Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak já nějak nevím, asi se vrátím ke scoutingu, ta WN8 je tam teď ůžasná.

dnešní nijak povedená hra:

Vítězství
Karélie
MT-25
Získáno zkušeností:1 106   (x2 za první vítězství každý den)  Získáno kreditů 14 072  
 Úspěchy v bitvě Vzorný tankista: "III třídy"

Ammunition:    -2 072  
Total:    12 000      WN8: 2 870 (96)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jinak úplně OT: kde najdu mod, který mi změní hlášku Crtical hit na takové to zazvonění zvonku. Je to strašně dlouho, co to odebrali ze hry a nějak mi to chybí. Spíš jen tak z nostalgie.

 

No, mod - to byl přímo zvukový soubor, ale co vím, tak od určitého patche (8:0?) přestal fungovat a jako bonus rozhasil všechny zvuky ve hře. Zkusím pohledat a poptat se JK, ten byl na to poměrně ujetej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mírně se přikláním k M60, taky kvůli tomu, že bude jezdit strašně moc Objektů a WG ho i hráčům cpe.

 

Jinak úplně OT: kde najdu mod, který mi změní hlášku Crtical hit na takové to zazvonění zvonku. Je to strašně dlouho, co to odebrali ze hry a nějak mi to chybí. Spíš jen tak z nostalgie.

Odkaz na stažení je pod videem. https://www.youtube.com/watch?v=fNavvyv00Aw

Kdysi v dávných dobách, kdy jeden člověk jménem Crabtr33 (možná jsem jeho nick zkomolil) dělal nejlepší mod pack, kde byl i tento zvuk a vím, že i když ve hře nebyl, tak po přidání fungoval dobře. Vyzkoušej a uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem tanky zaparkoval na vedlejší kolej, s výběrem za kampaň mi pomohly minulé kampaně, takže jsem nemusel spekulovat a zbylých 8 dní premka obětuju. Nějak jsem v poslední době zápasil s motivací. Random je mizerná řezničina lam, dobrých čet na soupeřovic straně je méně, než jehel v kupce sena a CW je jen grind zlatých. Asi na mě dolehla únava a "jednotvárnost" ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nějak nevím, asi se vrátím ke scoutingu, ta WN8 je tam teď ůžasná.

dnešní nijak povedená hra:

Vítězství

Karélie

MT-25

Získáno zkušeností:1 106   (x2 za první vítězství každý den)  Získáno kreditů 14 072  

 Úspěchy v bitvě Vzorný tankista: "III třídy"

 

Ammunition:    -2 072  

Total:    12 000      WN8: 2 870 (96)

WN8 nepočítá se spotem vůbec, takže tudy cesta k světlejším číselným zítřkům nevede :wink: . Nicméně stačí nastřílet s takovouhle LT jebkou nějaká damage a tam to potom je znát hodně. Sám si ale polož otázku, v kolika bitvách ti bude přát MM, mapa a soupeři, aby se ti s LT nějaké slušné damage podařilo rozdat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WN8 nepočítá se spotem vůbec, takže tudy cesta k světlejším číselným zítřkům nevede :wink: . Nicméně stačí nastřílet s takovouhle LT jebkou nějaká damage a tam to potom je znát hodně. Sám si ale polož otázku, v kolika bitvách ti bude přát MM, mapa a soupeři, aby se ti s LT nějaké slušné damage podařilo rozdat....

Jasne vim o tom ze musim neco nastrilet ale fakt staci malo a LTTB je celkem dobra motivace ;-)

 

Odesláno z mého GT-N7000 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne vim o tom ze musim neco nastrilet ale fakt staci malo a LTTB je celkem dobra motivace ;-)

 

Odesláno z mého GT-N7000 pomocí Tapatalk

LTTB je dobré vozítko a být ještě staré mapy, bylo by super. Bohužel v koridorech a městech s ním proti desítkám zahrát neumím :mad:

 

