Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak, dnešek dobrý. K WOTku jen chvilku na večer, ale stačilo. FCM je pašák:

EqI26.png

 

No, následně jsem prohodil vnitřnosti PC do nové bedny. Jaké překvapení, když jsem zjistil, že to nenacpu do přihrádky stolu... no a taky jsem malinko snížil takt CPU, když to ten patch konečně trochu ulehčil. Takže dobrý :)

 

Jen teda koukám, jak upravili WN8. T37 mi z 5500 WN8 padla na 3500  :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dnešek dobrý. K WOTku jen chvilku na večer, ale stačilo. FCM je pašák:

EqI26.png

 

No, následně jsem prohodil vnitřnosti PC do nové bedny. Jaké překvapení, když jsem zjistil, že to nenacpu do přihrádky stolu... no a taky jsem malinko snížil takt CPU, když to ten patch konečně trochu ulehčil. Takže dobrý :)

 

Jen teda koukám, jak upravili WN8. T37 mi z 5500 WN8 padla na 3500  :confused:

Taky jsem koupil FCMko, dal jsem s ním asi 30 bitev ve strongholech - nádhera. Pak jsem ho vzal na public.. nádhera .. po třech bitvách 0% winrate. E25 má chudák asi 20% winrate. V statistikách to vypadá, jak kdybych poprvé lognul do hry a první co je, tak objevil premiový obchod a kreditní kartu od tatínka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela jsem ho v bitvach potkaval, ale co sem cetl, tak za zadnou cenu nekupovat :-)

Já si místo toho zázraku nakonec pořídil E25 na druhý účet. Docela to jde, zatím jen pár her, ale je tam laťka nějak vysoko, 1016 base exp a jen druhá třída. Ale očekávám, že to spadne (zlepším se :-D), teď si ho koupilo dost lidí. Jezdím s novou stockovou posádkou, není to žádná výhra, ale dá se to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě by to i bavilo, kdyby ovšem...

Včera jsem potřeboval na splnění Denní výzvy 20 bitev, dneska 13, to je k pos..... Misi na tank jsem vzdal hned druhej den po vyhlášení, když jsem si spočítal, kolik bych musel uhrát za den, páč teď sice hraju často, ale ne denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na tu denní misi stačí průměrně 45 - 60 minut. Pokud mi to jde a mám chuť, zahraju si dál. Pokud ne, tak to balím.

Většinou mám misi tak 5/7, víc jak 10 pokusů jsem měl snad 2x, ale pak mi to kompenzujou dny typu 5/5 či 5/6.

WZ nejezdím, takže u toho moc netvrdnu, pokud není nálada, tak ty drobné goldíky oželím a nezapínám.

Navíc jsem si na druhý acc. pořídil E25, takže se s ní seznamuju a ladím si posádku :wink:

 

Teď jsem si připadal jako ve Slunce, seno... Žena kouká na Angeliku a já si u toho splnil misi :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl víc času a tak jsem vyzkoušel po dlouhé době prémko na ten kod 2015WGNY. Byla to jako vždy chyba.

Včera 25 goldů uhráno po cca 5 hodinách a win po celkem 7 hodinách hraní někde kolem 43%.

Dnes zatím uhrány za tři hodiny na goldy jen 2 bitvy a win kolem 25%.

Prémko naštěstí skončilo a tak se MM zase snad trochu srovná :).

 

Po dlouhý době jsem viděl něco slušnýho. Bitva devítek a los vypadal na pohled dobře celkem vyrovnaně. Bohužel se do nás neurvale hned po dopočtu pustil nějakej samostanej jedinec v KV-5 a vyhrál enemákům bitvu. KV-5 nepatří mezi lama tanky a nepočítám je tedy mezi stroje co mají vliv na bitvu. Chtěl jsem vědět, zda neměl dotyčný jen nějaké obrovské štěstí a omylem mu něco vyšlo.

Bohužel ne! Po bitvě jsem zjistil, že je to fialka a s KV-5 má win nad 60%. Přiznávám, že jsem viděl v praxi hráčský SKILL.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...