Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

.Zdar všem, můj zážitek z dneška:  Rozjel jsem si Francouze HT, teďˇ mám 4.tier B1, dle mých skromných zkušeností nejhorší HT ve hře, o mnoho horší, než M3Lee. Kdo nevěří, podívejte se na top gun B1. Začíná bitva, jsem skoro na topu, MM příznivý. Daří se mi jak s tímto tankem dlouho ne. Udržím jedno křídlo skoro sám, nedingám, úhluju se, několikrát ramuju, rozdávám dmg, jestli se to dá u tohoto stroje říct, než mě zabijí, dávám 3 killy. Pořád vedeme s převahou.  Říkám si, teď mám konečně dvojnásobek. Samozřejmě, že ne . Za chvíli je to 3:1 pro náš tým. Stroje vyrovnané. Naši jedou na cap, bez spolupráce. Cizí zlý Hetzer je postupně dává a my zase prohrajeme. Zmíněný Hetzer dává 11 !!! jedenáct killů !!! Naprosté znechucení. Jedna z mála her z debilním tankem, která se mi povede a výsledek skoro žádný. Kdo se chce hodně naštvat a dlouho expit stroj na 4.tieru, tak radím pořídít si B1 HT francouze, zábava zaručena, mějte se. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám si každý den jen pár bitev. Waffentrager tier 8 a 10, pak T40, KV-1S a Cruiser MkII. Včera W/L 88% a dnes katastrofa a tak je to furt dokola. WN6 a EFR pokaždé nad 2000 ale jak je vidět, tak na tom vůbec nezáleží. A to jsem se dnes snažil to zlepšit ze 48% nejprve hraním T40 a když to nešlo, tak jsem vzal Cruiser MkIII a vylepšil jsem to z těch 48% na 42,86 !!! To by jeden brečel a nebo kopal Serba do zadku. :confused: Rukama to opravdu není, to by musel mít těch rukou člověk aspoň 6 a hrát na 3 PC naráz a i tak to nestačí. Ta banda WG nikdy nedopustí aby byla četa víc, jak 3 lidé.

 

[/url]">http://shot_014.jpg

Nejsi ve svém trápení sám. Já jsem si taky vždycky spravil chuť s T40 nebo se Stugem. Poslední dobou ale ne. Je to prostě jedno. Mě se snad líp daří se zatracovanou KV-4. Já osobně to mám v poslední době tak, že vzhledem k WR  a killům je to stejný. Nejvíc dmg si ale držím s T28 TD 8.tier USA ve fullu, velice slušný stroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zvláštní, ale vždycky když si řeknu, že něco nemohu dostat, nebo se mi nikdy nestane, tak mě hra během pár dní tímto "nemožným" odmění. Myslím, že včera tady někdo psal něco o tom, že hry jsou rychlé a nic v nich většinou nezmůže. Já si říkal, že naštěstí nic takového mě nepotkává. A ejhle hned večer jsme to zažil. Hned první hru jsem byl varován, že prostě tady nebude něco v pořádku, protože mnou chválené lodní dělo mělo včera zákaz hry. Na 100m jsem neprostřelil otočenou hlavu Hellcatta s 300HP. Samože by šel do garáže, ale on nešel, tak jsem tam šel pro jistotu já  :tongue:. Následovala další hra s Prototypem. Říkám si fajn, snad to bude lepší. Mapa El Haluf, vyřítí se na náš kopček dva Typové 59. Ještě jsem zajížděl za šutr abych je mohl trefit. Jeden Type mě stačil ještě trefit. vyřadil mi palivovou nádrž, rádio, munici, zabil radistu. Jak se tohle může povést někomu na jednu ránu, to by mě fakt zajímalo. Ještě v té samé hře jsem z boku shodil pásy Pantherovi II a neprostřelil papír jménem Lorr. 40  :cool:. No mohl bych pokračovat dále, protože jsem se setkal nejen s anomáliemi ve hře jako takovými, ale i s anomáliemi mezi hráči. Se prostě nedá nic dělat. Nakonec to WG vyřešilo za mě. Vyhodilo mě ze hry, napsalo mi, že je pravděpodobně chyba u mě v připojení, tak jsem si zapl DiabloII a pak šel koukat na Plzeň. Aspoň ten fotbal stál za to, byť citizens zahráli prd, tak Plzeňáci jezdili po hřišti jak motorové myši. Aspoň jednou za čas měl člověk pocit, že i Češi umějí hrát fotbal  :biggrin:. 