Včera mě dostala smrtící trojkombinace  map- hned po sobě jsem nafasoval Stupidní údolí, Shittkov a Sazkagrad, poté jsem to vypnul a šel si radši přečíst pěknou knížku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jen málo her, prostě jen tak pro zábavu. Naštěstí přišla zábava a né znechucení. 7 her a 5 vítězství. Což je docela obrat oproti minulému týdnu. Za zmínku stojí hra na Jižním Pobřeží s Obj. 140. Viděl jsem to hned od začátku vcelku bledě. Enemák měl výrazně lepší tým. Ale i tak jsem si dovolil najet doprostřed na klasický medkařský post a tam něco nasvítit a trošku nastřílet. No samozřejmě se náš tým rozjel tak nějak velice podivně, takže záhy do mě začal střílet od vesničky Batmobil, kterého jsem neviděl a T54, která se spotla. Tak jsem se snažil se co nejvíce vcucnout do skály. Na to koridorem na mě vyjela E100, fuk a byl jsem o 700 hp chudší. Ještě jsem stihl uštědřit dvě rány a už jsem se zase snažil hrát si na pana neviditelného. Naštěstí jsem si našel takovou pozici, že Baťák a 54 mě dingali a to samé se nakonec stalo i E100, která za vidinou levného fragu na mě najela. Podařilo se mi hodit panáčka na pás a naši už ho rozstříleli. Ono nic tak zajímavého by to nebylo, kdybych nakonec neumřel a nepřeklikl se na naši artynku. Koukám, že hráč je AFK. Zůstal totiž jen Baťák a mohl na něho střílet, ale nic se nedělo tak ho Baťák sundal. A tady přichází ta zajímavost. Baťák střílí a dává naší artyně ammorack. Naše arty má 400hp nad ním se objeví zásah za 402. WTF??????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Zůstal totiž jen Baťák a mohl na něho střílet, ale nic se nedělo tak ho Baťák sundal. A tady přichází ta zajímavost. Baťák střílí a dává naší artyně ammorack. Naše arty má 400hp nad ním se objeví zásah za 402. WTF??????????

 

ty dvě HP budou asi posádka....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenačetla se mi s tím hra :laugh:

 

Napadá mě.

 

Zkopíruj komplet res/audio složku do res_mods.

A pak do této res_mods/audio složky vraž ten zvuk, pk by to mohlo jet. Ale taky si myslím, že to nepojede vůbec, protože to je starej soubor a audio soubory se mění každým patchem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastává dilema.

 

Jedná se o kampaň a výběr tanku. Rozhoduji se mezi Obj. 907 a M60 a byl jsem rozhodnut vzít 907, ale pak jsem to podrobněji zkoumal a znejistěl jsem... Takže bych chtěl vypsat nějaké vypozorované vlastnosti těchto dvou tanků (teoretické)

 

Object 907 - Ruské medko patřící někde mezi 62A a 140 a kombinuje jejich špatné vlastnosti, tzn. deprese jako 62A, ale s papírovou střechou. Ta slabá oblast na střeše je opravdu velká a má jen 30mm, takže tam projde opravdu vše. Kopule jsou celkem troll, mají 220mm. Přední plát 100mm, takže tam projde taky vše a má to zajímavé zaoblení, skoro jako štika, takže se pancíř bude s úhlováním negovat. Spodní plát je nějaký divný, po bocích má spaced armor a tank inspector píše 110mm, ale když dám kurzor na tento kus pancíře, objeví se jen N/A, takže nevím... jinak má 110 mm pod dobrým úhlem, ale kdo by tam střílel, když vidí přední plát. A teď boky, ty jsou fakt zajímavé. Jsou zkosené dovnitř, takže by to mělo být super na sidescrap (teoreticky). Co se týče děla, tak standart 264 pene a klasické parametry ruských medek. Takže na závěr, obávám se té střechy a celkově nemám moc chuť mít v garáži horší Obj. 140.

 

M60 - Zkráceně normální Patton s mírně lepšími vlastnostmi co se týče soft statů tzn. menší odpor terénu a menší kruh po výstřelu a takové drobnosti, žádné zásadní změny. Má o něco lepší maximálku a pancíř podvozku o něco horší. Malinko horší camo, rychlejší otáčení jak věže, tak podvozku. Hrnec jako kráva má pořád...

 

Pokud mátě nějaké vlastní postřehy, rád uvítám, fakt nevím co vzít a VKčko fakt nechci :laugh: O Objektovi se nedá nikde nic zjistit, žádné video nebo tak, jen starý gameplay před buffem, což mi je k ničemu. 

 

já bych bral m60, ale já nejsem objektivní...nesnáším ruské tanky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadá mě.

 

Zkopíruj komplet res/audio složku do res_mods.

A pak do této res_mods/audio složky vraž ten zvuk, pk by to mohlo jet. Ale taky si myslím, že to nepojede vůbec, protože to je starej soubor a audio soubory se mění každým patchem.

Dva soubory ze složky audio jsem zkopíroval do res/audio. Dva soubory ze složky gui jsem zkopíroval do res_mods/gui. Soubory jsou sice na 9.0. Jenže je to jen zvukový soubor + nějaký script nebo co a ten se od verze k verzi nemění, takže funguje i v dalších verzích. Včera odzkoušeno na verzi 9.4 a funguje to bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...