Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak si mažu plochu, páč jsem na ni měl hrozný bordel a narazím na sreen starý asi  měsíc. bylo to z doby, kdy jsem už nevěděl kam před tím rudým dobytkem utéci....Ani 5 třída nepomohla..a pozor. Takové extrémí hry jsem měl velice často.....90% týmu dá nula.....

Nevím jak to sem uložit, tak sem dám link na ulož to. Stojí to za stažení...kdyby to nešlo otevřít, tak dejte uložit a otevřít ve WORDU...nějak jsem to dojeb.....Jestli to někdo otevře a umí to sem hodit, budu rád.

 

http://m.uloz.to/xZ1puijS/dementi-doc

Malej příběh.Hráč např.75 bitev.Začátek bitvy jede vpřed a ujede asi 100m a prásk je v garáži.Další hráč ten samej scénář.A další a další a další a atd.Samozřejmě staty se nelepšej a tím pádem ani barva se nemění.Hráči se nemaj šanci něčemu přiučit,když jsou v bitvě 10sec.Ten mrtvej se pak podívá kdo ho zabil a kouká že ten dotyčnej má např25K bitev a to ani nemluvím otom,že má nabušenou posádku o 4řech skilech + goldy.Ty je nazýváš DOBYTKEM?Ano je to dobytek jdoucí na porážku!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malej příběh.Hráč např.75 bitev.Začátek bitvy jede vpřed a ujede asi 100m a prásk je v garáži.Další hráč ten samej scénář.A další a další a další a atd.Samozřejmě staty se nelepšej a tím pádem ani barva se nemění.Hráči se nemaj šanci něčemu přiučit,když jsou v bitvě 10sec.Ten mrtvej se pak podívá kdo ho zabil a kouká že ten dotyčnej má např25K bitev a to ani nemluvím otom,že má nabušenou posádku o 4řech skilech + goldy.Ty je nazýváš DOBYTKEM?Ano je to dobytek jdoucí na porážku!!!

Tohle platí v 2 a 3 třídách. Rozhodněš ne výš....to co jsem ukázal na tom snímku jsem zažil velice často i na 9 a 10 třídě. To si myslíš, že všichni ti hráči s nulou měli 75 her?

Navic je třeba si vzpomenout jak kdo hrál na začátku. Já taky dělal chyby...a jaký. Ale takto na porážku jsem jel první hru, kdy jsem ani netušil, že existuje nějaký sniper mod. :biggrin: . Během 10s jsem lehnul....tak mi bylo ihned jasné, že takto hrát nemůžu....a už jsem nikdy nikam nechvátal. Na tohle stačí i těch blbých 75her.....a když ne...tak tento hráč se WOT nenaučí nikdy.

Ihned další hry jsem koukla na zkušenšjší hráče jak hrají...snažil se učit. To co jezdí ted po pláních WOT.....mají i 25k her a stále umí tužku. A je jich nesrovnatelně více než dobrých hráčů. Tito "hráči" mě donutili WOT odinstalovat, tito hráči jsou pro mě rudý dobytek...a je mi jednou kolik co mají..mě stačí vidět jak hrají.....without brain.....

 

EDIT: a k té bitve na sreenu....s KV jsem držel celou jednu stranu...ostatních 14 tanků jelo levou stranu...jedna pěkná grupa...včele měli dva topové Churchilly......a nedali nic....enemák je rozmašíroval na kaši. Tomu já neříkám nezkušenost, ale retardace. Zrovna tomto konkrétním případě jsem měl opravdu tým složený z čistokrevného rudéhé dobytku.....všichni byli mrtví dřív než já a to jsem bojoval s druhou půlkou enemy týmu...kdo neviděl, nepochopí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jde dítě po silnici a srazí ho auto, tak pokud to přežije a půjde po silnici znova, asi bude vědět, že něco bylo špatně a zkusí po ní jít jinak. Místo po bílé dělící čáře půjde po krajnici a ještě bude sledovat, jestli je to bezpečný.

 

Asi debilní příklad, ale... když ve wotku jedu a dostanu přes hubu, zkusím to podruhý a když znovu dostanu přes hubu, už tam nepojedu. Ti na pobliku jedou i 10x a kdo ví, jestli si z toho něco odnesou. Ale většinou je to chyba týmu že nestřílela po těch, kteří nespotnutí stříleli po něm. Neskilová posádka má šanci krásně zahrát i proti naskilovaným posádkám. Stačí nehrát jak idiot. Resp, stačí HRÁT. Nevím, co lidi dělají, ale hraní to není. Když hraju, je snaha se zlepšovat a pomoci. To poblik nedělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím o čem je řeč, zapnu BF2 jdu na multák...a nemám  nic odehráno a vykostí mě hned....., pokud nevstoupím třeba do klanu či se nedohodnu s kámošema, takže jsme za dobytek na porážku taky ! A co ?

