Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já jsem moc botů teda nepozoroval, to bych spočítal na prstech rukou. Párkrát jsem zahlédl tank, kterej jezdí nesmyslně po mapě a snaží se se například project šutrem. A semtam je vidět "afker" kterej točí kanónem po spotlejch enemy a střílí po nich, ale ze spawnu neujede ani metr (což je často prospěšnější než kdyby takový hráč skutečně hrál, ten bot občas i něco třefí :laugh: )

 

Ale že bych viděl takovej extrém jako ukazoval Jingles z ruskýho serveru, kde bylo 28 botů v jedný hře? To fakt ne. (A ani jsem si nevšiml bota, kterej by pronásledoval nejblišího spojence - jako v tom videu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem si, že nemůže být o moc těžší naprogramovat nějakou UI, která bude hrát lépe, jak většina lidí WOT. Tím myslím, že 2 penetrace na hru budou víc, než je schopná většina pravidelně zvládnout.

 

A potom by hra byla o něco těžší, ale zase by jsi se mohl třeba "spolehnout", že plný tank vedle tebe dá alespoň 1x nějaké dmg, než zařve.

Ale já se neptal, jak je těžké naprogramovat bota, to chápu, že to jde a také věřím tomu, že se boti budou pořád zlepšovat (rozuměj bude se vylepšovat algoritmus jejich chování). Já narážel na tu poznámku, že je tam bude strkat samo WG. Proč by to dělali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak, no, logicky pro zkvalitnění hry. Jenže spousta lidí by se cítila mizerně, kdyby boti hráli lépe. A to si WG nemůže dovolit :laugh:

 

Nainstalována nová grafika. FPS na vylepšenou vyšší jak obvykle, místa s propady na stejných FPS jako dříve. Ani nízká nastavení s FPS v těchto místech nehla. Takže WOT je čistě záležitostí CPU, nikoli grafiky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od soboty se vůbec nedaří a opravdu nevím čím to je. Zřejmě se asi budu muset vzdát hraní desítek, protože hrát je obecně sám a bez čet, je nad moje síly. Třeba IS7 aspoň něco vydrží(stejně to ale většinou moc nepomůže), ale jak vezmu Obj.140 nebo ještě "hůř" Leoparda, tak bez podpory se neobejdu a tu prostě na publicu běžně nedostanete, bohužel.
Popravdě už moc nevím co hrát za tanky? Nejvíc her mám odehráno na osmé třídě, ale tam jste poslední dobou pouze za kompars a málokdy máte možnost tu bitvu ovlivnit. Nakonec jsem postupně všechny osmičky prodal a nechal si pouze IS6, která je sice dobrá, ale už mě to s ní moc nebaví. Momentálně mě asi baví jen E50, ta umí ovlivnit bitvu krásně, ale také potřebuje příznivej los, páč TD párty je na denním pořádku... :biggrin: 
Jaké tanky baví vás a s čím se vám daří? Potřebuji trochu té inspirace..... :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se takovej BOT pozná?

 

Takový menší, s pleškou, černá bradka, lehce otylý :-D ale vážně: boty IMHO bývají točkanoni na základně, kteří se ani nehnou a otáčí (případně střílí) po objevivších se enemácích, nebo ti, co vyrazí dopředu a lineárně točí věží dokola jak kolotoč...

 

Ale že bych viděl takovej extrém jako ukazoval Jingles z ruskýho serveru, kde bylo 28 botů v jedný hře? To fakt ne. (A ani jsem si nevšiml bota, kterej by pronásledoval nejblišího spojence - jako v tom videu).

 

Odpovědi vývojářů:

"Storm vysvetluje neslavne zname video s 28 botmi: "Bola to usporiadana bitka po restarte servra, ked je prakticky 0 hracov online. Zohnali zopar ludi, zapli klientov s botmi a vstupili do bitky na tri. (D:"Háčkovanie", odpocet) Tak dosiahli takehoto efektu. Experimentatorov sme zabanovali."

