Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pomaličku začínám věřit konspiračkám páně Kanára, protože co si jinak myslet o tom, když s Leopardem kroutíte IS7 a 7x ho trefíte bez udělení DMG a z toho mu to to 2x letí do zadku ?! Naštěstí to byl ňouma, takže mě 3x minul, ale já byl prostě nucen ujet, protože nepomohlo ani přebití na goldy. Toto se vážně jen tak nevidí...... :mad:  

Je možné získat replay toho souboje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomaličku začínám věřit konspiračkám páně Kanára, protože co si jinak myslet o tom, když s Leopardem kroutíte IS7 a 7x ho trefíte bez udělení DMG a z toho mu to to 2x letí do zadku ?! Naštěstí to byl ňouma, takže mě 3x minul, ale já byl prostě nucen ujet, protože nepomohlo ani přebití na goldy. Toto se vážně jen tak nevidí...... :mad:  

 

ta IS7 má nějaký magický pancíř, nedávno jsem ji dingnul 3 x po sobě z boku pod úhlem 90 stupňů, tak jsem se ****** a dal jí goldovou kúru, jako někdy na to RNg fakt nemám nervy, apcr mají pene jak kráva, ale ta zabugovaná ruská krysa to stejně odrazí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k dennímu hlášení: včera jsem jezdil pouze ruský tier V T-34, legendu ruských obrněných sil druhé světové války, nicméně v této hře je pro smích, z mého pohledu nejhorší pětka, co jsem kdy jel, kdyby aspoň měla ten derp gun, co má type t34, ale s tou 75kou nebo co to je za bludičku se fakt nedá hrát, jako seš papír, to přežiješ, protože vždycky jsou místa, odkud se dá nastřílet, ale to musíš něco trefit a probít, což s tímto gunem prostě nejde, kdyby měl někdo radu, co na té plečce použít za gun, tak budu rád, ještě mi chybí cca 50k expů na obě ty šestkové medka, co následují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k dennímu hlášení: včera jsem jezdil pouze ruský tier V T-34, legendu ruských obrněných sil druhé světové války, nicméně v této hře je pro smích, z mého pohledu nejhorší pětka, co jsem kdy jel, kdyby aspoň měla ten derp gun, co má type t34, ale s tou 75kou nebo co to je za bludičku se fakt nedá hrát, jako seš papír, to přežiješ, protože vždycky jsou místa, odkud se dá nastřílet, ale to musíš něco trefit a probít, což s tímto gunem prostě nejde, kdyby měl někdo radu, co na té plečce použít za gun, tak budu rád, ještě mi chybí cca 50k expů na obě ty šestkové medka, co následují

 

Jet přes KV-13? :-D;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k dennímu hlášení: včera jsem jezdil pouze ruský tier V T-34, legendu ruských obrněných sil druhé světové války, nicméně v této hře je pro smích, z mého pohledu nejhorší pětka, co jsem kdy jel, kdyby aspoň měla ten derp gun, co má type t34, ale s tou 75kou nebo co to je za bludičku se fakt nedá hrát, jako seš papír, to přežiješ, protože vždycky jsou místa, odkud se dá nastřílet, ale to musíš něco trefit a probít, což s tímto gunem prostě nejde, kdyby měl někdo radu, co na té plečce použít za gun, tak budu rád, ještě mi chybí cca 50k expů na obě ty šestkové medka, co následují

T-34 jedine s rychlopalkou 57 mm. Ma super prene a strili po 2s. Kdyz se to povede tak jde KV1 za 10s do garaze. S goldem pares i 7 tier.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k dennímu hlášení: včera jsem jezdil pouze ruský tier V T-34, legendu ruských obrněných sil druhé světové války, nicméně v této hře je pro smích, z mého pohledu nejhorší pětka, co jsem kdy jel, kdyby aspoň měla ten derp gun, co má type t34, ale s tou 75kou nebo co to je za bludičku se fakt nedá hrát, jako seš papír, to přežiješ, protože vždycky jsou místa, odkud se dá nastřílet, ale to musíš něco trefit a probít, což s tímto gunem prostě nejde, kdyby měl někdo radu, co na té plečce použít za gun, tak budu rád, ještě mi chybí cca 50k expů na obě ty šestkové medka, co následují

Jak rusa, tak cinana jsem jel se zobadlem 57mm. Davas smesnou dmg na ranu, ale sypes jednu za druhou. Jenom na zvlast odolne cile potrebujes goldovou. Jen v tom momente alespon ze zacatku bitev si hrat na snipera, pac face to face opravdu mizerna alfa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dtto až na to, že jsem si sejmul obj. 430 a stal se tankovým esem.

