Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Co je špatného na pingu 80? Běžně mám teda doma kolem 30, ale občas to pustím (když nejsem doma) přes mobil, tam to mám kolem 130 a pořád je pohoda.

 

já ping 80 považuji za dobrý neb poslední měsíc jsem byl na cca 120-140ms, takže pro mě je to zlepšení. ano mohl bych řešit jak se dostat ještě níž, ale jelikož mám spíš problém s FPS, tak ten ping nyní považuji za slušný. kůli lepším FPS, bych asi musel utratit hafo peněz neb jsem standartní opatření s PC udělal a nic moc ...

kupovat nový CPU a GPU se mi nechce neb jinde to docela šlape ...

 

pro info - mám 20-40 FPS (bohužel, často jen těch cca 20 FPS)

CPU - AMD Phenom II X4 955 Black Edition

GPU - GIGABYTE HD 6850 Ultra Durable OC 1GB

RAM - Kingmax 4GB (2x2GB) DDR3 1333

HDD - SSD Crucial m4 - 128GB

asi žádnej zázrak, ale na snížený detaily by to WoT mohlo jet aspon na 50FPS ... ale ono nejede ... poslední a předposlední patch mi to nějak zhatil ...

 

 

BTW - na posádku v základu to jde ... :)

 

1dOoK.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak obecně cokoliv nad 1000exp je dobrá hra, není to "urvimikule" trhák, není to na chlubení na foru ;-) ale brečet bych nebrečel... Díky metálu dostal plnou nálož, takže co. Ono i ta II. třída...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ping 80 považuji za dobrý neb poslední měsíc jsem byl na cca 120-140ms, takže pro mě je to zlepšení. ano mohl bych řešit jak se dostat ještě níž, ale jelikož mám spíš problém s FPS, tak ten ping nyní považuji za slušný. kůli lepším FPS, bych asi musel utratit hafo peněz neb jsem standartní opatření s PC udělal a nic moc ...

kupovat nový CPU a GPU se mi nechce neb jinde to docela šlape ...

 

pro info - mám 20-40 FPS (bohužel, často jen těch cca 20 FPS)

CPU - AMD Phenom II X4 955 Black Edition

GPU - GIGABYTE HD 6850 Ultra Durable OC 1GB

RAM - Kingmax 4GB (2x2GB) DDR3 1333

HDD - SSD Crucial m4 - 128GB

asi žádnej zázrak, ale na snížený detaily by to WoT mohlo jet aspon na 50FPS ... ale ono nejede ... poslední a předposlední patch mi to nějak zhatil ...

 

Zkus si pohrát s nastavením grafiky ve hře a také můžeš zkusit krapet potrápit CPU... na 3,7-3,8GHz by ses měl dostat bez potíží a ve WoTku by to mohlo jít poznat (decentním zvýšením FPS) ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno mám daleko slabší sestavu hd 4650 grafárna, ořezané detaily / listí, voda, standart grafika, zvláštní efekty off atd / a mám fps 30-50, pravda na nově předělaných a nových zcela mám fps loterii ....ale sestavu má docela slušnou, aby měl dobré fps

 

a ve wowp...mám dokonce 50- 75 fps a stabilní ping a dokonce grafika detaily zvýšeny....tomu nerozumím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastavení grafiky - mám vše snad na minimu, kromě dohledu (taky skusím snížit, ale nechce se mi ...)

jasně, mít menší monitor a hrát 800x600, tak z toho vytáhnu i 125FPS ... (asi)

 

14J8b.jpg

 

 

a taktovani CPU? noo, to už mám cca 10 let za sebou, ale mrknu na to ... :)

 

 

BTW - co mi to udělali s Erlenbergem? takový supr místečko jsem tam měl ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastavení grafiky - mám vše snad na minimu, kromě dohledu (taky skusím snížit, ale nechce se mi ...)

jasně, mít menší monitor a hrát 800x600, tak z toho vytáhnu i 125FPS ... (asi)

 

a taktovani CPU? noo, to už mám cca 10 let za sebou, ale mrknu na to ... :)

 

Určitě bych ubral na kvalitě "vzdálenosti vykreslování" (o stupínek) a "detailů načítaných objektů" (o 2 stupínky a víc :-)). Zkus si s tím pohrát a uvidíš, co na to FPS. Každopádně - pro hru - mi přijde nastavení "detailů" výrazně nedůležitější nežli "vzdálenost vykreslování".