 

 

Ve válce jako bažant jdu do první linie a sundá mě zkušenej snajpr....( holt jsme třeba já trubka hulil ač mi seržant říkal že nemám )......prostě pešek !

 

 

 

tohle je všude..., ve všech hrách, na poměřování pindiků máte CW , roty, atd....

 

a jestli je někdo někde dobytek na porážku určen? Já když jsme začínal, byl jsem pro ně snadnej cíl, musel jsme se snažit , ano chodit i po 10 sec do garáže :-D

 

prostě vývoj, nechtějte všechno hned, ale taková je doba, všechno chtěj lidi hned( hlavně už to mělo být včera ) , radši si půjčí než našetří..atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když hraju, je snaha se zlepšovat a pomoci. To poblik nedělá.

Jistě, že to publik nedělá, protože většina hráčů a to i na X tierech absolutně netuší jak s dotyčným tankem hrát, co se od nich v bitvě očekává, jaká je jejich role v týmu. Absolutně neznají principy hry, jako spot, maskování, krytí, úhlování, použití druhu munice, neznalost weakspotu u enemy tanků, neznalost map atd. Většina rajčatových hráčů, hru hraje něco jako CoD, kde hráč není nucen přemýšlet a už vůbec spolupracovat, což jsou základní věci, které by se měl daný hráč naučit, než přesedlá na top tiery u WoT. A tohle zde vůbec nefunguje a WG svými kroky nedělá naprosto nic, aby daný stav změnil, WG jde pouze o množství a momentální zisk, nic jiného ho nezajímá, což je špatně.

 

A rajčata ty si vůbec nepřipouštějí, že díky jejím lamerství a noobství, kazí hru ostatním v týmu obzvláště, když jsou topky, takže oni za to vlastně ani nemůžou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno je to o jedné věci. Naprosto nedostatečné vysvětlení mechanismu hry. Při instalaci hry si projdete tutoriálem ovládání tanku, a tím to skončilo. Všechno ostatní už si musíte najít jinde. Jenže kolik hráčů z té masy si to jinde najde? Vzal jsem do klanu kluka, kterému říkám, že když má E75 tak se může krásně úhlovat a on na to: Co to je?? Další se pak rozčiluje, proč nejde vidět stíhač a on v těžkém tanku ano, apod. Desetiminutové introvideo by nikoho při začátku nezabilo, a myslím, že by jsme se vyhnuli mnoha ruďochům. Ano i já jsem stále zelený, ale jdu postupem času nahoru. A důvod je jasný. Čtu, koukám na videa, učím se a přemýšlím. Zatímco masa hráčů !jen! hraje a vlastně neví co. Bohužel jim WG neřeklo hned na začátku, že sice jsou arkáda, ale týmová. Takže většina to pojme jako třeba NFS a vemou auto (tank) a jedou. Vozidlo je zničeno, tak hupky do druhého, a tak pořád dokola.

Ale když chcete, tak si hru užijete po svém. A to i třeba za cenu neustálých proher a dementů ve hře. Začal jsem se soustředit na sebe a na ty lepší hráče v týmu. Včera jsem zachránil zadek zelenému hráči, protože nás překvapily dva tanky navíc, o kterých jsme neměli tucha, jelikož by hned po další ráně umřel, vjel jsem rychle před něj. Tanky jsme sundali a napsal mi thx. Hru jsme nakonec prohráli, ale né díky nám dvěma. Ale i tak jsem si to užil. Takových příkladů za poslední týden tady mohu napsat hromadu. Prostě jsem začal uvažovat jinak, i díky některým typům odsud a světe div se, nevadí mi to rudo. Prostě na to kašlu. Zahraju svoje a jdu do garáže. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle platí v 2 a 3 třídách. Rozhodněš ne výš....to co jsem ukázal na tom snímku jsem zažil velice často i na 9 a 10 třídě. To si myslíš, že všichni ti hráči s nulou měli 75 her?

Navic je třeba si vzpomenout jak kdo hrál na začátku. Já taky dělal chyby...a jaký. Ale takto na porážku jsem jel první hru, kdy jsem ani netušil, že existuje nějaký sniper mod. :biggrin: . Během 10s jsem lehnul....tak mi bylo ihned jasné, že takto hrát nemůžu....a už jsem nikdy nikam nechvátal. Na tohle stačí i těch blbých 75her.....a když ne...tak tento hráč se WOT nenaučí nikdy.