No a díky všem těmto anomáliím jsem prostě s WN7 nehnul nad 1200 ani kdybych se rozkrájel. Ani potom, kdy s Hellcatem nastřílíte mezi osmičkami 2000dmg, nasvítíte nebo naasistujete 2500dmg a máte dva killy. Ale i tak jsem si to užil, prostě není nad to, když to člověk neřeší. Asi už vím, jak se cítí ty rajčátka ve svých tancích  :Smile-bajan2:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duch je v háji, originalita tamtéž, a SerB a jeho sebranka tvrdošíjně odmítaj losovat vyrovnaný týmy - že si nezahrajou ani skilly, ani rudoši je nezajímá. Občas si říkám, jestli oni to nedělají schválně - rudoch vidí rychlou výhru/prohru, na vršku nějakej tank kterou shodou RNG nandá killy, a řekne si "to chci" - a kupuje prémko a "expí" jak magor.

 

Co se týče losování podle nějakýho ratingu - nic by týhle hře tak nepomohlo. Jenže jak technicky, tak skillově vyrovnaný losy jsou pro WG sprostý slovo a jediný čím to zdůvodňujou je "rozmanitost hry, kdy je každá bitva jiná". Jenže tohle platilo v době kdy na EU serveru hrálo 40 tisíc lidí a většina z nich u tý hry přemejšlela, takže i s tankem ve stocku dokázaly napáchat škody. Dneska blbci nenastřílí ani s full výbavou (navíc - jak často vidíte tank v základu? já tuhle jednu KV-1s se stovkou a to je všechno) a bitvy podle toho vypadají.

 

A když už člověk dostane dobrej los, taky aby nevyčníval, tak mu RNG nadělí bulhara že ze 75/L100 netrefí Mause na 50m.

 

Mimochodem, všimli jste si že udávaná přesnost děl naprosto neodpovídá realitě hry?

Příklad: dělo má udávanou přesnost 0,6, to znamená že na 100m má kruh průměr 1,2m (je to odchylka, takže poloměr), na 50m tedy 0,6 (poloviční vzdálenost, poloviční kruh). Přesto ale netrefíte na 50m tank který vyplňuje celý kruh (a je reálně 3,25m široký, čili více než dvojnásobek průměru kruhu na 100m), protože hra nalosuje ránu až ke kraji kruhu, který je ovšem stále stejně velký - hra tedy ZDVOJNÁSOBILA odchylku děla.

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasadil jsem top dělo na E-100 a ... nestačil jsem zrat, když jsem 2x v řadě cinknul věžičku E5. Další hry už lepší 3-4k dmg, ale fakt to chce prokládat goldama a ani HEčka nejsou špatný.

Potom četa 3 hry sedmiček, moc jsem mluvil, tak jsem lamil. Ale třetí hru ne tak moc. Prochorovka, T29 top bez artin. Jel jsem na místomedek...4k dmg, 22 střel cinknuto (i goldy) 4200 potenciálu. Hezká hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná je to OT

ale jde zažádat o vrácení prémiového vozidla i třeba když jsem ho před rokem prodal? 

jde mi o T-127 a Tetrarch které jsem z hlouposti dal pryč  když jsem s Wot začínal

Čoveče tohle není OT, ale hlavně dotaz k zamyšlení. Když něco prodáš, dostaneš za to kredity, uděláš si s nimi co chceš a pak se rozhodneš, že si to chceš vzít zpátky, je podle mě trošku ujeté. Nicméně k odpovědi: Ne, nikdo ti ty tanky nevrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer jen dvě hry s T54E1, potom padl EU1 sever, EU2 následně přetížený, vydržel jsem cca 1/2 hodiny, pak jsem to vypnul a šel si číst.

 

Poslední dobou mne irituje, že hráči capují a to zcela zbytečně, viz moje zmiňované obě včerejší hry. Za stavu 6:1 jsme se probili na mapě Přístav na jejich základnu, jeli jsme s naší četou medek nepřátelům do týlu, kde bychom je krásně rozebrali a dvojice mamrdů, kteří celou dobu jeli za námi a nic neuděli, to capli.

Druhá hra, 13:6, taky výhra na cap, 8 minut do konce, nenechali nás  najít celou dobu campující jejich dvojici IS-7.

