Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

hlásim, že jsem dneska odjezdil asi dvacet trojnásobků, z čehož je hafo free expů. zároveň jsem vyexpil a koupil KV a konečně taky Hellcat, za kterej jsem si nezahrál od test serveru. kredity jsem na to udělal s T34, čímž jsem si na tom vylepšil crew skoro na 100% a naučil jsem se za to i trochu hrát.

 

takže dnešní tankovej den považuju za úspěšnej, přestože to na publicu občas vypadá jak na srazu noobů (normální víkendová situace)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trošku obnovíme tohle zaprášený vlákno

 

Včera to bylo vcelku dobrý až na pár určitejch bitev

 

Ruinberg - 3/4 týmu jede na ruinbergu přes vesnici, kde se zaseknou a než se jim podaří promlátit přes 3 tanky tak je enmák na capu - mezi těmito trotli ve vesnici samozřejmě oba IX. tiery - takže město sem držel s lowem, švejk s ferdou, a pomáhalo nám KVčko proti 2 devítkám a kopici 8ček

 

Rybářskej přístav - tentokrát sme se rozhodli, že uděláme změnu - jeli sme do města namísto hlídání báze - no a zatim co likvidujeme město tak naše jediná devítka co se rozhodla deffovat zařvala - jen škoda že zařvala v 2. minutě bitvy a i ten zbytek, co tam byl, neuhrál vůbec nic - 8. tiery - na cap nám dojelo 5 plnejch tanků, takže zase lost

 

Lakevile - mezitím co náš X. američan hrdinně zabíjel tigra 2 a Typ 59 ve městě, prorushoval enemák bažinou v soutěsce - sice sme ho drželi asi 5 minut ale ani po tu dobu nebyla naše X. schopná ty tanky vypnout a vrátit se na base - IS-4ka si inteligentně najela do prostoru před cap, takže jakmile tanky vyjeli ze soutěsky, byla tuhá - a to si tam najela plná - no a ferdinand s lowem 6 tanků který sou o alespon o tier nad nima prostě neudrží

 

a teď pozitivní - na Karélii během 5 minut dostal enemák 15:0 - to sou ty 10kový a 9kový skilleři

 

a nesmim zapomenout na úžasnou mapu Province - s Lowíkem pěkně na hradě - švejk sekundoval z druhý strany a krásnej win - ocenění sme si rozdělili následovně dle zásluh:

já: Odstřelovač, Průzkumník, Ocelová zeď

švejk: útočník, Válečník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo včerejšek byl dobrej. pěkný hry. Nesmíš být tak náročný :Smile_veryhappy: . Ikdyž jsem v ten okamžik(hlavně ten Ruinberg) řádně rudnul. Ale až na ty tři losty vše win. Takže paráda. S Lowem se Ferdovi hraje dobře. Ty losy jsou parádní. Navíc jsem přišel do čety po odjetí všech prcků v garáži na jediný pokus...takže šťastný hvězda pak vydržela celý den.

Co mě jen štve je slabý dmg. A to obecně. Po novém patchy my kanony berou o dost méně než dřív. Asi odečítají hodnotu penetrovaného pancíře od průměrného dmg. Páč při zásahu do boku či motoru je dmg snadprůměrný, ale čelní zásahy jsou k smíchu.

2X zasebou jsem fláknlu do spodku T59...jednou a 359 a podruhé za 350....to není normální. Jak to jde do čelního pancíře, tak je hodnota o dost nižší než dřív. A to u všech strojů co mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera to bylo na střídačku, několik pěkných her a několik totálních propadáků, bohužel i s heavy 9 třídy a vždy na mapě Doly. Prostě když neobsadíme kopec a enemy se tan nahrne s několika medkama, případně i francouzský heavy, tak je s náma ámen, ještě když se k tomu přisadí párek artyhyen 8 třídy, tak je dílo dokonáno. Já se tam obvykle někde chvilku motám, pak koupím popelnici z vesmíru a odcházím do šrotu nebo mně někdo sejme z kopce.

Jinak sem včera dovršil 10 000 killů, za což jsem obdržel jeden extra metál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když už bych něco řešil tak sou to dostřely tanků - tank má 300 hp - vy máte nabito APčko a máte rozptyl od 250-400 dmg - a tomu tanku dáte ránu za 280

 

viděl sem i topic na offi. foru kde se to řešilo - poslední dobou všude jezdí nedostřelený tanky a i u sebe sem si všimnul, že často mam míň jak 50 HP - to dřív nebylo - dle mě je to úprava pro perk na rychlejší nabíjení, když je tak pod 10% svých HP(Do-or-die myslim) - nechci to tu nějak obšírně rozebírat protože je to A) na dlouho, b) řeší se to na offi foru a bez výsledků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dal jednu jedinou hru s Rejží, výhra za cca 2500expů a 110k kreditů. Četl jsem si o Tobruku a bylo mi dobře.

No včera se mi podařilo dát T20 na ránu...někdy ta hra fakt překvapí, to jo.