 

Jaké tanky baví vás a s čím se vám daří? Potřebuji trochu té inspirace..... :smile:

 

Poslední cca měsíc mám dojem, že mi WG naložilo na bedra krajně nepříznivý MM, takže hraní trošku postrádá zábavnost :-/ nicméně i tak se hry dají užít - na podobné chmurné myšlenky doporučuji HellCata nebo Cromwella, potažmo i KV-1S... zkrátka 6. tier, kde jsou 1) zábavné stroje, 2) můžeš hru docela ovlivnit, 3) není to pedotanking ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konias, jak jde čas, tak se zábavnost této hry pro staré mazáky, kteří to ovládají stále posunuje víc a víc k nižším tierům. Ještě před rokem byla paráda hrávat tier 8. Dnes je to utrpení stejné, jako na tieru 10 a složit modrou četu na tomto tieru znamená hrát 80% bitev proti tieru 9 a 10. Někoho to baví, to mu neberu ale asi tobě o takovou zábavu evidentně nejde. Už ani na tieru 6 to není ono protože Hellcat padl WG do oka... :laugh: . Podle toho vývoje odhaduju, že za rok už si nedá 70% výher ani nabušená četa na tieru 2. :no:

Být tebou, tak začnu hrát WT. Ta hra je mnohem jednodušší, než WoT protože funguje na základě přirozených fyzikálních jevů. Stačí ti znát mapy, umět se krýt, odhadovat vzdálenosti a rychlosti cílů uplně stejně, jako v reálu, což je pro lidi celkem přirozené. Kdežto u WoT se musíš naučit všechno jinak podle naprosto vymyšleného systému. Nic tam není přirozené, krom odhadu rychlosti cílů ale i to je zpomalené. Wot je hra, která vypadá hrozně jednoduše ale je příšerně složitá, když ji chceš hrát dobře a WT zase vypadá složitě i s tím komplikovaným interfacem ale principy této hry jsou jednoduché protože nejsou vymyšlené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, Kanar ma pravdu... Jen naivni zacatecnik se ve wot bude hnat za desitkama, kdyz nejvetsi zabava ve nekde kolem nizsich strednich tieru. Hra je tam vetsinou prijemne svizna  a ma dinamiku. Taky na mensi tanky se podle me prijemneji kouka. Ty losy(mysleno MM) nejsou zdaleka tak drasticky nevyhodne jak byvali kdysi. A pokud hrajete cetu a vybere si nake rozumne stroje, tak zvladnete dost uhrat i na dne losu proti vyssim tierum. Takze pokud se chcete stresovat a nas****, tak hrajte vyssi tiery. Pokud se chcete bavit, hrajte neco nizsiho .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od soboty se vůbec nedaří a opravdu nevím čím to je. Zřejmě se asi budu muset vzdát hraní desítek, protože hrát je obecně sám a bez čet, je nad moje síly. Třeba IS7 aspoň něco vydrží(stejně to ale většinou moc nepomůže), ale jak vezmu Obj.140 nebo ještě "hůř" Leoparda, tak bez podpory se neobejdu a tu prostě na publicu běžně nedostanete, bohužel.

Popravdě už moc nevím co hrát za tanky? Nejvíc her mám odehráno na osmé třídě, ale tam jste poslední dobou pouze za kompars a málokdy máte možnost tu bitvu ovlivnit. Nakonec jsem postupně všechny osmičky prodal a nechal si pouze IS6, která je sice dobrá, ale už mě to s ní moc nebaví. Momentálně mě asi baví jen E50, ta umí ovlivnit bitvu krásně, ale také potřebuje příznivej los, páč TD párty je na denním pořádku... :biggrin: 

Jaké tanky baví vás a s čím se vám daří? Potřebuji trochu té inspirace..... :smile:

Mna najviac bavi momentalne amx 13 90, kde davam posadku do fullu, ked mi WG nalosuje blby team aj tak nic nespravis ale aspon je obcas zabava :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  :devil: 50 100!! :devil: Včera úspěšný test i v rotě.Stav 2:5,enemy stále tvrději útočí,naše poslední IS-3ky melou z posledního..tu se ozve..my asi prohráváme že??V tu chvíl přijíždí dvě 50 100 s plnými kontejnery a během 15s je stav 8:5 :laugh:  :laugh:

 

to bylo fajn, vidím, že svítí rota, říkám si, že bych si zahrál a v tu chvíli mi spadl net, celý večer se mi to kurvilo, tolik nadávek co jsem vypustil:DDD

 

