Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

T49 ... vyexpena. Ale může mi někdo říct, co mysleli tím stockovým dělem? Houfnice s HE a pene 102mm - zatím jsem neprobil ani kolmo z boku Leoparda, čemuž stále nemůžu uvěřit...

HEAT 250 pene, 240 dmg za 5000,- ... to je opravdu dělaný jen na fullgold provoz. Nový tank, co jsem čekal... 18k XP na dělo a bude líp... ble.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera první bitva asi po měsíci, Caernavor, Arktida a polovina týmu desítky. No, chvíli sem si říkal co tu budu dělat, tak sem se zakotvil v zadní linii a číhal co vyjede. Měli sme poměrně málo tanků dole u zatáčky smrti, takže nás tam přetlačili a chtěli vyrazit z toho dolíku u vody, zatímco naši ustoupili až za roh k bunkrům. Já stál na plošině u základny, byl tam původně bunkr a výhled do údolí, teď tam dali šutr, a ostřeloval vyjíždějící enemáky. Naložili sme Centurionovi, za ním byla T34 a IS-6, ty už sem jen neškodně cinkal, a do mě z boku valili enemácký devítky a desítky od zatáčky. Jenže sem byl natočenej bokem a koukala mi jen kosa pření části trupu, takže sem postupně oddingal přes 4 tisíce DMG a naši na druhý straně zatím prorazili.

 

Nic moc dvojnásobek, ale Steel wall byla doma :)

 

Druhá bitva KV-2, los 5 - 7 Tier, Bažina, dolní základna. Najel sem do horní vísky, sesmahnul postupně Stuarta, T20, Hellcata, nakonec sme vyhoželi na druhý straně a zůstali 4 proti šesti. Naši dva (T25 a ještě nekdo) se zabejvali dvěma enemákama, co bránili bázi (přežilo jen naše TD s pár HP) a my s T29 jeli zpátky na bázi zkusit ubránit co se dá. Vyrazila na mě IS-2, minula, dostala HEčkem a pak mě dorazila (mě zbývalo cca 50HP, takže sem byl oneshotka). T29 jí ještě vyklepla, ale to už byla sama, protože na T25vyjel zas nějakej Comet či co to bylo a pak už to byla rychlovka, anóbrž ta dvacet devítka už byla obklíčená a jeden enemák jí jel zezadu a druhej zepředu. I tak ale slušná záležitost, dostal sem hafec medailí typu Bruiser a já nevím co ještě...

 

No a pak sem to vypnul a Firefall...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska 11 bitev, Win 82%. Tímto se předem omlouvám tomu, koho bude kvůli mě WG průměrovat na 50%. Víc bitev nedám, víkend je tradičně peklo.

tak byl jsem na tom o trosku lepe :-) 19/20 95% vyhrali jsme i 35% sance :woot:  nekdy jsem se nestacil divit jak nam to chce wg pokazit ale my jsme si s tim dokazali poradit :devil:

 

shot009gsg.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani při prům. dmg přes 4000 prostě nebudu vyhrávat. 

 

shot_205.jpg

 

To jako že nemáš 100% WR?

u něho to je stejný, jak kdysi napsal, že mu to nejde... marten má prostě jinde ty hranice.

ty uběhneš 100m za 12s (dávám jen příklad,třeba to uběhneš rychleji)a druhej řekne, ty jo ono mě to neběží a bude to mít za 11s.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martene, zvažuju, že bych (už potřetí) koupil T-54 a (už podruhé) T-62A, jak to teď s medky vypadá na devítkách a desítkách? Furt tam Rusáci tak kralujou? Předpokládám, že ty staty máš právě z medek...

 

Když jezdím T10, tak je to nekonečnej mix Baťáků a Obj. 140 s občasným přispěním 62A a 50M, na devítce je to zase samej Brit, tam je to předpokládám kvůli tomu, že lidi expí FV kvůli té výměně, co se chystá. Překvapilo mě, že tam T-54 už tolik nevídám, už to není takovej šílenej tahák, jako byl dřív... a říkám si proč.

 

Tak se ptám:
- jsou 62A a 54 furt takový držáky, jako bývaly?
- jsou hightier ruská medka furt tak závislá na naskillené posádce?
- bouchá T-54 jako dřív?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to bylo utrpení, alespoň odpoledne od 2 do 6 zhruba.... MM strašný (v četě 7 tier) TOP jsme nebyli snad ani jednou, vždy proti 8čkám nebo 9 tkám. Takový příklad i když toto už je extrém a potom už se to naštěstí uklidnilo a byly jsem dokoce pár krát jako TOP tier. Takže v pod večer už se to dalo a pěkně jsem si zahrály. 