Ihned další hry jsem koukla na zkušenšjší hráče jak hrají...snažil se učit. To co jezdí ted po pláních WOT.....mají i 25k her a stále umí tužku. A je jich nesrovnatelně více než dobrých hráčů. Tito "hráči" mě donutili WOT odinstalovat, tito hráči jsou pro mě rudý dobytek...a je mi jednou kolik co mají..mě stačí vidět jak hrají.....without brain.....

 

EDIT: a k té bitve na sreenu....s KV jsem držel celou jednu stranu...ostatních 14 tanků jelo levou stranu...jedna pěkná grupa...včele měli dva topové Churchilly......a nedali nic....enemák je rozmašíroval na kaši. Tomu já neříkám nezkušenost, ale retardace. Zrovna tomto konkrétním případě jsem měl opravdu tým složený z čistokrevného rudéhé dobytku.....všichni byli mrtví dřív než já a to jsem bojoval s druhou půlkou enemy týmu...kdo neviděl, nepochopí.....

Švejku já si dal taky pauzu a dneska jsem to prubnul a zase si dávám pauzu.Ale to je asi tak to jediný co můžeme udělat,abychom ten (jak jsi je nazval) rudej dobytek nepotkávali.Co mě osobně sere ještě víc jsou borci co maj 100 bitev a v garáži maj 5 premiáků tier 8 a dalších deset premiáků navrch.Třeba já barvy nepoužívám,takže na tom 2 tieru vidím T18 a jméno hráče a nijak to neřeším,ale třeba na těch 8kách si říkám hele jedou tam 2x T34ky to je v cajku jedu na druhou stranu a oni jsou za 20sec KO páč jedou jak dementi co si myslej že maj nesmrtelnej tank když si ho za tak drahej peníz koupily.Pak se divěj že jsou v garáži,páč do té doby hráli max tier3 :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím o čem je řeč, zapnu BF2 jdu na multák...a nemám  nic odehráno a vykostí mě hned....., pokud nevstoupím třeba do klanu či se nedohodnu s kámošema, takže jsme za dobytek na porážku taky ! A co ?

 

tohle je všude..., ve všech hrách, na poměřování pindiků máte CW , roty, atd....

 

Hele co si tak vzpomínám na svoje začátky v BC2, tak samo - první hra a rychlá smrt, spawn a rychlá smrt, spawn a pomalejší smrt páč sem se nikam nehrnul nechca hnedka chcípnout, ale chápal sem že mít deset smrtí a dva killy (z toho jeden granátem) není úplně košér. Takže přišlo na řadu učení se správně mířit (v Vintovkou sem se nikdy neskamarádil, až s kolimátorem se dala), hledání technik pro střelbu s různejma zbraněma, pomalý poznávání map.

 

Na superskilly sem nikdy neměl (se snajperkou neumím, brokovnicí se slugem headshot taky nedám), ale naučil jsem se s Abakanem kostit na 300 metrů zalezlý snajpry, od kombinace Abakan + 4x Zoom sem přešel na železný mířidla a postupně sem si udělal na většině zbraní platinu (jen s železem).

 

Stejně sem v jistý fázi hry zjistil že už neumím s Abakanem střílet - trošku ho nerfli a trochu mu změnili recoil a najednou to co dřív fungovalo (zamířit na hrudník a tři rychlý dávky - díky zdvihu šla ta poslední často do hlavy) nezabíralo, najednou sem nedokázal správně předsadit... prostě sem byl přehranej. Zachránila to XM-8, která byla pro mě skvělej kompromis přesnosti a účinku, navíc měla vynikající železný mířidla a naučil sems e jí ovládat tak, že i od boku sem dokázal umístit dávku do enemáka (což při tom rozptylu nebylo nic jednoduchýho). To samý zbraně u Inženýra, u Medika (super byl ten čínskej kulomet, Minimi mi třebas nesedělo, ale MG-36 byla taky slušná)...

 

Prostě sem dřel a hledal co kterej kvér umí, na videích koukal jak lidi co dělaj... s minama sem dokázal šikanovat osádky tanků (byl to slastnej pocit, vidět bandu blbů v Humvee jak vám najednou na dva talíře a naskakující killy), ale lítat sem se třeba nikdy pořádně nenaučil :sad: takže sem do toho NELEZ abych neoslaboval tým -zase ale s AA gunama sem měl slušnej skill.