Konias, jak jde čas, tak se zábavnost této hry pro staré mazáky, kteří to ovládají stále posunuje víc a víc k nižším tierům. Ještě před rokem byla paráda hrávat tier 8. Dnes je to utrpení stejné, jako na tieru 10 a složit modrou četu na tomto tieru znamená hrát 80% bitev proti tieru 9 a 10. Někoho to baví, to mu neberu ale asi tobě o takovou zábavu evidentně nejde. Už ani na tieru 6 to není ono protože Hellcat padl WG do oka... :laugh: . Podle toho vývoje odhaduju, že za rok už si nedá 70% výher ani nabušená četa na tieru 2. :no:

Být tebou, tak začnu hrát WT. Ta hra je mnohem jednodušší, než WoT protože funguje na základě přirozených fyzikálních jevů. Stačí ti znát mapy, umět se krýt, odhadovat vzdálenosti a rychlosti cílů uplně stejně, jako v reálu, což je pro lidi celkem přirozené. Kdežto u WoT se musíš naučit všechno jinak podle naprosto vymyšleného systému. Nic tam není přirozené, krom odhadu rychlosti cílů ale i to je zpomalené. Wot je hra, která vypadá hrozně jednoduše ale je příšerně složitá, když ji chceš hrát dobře a WT zase vypadá složitě i s tím komplikovaným interfacem ale principy této hry jsou jednoduché protože nejsou vymyšlené.

 

Asi ti moc nejdou vysoké tiery, já s tím problém nemám, s IX wafflí jsem odehrál 800 bitev od uvedení do hry, z toho víc jako polovinu solo, výsledek je skoro 60%......nevím, o čem mluvíš s hellcatem, který je pořád stejný, pokud vím, tak díky uplakaným reakcím se ani měnit nebude, což je škoda, zasloužil by strouhnout stejně jako kv1s.

 

Hele, kolik ti platí Gayjin za agitku?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bylo fajn, vidím, že svítí rota, říkám si, že bych si zahrál a v tu chvíli mi spadl net, celý večer se mi to kurvilo, tolik nadávek co jsem vypustil:DDD

 

 

Asi ti moc nejdou vysoké tiery, já s tím problém nemám, s IX wafflí jsem odehrál 800 bitev od uvedení do hry, z toho víc jako polovinu solo, výsledek je skoro 60%......nevím, o čem mluvíš s hellcatem, který je pořád stejný, pokud vím, tak díky uplakaným reakcím se ani měnit nebude, což je škoda, zasloužil by strouhnout stejně jako kv1s.

 

Hele, kolik ti platí Gayjin za agitku?:D

Nejdou mi vysoké tiery?! Co to je za blbost?! Já je ani nehraju !!! Dva roky jsem to mastil v klanu BiA a stačilo. Čím jdeš výš, tím jsou bitvy pomalejší a díky mapám s malou šancí nějakého obchvatu a nebo jiného překvapení. Také je známo, že čím vyšší tier, tím menší šance ovlivnit výsledek protože prostě tolik damage za minutu nestihneš vytvořit ani s Wafflovačem. Já vlastně WoT už vůbec nehraju protože je tu lepší hra ve které nemusím po bitvě přemýšlet kde jsem udělal chybu protože každá chyba je jasná jako facka. Ve WoT na to kolikrát jeden ani nepřijde co se vlastně stalo a musí dávat záznam na fórum aby to dalších 10 expertů rozebíralo a odhalilo složitý systém, který zapříčinil moji smrt. Samozřejmě, že se nad tím nemusí nikdo pozastavovat a jenom hrát, ale to pak hraje jako rajče protože nikdy neodhalí co dělá špatně. Tvrdit, že je nějaký tank ve WoT stále stejný, to je jako tvrdit, že prezident má virózu.... :laugh: . Což je další věc, která je víc než k nasrání, to neustálé "štelování" všeho.

Tohle jsou moje desítky. Vím, není to nic moc ale určitě to není známka toho, že by mi to s nimi nějak extra nešlo...

