribra taky hezky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...