Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

děkuji :thumbsup:

Ta hra se dá hrát i online, jako bez instalace přímo v prohlížeči a nebo se válí na všech možných webech jen jako soubory, které stáhneš a spustíš EXE. třeba na Uložto je taky. Já to dostal až na 3-7 level bez toho aniž bych přišel na to, že ty slunečnice vyrábí zlaťáky :wallbash: . To jsem ale tydýt co? :laugh:  I když zas na druhou stranu, zkuste si to dostat se až tam bez slunečnic. Já si myslel, že jsou jen na zabrždění zombíků a protože jsou za 50g, tak jsem je nepoužíval.

http://www.superhry.cz/hra/4325-plants-vs-zombies

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra se dá hrát i online, jako bez instalace přímo v prohlížeči a nebo se válí na všech možných webech jen jako soubory, které stáhneš a spustíš EXE. třeba na Uložto je taky. Já to dostal až na 3-7 level bez toho aniž bych přišel na to, že ty slunečnice vyrábí zlaťáky :wallbash: . To jsem ale tydýt co? :laugh:  I když zas na druhou stranu, zkuste si to dostat se až tam bez slunečnic. Já si myslel, že jsou jen na zabrždění zombíků a protože jsou za 50g, tak jsem je nepoužíval.

http://www.superhry.cz/hra/4325-plants-vs-zombies

 

 

Kanáre, když jsi hrál PvZ bez slunečnic, tak se Tě zeptám : Máš na tankách doplnky a spotřební materiál? :laugh:  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muhehe :-) Hned na začátku bitvy jsem napsal všem do chatu, že artynáři jsou buzeranti a od té doby všichny čtyři enemy arty střílely jen na mě a tým měl klid a mohl v klidu vyhrát bitvu. Někdy se vyplatí do chatu nadávat, zvlášť když se toho ta jelita chytla. :-)

To jsi teda fakt hrdina. To je nějaká nová móda, chovat se jako debil? Na stejný úrovni jako když někdo začne nadávat spoluhráčům ještě před začátkem bitvy, že mají horší staty než on. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní hlášení.....ráno zapnu PC a.....nic ! monitor mrtvej.....no po 6 letech provozu se ani nedivim :teehee:

Tak jsem si zajel do města pro novej......do oka mi padnul tenhle:  http://benq.cz/product/monitor/gw2265hm/ , tak jsem ho vzal.......jsem zvědavej na tanky ve FullHD rozlišení ( předchozí monitor měl max. rozlišení 1400x900)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní hlášení.....ráno zapnu PC a.....nic ! monitor mrtvej.....no po 6 letech provozu se ani nedivim :teehee:

Tak jsem si zajel do města pro novej......do oka mi padnul tenhle:  http://benq.cz/product/monitor/gw2265hm/ , tak jsem ho vzal.......jsem zvědavej na tanky ve FullHD rozlišení ( předchozí monitor měl max. rozlišení 1400x900)

 

To vypadá dobře a cena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Větší monitor = větší zátěž na GPU :) 

Spíš větší rozlišení, větší zátěž GPU, ni?  Mně osobně přijde 21,5 palce na Full HD malý, páč to mám v práci, ale to je osobní pocit.

Jinak dneska vyloženě super, je vidět, že je akce, chtěl jsem si trošku vylepšit skóre s nedávno znovu koupeným Tigrem P, ale prej ne, nemám nárok.  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3200 kč.....

Zkoušel jsem pár replayů z WOT a pohoda.....fps 25-60

Obraz je parádní....na tak velký rozlišení nejsem zvyklej :teehee:

Zajímalo by mě, jaká je ideální hodnota FOV při FullHD rozlišení (1920x1080) ?

Ideální nevím, někde tu na to byla tabulka, já mám 105 a dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš větší rozlišení, větší zátěž GPU, ni?  Mně osobně přijde 21,5 palce na Full HD malý, páč to mám v práci, ale to je osobní pocit.