[/url]">http://http://postimage.org/'>shot_009.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdou mi vysoké tiery?! Co to je za blbost?! Já je ani nehraju !!! Dva roky jsem to mastil v klanu BiA a stačilo. Čím jdeš výš, tím jsou bitvy pomalejší a díky mapám s malou šancí nějakého obchvatu a nebo jiného překvapení. Také je známo, že čím vyšší tier, tím menší šance ovlivnit výsledek protože prostě tolik damage za minutu nestihneš vytvořit ani s Wafflovačem. Já vlastně WoT už vůbec nehraju protože je tu lepší hra ve které nemusím po bitvě přemýšlet kde jsem udělal chybu protože každá chyba je jasná jako facka. Ve WoT na to kolikrát jeden ani nepřijde co se vlastně stalo a musí dávat záznam na fórum aby to dalších 10 expertů rozebíralo a odhalilo složitý systém, který zapříčinil moji smrt. Samozřejmě, že se nad tím nemusí nikdo pozastavovat a jenom hrát, ale to pak hraje jako rajče protože nikdy neodhalí co dělá špatně. Tvrdit, že je nějaký tank ve WoT stále stejný, to je jako tvrdit, že prezident má virózu.... :laugh: . Což je další věc, která je víc než k nasrání, to neustálé "štelování" všeho.

 

Kanáre, já bych řekl, že za 3 roky hraní WT: GF na tom budeš stejně jako momentálně s WoTkem ;-)

 

A rozhodně bych býti tebou netvrdil, že "já vlastně WoT už vůbec nehraju"... vůbec znamená vůbec a v tomto případě nemáš pravdu ;-)

 

Co do zábavy za mne: Hellcat, RHM, Marder38t a nově objevená SU85B

 

Doporučuji vyzkoušet i Cromwella, to je IMHO celkem nedoceněný tank a je s ním prd*l veliká, zejména když je top tier...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, já bych řekl, že za 3 roky hraní WT: GF na tom budeš stejně jako momentálně s WoTkem ;-)

 

A rozhodně bych býti tebou netvrdil, že "já vlastně WoT už vůbec nehraju"... vůbec znamená vůbec a v tomto případě nemáš pravdu ;-)

Zase pan šťoural, že? Pokud za hraní považuješ to, že jsem se teď musel připojit abych udělal ten skrín a nebo to, že jsem to v sobotu zkusil protože byly 3 násobky a po hodině to vypnul, tak ano, jsem aktivní hráč WoT :laugh:  a 3 roky jsem pak musel být v porovnání s tímto nevím co  :thumbsup: . To slovíčko "vlastně" má svůj význam ale to ty nemůžeš pochopit.

Teď si uvědomuju, že bych měl ten časový údaj napsat na sekundu přesně protože to určitě hodina nebyla a pan šťoural to někde vyhrabe a na 100% se s tím tady vítězoslavně vytasí, že jsem hrál 2:21:31 a nebo tak něco.... :laugh:

Jestli za 3 roky bude nějaká lepší hra, jak je WT, tak máš pravdu ale to je snad logický vývoj, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Hele, kolik ti platí Gayjin za agitku?:D

Já myslím, že nic.....on to řeže i do GJ :laugh: . To se zase musí uznat....Kanár nadává na všechno, ale obejktivně . :woot:

 

Ale Kanáre, Wt tu neřeš....jen tu zbytečně pojede flammme. Tohle je denní hlášení WOTu.

 

Ale, když už tu jsem :laugh: ..pardon předem za OT.

V jednom má Kanár pravdu...o chybě ve Wt člověk nemusí dlouze přemýšlet. Vždy, když nějak moc rychle lehnu, je to má a sakra velká chyba. Mé nejčastějsí chyby: 

" tu planinu určitě stihnu přejet"...." ta KV2 určitě vystřelila a já mám čas jí vyndat..hrr na ni" ..."Jéé ten je daleko toho si v poho snipnu..on mě netrefí"..." teď to kapnu, nikdo tam není.." ....." mám čas, sundám si ten pozemní cíl, enemák tu není" ......

 

To jsou většinou mé poslední okamžiky před jistou smrtí. :laugh: :laugh: :laugh:

 

Musí se uznat, že ve WOTu tomu tak není. Vše udělám dobře...bez chyby...ale pak dám ranku či dvě za nula či nesmyslně něco dingnu a je konec. ....v tomhle má fakt Kanár pravdu.

