Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jak jsem psal , dosud se mi to nestalo . Ze hry mě to spadlo na plochu, že program WOT.exe neodovídá a přestal pracovat .

Mašinu mám skoro novou (komplet) a připojením tohle nebude .

Ale jako nemohl si vybrat lepší bitvu ... ach jo ... Tohle byla moje snad nejlepší hra s IS-7 ...

 

EDIT: už ty výsledky asi nikde nenajdu co ? Protože když jsem hru znovu zapnul tak jsem měl reset i denních statistik

pokud máš replay, tak ho skus nahrát na wotreplays.com, tam by si měl staty vidět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem poslední dobou moc nehrál, tak mi včera  přišlo těch pár desítek tisíc bodů do kampaně náramně vhod a můžu říct, že už asi na kampaň šáhnout nemusím a tank bude. Random nuda, většinou jsem potkával takový ty herní turisty, co rádi prohrávají, takže to zase bylo jak když liška naběhne do plnýho kurníku. Mám tu jeden replay ze včera...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu si rýpnu do těch, co teď nemají své dny :devil:

Dnešní mise na goldy na 2 účtech:

 

Тank       Wins    AvgDmg     WN8
FV304     4/5        1 414      2 553
KV-220    1/1        1 673      4 818

 

Тank      Wins    AvgDmg     WN8
T67         3/4       946         1 899
SU-85I     2/2     1 148        2 889

 

Něco šlo zahrát i lépe (T67 jsem 2x blbě prodal :wallbash: ), nicméně za 12 bitev 50g  doma :-) A jdeme zkoušet lodičky... :geek:

 

Edit 1: Tak lodičky se zatím nekonají, stáhlo mi to malý patchík ale do gamesy se zatím nedostanu, ts ts... :no:

Edit 2: Už jsem doma - 12/12/2014 - Server online from 18:00 CET

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem si vzpoměl na jednu záhadu ze včerejška..

Mohl by mi někdo vysvětlit jak je možné, že dám T67 která ke mě stojí bokem 120, 112 a když jí zbývá 74hp tak jí dám PECKU za 50dmg?? přičemž ten AP granát dává 87-144 dmg?? Nepoškodil jsem žádný modul (pásy to nesežraly) ani nezranil posádku.. Už začínám být paranoidní, protože kdyby to dalo alespoň minimální uváděnou dmg byl by win.. Že dám 89 nebo 90 se stává, ale tohle bylo fakt hodně divný..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem si vzpoměl na jednu záhadu ze včerejška..

Mohl by mi někdo vysvětlit jak je možné, že dám T67 která ke mě stojí bokem 120, 112 a když jí zbývá 74hp tak jí dám PECKU za 50dmg?? přičemž ten AP granát dává 87-144 dmg?? Nepoškodil jsem žádný modul (pásy to nesežraly) ani nezranil posádku.. Už začínám být paranoidní, protože kdyby to dalo alespoň minimální uváděnou dmg byl by win.. Že dám 89 nebo 90 se stává, ale tohle bylo fakt hodně divný..

A nedošli ti AP? Většinou má vše vysvětlení. Já se dneska rozčiloval že mě vyndala artyna když jsem se nerozsvítil a až v replay jsem zjistil že chvilku předtím ni vyndali velitele a já si toho nevšimnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak mě poslední dobou více než koridorové mapy, UFO stroje a neschopnost hráčů štve ten "smysl pro pravedlivé výsledky bitev" made in WG. Při  předem určené serii proher vyjedu s VK přes roh baráku na KT, vím, že mám dost času, páč zrovna vytřelil, tak si v klidu doměřím na cca 5m do středu vany a prásk- 0 damage, pásy dole. V další bitvě vyjede KV-85 a bez zamíření mi dá na 60m do poklopu za plnej kotel, já mu samo nevezmu posledních 74 HP. A tak stále dokola.

Tohle je pro mě totální zabiják zábavy a že jsem jiné dny i s papírákem skoro nesmrtelnej mi to nevynahradí. Navíc, co si má myslet protivník např. s E100  když mě nachytá s LTTB, nakouří mi ji ze zadu na motor a mě spadnou jen pásy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem si vzpoměl na jednu záhadu ze včerejška..

Mohl by mi někdo vysvětlit jak je možné, že dám T67 která ke mě stojí bokem 120, 112 a když jí zbývá 74hp tak jí dám PECKU za 50dmg?? přičemž ten AP granát dává 87-144 dmg?? Nepoškodil jsem žádný modul (pásy to nesežraly) ani nezranil posádku.. Už začínám být paranoidní, protože kdyby to dalo alespoň minimální uváděnou dmg byl by win.. Že dám 89 nebo 90 se stává, ale tohle bylo fakt hodně divný..

Nemáš náhodou replay. Já zatím nikdy u AP nepozoroval zásah pod min. DMG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nedošli ti AP? Většinou má vše vysvětlení. Já se dneska rozčiloval že mě vyndala artyna když jsem se nerozsvítil a až v replay jsem zjistil že chvilku předtím ni vyndali velitele a já si toho nevšimnul.

ne, ne koukal jsem na hitlog a vozím tam pouze AP a 10ks goldový munice..

Edit: jsem udělal i screen..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi povidej, ja vcera dostal po desate za sebou Kamarada v bitve :-D proto jsem mozna posledni dobou tak nevrlej a nastvanej :-D

Já jsem ho dostal naposledy asi včera/předevčírem, takže pokud akorát začínám a je to nutné, nemám výčitky střílet vlastní - i když je to někdy netaktické a ty HP pak můžou chybět...

 

Dnes typická situace: T7 bitva... moje T67 a vedle Hellcat, oba na super pozici. Najednou koukám, že se vedle mě pomalu vpřed a nedobrovolně ten HC posunuje. Do zadku mu šťouchalo rudé hovado v Churchillovi - to za situace, kdy proti nám jeli T6+T7 medka. Tak jsem mu řekl, ať toho nechá. Vynadal mi do noobů, že má víc bitev (druhý účet - aktuálně WN8 1,840 a 1270 bitev, on WN8 okolo 100, bitev asi 3200) a proto tomu rozumí víc. Tak jsem mu pustil dvě do kožichu, HC mu taky bouchnul jednu a jeli jsme dál. Nakonec jsme po mapě huntili zbytek enemáků, zatímco hrdina Churchil se zbylými HP capoval jejich bázi - capuje za stavu 13:2, fakt inteligent, proto se asi jmenoval pabel a nějaká čísla, hlavně že byl v klanu... Za celou dobu měl 0 výstřelů, já třetí v DMG, to by jeden blil.

 

Kdybych měl v tu dobu už splněnou misi na goldíky, tak bych ho asi dostřelil a riskoval banana...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...