Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tento postup na WN funguje, ale win se dostává na 45-48%, což nesplňuje požadavek na minimální win 50%. Taky jsem si říkal, že by to mohlo jít, ale v praxi to tak není.  Třeba včera by tímto postupem W/L nebyl 3/3, ale 1/5 :confused:

Jo fták, ty chceš WIN nad 50%, ale červené WN? To potom ale musíš sakra počítat, vezmi si vzoreček na WN8 (někde jsem to postoval), takovou tu stránku co udává minimum nastříleného pro zelené WN a musíš se udržet v DMG kombinované s killy POD určité hodnoty pro každý tank. No, já bych tak hrát nechtěl :-) musí to být pruda :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tak týden to ve mě hlodá, ale asi mě ta hra pomaličku přestává bavit. Zatím tomu nepřikládám význam, míra závislosti je značná, ale ten červík ve mě hlodá už nějakou dobu. Díky profilu většiny map se z toho stala obyčejná střílečka, kde vám stačí jen rychlej postřeh a naopak nějaká strategie jde stranou. Už su starší, takže postřeh, narozdíl od úsudku, už není úplně mou doménou.  :biggrin:

No nic, o víkendu navařím nové boilies, staré z mražáku zkrmím a tanky zkusím výrazně omezit.  :smile:

 

Na koulíz se vybodni... ti největší kapři stejně berou na Bonduelku nebo kůrku chleba z hladiny ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smazáno.. jak jednoduché.. a bezpracné.. chjo, tady nejsou admini ale mazalové..

Tak denní hlášení: včera jsem nehrál, dneska taky hrát nebud páč už mě WoT přestává bavit a večer si sbalím pár lahváčů a půjdu na ryby.

 

 

Když budete psát k tématu tak vám nikdo nic mazat nebude. Jeden začne a už se přidaj všichni.

Nedá se nic dělat zde to je o hraní WoT a ne o rybaření. Mazání není tak jednoduché když to musíš všechno pročítat a kontrolovat!

Pořádek musí bejt o tom žádná. :thumbsup:

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na koulíz se vybodni...

Včera sem tanky nezapl, ale zato zasmradil celej byt, až sem byl vyhnán na balkón..... :biggrin:  Jinak už mám vytaženou plavačku a fídr na víkend, takže ne jen koulíz.... :wink: 

 

Ovšem akce na tanky není špatná, takže zítra ráno určitě chvilku dám.   :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkově jsem dnes denní  win uhájil na čistých 50%, ale WN se dostalo až do fialový barvy a smázlo (resetovalo) týdenní snažení o posun do červený zony. No co, nebude to první a asi ani poslední nápad ve WoT co mi nedopadne podle představ.

nediv se že ti nápad nevyšel, když je to nesmysl.. Co takhle zkusit vytáhnout 60 denní win nad 55% a k tomu mít fialový WN? to by bylo realizovatelný ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo fták, ty chceš WIN nad 50%, ale červené WN? To potom ale musíš sakra počítat, vezmi si vzoreček na WN8 (někde jsem to postoval), takovou tu stránku co udává minimum nastříleného pro zelené WN a musíš se udržet v DMG kombinované s killy POD určité hodnoty pro každý tank. No, já bych tak hrát nechtěl :-) musí to být pruda :-)

Bez win limitu by to přece nebyla žádná výzva. Stačilo by si pustit WoT. Dát stroj do bitvy a WoT shodit na lištu a dívat se na nějaký film, seriál atd a po cca 10-15 minutách mrknout do hry a dát zase nějaký stroj do bitvy. Případně si pořídit nějaký skript na boota.

Ač jsem téměř bezmozek (tedy žluťák), tak jsem si sice nepočítal ve vzorečku pro WN8 kolik můžu přesně maximálně nastřílet, ale přibližnou hodnotu co potřebuju znám. Taky to v bitvě neženu do absolutního extrému a nehodnotím každý náboj. Ono to taky dost dobře nejde. Zatím je to taková dočasná zajímavá změna ve stylu hraní. Kdysi jsem se o něco podobného pokoušel se strojem první třídy a pak po úpravě MM s TD ve dvojkách, ale s TD záměr dopadl strašně špatně.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nediv se že ti nápad nevyšel, když je to nesmysl.. Co takhle zkusit vytáhnout 60 denní win nad 55% a k tomu mít fialový WN? to by bylo realizovatelný ne?

O to se pokouší dost lidí a postup je celkem dávno znám. Nejjednodušší je pořídit si nový účet pokud je již dost odehráno a staty účtu nejsou moc dobrý. Hrát jen ty lepší stroje a nic neexpit (nejlépe převádět expy), doinstalovat do hry x doplňků, najít si 2-3 trochu slušné kámoše a secvičit se s nimi na hraní trojčety nebo si najít klan který je složený z těch 5-10% nej hráčů WoT a hrají čety.

V krajním případě by na to mělo (pokud se nepletu) stačit hraní trojčety jen první třídě.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O to se pokouší dost lidí a postup je celkem dávno znám. Nejjednodušší je pořídit si nový účet pokud je již dost odehráno a staty účtu nejsou moc dobrý. Hrát jen ty lepší stroje a nic neexpit (nejlépe převádět expy), doinstalovat do hry x doplňků, najít si 2-3 trochu slušné kámoše a secvičit se s nimi na hraní trojčety nebo si najít klan který je složený z těch 5-10% nej hráčů WoT a hrají čety.

V krajním případě by na to mělo (pokud se nepletu) stačit hraní trojčety jen první třídě.  

Ale proč si to tak zjednodušovat?