 

 

A už mizím ...už mizím :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konias, jak jde čas, tak se zábavnost této hry pro staré mazáky, kteří to ovládají stále posunuje víc a víc k nižším tierům. Ještě před rokem byla paráda hrávat tier 8. Dnes je to utrpení stejné, jako na tieru 10 a složit modrou četu na tomto tieru znamená hrát 80% bitev proti tieru 9 a 10. Někoho to baví, to mu neberu ale asi tobě o takovou zábavu evidentně nejde. Už ani na tieru 6 to není ono protože Hellcat padl WG do oka... :laugh: . Podle toho vývoje odhaduju, že za rok už si nedá 70% výher ani nabušená četa na tieru 2. :no:

Být tebou, tak začnu hrát WT. Ta hra je mnohem jednodušší, než WoT protože funguje na základě přirozených fyzikálních jevů. Stačí ti znát mapy, umět se krýt, odhadovat vzdálenosti a rychlosti cílů uplně stejně, jako v reálu, což je pro lidi celkem přirozené. Kdežto u WoT se musíš naučit všechno jinak podle naprosto vymyšleného systému. Nic tam není přirozené, krom odhadu rychlosti cílů ale i to je zpomalené. Wot je hra, která vypadá hrozně jednoduše ale je příšerně složitá, když ji chceš hrát dobře a WT zase vypadá složitě i s tím komplikovaným interfacem ale principy této hry jsou jednoduché protože nejsou vymyšlené.

Zcela popravdě, viděl jsem z WT pouze videa, ale zatím mne to nijak nezaujalo. Asi mám na monitoru špatné rozlišení :laugh: , ale mě přišlo, že ti lidí střílí na "neviditelné" tanky a neviditelné tanky zas střílí je.  Další věcí je, pokud jsem to tedy vysledoval správně, že tam funguje nějaký systém "oživení" v průběhu hry a tvou "smrtí" neskončí pro tebe hra, což se mi nelíbí. Naopak se mi líbí systém jako je ve WoT, umřeš a jdeš do garáže. A líbí se mi i systém udělování DMG a postupné snižování HP jaké má WoT. Podle mne je WoT vymyšlena velice dobře a chyba je bohužel hlavně v hráčích. WG tuto hru dělá pro peníze, což je prostě logické, takže se nelze divit, že dělá vše proto, aby těch peněz dostalo co nejvíce. Já osobně vyčítám WG pouze jednu věc, že nechce vybalancovat týmy! Ať už se jedná o četu tédéček vs četu medek nebo tým, kde je 10 velice kvalitních hráčů proti týmu, kde je 10 "botů". Pokud bude těch botů na každé straně 5, tak si také něco střelí a budou spokojení, ale takhle to znehodnotí celou bitvu.

Jinak co se týká RNG, spot systému apod. tak už jsem si zvykl, občas zanadávám, ale vždycky si řeknu, šak je to pro všechny stejné. Navíc, je spousta dobrých hráčů, takže to nějak jít musí... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela popravdě, viděl jsem z WT pouze videa, ale zatím mne to nijak nezaujalo. Asi mám na monitoru špatné rozlišení :laugh: , ale mě přišlo, že ti lidí střílí na "neviditelné" tanky a neviditelné tanky zas střílí je.  Další věcí je, pokud jsem to tedy vysledoval správně, že tam funguje nějaký systém "oživení" v průběhu hry a tvou "smrtí" neskončí pro tebe hra, což se mi nelíbí. Naopak se mi líbí systém jako je ve WoT, umřeš a jdeš do garáže. A líbí se mi i systém udělování DMG a postupné snižování HP jaké má WoT. Podle mne je WoT vymyšlena velice dobře a chyba je bohužel hlavně v hráčích. WG tuto hru dělá pro peníze, což je prostě logické, takže se nelze divit, že dělá vše proto, aby těch peněz dostalo co nejvíce. Já osobně vyčítám WG pouze jednu věc, že nechce vybalancovat týmy! Ať už se jedná o četu tédéček vs četu medek nebo tým, kde je 10 velice kvalitních hráčů proti týmu, kde je 10 "botů". Pokud bude těch botů na každé straně 5, tak si také něco střelí a budou spokojení, ale takhle to znehodnotí celou bitvu.

Jinak co se týká RNG, spot systému apod. tak už jsem si zvykl, občas zanadávám, ale vždycky si řeknu, šak je to pro všechny stejné. Navíc, je spousta dobrých hráčů, takže to nějak jít musí... :wink:

Zajdi do sekce Wt a tam se v poho pobavíme. Ať to tu nezas....

Je vidět, že jsi to nehrál a máš o ve WT naprosto špatné informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...