 

Nahrát K/D 4:1 pro mě nebyl až takovej problém, a to i díky dobrýmu balancu - když to naházelo na jednu stranu dvě třetiny hráču ze skilled klanů, tak je to postupně přeházelo, aby se hra srovnala. A i když kolo skončilo brutálním debaklem s jedním týmem zamčeným na spawnu, zatímco druhej si dělá co chce, tak v dalším to promíchalo hráče, nebo sem odešel jinam. každopádně ta hra byla hodně o skillu a když si hrál jak blb, tak si umíral a umíral a umíral. A když si hrál dobře a zabíjel a zabíjel a zabíjel, tak ti hra nenalosovala blbej bulhar, jako tady, kde rudá polochcíplá mrcha tři střely oddingá a čtvrtá jí dá za nula :down:

 

 

EDIT: sorry za tu grafomanii, nějak sem se zasnil... jo starý časy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si přečetl jednotlivé postřehy a zjistil jsem, že víc než hráč se asi budu cítit jako to rudé hovádko. Ale jakou mám radost když je těch kečupů víc na druhé straně a já jich pár sfouknu :Smile_trollface-3: . Jo když jsem začínal hrát tak jsem byl mrtvej coby dup, nevěděl jsem nic o spotovaní a maskování (vlastně dodnes vím jen pár maličkostí) hledal jsem nějaké články o boji s tankem abych zjstil, že i kdyby nějaké byly tak mi v náhodných bitvách k ničemu nebudou protože 15 individualit na každé straně je strašná kombinace, tak jsem si tuhle hru začal hrát po svém (kamikadze scouting) abych si vydělal na výzkum všeho co mám v garáži. pak jsem našel tohle forum a snažím se hrát jinak. Přesto je pro mne tahle hra pořád jen relaxem a nemám ambice být skiller (v mém věku mě už zrazuje i ten můj člověk) chybí postřeh, oči už nejsou co bývaly a koordinace pohybů připomíná ze všeho nejvíc lenochoda což není nejlepší kombinace. A co jsem tím chtěl říct? No píšete to mezi řádky. ten kdo se bude chtít zlepšit se zlepší, bude hledat fora kde zkušenější pouští rady dá se do klanu nebo bude s kámošema jezdit čety. A ohledně lepšího losování dosáhe se jediného, pro běžného hráče bude hra nudnější rychlé výhry 15:5 budou minulostí a urvat medaili bude velmi složité. Takže proto tohle všechno neřeším. Raději nadávám a mám radost, že se občas povede pěkná bitva  a ani mi moc nevadí, že pomohl los když už se losují i Dmg a rozptyl. Relax a pohoda s kámošema v četě u pivka a nějakých těch oříšků je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jsem to dočetl ...hned bych si zahrál....chytil jsem slinu :biggrin: . Škoda těch cheaterů...fakt bych ihned BF2 zas nainstaloval. Objektivně mi BF2 vydžel déle...myslím tím zábava bez nadávání, oproti WOT. U BF2 jsem nadával jen v případě právě cheaterů...to bylo peklo.

Navíc jsem v BF2, měl podobnou pozici jako ve WOT, takže bych nemusel začínám od nuly. Ovšem mimo cheaterů BF2 měl jednu velkou nevýhodu...oproti WOT. Stačilo dva tři dny nehrát a pak jsem se do toho dvě  hodiny dostával. Když jsem nehrál třeba 14 dní...to bylo jak učit se chodit. Abych to hrál tak jak jsem byl zvyklý, tak to 3-4h denního hraní chtělo. To u WOT neplatí...tady hráče maximálně překvapí nějaký nerf jeho starého myláška...Nadruhou stranu, se ta praxe neskutečně vyplatila. Ta nadvláda nad většinou enemáků byla fascinující. Pamatuju si, že mě nahánělo 6 našich kluků z klanu...a nechápali jak je kosím :smile: . prostě u BF2 platilo ...naučil ses, umíš? = vládneš. To je spravedlivé. Ve WOT? naučíš se, umíš..dostaneš ruďásky + šílení MM = jsi v  prrr......

Ale Charile měl jsem to v BF2 jako ty....uměl jsem infanteri...se vším. Ale trtulník či letadlo? Retarda všech retardů....ti blázni co jen lítali si ze mě dělali holoubátko :biggrin: .  Sotva jsem vzítnul už řvala kontrolka, že na mě něco letí :biggrin: . Fakt jsem byl marnej :down: :biggrin: .

Na druhou stranu jsem asi 5x sestřelil stihačku tankem :biggrin: . 