 

Dřív to byly snadné body produktivity za capování, ale dnes... Nechápu, ale to odpovídá obecně hráčské inteligenci, které je průměrně mizivá. Takže se capuje, když se nemusí a necapuje, když na tom stojí výhra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.Zdar všem, můj zážitek z dneška:  Rozjel jsem si Francouze HT, teďˇ mám 4.tier B1, dle mých skromných zkušeností nejhorší HT ve hře, o mnoho horší, než M3Lee. Kdo nevěří, podívejte se na top gun B1. Začíná bitva, jsem skoro na topu, MM příznivý. Daří se mi jak s tímto tankem dlouho ne. Udržím jedno křídlo skoro sám, nedingám, úhluju se, několikrát ramuju, rozdávám dmg, jestli se to dá u tohoto stroje říct, než mě zabijí, dávám 3 killy. Pořád vedeme s převahou.  Říkám si, teď mám konečně dvojnásobek. Samozřejmě, že ne . Za chvíli je to 3:1 pro náš tým. Stroje vyrovnané. Naši jedou na cap, bez spolupráce. Cizí zlý Hetzer je postupně dává a my zase prohrajeme. Zmíněný Hetzer dává 11 !!! jedenáct killů !!! Naprosté znechucení. Jedna z mála her z debilním tankem, která se mi povede a výsledek skoro žádný. Kdo se chce hodně naštvat a dlouho expit stroj na 4.tieru, tak radím pořídít si B1 HT francouze, zábava zaručena, mějte se. 

Mrkni do sekce Vozidla ze hry a proklikej se až k B1..dal jsem tam skvělou recenzi. :Smile_teethhappy: Ve zkratce: střílej jen goldama, dokud ho nepřeexpíš. :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer jen dvě hry s T54E1, potom padl EU1 sever, EU2 následně přetížený, vydržel jsem cca 1/2 hodiny, pak jsem to vypnul a šel si číst.

 

Poslední dobou mne irituje, že hráči capují a to zcela zbytečně, viz moje zmiňované obě včerejší hry. Za stavu 6:1 jsme se probili na mapě Přístav na jejich základnu, jeli jsme s naší četou medek nepřátelům do týlu, kde bychom je krásně rozebrali a dvojice mamrdů, kteří celou dobu jeli za námi a nic neuděli, to capli.

Druhá hra, 13:6, taky výhra na cap, 8 minut do konce, nenechali nás  najít celou dobu campující jejich dvojici IS-7.

 

Dřív to byly snadné body produktivity za capování, ale dnes... Nechápu, ale to odpovídá obecně hráčské inteligenci, které je průměrně mizivá. Takže se capuje, když se nemusí a necapuje, když na tom stojí výhra.

 

Přesně tak. Včera hra s T32 v 10kové bitvě, mapa "Jižní pobřeží", začínali jsme nahoře (2). Četa 2x IS-7 spolu s pár dalšími tanky jede kolem skal (pobřeží celkem nekryté), postupně se prostřílí až k enemy bázi a tam ty dvě IS-7ky capují... skóre 9:5 pro nás. Zbytek z "jejich" strany hledá zbývající enemáky... tak píšu těch chlapíkům v IS-7, proč jako capují a nesnaží se najít a dorazit zbylé enemáky. Jeden mi poslal do chatu 3x ?, druhý mi napsal, že kvůli statům :-) Díval jsem se na ně, WM7 kolem 1100... asi jsme potkali stejnou dvojici IS-7 :-)

Jinak včera jsem zažil opravdu luxusní bitvu... mající pouze jeden nedostatek - nebyla moje :-) já s T-150 na mapě "Westfield" v 6kové bitvě... zpočátku to vypadalo nadějně, vedli jsme snad 11:6, nicméně enemáci měli průměrnou dvojčetu HellCatů, kteří zajeli asi svoji životní bitvu - ve finále přežili jenom oni, jeden měl 8 killů, druhý 5 (a bezpočet placek, páč náš skaut to skoro capnul - reset kolem 95%)... tak jsem jim pogratuloval a vyjádřil obdiv nad předvedenou hrou.

 

PS: za jak dlouho mi zmizí "modrá aura" přezdívky v garáži za teamkilly / teamdamage? Už 2 dny jsem modrý (ne skillem, samozřejmě :-)), hrát mohu v pohodě, akorát si dávám pozor na nervy - abych je udržel na uzdě. Páč důvod mého zmodrání jsem horko těžko rozdýchával (= mapa "Erlenberg", já v Black Princi, jedu do města... od začátku se mě drží maďarská četa HellCat + KV-1 s houfnicí... HellCat do mě naráží zezadu, zprava, zleva a brzdí mě zepředu... přijedu na pěkný plac, kempnu, dojede KV-1 a začne mě zezadu drcat... tak jim píšu - bez reakce - načež jsem sprostý a koupím 1 ránu od HellCata... následuje výbuch nervů a už je solím... nakonec jsem je ustřílel, leč nějaký dobrák z týmu mě následně dorazil a reportnul... luxus... nic nepotěší jak idioti z publicu :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulačka, pěkný staty ;)  Mně zbývá do 1600 wn7 ještě pár bitev :)

Díky. :Smile_Default: Tak ono při počtu bitev 4,7k ty čísílka lítaj nahoru i dolů dost rychle.