- Stávající účet

- Sledovat 60-ti denní statistiky

- Bez čet

- Nejnižší tier IV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O to se pokouší dost lidí a postup je celkem dávno znám. Nejjednodušší je pořídit si nový účet pokud je již dost odehráno a staty účtu nejsou moc dobrý. Hrát jen ty lepší stroje a nic neexpit (nejlépe převádět expy), doinstalovat do hry x doplňků, najít si 2-3 trochu slušné kámoše a secvičit se s nimi na hraní trojčety nebo si najít klan který je složený z těch 5-10% nej hráčů WoT a hrají čety.

V krajním případě by na to mělo (pokud se nepletu) stačit hraní trojčety jen první třídě.

 

psal jsem jasně 60ti denní.. a bylo to myšleno sólo (to je ta výzva).. klidně použij vyexpený stroje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smazáno.. jak jednoduché.. a bezpracné.. chjo, tady nejsou admini ale mazalové..

Tak denní hlášení: včera jsem nehrál, dneska taky hrát nebud páč už mě WoT přestává bavit a večer si sbalím pár lahváčů a půjdu na ryby.

 

 

Když budete psát k tématu tak vám nikdo nic mazat nebude. Jeden začne a už se přidaj všichni.

Nedá se nic dělat zde to je o hraní WoT a ne o rybaření. Mazání není tak jednoduché když to musíš všechno pročítat a kontrolovat!

Pořádek musí bejt o tom žádná. :thumbsup:

s poslední větou naprosto souhlasím. Jen by možná bylo lepší (přijatelnější) kdybys to hodil do HP ať už pod jakýmkoliv názvem. Za starých dobrých časů se to tak dělávalo. ;-)

 

Edit: moc se omlouvám za 3 posty za sebou. Píšu to z mobilu a nevidím pořádně jak jdou posty za sebou. :-(

 

mamlass už udělal vlákno o rybaření, tak můžeš rybařit. :thumbsup:

 

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/5139-ryb%C3%A1%C5%99sk%C3%BD-koutek/

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co si tím chceš ukázat? Ověřit, že MM nadržuje červeným, nebo je to jenom forfun faktor?

Jen tak, že to jde. Zdálo se to dosažitelný.

 

Co se týká navržené akce WN 60 - fialová barva, win 55% a třída T4+.

60 dní je moc dlouhá doba.

Jelikož se mi můj pokus s červeným WN vlastně resetoval, tak mrknu na fialový.

Dám tomu 7-14 dní, ale ten win 55%. To už nyní nevypadá moc dobře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posádka z FV4202 přesunuta na Centuriona. FV už nehodlám hrát. Od 80. bitvy ten tank neznám. Dělo najednou cinká weakspoty, lítá ke kraji kruhu, neprobíjí co by mělo. 

První hru cinknu věž Centurionovi mimo mantlet. Hned na to, věžičku T34 (a mě i do střechy probíjí IS-3). Následující bitvu čelně věž E-50. Hned na to, když jsou enemy na capu nabíjím HESH - buď projde, nebo dá HE dmg. Samozřejmě, enemy IS-4 skoro capnuto, střílím, trefuji vanu, ani penetrace, ani HE dmg... hra dělá fakt z lidí debily. Můžu hrát jak chci, ale je to úplně k ničemu... veškerá teorie k hounu, když hra řekne ne... Po zhodnocení se mi to zdá jako nejnáladovější dělo, co jsem zatím hrál...

 

Je tu nějaké pravidlo, jak funguje munice? S JP E-100 dám do E-100 HEčkem za 67 dmg na hnací kolečko... HESH nedá žádný dmg...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera večer jsem expil solo ruskou t-34 s derp gunem, 15 her(10 výher)..WN8 3350....hrozná *****, největší sranda je mít s tím flusátkem největší dmg v sedmičkové hře, zábavné jak vidíš to zoufalství hráčů, když jim každé 2 sekundy mizí skoro 100 hp:DDDD

Jak tam je druhá věž je to hnedle lepší co? Já T-34 taky mám rád, jsem jel četu s jedním klanovým spolubojovníkem, on měl tu dlouhou 76, a poté co umřel a uviděl mě si totálně rozebrat KV-1S (asi červenej hráč, ignoroval mě pravděpodobně díky tomu, že jsem mu nedával takouvou alfu) tak uznal, že ta 57mm je asi nej volba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tam je druhá věž je to hnedle lepší co? Já T-34 taky mám rád, jsem jel četu s jedním klanovým spolubojovníkem, on měl tu dlouhou 76, a poté co umřel a uviděl mě si totálně rozebrat KV-1S (asi červenej hráč, ignoroval mě pravděpodobně díky tomu, že jsem mu nedával takouvou alfu) tak uznal, že ta 57mm je asi nej volba :)

já jsem hlavně nevěděl, že ta druhá věž zrychlí reload, ,předtím byl skoro 4 sekundy, což bylo na takovou alfu moc, nikde to není psané, tak jsem se trápil s tou 76kou,která je nepřesná a celkově hrozná, jedno z nejhorších ruských děl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem hlavně nevěděl, že ta druhá věž zrychlí reload, ,předtím byl skoro 4 sekundy, což bylo na takovou alfu moc, nikde to není psané, tak jsem se trápil s tou 76kou,která je nepřesná a celkově hrozná, jedno z nejhorších ruských děl

Já jsem se taky divil, proč to nabíjí tak nesmyslně dlouho, a tak jsem si vydedukoval, že to ta druhá věž zlepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

již vyjma jednoho dne, týden bez Wot a život je krásnější. Ale je to jen dočasně dávám si ještě cca 14 dní pauzy a pak se vrátím ke klasickému hraní 5 dní z týdnu a dohromady cca kolem 110 bitev na týden. Ale občas člověk potřebuje oddych :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...