Proto jsem ocenil super věc....mapy kde jsou jen infanteri....podobné možnosti ve WOT nejsou...škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A rajčata ty si vůbec nepřipouštějí, že díky jejím lamerství a noobství, kazí hru ostatním v týmu obzvláště, když jsou topky, takže oni za to vlastně ani nemůžou :-)

Byl jsem taky ultralama a skončil jsem s hrou celkově jako oranžáda, krátkodobě jako zelenej.....Pochopit, že credity a xp jsou za míru poškození enemáků by neměl být problém, další už člověk musí různě hledat a je to rozhozené po všech čertech. Pokud si k tomu někdo sedne denně na 1-2 hod., většina čas spíš stráví hrou než surfováním, už jsem to tu kdysi psal. Děti se učily ve škole a specielně ty mladší nebudou mít chuť studovat záludnosti téhle hry. Pevný systém pravidel tu navíc neexistuje a nějaká pevná zákonitost např. střelby nebo stabilní a logický zásahový systém tady, aspoň pro mě, čím dál víc nefunguje...a goldová munice to dorazila. Navíc se to každý měsíc nějak mění, polovina změn zůstává pod pokličkou a ven se pouští jen to, čím si výrobce neuškodí. Jestli se s tím nějaké procento hráčů dokáže vyrovnat nebo smířit je věc jiná. Uvědomte si, že tohle je svým způsobem dospělácké VIP fórum a pokud sem vleze "nedozrále rajče" nemusí se orientovat ani ve vašich termínech! Někteří z nich patrně ani nechápou, že za výhru je toho víc než za prohru! Natož nějaký WN7! Navíc WGsystém "spravedlivého přerozdělování" výsledků bitev vede do pekla a ne k tomu, aby se většina měla tendenci zlepšovat.

A dospělí, pro které je to jen ventil? Můj pološílený kamarád, co mi tuhle arkádu kdysi přinesl abych jí zkusil, hraje s Hetzrem jako s heavy a říká mu "obrněná mandelinka". Když jsem mu řekl, proč radši nehraje s něčím jiným odpověděl "když mě to baví". S TigeremP nakonec fungoval jako spoter, ptz nikdo z týmu nechtěl jet dopředu a jen díky jemu jsem s JgP nastřílel. Konec diskuze. Hraje v době, kdy si manželka pustí "Růžovou ohrádku" apod. a on tak uteče od jednoho sci-fi k druhému. A o tom, že je rajče nic neví a je mu to i jedno! Jednou večer jsem s ním hrál četu a brzy mě došlo, že ve vzduchu jsou nějaké promile, to byl relax :biggrin:

Všechno je to o jedné věci. Naprosto nedostatečné vysvětlení mechanismu hry. Při instalaci hry si projdete tutoriálem ovládání tanku, a tím to skončilo. Všechno ostatní už si musíte najít jinde. Jenže kolik hráčů z té masy si to jinde najde? Vzal jsem do klanu kluka, kterému říkám, že když má E75 tak se může krásně úhlovat a on na to: Co to je?? Další se pak rozčiluje, proč nejde vidět stíhač a on v těžkém tanku ano, apod. Desetiminutové introvideo by nikoho při začátku nezabilo, a myslím, že by jsme se vyhnuli mnoha ruďochům. 

To by museli pořád něco vysvětlovat, ptz hra se musí neustále "zpestřovat".

Ovládání je standard, WSAD, pravé myšítko zaměřovař apod. Někteří, např. ti, co jim říkáte "točkanoni" asi ani nezjistili, že rozhlížet se dá i jinak.

To intro ke každému typu tanku bych bral kdysi všemi pěti. Tipy ve hře se nezměnily, na rozdíl od hry samotné. Proč? Taky by hráčům nové a lepší pomohly víc než ty, co jsou tam doteď. Ono s tupou masou se líp manipuluje, zase nic nového. A o ochotě výrobce nemá smysl hovořit. Jede si na sebe a nějací nespokojení dospěláci jsou jim odjakživa u zadele.

Zahrál bych si, ne že ne. Ale hru, kterou je dobré do hodiny vypnout, abych si nezkazil předchozí snažení, mít na PC nemusím. Ptz to je poznatek z doby, než jsem hru vyprovodil z počítače. To mi košér rozhodně nepřijde!

Omlouvám se za tu litanii a vzhledem k mému WR ji asi moc lidí stejně číst nebude. Hajhou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele co si tak vzpomínám na svoje začátky v BC2, tak samo - první hra a rychlá smrt, spawn a rychlá smrt, spawn a pomalejší smrt páč sem se nikam nehrnul nechca hnedka chcípnout, ale chápal sem že mít deset smrtí a dva killy (z toho jeden granátem) není úplně košér. Takže přišlo na řadu učení se správně mířit (v Vintovkou sem se nikdy neskamarádil, až s kolimátorem se dala), hledání technik pro střelbu s různejma zbraněma, pomalý poznávání map.