4bmrhdyfjwtd65cw746wkfjdp9cz6ws7.jpg

 

Jinak jsem doexpil a koupil Peršu a T20 prodal. Snažila se holka. Není to špatné medko, ale štvalo mě na něm jak dlouho nabíjí a ta papírová věž. Jinak cajk. 

gv54nzmgqvqjwzufstxyzkjqasmu722r.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to poslední dobou nic nedá. Mám WR úplně tragický. To co se mi stalo dnes, se mi v posledních zhruba 10ti dnech děje skoro furt. Zajímavý je, že když splním misi na TOGa, tak se to většinou zlepší, ale takhle hrozný výsledky se pak špatrně napravujou.Takhle dlouhý špatný období jsem dlouho neměl. Prohrávám bitvy s šancí přes 60% naprosto tragickým způsobem. Nepochopím jak se dá prohrát bitva s šancí na výhru 65% a nám po 4 minutách padnou obě strany. Kdyby to byla jedna bitva denně, ale já mám takových za den třeba pět a víc. Jestli jsteviděli poslední stream BBB, tak to já zažívám už 10 dní, fakt nevím co s tím.

 

HTUVI.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruský medka prostě musí sednout. A taky je jejich síla v četách, kde je můžeš hrát agesivně a využít jejich potenciál. Když je budeš hrát solo a budeš hrát spíš zataženě tak je nevyužiješ. Na zataženou hru jsou dle mě lepší tanky(FV,M48,Leoš). Názor hráčů jako marten může hrozně zkreslovat, oni zahrají dle mého se vším i s plechovkou a nasazeným brčkem:) Mě osobně pocitově ruský medka až tak nesednou, už jsem starší pán a nemám reflexi na tu agresivní rychlou hru, kterou vyžadují a většinu her s nima hraju sám a ani v četoklanu na ně nemám moc parťáků.

T54 je dle mě OP s goldovou municí, 330 pene je naprosto šílený, E100 si rozebereš ze předu. Jinak jsem s ní za posledních 100 bitev bouchnul asi 2-3x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martene, zvažuju, že bych (už potřetí) koupil T-54 a (už podruhé) T-62A, jak to teď s medky vypadá na devítkách a desítkách? Furt tam Rusáci tak kralujou? Předpokládám, že ty staty máš právě z medek...

 

Když jezdím T10, tak je to nekonečnej mix Baťáků a Obj. 140 s občasným přispěním 62A a 50M, na devítce je to zase samej Brit, tam je to předpokládám kvůli tomu, že lidi expí FV kvůli té výměně, co se chystá. Překvapilo mě, že tam T-54 už tolik nevídám, už to není takovej šílenej tahák, jako byl dřív... a říkám si proč.

 

Tak se ptám:

- jsou 62A a 54 furt takový držáky, jako bývaly?

- jsou hightier ruská medka furt tak závislá na naskillené posádce?

- bouchá T-54 jako dřív?

T-54 po nerfu není takový držák jako předtím, ale pořád má něco navíc + brutální goldy. T-62A jsem prodal, protože mě štvala deprese, jsem zvyklý na Obj. 140. Jinak 62A na hulldown super stroj. Na obj. 140 mám 5 skillovou posádku a nikdy jsem jí nejel bez nějaké horší, ale 2 skilly by měly stačit. Teď už T-54 nemám, ale munice tam padala často co si pamatuji, ale že bych dostal přímo jednu ránu na ammo, to nevím. Ani s jedním rusákem neuděláš chybu, super stroje, nemají vlastně žádné reálné nevýhody. Já jsem teď objevil krásu německých medek (Leopard lajna). Ikdyž ta devítka není nijak slavná, dařilo se mi s tím dost. Leopard 1 je bonbónek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě T-54 pořád držák, možná ne tak velký jak před patchem, který ji předělal do HD, ale i tak toho dokáže dost oddingat. Raději jezdím s T-54 než s T-62, která nevydrží nic. (věž ano, ale pokud není hull down tak je to na nic). Nevím možná koupím zpět Obj 140, kterou jezdí všichni za to T-62a nikdo  :biggrin: Takže na tom něco bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...