Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Je to asi tak týden co jsem tady prohlásil, že jsem se začal snažit o snížení svého krátkodobého WN8 (60 denní) ze žluté barvy na červenou. Začínám mít pocit, že jsem to drobet přehnal, protože je to o dost obtížnější, než se mi zdálo. Vytýčený cíl totiž nezahrnuje úmyslné prohry a ignoraci dlouhodobé snahy od založení účtu a tou je hranice 50% WIN a lepší. 50% není žádná vysoká hodnota a dost zdejších hráčů by při takové hodnotě nadávalo WG, že neustále prohávají :no:. Zpět k téma. Problém je v tom, že se víc než jsem čekal nemá rádo červený WN8 a 50% win. Asi díky štěstí to byla zpočátku několik dní celkem zívačka. Plno epických bitev, kdy hráči v bitvách dostávali dost ocenění a nejčastěji ty v četách a i sólo hráčům v topu se dařilo. Já ty "GG" hry co končí výhrou nebo prohrou 0-5:15 nemám rád, ale pro můj účel fantastická věc od WG. Většinou taková bitva byla běžně každá třetí a jeden čas dokonce každá druhá. V těchto případech nebyl problém držet WN i v černé barvě. V ostatních bitvách, kterých začíná být čím díl víc, co končí 7-11:15 už to člověk úplně vypustit nemůže. Co když zrovna tahle bitva může být  win, ale to zas letí špatným směrem WN. Pod tíhou okolností jsem vyměk a zkrátil pokusnou dobu ze 60 na 30 dní. Zatím to vypadá nedobře a asi nastane čas si najít jiný podružný cíl ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera a dnes pouze 10ky...co rict arty,arty,arty,dementi,idioti,k****ti,arty,arty,arty..arty jako vždy jenom do me..chvilec jsem si nedal pozor bum 1500dmg. kazda bitva 3arty.Ty artyny po me sly vždy jak po uzenem no proste hruza...nebyly ani v cete a ty soustrely byly brutalni....proste zkazeny den.wn pouhých 1800 tj jak bych se vratil do doby o rok zpatky...

V čem by to bylo lepší? Soustřel od arty by jsi dostával stejně. Barvičky se ve hře používají od poloviny roku 2012.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Pod tíhou okolností jsem vyměk a zkrátil pokusnou dobu ze 60 na 30 dní. Zatím to vypadá nedobře a asi nastane čas si najít jiný podružný cíl ve hře.

 

Tak to Ti poradím. Vyexpi si artyny a začni střílet jenom modrý a fialový. V dnešní době je to moderní a já vůl začnu expit ty Brity, kterýho trefí s artinou snad i debil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tak týden to ve mě hlodá, ale asi mě ta hra pomaličku přestává bavit. Zatím tomu nepřikládám význam, míra závislosti je značná, ale ten červík ve mě hlodá už nějakou dobu. Díky profilu většiny map se z toho stala obyčejná střílečka, kde vám stačí jen rychlej postřeh a naopak nějaká strategie jde stranou. Už su starší, takže postřeh, narozdíl od úsudku, už není úplně mou doménou.  :biggrin:
No nic, o víkendu navařím nové boilies, staré z mražáku zkrmím a tanky zkusím výrazně omezit.  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že přestávám věřit na Bulhara a na RNG. Je to zcela jednoznačně ovlivňování výsledku bitvy. Vůbec nejde o nějakou 25%ní náhodu. Prostě nějaký script sníží jednomu týmu schopnost trefovat a probíjet. Proto jeden tým nastřílí mraky dmg a druhý ne. Abych s E-50M z 30ti metrů třikrát dingnul ISU-152  a ještě k tomu goldama ( dvakrát zezadu a jednou z boku), to nemá s náhodou nic společného.

 

shot054eve.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že přestávám věřit na Bulhara a na RNG. Je to zcela jednoznačně ovlivňování výsledku bitvy. Vůbec nejde o nějakou 25%ní náhodu. Prostě nějaký script sníží jednomu týmu schopnost trefovat a probíjet. Proto jeden tým nastřílí mraky dmg a druhý ne. Abych s E-50M z 30ti metrů třikrát dingnul ISU-152  a ještě k tomu goldama ( dvakrát zezadu a jednou z boku), to nemá s náhodou nic společného.