 

Na superskilly sem nikdy neměl (se snajperkou neumím, brokovnicí se slugem headshot taky nedám), ale naučil jsem se s Abakanem kostit na 300 metrů zalezlý snajpry, od kombinace Abakan + 4x Zoom sem přešel na železný mířidla a postupně sem si udělal na většině zbraní platinu (jen s železem).

 

Stejně sem v jistý fázi hry zjistil že už neumím s Abakanem střílet - trošku ho nerfli a trochu mu změnili recoil a najednou to co dřív fungovalo (zamířit na hrudník a tři rychlý dávky - díky zdvihu šla ta poslední často do hlavy) nezabíralo, najednou sem nedokázal správně předsadit... prostě sem byl přehranej. Zachránila to XM-8, která byla pro mě skvělej kompromis přesnosti a účinku, navíc měla vynikající železný mířidla a naučil sems e jí ovládat tak, že i od boku sem dokázal umístit dávku do enemáka (což při tom rozptylu nebylo nic jednoduchýho). To samý zbraně u Inženýra, u Medika (super byl ten čínskej kulomet, Minimi mi třebas nesedělo, ale MG-36 byla taky slušná)...

 

Prostě sem dřel a hledal co kterej kvér umí, na videích koukal jak lidi co dělaj... s minama sem dokázal šikanovat osádky tanků (byl to slastnej pocit, vidět bandu blbů v Humvee jak vám najednou na dva talíře a naskakující killy), ale lítat sem se třeba nikdy pořádně nenaučil :sad: takže sem do toho NELEZ abych neoslaboval tým -zase ale s AA gunama sem měl slušnej skill.

 

Nahrát K/D 4:1 pro mě nebyl až takovej problém, a to i díky dobrýmu balancu - když to naházelo na jednu stranu dvě třetiny hráču ze skilled klanů, tak je to postupně přeházelo, aby se hra srovnala. A i když kolo skončilo brutálním debaklem s jedním týmem zamčeným na spawnu, zatímco druhej si dělá co chce, tak v dalším to promíchalo hráče, nebo sem odešel jinam. každopádně ta hra byla hodně o skillu a když si hrál jak blb, tak si umíral a umíral a umíral. A když si hrál dobře a zabíjel a zabíjel a zabíjel, tak ti hra nenalosovala blbej bulhar, jako tady, kde rudá polochcíplá mrcha tři střely oddingá a čtvrtá jí dá za nula :down:

 

 

EDIT: sorry za tu grafomanii, nějak sem se zasnil... jo starý časy.

 

 

měl jsme to podobné, holt když jsme nechtěl chcípat , tak jsme se musel holt učit, jenže to třeba každej nechce, zapne tanky, zabaví se a ....pak je zase vypne, stats a jiné prostě neřeší, kdo ano, učí se :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte, vy to tady řešíte z pohledu lidí, co ušli dlouhou cestu k sebezdokonalení. Musíte si ale taky představit, že není každý jako vy. Někdo bude běhat denně, vyvíjet techniku běhu aby uběhl maratón a někdo se jde jen tak proběhnout. Pánové, v první řadě je to hra. Hra pro zábavu. Většině hráčů je úplně šumák jaké má staty, jestli tým vyhraje nebo jestli ho nepřítel vyndá během první minuty. Prostě se baví. Já vím, že to rudé moře většinu z vás dost kaboní ale na výkony jsou ve WoT soutěže a ne public. Takže, vůbec není důvod na rajčata nadávat, chce to jen změnit úhel pohledu. Koneckonců, většina skillerů vděčí za svoje staty právě těm červeným lamám. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte, vy to tady řešíte z pohledu lidí, co ušli dlouhou cestu k sebezdokonalení. Musíte si ale taky představit, že není každý jako vy. Někdo bude běhat denně, vyvíjet techniku běhu aby uběhl maratón a někdo se jde jen tak proběhnout. Pánové, v první řadě je to hra. Hra pro zábavu. Většině hráčů je úplně šumák jaké má staty, jestli tým vyhraje nebo jestli ho nepřítel vyndá během první minuty. Prostě se baví. Já vím, že to rudé moře většinu z vás dost kaboní ale na výkony jsou ve WoT soutěže a ne public. Takže, vůbec není důvod na rajčata nadávat, chce to jen změnit úhel pohledu. Koneckonců, většina skillerů vděčí za svoje staty právě těm červeným lamám. :-)