Jinak dneska vyloženě super, je vidět, že je akce, chtěl jsem si trošku vylepšit skóre s nedávno znovu koupeným Tigrem P, ale prej ne, nemám nárok.  :laugh:

Já si zkouším pojezdit s Cometem a dnes tedy nic moc. WN je v pohodě, ale skoro samé losty. Ale nevadí, beru to jako expení (nová hračka) a pokles WR si dokážu duševně odůvodnit :-D Je pravda, že víkendy bývají zpravidla tragické, nejlepší WR mám brzo ráno (víkend) nebo pozdě večer (přes týden).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska sedl (únava po týdnu a trochu jsem musel dohnat ztráty), vytáhl do čety JgTigera a ... zítra mi zbývá nějakých 17k XP na doexpení. Potom už jen vydělávat a lážo plážo, co se naskytne. Dnes 75% win, devítková četa, celkem klidné. Až na chvíle, kdy se ve hře objevila nějaká arty.

 

Zakončeno miláčkem FV. 

http://wotreplays.com/site/899527#murovanka-zvedak-fv4202_105

Baťák v bitvě držkoval, že jsem špatná fialka. Proč? Prý jsem moc velký a špatný camper. Nic jsem mu nepsal. Dělal vskutku dobrý spot v lese Murovanky. Po bitvě jsem si ho našel. Potěšil mě. 

 

droopy22_ro : how the f did you dealt 7k dmg?
Zvedak : Your spotting was really good. But... dont tell others how to play. I got with this 4600WN8 and 3700 dmg/battle, so i dont think
Zvedak : that i play bad with this.
Zvedak : This is really diferent medium than all other.
Zvedak : I just made my job. Like you.
Zvedak : and... i got 5k by spotting..like you ;)
Zvedak : What do you think about me now?
droopy22_ro : my bad then...i thought i stand behind and shot but did nothing
droopy22_ro : so, sorry for accuzations
droopy22_ro : i really dunno how you got 5k spot by just sitting behind...but oh well
droopy22_ro : gg
Zvedak : i underestand... first spot circle i did nothing... bounces and 0 dmg... RNG. Then it was much better. But you couldnt see :)
Zvedak : You too, yu did great spot.
droopy22_ro : meh...could be better
Zvedak : yep, 410m + optic but... too surprised :D
Zvedak : you did many circles and survived
Zvedak : awesome job here
Zvedak : Maus spotted -700HP, WT E-100 - 1200hp, IS-8 - 1800hp...T95 600HP
Zvedak : i detracked IS-8...
Zvedak : all other was spot
droopy22_ro : yep..didnt knew at that moment that you did so much assistance damage
droopy22_ro : anyways...gg, and sorry for calling you bad player :(
droopy22_ro : if you want on the future to make some platoons, i added you to FL
droopy22_ro : have fun and keep doing great jobs
Zvedak : you too, thx for that great game, GL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že se mi dnes celkem dařilo a velký Serb mi dopřál. Dobře jsem si zajezdil, využil prémka v akci, vyjezdil si spoustu kreditů a zkušeností a další místo v garáži (už mám 4 volné a nevím, co s nimi) Konečně se mi podařilo pár bitev,jak bych si představoval,  s Hellcatem. Na druhou stranu se mi až neskutečně nevedlo s mými miláčky M4 a KV-1S, bylo to marný, marný, marný a musel jsem to s nimi vzdát. Ale jinak celkem fajn. Po cca 50 bitvách jsem skončil s fialovými staty a to je pro mě úspěch. V pár bitvách mě spoluhráči a dokonce i protihráči pochválili a to potěší. Snad to s hráčskou komunitou nebude tak špatné. Na druhou stranu mě začíná pěkně štvát rozmáhající se móda hrubého nactiutrhání v chatu. Nejsem žádná slečinka, ale co je moc, to je moc. Je to už každou druhou bitvu, od ruďochů po fialky a bez příčiny. Tedy spíše jen proto, že ho ustřílím, dám jednou ranou na munici apod. Děs a běs, ale snad to přejde jako každá móda.

Přeji hezký a úspěšný den vám všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak me se dari dnes akorát chytat bezmozky...opet vlny proher s ********** ********** dementama..kdy uz to konecne skonci :wallbash:

Já to dneska ještě nezapnul, chystám se k tomu asi za hodinu, tak jsem zvědav na tu loterii ;-) Ty dvoudenní oslavy Dne dětí mě docela zmohly :-D

 

Edit: Kurňa, co je s tím Tapatalkem, už 2x mi po odeslání příspěvku zmizela druhá půlka textu, nestává se to i někomu jinému??? :wallbash: To pak musím dopisovat na NTB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...