Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Musím se zase pochlubit, než mi to štěstí odejde. 21 bitev a 81% win a bonus k tomu 5k + wnko. Klasicky odjety desítky a devítky z garáže.

 

http://www.noobmeter.com/recent/eu/marten724/500300512/500300512_00020078_20141228_184905/500300512_00020099_20141230_123743

hele ty tu budeš mít zákaz,vrať se zase na planetu, která ti náleží a nedeprimuj nás pozemšťany. Na emzáky krleeeš!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme dali na večer strongholdy poprvé na desítkách a nečekal jsem, že to takhle dobře půjde. Potkali jsme i Zvedáka :thumbsup: Akorát mě štve, že jsme dostali 1PADX 4x po sobě a 9-TD2 skoro to samé :laugh: Nevím jestli to je jen dneska, snad ne. Konečně zase oživení. Všechno v pohodovém duchu, prostě paráda, takhle jsem si klan a spolupráci představoval, takže díky _VOLEům :smile:

 

 

 

hele ty tu budeš mít zákaz,vrať se zase na planetu, která ti náleží a nedeprimuj nás pozemšťany. Na emzáky krleeeš!

Taky jsem jen člověk, třeba odpoledne mi to vůbec nešlo :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ve váš prospěch, dneska měl premiéru nový velitel. No ale hlavně v tom bylo vidět to, co jinde chybí a co stále hledáme. Zápal. Ale Opatství vám sedlo, u nás tu mapu nikdo neumí  :laugh:

Velel marty, snažíme se s klukama sehrát a baví je to, to je to hlavní. V CALMu když byla jedna prohra, lidi byli naštvaní a odcházeli, že se nedaří... My to bereme s humorem. Dostal jsem na starosti focus tanků a čuměl jsem, že mě všichni poslouchají :laugh: S 1PADX jsme dvakrát prohráli nesmyslně na cap. Jinak když jsem hrál SHčka v CALMu, tak mě to prostě nebavilo. Já vím, že je to jeden z ,,lepších" klanů, ale bralo se tam všechno moc vážně. To u nás není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velel marty, snažíme se s klukama sehrát a baví je to, to je to hlavní. V CALMu když byla jedna prohra, lidi byli naštvaní a odcházeli, že se nedaří... My to bereme s humorem. Dostal jsem na starosti focus tanků a čuměl jsem, že mě všichni poslouchají :laugh: S 1PADX jsme dvakrát prohráli nesmyslně na cap. Jinak když jsem hrál SHčka v CALMu, tak mě to prostě nebavilo. Já vím, že je to jeden z ,,lepších" klanů, ale bralo se tam všechno moc vážně. To u nás není.

no v těchto klanech je to právě problém,když se daří (většinou) tak pohodička, ale nedej bože, že se prohraje. Tam se ukáže ješitnost, kdo ho má většího.

 

 

Taky jsem jen člověk, třeba odpoledne mi to vůbec nešlo  :teehee:

 

to tvoje ,,nešlo,, už to pákrát bylo....si z nás děláš... , ale přeju ti to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čety s Baldym a Challem vcelku nanic kvůli debilům na vycházkách, ale ta poslední... th_smile2MONKEY.gif Severozápad, zbyl jsem sám na Bulldoga a LTTB, Bull dole, druhej bere roha, bodejť taky ne a tak točím E 50 a jedu přes celou mapu na cap. Zbliknul jsem ho nalevo na té vyvýšené cestě, prdím na něj, láduju HE a capuju. Nic a v okamžiku, kdy tam skočilo 100 % capu se vynořil zleva z úvozové cesty. Zatočkanónoval jsem věží a víceméně naslepo bum. Trefa a radost veliká, protože v příští vteřině konec hry. Se musel vzteknout th_smile2MONKEY.gif

 

[/url]">http://http://postimg.org/image/lsezwp4i9/'>E_50_hunt_down_light.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začínám milovat auf. panther, ten tank je zabiják, škoda, že spoluhráči nedávají, že to hraju jako medko, včera mě za to flamovali na lakeville nějací czech noobs, ale s tím se prostě nedá spotovat, ten tank je čisté medko

Já s ním taky spíš hrál jako medko - a sem tam nějaký ram scouta :-D Chat kanál mám off a ať mi vlezou na záda ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začínám milovat auf. panther, ten tank je zabiják, škoda, že spoluhráči nedávají, že to hraju jako medko, včera mě za to flamovali na lakeville nějací czech noobs, ale s tím se prostě nedá spotovat, ten tank je čisté medko

To je jako když s FCMkem hraji jako s medkem. Prostě ignorovat chat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG udělalo a ještě udělá hodně kravin. FCM má sice proužky pro teploušky, ale když si jeden odmyslím, tak mě to drží celkem chladným. Zato enemákům se zvedá teplota.

