Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

víš,kdyby jsi jsi nad tím zamyslel,nenapsal by jsi takovou kokotinu,házíš nesmyslná čísla a stále jsi ,,neomylný,, a když tě někdo ukáže,že to tak není,hned na to já se domníval,já si myslel,odhadoval... z něčeho musíš vycházet,z nějakého základu....jestli takhle vše odhaduješ,tak to je super...

napsal jsem ti,že to není pravda,ty hned dokaž to a ještě velkým písmem a když to dokážu,tak hned ,že bla bla bla....

proč bych to měl hledat,i při 21000 nejsi tam co jsi tu psal....prostě jsi tu chtěl chytračit a věšet bulíky na nos, nejdřív si to vše ověř a ,,nevař z vody,,.

Tobě šlo o čísla a mě o princip, to je celé. Když mi někdo řekne, že tam bylo milión mravenců, tak je mi jasné, že jich tam bylo prostě hodně a nebudu je počítat. Když mi někdo řekne, že se o hodně zlepšil, tak se prostě o hodně zlepšil. Jestliže mi boudou vracet peníze v obchodě u pokladny, tak to budu počítat přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se musím smát když WG nalosuje to, že se netrefím (pečlivě domířeno s německým sniper dělem) :-) .... a když trefím, tak neprojde ... a když projde dá minimální dmg... :-D je to zkrátka humorné .....
poté další hra kde se stačí na enemáka zle podívat a dostane ammo rack....   uf .... pak další hra.... kde nastřílíte docela dost...stejně prohrajete.....

mibh.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jdu si pustit nějaký film :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyexpil jsem AMX 50 120. Teď budu muset zjistit, z čeho vezmu vybavení. Doexpil jsem dělo na JgTigerovi. Jako hezký, pene to má, potenciální grády taky, jenže se stále hýbu kolem průměrnýho dmg 500. Klidně 8/10 střel podmírák. Takže zatím... lehké zklamání, ač se JgTiger nezdá být tak marný.

 

V nejbližších dnech se musím proexpit aspoň k type-58... musím. 20k XP...volňásky šetřím někdy do budoucnana E-75.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si pěkně zajezdil s T 54 a až bude top dělo bude to úžsaný stroj.

Jinak k WG factoru dnes-4x vystřeleno  z 200m na bok E 75 ani pás ani škrábanec a ty bludný střely co chodí mimo LOL. Šance na WIN byla 40%, takže rozdanou DMG cca3000 se server rozhodl kompenzovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju sám a v poho si dám dvojnásobek až do T28Por...8 výher v řadě...dám četu a klasika.....dmg a všeho tuny..jenže lost, lost..lost...tolik rudých na topu jsem dlouho neviděl....navíc byl dneska neskutečný počet afk tanků...i v 7 a 8 třídách.

To znevýhodnění čet je šílený....fakt už dlouhodobě více vítězím sólo hrách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju sám a v poho si dám dvojnásobek až do T28Por...8 výher v řadě...dám četu a klasika.....dmg a všeho tuny..jenže lost, lost..lost...tolik rudých na topu jsem dlouho neviděl....navíc byl dneska neskutečný počet afk tanků...i v 7 a 8 třídách.

To znevýhodnění čet je šílený....fakt už dlouhodobě více vítězím sólo hrách.

Máš pravdu, předsedo! Jak jsem dříve nadával, že nemůžu nikoho sehnat do čety, tak teď se četám vyhýbám. A děkuju za dobrý typ, ten hnusák obludný T40, to je opravdu velice podceňovaný zabiják..... :biggrin: .a skvěle zábavný navíc. Jenom včera 20 bitev a z toho 17 výher a když už je prohra, tak stejně mám 2 až 3x vyšší damage, než kdokoliv jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem několika zdejšími "skillery" nařčen, že pláču nad dementními týmy a sám nedělám nic proto abych se zlepšil, takže pánové, Stingrayi, B1gT0me, JejKeyi, SpartanCZ a další, jsou to žvásty. Moje statistiky lezou pomalu ale jistě nahoru a můj winrate dolů, tudíž je to spíš o týmech než o mě. Takže, nejdřív si něco zjistěte o hráči a pak pište bludy.

 

http://wotlabs.net/eu/player/LightBoyJoe

 

beznzvutyt.jpg

 

Tohle je můj poslední příspěvek tady, jsem zvědav, do koho se budete montovat teď.