 

Jinak včera jsem taky odprásknul blba kvůli stupidní četě..Ensk - VII. bitva..u nás četa rudých bratří T-150 + PzIV + T18..T18 jsem poslal do nebe, něco tam pak psal tádžikistánsky nebo jakým to jazykem, koupil jsem asi 2 rány od T-150, ale tu jsem ignoroval. Budu to tak praktikovat dál a je mi to jedno, pokud časem dostanu ban. :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejšek stál opět za to  :confused:. No jo, co se dá dělat když WG nám tak hezky strká neustále kemperské mapky. Nu což, nedá se nic dělat. Moc jsem toho neuhrál, a přesně podle toho vypadají mé výsledky. Z 25 her jsem byl 17 v TOP3 dmg. Všechno je to málo, ale aspoň mě to hřeje. Bohužel nechápu proč se čísilka hnuly vždy dolů, a né nahoru. Ale to je bezpředmětné, hlavně že jsem se bavil. Teda byť po 13ti hrách jsem měl 4 remízy. To jsem se moc nebavil. Ale jinak v zásadě se nenervuju. Prostě to tak člověk musí brát. A hlavně jsem se bavil, když střelím tank, a nechám mu 10-40 HP. Pak kouknu na své HP a mám to samé  :biggrin:. Asi vím, jak se musí ten na druhé straně cítit. Akorát já mám tu smůlu, že ten tank na druhé straně nedodělám. Většinou proto, že má nad sebou červenou tečku  :ermm:. Ale nevadí, jednou třeba zezelená (a né závistí :sick: ) a pak bude mít ty samé problémy jako já.

 

Ještě bych rád dodal jeden poznatek. Když se člověk koukne na hráče s cca 13K bitvami a WN7 třeba 700, tak si řekne, on to musí být totální lama, a jak se dostal na X tier. A tady začíná ten poznatek. Znám minimálně tři hráče, kteří měli problémy se svým účtem. Hlavně, že jim ho někdo rozprodal nebo smazal. No a co takovýhle hráči udělají? Najdou si BOTovací prográmek a jedou. Takto se dohrabou na IX až X tier a tam už začínají hrát sami. No a pak světe div, tito hráči neuhrají v těchto bitvách prakticky nic. Je to vyjímka, když se jim zadaří. A čím to? No protože nemaj praxi z tierů předešlých. Je to to samé, jako kdybych koukal každý večer na Polreicha a hned si řekl, že už umím vařit. Umím prd (teda já ne, mám na to střední školu) ale můžu si myslet, jak nejsem dobrý. Takže verdikt je většinou jasný. Je to lama, ale více méně ne svou zásluhou  :tongue:. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych rád dodal jeden poznatek. Když se člověk koukne na hráče s cca 13K bitvami a WN7 třeba 700, tak si řekne, on to musí být totální lama, a jak se dostal na X tier. A tady začíná ten poznatek. Znám minimálně tři hráče, kteří měli problémy se svým účtem. Hlavně, že jim ho někdo rozprodal nebo smazal. No a co takovýhle hráči udělají? Najdou si BOTovací prográmek a jedou. Takto se dohrabou na IX až X tier a tam už začínají hrát sami. No a pak světe div, tito hráči neuhrají v těchto bitvách prakticky nic. Je to vyjímka, když se jim zadaří. A čím to? No protože nemaj praxi z tierů předešlých. Je to to samé, jako kdybych koukal každý večer na Polreicha a hned si řekl, že už umím vařit. Umím prd (teda já ne, mám na to střední školu) ale můžu si myslet, jak nejsem dobrý. Takže verdikt je většinou jasný. Je to lama, ale více méně ne svou zásluhou  :tongue:. 

 

To je odvážná teorie. Já znám naopak dost lidí, kteří "peklem" nízkých tierů prošli a stejně jim to nebylo nic platné. On ne každý má na počítačové hry nadání, nebo mu nesedí třeba WoT. Například, jeden můj kamarád by byl Kanárem označen za lamu, ruďocha, rajče a já nevím jak ještě ale ve WT je sakra dobrej. Koneckonců je to hra pro zábavu a důležité je, jestli se člověk baví nebo ne. Co mi je do nějakých skillerů, kteří to prožívají jako by měl být zítra konec světa, já se bavím a to je pro mně to hlavní. MUHEHE!   :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ale NEJDE vůbec o to, že někdo hraje špatně nebo na to kašle, hraje si jen pro zábavu a staty neřeší. I tihle typy hráčů mají na toto svaté právo.