PIVAS: je to tak...včera jsi to sám viděl....3x jsem nechal enemákovi 1-7hp. A to měl prosím třeba jen 390hp...a já ho fláknul Ferdou. To by dřív šel jak po másle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze včerejška si vybavuju, že jsem se snažil odjet nějaký dvojnásobky a vzdal jsem to, co jsem odjezdil ani ne půlku mejch strojů, protože jsem furt potkával IS-cokoliv. tahle řada tanků je tak neskutečně zabugovaná.. je úplně jedno, jestli to je IS-3, IS-4 nebo IS-7000, člověk na to střílí zepředu zezadu zboku a to jsou jenom samý 0 critical hity, dingnutí nebo možná tak schozený pásy. totálně mě to včera frustrovalo proti nim hrát, vždycky jsem je potkal, oni mi bez míření braly za 500 a já je lechtal i když jsem mířil jak chtěl. možná jenom smolnej den, ale stejně stojím za tím že IS tanky jsou zabugovaný jediný co se mi zdá že na tyhle rusáky fakt platí je M103 (respektive to dělo co vozí), s tím rozstřílím IS-* bez problémů klidně i čelně, z toho mám vždycky skvělej pocit :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když už bych něco řešil tak sou to dostřely tanků - tank má 300 hp - vy máte nabito APčko a máte rozptyl od 250-400 dmg - a tomu tanku dáte ránu za 280

 

viděl sem i topic na offi. foru kde se to řešilo - poslední dobou všude jezdí nedostřelený tanky a i u sebe sem si všimnul, že často mam míň jak 50 HP - to dřív nebylo - dle mě je to úprava pro perk na rychlejší nabíjení, když je tak pod 10% svých HP(Do-or-die myslim) - nechci to tu nějak obšírně rozebírat protože je to A) na dlouho, b) řeší se to na offi foru a bez výsledků

 

přeně tak tohle se mi stáva furt tank je na ránu ale nějakým zazrakem mu zbydou od 1hp až po 50hp jakoby naschvál dávam minimalní dmg na poslední ranu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to pozoruju, že po bojišti jezdí spousta strojů s pár HP a člověk se pak rozmýšlí, jestli ho dorazit a vysolit za náboj přes 1 k stříbra nebo se na něj vyprdnout, ať ho dorazí někdo jinej. Tak se snažím když to jde do něj narazit a vyrazit z něj duši. :Smile_veryhappy:

Po patchi se mi už několikrát stalo, že mi u IS-4 nebo i jiných strojů skoro došla munice právě kvůli těmto dorážkám a pak je celkem vopruz potkat plnýho enemáka skoro bez munice :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám dnes odježděný 5 násobky.

Tragédie!

Jsou o něco lepší než dříve běžný 2x. Jestli budu mít takové losy jako dnes i nadále, tak půjde win/los dost do háje. Po akcích mám garáže plný strojů v základu s posádkou někde mezi 85-95%. Bohužel MM došel k názoru, že je ten pravý čas stavět moje stroje nezvykle často do TOP postavení. Např T20 v základu proti T29, nebo moje T20 s nějakým další strojem proti četě IS.

 

Závěr: Pokud budete na mojí straně, tak asi Win nebude a pokud budete jako nepřátelé, tak se nemáte čeho bát. Mám často problém trefit nekrytý stojící nepřátelský tank na 250 m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, dneska jsem poprvé začal ívc větrat svojí T20... a je to peklo.. mám nan í sice už nejlepší dělo, ale nepenetruju tigra,pantera, mám občas problém nedingnout o shermeny či T-28.... přičemž s timhle dělem na M6 jsem okusoval i JT :Smile-angry:

 

win lost neřešim.. prostě to vyexpim do fullu a pak to snad začne jít.. a když ne, tak to přetrpim jak kdysi m3 Lee a pujdu s radosti dál na pershing :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já T20 větrám vždycky jednou za čas a hrozně mě baví :) 100% posádka, 90mm děloprsk, stabilizátor a nabiják, pak je super. podle mně nejlepší 7 tier medko. panther mě nebavil tolik. za T-43ku jsem sice ještě nehrál, ale nějak na mě zatím dojem neudělala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak začátek super..prvních 7 her win, ale pak jsem nakonec byl rád za 15:7....ale na dobu,kdy se díky 5 násobku prohání po publicu enormní počet jantarů to byl super den. Až na ty 9 a 10 ....to už je k zamyšlení. Kde se ten materiál bere?

Jednu věc by měl Wg změnit. A to MM. Fkat jsou někdy losy tak nesmyslné, že je skoro zbytečné to kolo hrát...Ve vysokých řídách to hodí o dvě tří 9 navíc...nebo klasika.

Dáme si s Hanzem T40. Pohodička. Pak to hodí los....5 top..super. Jenže koukneme pořádně a víme, že je lost jasný. Oni 3xKV ve fullu a my 3x PzIII/IV.

Dopadlo to tak, že my jsem si dali s hanzem 3 killy a zbytek týmu dva další...jejich KV 13 killů dohromady. Dát Kv se 660hp s kanonem co sundá 300hp na ránu, proti"tanku" s 380hp a kanonem s dmg 115 a penetrací, kterou KV jen líže....to umí jen WG. Idioti. Ale jinak den super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem odjel za 2,5 hodiny všech 5 pětinásobků co jezdím. Bože to je dřina. Lidi jak hrajete, když jste v topu jako medko v základu a proti vám jsou Heavy? Dnes to bylo asi 5x a vždy jsem dostal na *****. Taky se není čemu divit, když i na blbou arty potřebuju 3 zásahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...