 

A na Obj 907 konečně Hrdina:

 

gwn4h.jpg

 

 

Jen by mě zajímalo, co dělám špatně. Cca 25 penetrací - kritičáky? Velitel a munice zezadu do věže Auf. Pz scout... jinak nic než pásy. Může mi někdo říct, co dělám špatně, když já dostávám kritičák průměrně každou druhou ranou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten mod nemám a nemám problém s tím, abych poslal nekoho z vlastních do garáže, pokud ... No , víme co ... :-D Pokud to je tydýt, co střílí do vlastních nebo dělá různé blokovací blbosti apod., jde do garáže hned. Pokud to je jen "nováček a škodič z hlouposti" a jeho tank může ještě nějak pomoct, tak ho nechám na později. Je pak hloupé o ty HPčka prohrát...

 

Jsem modrý v průměru tak 1x za měsíc, sem tam mi to projde :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, konec roku jsem oslavil v předstihu. Údajně jsem měl trochu větší potíže s použitím klíčů a zámku. Tak to už muselo stát za to a ještě jsem si potom hrát ve WoT. Tak to bylo taky strašný, nicméně vyhrávalo se trochu víc než dnes přes den. 

Mám za sebou měsíc s novým typem techniky a musím za sebe konstatovat, že herně nejtěžší typ techniky jsou Artyny. Prostě mi to s nima nejde. Za poslední dva roky se mi při doexpení strojů stalo jen ve čtyřech případech, že jsem musel dát o několik bitev víc, abych měl s tím strojem win min 50% (kousky pod 30 bitev do toho nepočítám). S arty je to peklo. Stovky bitev navíc. Taky jsem si musel poupravit svoje dřívější představy. Je blbost postupovat za útokem pokud není důvodem střelba na některé místa z jiného směru. Další nepříjemné zjištění. Arty nemusí být schopná vždy vydolovat zakempence.  Jednou dostal 9 zásahů a stejně pro něj musela dojet ostatní technika. Ještě, že jí tou dobou bylo opravdu dost. Stálo to můj tým další 3 tanky.

Další iluze co vzala za své je, že si vyexpím artyny (win min. 50%)  do 7 třídy za cca 3-4 měsíce. Když to stihnu do roka, tak budu rád. Ať žije čistě arty rok 2015 :).

 

To, že si střelba u artyn žije svým zvláštním způsobem života je známá věc. Zasáhnout až na třetí pokus plně doměřeného nekrytého stojícího enemáka se často nepodaří. Když ono je ve hře tak málo chladnoklevný hráčů, který jsou zcela v klidu po výbuch před tankem a po čase za, aniž by se pohnuli a počkali na třetí výstřel. Další extrém je výstřel bez doměření na stojící cíl s dopadovou oblastí velikosti fodbalového hřiště a perfektním zásahem. Obrázek je pořízen ihned při výstřelu.

http://imagelink.cz/images/shot016klk.jpg

V jiné bitvě jsem zkoušel úhlování s artynou.

http://imagelink.cz/images/uhlovani.jpg

S trochou štěstí jsem přežil s 1 HP a jelikož jsem byl aspoň v tomto případě férový hráč, tak další barel vržený přes celou mapu na nějakého enemáka mu také nechat 1 HP.

 

Všem zde přeju do dalšího roku hodně štěstí a ať vás RNG ochraňuje před mojí arty aspoň do doby, než se za ně naučím hrát a vrátím se k jiným typům techniky.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už na WoT nešáhnul asi 14 dní a nijak mi nechybí. Včera udeřil najednou velký mráz a asi mi odešel kompresor na tepelném čerpadle. Dost mě to rozladilo protože to bude děsná pálka za jeho výměnu. Takže chlastám a nosím dřevo do krbu a topím elektrickým ohříváním podlahy = další zbytečné výdaje.

Prostě mám veselého Silvestra :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen nevidím toho obj. 907, ale 140

Ty krávo, já se překlikl při výberu tanku  :laugh: Aha, dobrá, tak konečně "M" na Obj 140  :laugh:

 

No, aspoň fakt můžu tvrdit, že ty medka jsou stejný. Takže jsem si dal žrádlo na 907 a vydal se na cestu ve 140... hezké.

Tak fakt obě byly ve 140: http://www.noobmeter.com/recent/eu/Zvedak/501434064/501434064_00033647_20141231_092301/501434064_00033649_20141231_223606

 

Ups  :sweat:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty krávo, já se překlikl při výberu tanku  :laugh: Aha, dobrá, tak konečně "M" na Obj 140  :laugh:

 

No, aspoň fakt můžu tvrdit, že ty medka jsou stejný. Takže jsem si dal žrádlo na 907 a vydal se na cestu ve 140... hezké.

Tak fakt obě byly ve 140: http://www.noobmeter.com/recent/eu/Zvedak/501434064/501434064_00033647_20141231_092301/501434064_00033649_20141231_223606

 

Ups  :sweat:

Důkaz toho, že v téhle hře je už jedno s čím kdo hraje :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...