No mě tenhle Obj. taky chybí jako poslední. Naposled mi ho vyžrala artyna když už mu zbejvalo 43hp. To zas klávesnice dostala ran :-P  

Nicméně taky mám občas chuť se na to vyprdnout, ale vždy, když se rozhodnu udělat radikální řez, tak se najde něco, co mě zabaví. Ale intervaly zabavitelnosti se pomalu zkracují... Dřív mě "něco" zabavilo třeba na měsíc, pak to postupně klesalo na 1 týden a teď je to v řádu dní

 mno u mě se zas prodlužují pauzy po nevydařených dnech.. Naposled jsem hrál v neděli a ještě dneska to zapínat nebudu. 

Když se nedaří, vždy stačí vzít nějaký léky na duši... třeba fullgold KV1S, nebo KV2, nebo Hellcata.

už ani to neplatí 100%ně. V neděli mě švára vytáhnul do čety že už má 7 winů v řadě. Tak jsme střídali KV1S a Hellcata (on momentálně nic jinýho nehraje) a dali jsme si nádhernou šňůru 10 lostů v řadě, kde jsme byli 3x na prvních dvou místech v dmg mezi Vlll. tierama. Tak vymazlený týmy jsem už dlouho neviděl. A když už byly šestky tak jsme dostali na Ensku na top německý medka a enemák zelenou 3četu KV1S a modrofialovou 3četu Hellcatů. (zjištěno po bitvě v garáži) To se člověk ani nestačí bavit, když bitva trvá 3 minuty a jediný 2 killy dáme my. No byl jsem zralej na uninstal. Tak jsme to zas rozpustili a po vynuceném restartu hry jsem dal sólo kočku a výsledek 7/3. Z dvojčet jsem na VELMI DLOUHO vyléčenej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomaličku začínám věřit konspiračkám páně Kanára, protože co si jinak myslet o tom, když s Leopardem kroutíte IS7 a 7x ho trefíte bez udělení DMG a z toho mu to to 2x letí do zadku ?! Naštěstí to byl ňouma, takže mě 3x minul, ale já byl prostě nucen ujet, protože nepomohlo ani přebití na goldy. Toto se vážně jen tak nevidí...... :mad:  

 

Občas mě to taky napadne - třeba včera, když jsem s Hellcatem 4x za sebou dingl KV1S. 1x předek, 3x bok. Pak to naštěstí ukončil kolega, jemu Hellcat probíjel.

Jinak včera střídavě oblačno, W/L lehce pod 50%, opravdu se povedla jen jedna bitva s T40, kdy WN8 šlo nad 7000. Jinak nic moc, pořád se po pauze ve hře minulý týden nemohu pořádně rozjet. :mad: I když čert ví, třeba si to jen namlouvám a mám jen levé ruce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě dneska to zapínat nebudu. už ani to neplatí 100%ně. V neděli mě švára vytáhnul do čety že už má 7 winů v řadě. Tak jsme střídali KV1S a Hellcata (on momentálně nic jinýho nehraje) a dali jsme si nádhernou šňůru 10 lostů v řadě, kde jsme byli 3x na prvních dvou místech v dmg mezi Vlll. tierama. Tak vymazlený týmy jsem už dlouho neviděl. A když už byly šestky tak jsme dostali na Ensku na top německý medka a enemák zelenou 3četu KV1S a modrofialovou 3četu Hellcatů. (zjištěno po bitvě v garáži) To se člověk ani nestačí bavit, když bitva trvá 3 minuty a jediný 2 killy dáme my. No byl jsem zralej na uninstal. Tak jsme to zas rozpustili a po vynuceném restartu hry jsem dal sólo kočku a výsledek 7/3. Z dvojčet jsem na VELMI DLOUHO vyléčenej.

 

Včera jsem pro zábavu točil zejména HellCata a můj výsledek je stejný jako ten váš v četě - prvních asi 10 bitev UKRUTNÉ PROHRY. 2:15 / 3:15 / 7:15 / 4:15 / 3:15... losy dobré (většinou 6ky, občas 7ky), ale prostě to nešlo a nešlo... včera to bylo zoufalé. Jelikož jsem nehodil flintu do žita a zkoušel to, co to dá, tak nakonec bylo pár pěkných her - hodně medailí "velká ráže" a s IS-7 dokonce "odstřelovač tanků" :-D

 