 

Rozlišení neměň... HD rozlišení je monitorech už dost jemné, takže nemusíš mít hodnoty na max a stejně to vypadá pěkně.

 

Něco k taktování třeba zde (jinak dneska je OC pro opice, které to zvládnou levou zadní :-)):

 

http://pctuning.tyden.cz/hardware/procesory-pameti/13303-amd-phenom-ii-x4-955-be-kral-amd-procesoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- ubral jsem na vzdálenosti vykreslování a detaily a ... 3 mapy a nic (nebo možná o cca 5-10% lepší) - uvidím

 

- taktování - kdysi jsem z PC který mělo v defaultu 3800 bodů v 3DMark 2001, dostal 10 025 bodů. nárůst na cca 250% původního výkonu. tehdy jsem se lehce přiblíži netovýmu rekordu v taktování bez dusíku.

tehdy úžasný CPU Athlon 1800+ s GPU GF3 Ti200. na obr je jak jsem tehdy měnil napájení CPU - co ja se s tím navyváděl kravin ... :)

 

VAxdy.th.jpg   PF4fh.th.jpg

 

- rozlišní - jasně LCD má holt jedno nativní rozlišení a s tím musí člověk při nákupu monitoru i PC počítat. PC to holt musí utáhnout ...

 

===

 

dnešek se nesl v duchu expení M8A1 a honění si trika na low tierech .. .)

 

btw - čím to je, že US TD lajna/y jsou tak trochu OP? :)

začíná to s T18, pokračuje podcenovanou T82, která s houfnicí zhasína enemy na ránu :) dál T40 a M8A1, přes T49 na Hellcat - 5 tierů za sebou, které jsou tak trochu OP.

jistě, asi by se o tom dalo polemizovat, ale to je asi tak vše co se s tím dá dělat :)

se všemi těmi stroji (což v jiných lajnách ne tak zcela platí) se dají nahrát nadprůměrné výsledky ...

 

Dh3UC.jpg

 

ne vždy se hra vydařila. je potřeba být v bitvě holt aktivnější, ale nepřehnat to neb mrtvý už žadnou DMG nerozdají :) 

správnou aktivitu se teprve učím ... občas bylo potřeba vytáhnout Goldy neb když je hráč sám proti 5ti, tak není čas na chyby .. .) (KV-1 mi stejne na 100m 3x dinglo - takže lost:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí právě jsem dostal málem orgasmus :biggrin: . Takové odpoledne už asi dlouho nezažiju....

Jen já a má Pz38 :wub: . Až 14 hra byla lost....ta na snímku. Smahla mě PzIV troll gunem na ránu, jinak bych jí dostal....už chyběly jen dvě střely. Ale jinak....super MM, super hry, super dmg, killy ...no neskutečný. Pz38 na trojkách prostě vládne...mezi 4 je vliná a pětky umí pěkně podpořit. Samo, že těch 80% neudržím...budu rád za 70%. Páč pětky sám nedám...viz foto....Ale mezi trojkama? Není konkurence. PzIC jsou nebezpečné jen na Himmlu, kde můžou překvapit. Důvod proč se taky tak daří je ten, že v případě losu s 3 třídou, dává WG Pz38  staré dobré mapy.... Prochorovaka, Ensk, Doly, Karélia....Ani jsem neměl náladu jít někam do čety. Snad večer dám T30. Pz38 je tank, který je schopný sám vyhrát hru....a to už jsem nevěřil, že takový stroj ve WOT najdu. Většinou mám kolem 1000dmg a další moji kolegové kolem 250 dmg. Tohle je až neuvěřitelné.

 

Takový začátek jsem neměl s žádným jiným tankem...po 51 bitvách:

80,4% win

10.6 Kill/death ratio

VN7: 2586

VN8:3572

dmg:697

 

Tohle jsem naposledy zažil před 2 lety, když jsem hrál v té době s brutal OP premium 2 frantíkem. Vše půjde logicky trochu dolů...stačí 5 bitev s 5 třídou a je vymalováno, ale Pz38 me tedy mile překvapila.....