Když ale může WG furt vymýšlet hovadiny, tak kdyby hráče rozdělilo do bitvy čistě podle barviček, tak to bude mít uplně jiné grády. Na jednu stranu 6 rajčat a na druhou taky. To přece není takový problém, ne? Ono fakt není zábava, když je to za 5 minut 2:15 a ani si s tím neuděláš staty a ani XP a kredity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ale může WG furt vymýšlet hovadiny, tak kdyby hráče rozdělilo do bitvy čistě podle barviček, tak to bude mít uplně jiné grády. Na jednu stranu 6 rajčat a na druhou taky. To přece není takový problém, ne? Ono fakt není zábava, když je to za 5 minut 2:15 a ani si s tím neuděláš staty a ani XP a kredity.

 

Máš pravdu ale jak nechat lamu vyhrát než, že mu dáš do týmu 4 skillery a naproti žádného? Je to masová hra založená na vydělávání peněz. Touhy pár skillerů nikoho nezajímají. Chceš bojovat na své úrovni, máš tu ESL, CW nebo roty. Public je jenom varieté pro srandu králíkům.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svět podle WOT:

Průchozí filozofie: střílím, tedy jsem...jedno kam, čím a do čeho

                             zabij nebo budeš zabit....v případě nouze i vlastního

Staty: blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské

Herní zkušenosti: nevědomost cti netratí

Publik: Příběhy Rudého moře

Touha Germany (nejen) TD: stanu se menším.......až budu nejmenší

Touha rajčete: natrhám si náruč fialek

Touha fialky: radši bych si dal tatarskou omáčku

Touha zeleniny: modrá je dobrá, ale to bahno na dně má hnusnou pachuť

Tank ve stocku: naš charošyj maslostroj...

Současná generace tankistů: "golden" kids

Poznámka autora: cintám si mašli....taky mě to baví :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ale může WG furt vymýšlet hovadiny, tak kdyby hráče rozdělilo do bitvy čistě podle barviček, tak to bude mít uplně jiné grády. Na jednu stranu 6 rajčat a na druhou taky. To přece není takový problém, ne? Ono fakt není zábava, když je to za 5 minut 2:15 a ani si s tím neuděláš staty a ani XP a kredity.

Vůbec by mě nevadilo, kdyby místo těch dvou herních módů bylo něco jako "publik pro pokročilé", otázka je, co by s tím MM zase udělal. Taky by mě nevadilo, kdybych zažil víc napínavých vyrovnanějších bitev třeba za cenu menšího množství metálů. Navíc většinou fungovalo pravidlo, že pokud jsem na tom byl dobře, tak jsem prohrál a při výhře jsem měl prd vývar.

 

Máš pravdu ale jak nechat lamu vyhrát než, že mu dáš do týmu 4 skillery a naproti žádného? Je to masová hra založená na vydělávání peněz. Touhy pár skillerů nikoho nezajímají. Chceš bojovat na své úrovni, máš tu ESL, CW nebo roty. Public je jenom varieté pro srandu králíkům.   :-)

No jo, ale jakej to má pak smysl? Děti se svezly na ruském kole aniž by se poblinkaly? A každej nemá možnost nebo čas čekat, až se nějaký tým dá dohromady! A taky se může chtít jen rychle pobavit...ovšem na své úrovni. Tenhle publik by měl mít z mnoha důvodů ceduli "Vstup na vlastní nebezpečí".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro novacky, ale i pro skusenejsi by mela byt nejaka poradna vycvikovka ...

- prijdou novy mapy a ja si chci v klidu a SAM projet tyto mapy - to mi WoT neumozni a musim se nekoho doprošovat jestli me vezme na vycvikovku nebo poustet druhy PC, pustit jiny ucet a konecne se dostat tam kam chci - v klidu si na par minut projet novou mapu - pokud tohle neudelaji, tak alespoň video, kde kamera "proleta" mapou a dava hraci alespoň nejakou predstavu o danne mape.
- dal (teoreticky) bych si na vycvikovce predstavoval napr. testovani cammo. vezmu si tank kterej chci, pojedu urcenym koridorem a hra mi bude signalizovat "ted te vidi nepratele" (nejaky Default dohled). "ted vidíš ten a ten tank", jedu dal "ted vidíš tenhle tank za krovim nebo tenhle při strelbe"  atd., muzu si jezdit tam a zpatky a hlavne V KLIDU... nez nekteri hraci pochopi primo v bitve jak nejaky spotovani funguje a pod., tak za sebou mají 1000 bitev. ani ja nemam cas a naladu v bitve resit nektery věci - na to potrebuju vycvikovku ... (na který sem pomalu nikdy nebyl neb mi to hra neumoznuje:)
- dal "tank jedouci 60km/h kolmo k tve pozici ve vzdalenosti 100m, později 200m, 300m .... tref jej 10x a splníš tuhle výcvikovou mapu" ...
- dal (ještě vice teoreticky) "vyjed s timto tankem z poza rohu, kde v intervalu 1sec strili automaticky kanon - jak se natocis abys jej zneskodnil a sam prezil?"
- dal - napr. "pokud je nasvicen tank za kopcem nebo několika domy, tak jej skutecne nejde zasáhnout mirenim na ikonu tanku, která je umistena nad nim - vyzkoušejte :)"
- atd. atd. .... chces 3ti Tier? projed tuhle vycvikovku a spln nase požadavky ... chces 5ty, 6ty, 10ty Tier? mame pro tebe další povinnou vycvikovku ...