 

:-)HAVE A NICE DAY! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem několika zdejšími "skillery" nařčen, že pláču nad dementními týmy a sám nedělám nic proto abych se zlepšil, takže pánové Stingrayi, B1gT0me, JejKeji, SpartanCZ a další, jsou to žvásty. Moje statistiky lezou pomalu ale jistě nahoru a můj winrate dolů. Takže, nejdřív si něco zjistěte o hráči a pak pište bludy.

 

Tohle je můj poslední příspěvek tady, jsem zvědav, do koho se budete montovat teď.

 

Divím se, že tě to vůbec vzrušuje. Já to mám uplně stejné. Staty lezou nahoru a W/L leze dolů. Teda pokud hraju tier 8 a výš. Když zůstanu na nízkých, tak se to ztěžka drží na stejném bodě. Moje konspiračka je jasná. WG to má nastaveno proti lepším hráčům v obou směrech. Ovlivňují tvoji převahu v bitvách, což se ale nedaří tak dobře protože ty lamky jsou opravdu tak lamácké, že už by další ovlivnění bylo tak okaté, že by se to nedalo zakrývat. Mnohdy je už i tak dobře rozpoznatelné. Ovšem W/L se pomocí té armády rudých mužů dá ovlivnit docela dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím Váš účet byl zablokován do 20.10.2013 09:50. , ujeli m nervy a sundal jsme dva tanky...a jelikož to vrhá špatné světlo na klan, který reprezentuju , odešel jsem i z BIA ( za tohle se vyhazuje což naprosto chápu a než být vyhozen odejdu raději sám  )

 

Nu a víkend bez tanků :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divím se, že tě to vůbec vzrušuje. Já to mám uplně stejné. Staty lezou nahoru a W/L leze dolů. Teda pokud hraju tier 8 a výš. Když zůstanu na nízkých, tak se to ztěžka drží na stejném bodě. Moje konspiračka je jasná. WG to má nastaveno proti lepším hráčům v obou směrech. Ovlivňují tvoji převahu v bitvách, což se ale nedaří tak dobře protože ty lamky jsou opravdu tak lamácké, že už by další ovlivnění bylo tak okaté, že by se to nedalo zakrývat. Mnohdy je už i tak dobře rozpoznatelné. Ovšem W/L se pomocí té armády rudých mužů dá ovlivnit docela dobře.

 

Důležitý je nejezdit na vysokejch tierech sólo. Od tý doby co jsem v klanu (2 měsíce), tak jezdim jen čety a na statech je to znát. Průserovej den jsem měl za tu dobu jen jeden.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím Váš účet byl zablokován do 20.10.2013 09:50. , ujeli m nervy a sundal jsme dva tanky...a jelikož to vrhá špatné světlo na klan, který reprezentuju , odešel jsem i z BIA ( za tohle se vyhazuje což naprosto chápu a než být vyhozen odejdu raději sám  )

 

Nu a víkend bez tanků :-)

Nějak moc sebekritický, nemyslíš? Těch, kteří sundali vlastní tanky jsou plné klany a BiA nevyjímaje. V této hře se dá hrát na Mirka Dušína asi jen tak do 20k bitev. Teda každý má tu hranici někde jinde ale na každého jednou dojde..... :biggrin: . V žumpě nelze zůstat čistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležitý je nejezdit na vysokejch tierech sólo. Od tý doby co jsem v klanu (2 měsíce), tak jezdim jen čety a na statech je to znát. Průserovej den jsem měl za tu dobu jen jeden.....

Ano, četa na tieru 10 to hodně zlepšuje. Ovšem staty ti zas v četě moc nahoru nejdou a pokud na staty kašlu, tak i ta zábava není lepší, než na tieru 4 a co je hlavní, nepotřebuju prémko a vesele vydělávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím Váš účet byl zablokován do 20.10.2013 09:50. , ujeli m nervy a sundal jsme dva tanky...a jelikož to vrhá špatné světlo na klan, který reprezentuju , odešel jsem i z BIA ( za tohle se vyhazuje což naprosto chápu a než být vyhozen odejdu raději sám  )

 

Nu a víkend bez tanků :-)

se mi nechce věřit, že by tě vyhodili, protože se to nedozví, nepřítomnosti na 24 hod. se nikdo nevšimne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...