 

1393428189.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí právě jsem dostal málem orgasmus :biggrin: . Takové odpoledne už asi dlouho nezažiju....

Jen já a má Pz38 :wub: . Až 14 hra byla lost....ta na snímku. Smahla mě PzIV troll gunem na ránu, jinak bych jí dostal....už chyběly jen dvě střely. Ale jinak....super MM, super hry, super dmg, killy ...no neskutečný. Pz38 na trojkách prostě vládne...mezi 4 je vliná a pětky umí pěkně podpořit. Samo, že těch 80% neudržím...budu rád za 70%. Páč pětky sám nedám...viz foto....Ale mezi trojkama? Není konkurence. PzIC jsou nebezpečné jen na Himmlu, kde můžou překvapit. Důvod proč se taky tak daří je ten, že v případě losu s 3 třídou, dává WG Pz38  staré dobré mapy.... Prochorovaka, Ensk, Doly, Karélia....Ani jsem neměl náladu jít někam do čety. Snad večer dám T30. Pz38 je tank, který je schopný sám vyhrát hru....a to už jsem nevěřil, že takový stroj ve WOT najdu. Většinou mám kolem 1000dmg a další moji kolegové kolem 250 dmg. Tohle je až neuvěřitelné.

 

 

 

sakra...dneska asi budu utrácet.))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra...dneska asi budu utrácet.))

Neváhej....pro relax, kdy už tě fakt ruďasové štvou...není nic lepšího. Navíc úplně pedo to není, páč některé trojky hafo čtyřek a pětek tě dá na ránu. Takže vůl s tím nezahraje nic...ale hráč jako ty? No uvidíš. Vymazlit na 100% a budeš koukat. ten kanon ....téé lahoda. Nemám rychlonabiják, ale rychlozaměřovák a i tak to šije za 2,18 včelku. Průmerný dmg dle papírů to dává 60hp...tak si to spočítej. Na trojku to teoreticky může dát 1651dmg za minutu! A většinou střílíš na 240hp prcky :biggrin: . Navíc mimo TD je to nejpřesnější tank v 3 třídě. Takže si to vždy ze začátku sypu z dálky....jako TD. A pak vyrazím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neváhej....pro relax, kdy už tě fakt ruďasové štvou...není nic lepšího. Navíc úplně pedo to není, páč některé trojky hafo čtyřek a pětek tě dá na ránu. Takže vůl s tím nezahraje nic...ale hráč jako ty? No uvidíš. Vymazlit na 100% a budeš koukat. ten kanon ....téé lahoda. Nemám rychlonabiják, ale rychlozaměřovák a i tak to šije za 2,18 včelku. Průmerný dmg dle papírů to dává 60hp...tak si to spočítej. Na trojku to teoreticky může dát 1651dmg za minutu! A většinou střílíš na 240hp prcky :biggrin: . Navíc mimo TD je to nejpřesnější tank v 3 třídě. Takže si to vždy ze začátku sypu z dálky....jako TD. A pak vyrazím....

Velké procento zlaté munice tier 4-5,že?

(čistě pro info - dřív jsem si dle tebe tipoval tanky, ale goldy jsou fuj)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, trojka na pětku už goldy asi tahat musí. Osobně když beru Mardera III, který potkává KV1S atd., tak tam jsou goldy také nutnost. Občas i na blbě stojící KV.1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neváhej....pro relax, kdy už tě fakt ruďasové štvou...není nic lepšího. Navíc úplně pedo to není, páč některé trojky hafo čtyřek a pětek tě dá na ránu. Takže vůl s tím nezahraje nic...ale hráč jako ty? No uvidíš. Vymazlit na 100% a budeš koukat. ten kanon ....téé lahoda. Nemám rychlonabiják, ale rychlozaměřovák a i tak to šije za 2,18 včelku. Průmerný dmg dle papírů to dává 60hp...tak si to spočítej. Na trojku to teoreticky může dát 1651dmg za minutu! A většinou střílíš na 240hp prcky :biggrin: . Navíc mimo TD je to nejpřesnější tank v 3 třídě. Takže si to vždy ze začátku sypu z dálky....jako TD. A pak vyrazím....

I v realu měli němci rádi LT 38 za její přesnost :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velké procento zlaté munice tier 4-5,že?