 

Jde o to, že by se tito hráči neměli buď potkávat s hráči, kteří berou hru výkonnostně (tedy něco na způsob odstupňovaných úrovní hry, výkonnostní ligy) nebo by měli být namícháni do týmů tak, aby oba týmy měli šanci na vítězství - tedy i na požitek ze hry - pokud možno stejně (MM dle úrovně kvality hráčů). 

 

Jenže na to WG programově kálí, čemuž snad nikdo rozumný nerozumí, protože pochybuji že i lamy - které generují WG zisk - baví bitvy, které skončí v 5. minutě za stavu 6:15, přičemž stav 3:10 byl ve třetí minutě hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ale NEJDE vůbec o to, že někdo hraje špatně nebo na to kašle, hraje si jen pro zábavu a staty neřeší. I tihle typy hráčů mají na toto svaté právo.

 

Jde o to, že by se tito hráči neměli buď potkávat s hráči, kteří berou hru výkonnostně (tedy něco na způsob odstupňovaných úrovní hry, výkonnostní ligy) nebo by měli být namícháni do týmů tak, aby oba týmy měli šanci na vítězství - tedy i na požitek ze hry - pokud možno stejně (MM dle úrovně kvality hráčů). 

 

Jenže na to WG programově kálí, čemuž snad nikdo rozumný nerozumí, protože pochybuji že i lamy - které generují WG zisk - baví bitvy, které skončí v 5. minutě za stavu 6:15, přičemž stav 3:10 byl ve třetí minutě hry.

 

S tím nejde než souhlasit. Ale co si budeme nalhávat, možnosti tady jsou. Hlavně nehrát čety, to je potom člověk v pasti. Ale v rotách si to můžeš všechno vynahradit. Stejně tak i v ESL a CW. A jelikož ty malinko horší hráče prostě baví vyměnit si tank do pěti minut, tak proč je u toho nenechat, že jo. Vy všichni ostatní se zařiďte jak chcete. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ale co si budeme nalhávat, možnosti tady jsou. Hlavně nehrát čety, to je potom člověk v pasti. Ale v rotách si to můžeš všechno vynahradit. Stejně tak i v ESL a CW. A jelikož ty malinko horší hráče prostě baví vyměnit si tank do pěti minut, tak proč je u toho nenechat, že jo. Vy všichni ostatní se zařiďte jak chcete. 

Tak zcela nesouhlasím. Protože  ESL, roty a CW jsou samostatný svět, který má svá kritéria a omezení, minimálně tierem (roty jen pro 4., 6., 8. a 10. tier) a typem vozidla (např. dobrý velitel Type 59 do osmičkové roty nevezme),

Takže hráči Random battles hrát musí, aby si expili vozidla směrem vzhůru, což jinde prostě nejde. 

 

Nerozumím smyslu/významu tvé věty, že hrát četu znamená být v pasti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes pokud nepojedete četu, tak nemá smysl ani hrát, nejen že WG přichystal pěkné akce, ale také poopravil MM aby to hráči neměli zas tak zadara - z dnes hraných 20 bitev jsem nebyl top ani raz (jezdím vše tier 1 - 9) a díky premku a hromadě kreditů co WG rozdává, tak to každý šije goldama = nikdo si nezahraje....
zlaté časy arty party, to si člověk jeden na jednoho, i na dva či tři zahrál když uměl, ale dnes sa to nedá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. :Smile_Default: Tak ono při počtu bitev 4,7k ty čísílka lítaj nahoru i dolů dost rychle.

 

Jinak včera jsem taky odprásknul blba kvůli stupidní četě..Ensk - VII. bitva..u nás četa rudých bratří T-150 + PzIV + T18..T18 jsem poslal do nebe, něco tam pak psal tádžikistánsky nebo jakým to jazykem, koupil jsem asi 2 rány od T-150, ale tu jsem ignoroval. Budu to tak praktikovat dál a je mi to jedno, pokud časem dostanu ban. :Smile_Default:

ban nedostaneš, praktikuju to tak už od začátku hry - většinou pak ten top do mě začne střílet, zmodrá a pak si ho podám

myslím že ban dostaneš za velký nastřílený dmg do vlastních (což při zniočení tieru 1 či 2 nehrozí) a nebo za počet kilů ve vlastních řadách a to je myslím 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...