 

shot054eve.jpg

O tom tu píšu už asi rok, že to je hnusně zmanipulované protože se stačí kouknout po bitvě na nastřílený damage a jeden tým ho má vysoký a druhý uplně trapný. Přitom se klidně jedná o tým ze samých dobrých hráčů. Je nesmysl aby fialka nastřílel 15 ran a jen 5 x trefil a z toho jen 2 x probil a za NULA ... :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konečně to další pochopil.  Taky to tady už nějakou dobu tvrdím a jsem za troubu. Ten mechanismus hry je totiž hrozně jednoduchej a WG to před časem samo potvrdilo, když řeklo, že rozhodující je pro ně win hráče a snaha je držet v průměru 50% ( solo na publiku) a pak teda do jednoho týmu dá ty co potřebujou win hodit dolů a na druhou stranu ty co jim dopřeje trochu popolézt nahoru. A proč? protože by si jinak děti nezahrály a byly by jen potravou pro ty dobrý hráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že přestávám věřit na Bulhara a na RNG. Je to zcela jednoznačně ovlivňování výsledku bitvy. Vůbec nejde o nějakou 25%ní náhodu. Prostě nějaký script sníží jednomu týmu schopnost trefovat a probíjet. Proto jeden tým nastřílí mraky dmg a druhý ne. Abych s E-50M z 30ti metrů třikrát dingnul ISU-152  a ještě k tomu goldama ( dvakrát zezadu a jednou z boku), to nemá s náhodou nic společného.

 

shot054eve.jpg

Já to zažil včera.Naše tři IS3 celkem pětkrát dingly ISU 152.Nechápal sem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1-2 bitvy za den s tankem je prostě nejlepší řešení. FV4202 - jedna lehký nadprůměr, druhá na Himmelu Hrdina. Víc fakt ne. Ale i jiné tanky. Jedna bitva za den a většinou bývá povedená. Jestli je to psychikou - dát do toho vše, nebo... prostě ještě  není přeplý vypínač RNG na potřebnou pozici...

 

Dnešek dobrý. Sice mě čeká s kolegou WZ-120... ale to nějako naštvaně přežiju, dlužím mu to  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,ale mě by zajímalo co?Hraji pořád stejný styl se stejnými stroji,ale něco je špatně.

Spatne je zase uprava MM po poslednim patchi "ktery nikomu nenadrzuje", porad se divim ze tomu nekdo jeste veri. Kdo ma rozum vidi, ze s dobrym hracem v cete jsou jedini o (obcas) tier niz nez ostatni ve hre, obracene ani nahodou! U enemy jsem to jeste nevidel. Nekteri lide proste maji pred ocima cerny ctverecek a rikaji ze je to bile kolecko (spolu s WG).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reinstaluju Windows 7 na NTB a najednou koukám na hlášku: IE byl odepnut z lišty. Prosím, vyberte si jeden z prohlížečů, který budete chtít nainstalovat... WOAH! Viva la revolution! Nebo tak nějak.

Jj, znám. Tuším, ze to má souvislost s EU a zvyhodnenim na trhu s integrovaným IE ve voknech :-) Proto přibyla povinnost první a nezávislé volby ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to Ti poradím. Vyexpi si artyny a začni střílet jenom modrý a fialový. V dnešní době je to moderní a já vůl začnu expit ty Brity, kterýho trefí s artinou snad i debil.

Tak rada je to dobrá, jen vyžaduje úpravu hry, což nedělám. Určitě by mi to i nyní dost pomohlo. Třeba dnes bitvy děsnej chaos. Jedna z těch, kdy jsem netušil která bije byla, když měl enemák v topu hráče s win 48, 47, 46, 46 zjištěno po bitvě a to nejhorší a dost vysvětlující bylo naše topky 48, 47, 43, 39. Na 7 třídu dost šokující. Bitva se prohrála já měl a zbytečně zvýšený WN.

Celkově jsem dnes denní  win uhájil na čistých 50%, ale WN se dostalo až do fialový barvy a smázlo (resetovalo) týdenní snažení o posun do červený zony. No co, nebude to první a asi ani poslední nápad ve WoT co mi nedopadne podle představ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ale WN se dostalo až do fialový barvy a smázlo (resetovalo) týdenní snažení o posun do červený zony. No co, nebude to první a asi ani poslední nápad ve WoT co mi nedopadne podle představ.

Nechápu - chceš červené WN? Nestřílej, jen spotuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jám mám ten samý problém, jak už tu někdo zmiňoval. Hraju poměrně slušné OP stroje :

E-25, Hellcat, RHM - ale poslední dobou je tak těžké vyhrát, ačkoliv člověk nastřílí opravdu ranec. Prostě není nic vyjmečného mít v týmu rudo a šanci na win pod 40% a to opakovaně. Když složíme poměrně slušnou četu, tak zase jsme z 80% najslabší tanky a topky jsou zase rudý ja kráva. Ty šmejdi s tím prostě manipulují a nikdo mi to nevyvrátí.

 

Bohužel jsem se dostal do fáze, že pomalu odmítám hrát čety. ono být pořát proti silnějším tankům je otrava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu - chceš červené WN? Nestřílej, jen spotuj.

Tento postup na WN funguje, ale win se dostává na 45-48%, což nesplňuje požadavek na minimální win 50%. Taky jsem si říkal, že by to mohlo jít, ale v praxi to tak není.  Třeba včera by tímto postupem W/L nebyl 3/3, ale 1/5 :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...