(čistě pro info - dřív jsem si dle tebe tipoval tanky, ale goldy jsou fuj)

Tak to si piš! Ono co by jsi jinak udělal s pene AP 62mm? Když jsou navíc pancíře buflé a není legrace penetrovat to, co před rokem šlo bez problémů. Ale uklidním tě...5 HT nad 200m prostě čelně nedáš ani goldem. Gold ze 47mm kanonu ryhle ztrácí penetraci.

A nevím, proč tu pořád řešíš goldy. Většinou stejně stačí Ap. Hra je tak nastavena. Bez goldů by tu zas jezdili jen pancířové nezničitelné pevnosti....

Jen příklad...včera jsem s T40 držel vesncii....mapa vesnice. Dařilo se mi a útok jsem odrazil. Tak jsem s full T40 šel vypnout KV1 co jsem mu nechal 84hp. Celou hru jsem gold nepoužil. Věděl jsem kde je...překvapil jsem ho, přesně tak jak jsem chtěl.....než natočil dělo, tak jsem měl spousty času pěkně zamířit na ten kolmý papír spodek. Plesk ....nula...on stačil než jsem znovu přebil otočit lauf a bez míření mě sfouknul, páč měl houfnici. Tady máš ty tvoje skilly bez goldu. Kdybych měl godl, který v těchto situacích pro jistotu láduju, tak jsem ho dal. Udělal jsem vše výborně....jen bulhar určil, že neprobiju 75mm papír 128mm penetrací.

Proto se za používáním goldů nestidím. Hra je prostě SAZKA chaos a já chci vítězit. Neprobiju tam kde to mělo jít? Ok, dám gold...a nemám s tím problém.

Goldy nenahrazují skill! Mají je všichni...můžou je mít všichni a hra je na ně už nastavena. Nevím co pořád řešíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si piš! Ono co by jsi jinak udělal s pene AP 62mm? Když jsou navíc pancíře buflé a není legrace penetrovat to, co před rokem šlo bez problémů. Ale uklidním tě...5 HT nad 200m prostě čelně nedáš ani goldem. Gold ze 47mm kanonu ryhle ztrácí penetraci.

A nevím, proč tu pořád řešíš goldy. Většinou stejně stačí Ap. ..

Já se nehádám, to se už řešilo. Jen mě čistě zajímalo, jak moc se střílí zlato a můj dodatek měl zabránit rozebírání goldů. Prostě stačilo: Dost/málo.

Jak říkám, na stroje jsi míval nos, tak se rád poučím, jestli jsem něco nepřehlédl.

 

Jo, bez goldu je hra těžší, něco se cinká a mě těší, že to na většině strojů jde hrát a zabíjet i bez nich. Jediný dva stroje, kde jsou jsou E-100 a SU-152, tam si je občas i vystřelím :)

Prostě mě těší a baví, když všem nakopu ***** hezky postaru a dokážu si, že "skill je přežitek" se dá stále ještě krásně využít. nic víc, nic míň. Ale to tu nehci  rozebírat. 

 

Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska slušné hry...topky 42% :biggrin: . Kanára s XVNkem málem jeblo :biggrin: . Já mu říkám pořád......vymaž to...Ne, nechce. Přitom jen naskočí hra,  ihned nadává co to máme za rudé hovádka. Já bych na to nervy neměl....ruďoši vládnou, tak co se diví :smile: .

Jo, Kanár by měl to zatracený XVM dát pryč.....jen naskočí bitva a hned to začne.....35% win,idiots,red retards, kids......že tě to furt baví vypisovat Kanáre.....akorát zas vyfasuješ ban :biggrin:

Abych řekl pravdu, tak mi to i docela vadí......ostatní si pak musej řikat co jsme to za hulváty :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Kanár by měl to zatracený XVM dát pryč.....jen naskočí bitva a hned to začne.....35% win,idiots,red retards, kids......že tě to furt baví vypisovat Kanáre.....akorát zas vyfasuješ ban :biggrin:

Abych řekl pravdu, tak mi to i docela vadí......ostatní si pak musej řikat co jsme to za hulváty :Smile-hiding:

red noobs nezasloužej nic jinýho a hráči to pochopí:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...