PS: Obj.430 mi také chybí do ruského esa... když už ho potkám, tak z 90ti% v mojem týmu, a když je u enemáků, tak ho většinou ve hře ani neuvidím :-) včera jsem v jedné hře dingnul s IS-7 z boku enemáckou "121" (která mi zase chybí to čínského esa), která byla na ránu... následně mě enemáci "sežrali" a mně zbyly jen oči pro pláč... taky mi chybí 1 Maus do "myší pasti" a hádejte, jestli jsem je v poslední době v 10kové bitvě potkal... ano, nejlépe v četě v mojem týmu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 bitvy s FV4202. 4x jsem hořel. Dvě bitvy byly super, ale ... vážně je třeba každou hru něčím mrvit? Buďto cinkát tutovky, nebo chytám každou ranou kritičák na munici, nabíječe, motor... Také jsem nestíhal léčit. Řidič, nabíječ... bylo toho moc.

 

Teď četa WZ-120, už lepší, ale nemám ten stroj rád. Ta deprese je na prd.

 

Teď už se jen držet pravidla 3 bitvy za den. 1 s FV4202, jedna libovolná a jedna s T34, abych si vydělal na CW.

 

 

EDIT: Vítězství 9/10...sakra, ono se dost vyhrávalo. Aspoň, že se to po těch prvních bitvách rozjelo. Ale WZ-120 mě stále prostě neba  :mad: A kámošjezdí devítky a chstá se doexpit už nějakou desítku. Jenže krom WZ nic nemám. VLastně jo, Focha, ale to je šrot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes FPS 12-19 PING 100-200.S tigerem II v desítkové bitvě střílí jediná arty jen na mě.Možná díky tomu jsme vyhráli.Naši mě chtěli reportovat,že jsem si dovolil jako třetí nejnižší tank v tabulce hrát opatrně.Nakonec spojenec a s 2500DMG třetí nejlepší v týmu.Ostatní hry stály za prd.Ve městě jsme se skvěle doplňovali s jedním střeďákem a vymlátili celou ulici.Je zajímavý,že jsem měl pouze 579 zkušeností a střeďák 1100.Hráli jsme zhruba stejně a já o něco víc nastřílel.Nečekal bych takový rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal jsem zase expit tanky. Ty staty jdou šíleně dolu. Normálně ty rudé opice (sorry HUGO, nic proti Vám :-)), které ani neví, že se mohou otočit a jet zpět mě vytáčejí k nepříčetnosti. Exoti exoti a ještě jednou exoti. Z 90% mezi top 3 s nastřílenou Dmg i proti vyšším tierům, ale prostě to nejde. Člevěk je dobrý hráč, ale není superman. A to nebudu zmiňovat artyšmejdy, kteří si snad myslí, že cílem hry je sundat modrého či fialového hráče, ačkoliv stojí proti silnějším tankům a jen je dingá.

 

 

 Ještě že mám za chvíli 14 dní dovolenou a odpočinu si od tanků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes FPS 12-19 PING 100-200.S tigerem II v desítkové bitvě střílí jediná arty jen na mě.Možná díky tomu jsme vyhráli.Naši mě chtěli reportovat,že jsem si dovolil jako třetí nejnižší tank v tabulce hrát opatrně.Nakonec spojenec a s 2500DMG třetí nejlepší v týmu.Ostatní hry stály za prd.Ve městě jsme se skvěle doplňovali s jedním střeďákem a vymlátili celou ulici.Je zajímavý,že jsem měl pouze 579 zkušeností a střeďák 1100.Hráli jsme zhruba stejně a já o něco víc nastřílel.Nečekal bych takový rozdíl.

 

Co jste měli za stroje? Nemohl ti ten střeďák spotovat = ubírat ti půlku expů za damage? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera spíš z nudy jen pár her s Objektem 704- je už chudák v soudobém WoT hodně za zenitem. Většina her se navíc těžce nesla ve znamení RNG, kdy v jedné bitvě jde na ránu IS-8 a probiju v klidu 3x za sebou IS-7, v další 2x po sobě dingnu T-44. Ale řádně mě potěšilo, když jsem točkanonovi ve Waflovači poslal jednu HEčkem za 1150 damage a zničil mu kanon, střelce a věž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera a dnes pouze 10ky...co rict arty,arty,arty,dementi,idioti,k****ti,arty,arty,arty..arty jako vždy jenom do me..chvilec jsem si nedal pozor bum 1500dmg. kazda bitva 3arty.Ty artyny po me sly vždy jak po uzenem no proste hruza...nebyly ani v cete a ty soustrely byly brutalni....proste zkazeny den.wn pouhých 1800 tj jak bych se vratil do doby o rok zpatky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...