(nejak sem to nepromyslel, tak sry za nedomysleny nastin :)

také jsem kdysi zkousel nejakou "reálnou" rallye hru a holt jsem bez pedalu a volantu uz při výcvikových tratích pochopil, ze jen na klavesnici nemam naprosto zadnou sanci ve hre uspet - nesplnil jsem casove limity a hra me proste dal nepustila, hotovo .... a tak by to mělo byt i ve WoT ...

WoT potažmo WG mi neumozni si v klidu projet mapu i když o to mam zajem ... jak potom chcete kritizovat neznalost hracu, když WG není schopno vyjit lidem vstric .... sice uz vycvikovku udelali, ale není povinna a je to opravdu jen zaklad pro 1-2 tier ...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš vyexpit tanky na CW,roty, ESL? Stovky bitev na POBLIKU. Chceš do toho mít posádky? Další stovky bitev na POBLIKU. POBLIKU se nevyhneš. A na rotách nic nevyexpíš, pokud na to nemáš rok.

Déle hrající hráči volali po tom, aby výcvik posádky trval déle. Taková odměna pro déle hrající a určitá výhoda před nováčky. WG vyhovělo :smile:. Hráči mají co chtěli a expení posádek trvá několikrát déle než dřív. Kdo chce posádku hurá na publik nebo do rot, ale tam se asi stock tanky a mizerná posádka moc netahá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš vyexpit tanky na CW,roty, ESL? Stovky bitev na POBLIKU. Chceš do toho mít posádky? Další stovky bitev na POBLIKU. POBLIKU se nevyhneš. A na rotách nic nevyexpíš, pokud na to nemáš rok.

 

Já neříkám, že je to správně, já říkám jenom, že to tak je.

WG se ti na tvoje nářky klidně vykašle, nelíbí se ti to? Tak to nehraj. Je to svobodná volba. Těch pár skillerů co se na to vykašle je pro hochy z Bělorusi zanedbatelná položka. Naopak pako co nic neumí a tatínek mu koupí prémiák + PÚ, to je cílová skupina, ne nějaký fialový borec, co do toho vrazí ročně pár kaček za PÚ nebo dokonce nic, protože to uživí i bez prémiového účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch pár skillerů co se na to vykašle je pro hochy z Bělorusi zanedbatelná položka. Naopak pako co nic neumí a tatínek mu koupí prémiák + PÚ, to je cílová skupina, ne nějaký fialový borec, co do toho vrazí ročně pár kaček za PÚ nebo dokonce nic, protože to uživí i bez prémiového účtu.

 

V tomhle s tebou HBJ nesouhlasím - nejvíc solí ti co prachy mají, a to sou právě ti fotrové od rodin, ne děcka která chodí na základku nebo na koleji škudlí na večerní pivo. Jednorázovej dárek pod stromeček v podobě prémka nebo tanku to neřeší, WG potřebuje stálej příjem, ten sme mu dávali my, veteráni co tu hru jezdí zhusta od začátku, plus nadšenci co sou teď v klanech, mají sedm desítek a naježdíno 20 tisíc. Jenže spoustu z nás ta hra nebaví a mě je fakt líto toho litru co sem do ní před rokem a půl vrazil abych si koupil pár goldů a SuperPershinga. Teď mám naditý konto goldama a nevím co s nima, nesmyslně utrácet je se mi nechce.

 

Zeptej se Švejka, ten měl v čase kolem verze sedm prémko neustále a narval do hry nemálo peněz.

 

Nesmyslným házením klacků pod nohy nás veteránů si WG kope hrob, protože my u tý hry zůstáváme - rajčata něco odehrajou a zmizej jinam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...