Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Není fialka jako fialka... častěji a častěji potkávám unicumy i z velkých klanů, co zastávají goldy ve stylu: Ty nepožíváš goldy? Jseš chudá lama a ubožák. Jen lamy nemaj na goldy... a pak se s nima má člověk hádat. 2 E4 proti 2 devítkám (IS-8 a E-50) a třem osmičkám, nic než goldy... absolutně topový TD bez konkurence si potřebují své fialové staty držet goldama, protože jiným způsobem na to prostě nemají. 

 

Lidi prostě absolutně neuměj hrát... na svý staty jsem převelice pyšnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není fialka jako fialka... častěji a častěji potkávám unicumy i z velkých klanů, co zastávají goldy ve stylu: Ty nepožíváš goldy? Jseš chudá lama a ubožák. Jen lamy nemaj na goldy... a pak se s nima má člověk hádat. 2 E4 proti 2 devítkám (IS-8 a E-50) a třem osmičkám, nic než goldy... absolutně topový TD bez konkurence si potřebují své fialové staty držet goldama, protože jiným způsobem na to prostě nemají. 

 

Lidi prostě absolutně neuměj hrát... na svý staty jsem převelice pyšnej...

Zaprvé fialky goldujou a zadruhé valná většina fialek kempí. Já jsem lama a je mi to jedno, občas ulovím i fialku, občas mě sundá kečup. Kdo caruje, je to jenom hra  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není fialka jako fialka... častěji a častěji potkávám unicumy i z velkých klanů, co zastávají goldy ve stylu: Ty nepožíváš goldy? Jseš chudá lama a ubožák. Jen lamy nemaj na goldy... a pak se s nima má člověk hádat. 2 E4 proti 2 devítkám (IS-8 a E-50) a třem osmičkám, nic než goldy... absolutně topový TD bez konkurence si potřebují své fialové staty držet goldama, protože jiným způsobem na to prostě nemají. 

 

Lidi prostě absolutně neuměj hrát... na svý staty jsem převelice pyšnej...

podle mě goldový náboje za kredity byla největší chyba co WG zavedlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne teda prijde jako nejlip vybalancovany T8, ale ty uz se dostavaj k desitkam a ty ja nemam rad. Ne kvuli TDcku, ale kvuli kulminaci retardace. Reseni = T8 s omezenym MM.

FCM je paradni na zabavne hrani, ale vydela relativne kulovy (1200xp + 70k hrubych? normalka - ale zas to ma naklady za hubicku).

IS-6 je pak poradne stronk, ale musi se dost zlatit. V zabavnosti jsou na tom zhruba stejne, nevic s tim nejde prodelat.

FCM je dobře na vydělávání Jejkey? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem udělal 300k na 8 bitev a 75% W/L, to by šlo ne? Ovšem ta poslední mě dost nakrkla protože dát 8 kousků a :

 

 Porážka!
Ruinberg 30. srpna 2013 14:53:55
 Hetzer
 :  1 114       328 224  
 Úspěchy v bitvě Válečník, Odstřelovač
 
Total:     328 224     

 

To fakt není nic hezkého a je to známka té totální demence 80% hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem udělal 300k na 8 bitev a 75% W/L, to by šlo ne? Ovšem ta poslední mě dost nakrkla protože dát 8 kousků a :

 

 Porážka!

Ruinberg 30. srpna 2013 14:53:55

 Hetzer

 :  1 114       328 224  

 Úspěchy v bitvě Válečník, Odstřelovač

 

Total:     328 224     

 

To fakt není nic hezkého a je to známka té totální demence 80% hráčů.

 

 

Kanáre a co by jsi čekal na IV tieru? Těch tvých 80% retardů nemá ani 1k bitev, tak je logické, že tam v tom tvém škopku s houfnicí kraluješ. Ale to že si honíš staty na pedotierech ti schvaluju. Más hafo X, tak na to už máš nárok.

 

Já bohužel mám málo X, tak se musím ***** na vyšších tierech a tam to opravdu stojí za to. Kdybych měl prachy, tak si snad nakoupím peníze a expy z goldy a jdu taky pedotankovat.

 

Jinak pořídíl jsem si hetzera taky, zatím mám lama posádku, tak to není ono, ale těch 30 killů se tam dá dát asi nejrychlejš.

 

 

Včera jsem si trošku hrál s X artynou a soustředil jsem se na fialové hráče. Když jsem v prvních 2 minutách sundal borce v leopardu a těžce poškodil jeho kumpána v T57 HT, tak jsem měl dobrý pocit. To musím přiznat :-).

 

Lidi se už opravdu úplně odnaučili před artynama ukrývat, no není to nádhera?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skalofoku, a ty myslíš, že na tieru 10 je těch totálně neschopných hráčů méně? :biggrin:  Troufám si tvrdit, že jich tam je možná i víc protože děti a troubové mají utkvělou představu o tom, že jedině E100 a nebo jiný tier 10 je ten tank, který jim zajistí, že už nebudou lamky ale skilleři. A kupodivu jim to nedojde ani když už ten tier 10 mají a neustále chcípají v desítkových bitvách jako první a nebo naopak jako poslední, někde zakempení a bez užitku. Na nižších tierech má jedinec větší šanci vyhrát, když to umí a nemá zrovna smůlu. Tahle akce na 300k je právě bezvadná pro toho Hetzera protože dává hodně killů a jde to rychle. Nedovedu ani odhadnout, kolik bitev bych musel udělat třeba s IS-7, než bych měl těch 30 kousků na kontě a už vůbec bych nechtěl vidět, kolik by mě to stálo kreditů. Prostě tier 10 vytáhnu jen do roty, na CW a nebo na víc než dvojnásobky. Jinak mi to připadne jako dost ztrátové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za přežítí v prohrané bitvě bych dával penalizaci alespoň - 20 000.

Vyrovnaná bitva a ti dementi se tam přestřelujou s E 75 a Kv5 a zbytek nás capnul.

 

Jinak na to že Kanár vraždí lamky a newbie, ono vytáhnout 10tier chce notnou dávku masochismu a totální euforie, třeba po 10 win v řadě za sebou, což už se mě nestalo ani nepamatuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsme si nerozuměli, já si vždycky myslel, že skaut je od toho aby svítil. Tenhle byl celou hru zašitej u artyn a když naší stranu převálcovali (taky jeho vinou, protože jsme tam byli jak hluchej pes na honu a najednou se mi za zadkem objevily dvě medka), tak vzal roha, objel to a capnul. To podle mého nemá se skautováním nic společného. Za to ba měl dostat spíš penalizaci než medajli.

aha máš pravdu opravdu jsem to špatně pochopil. Přesně já bych ho kopnul za to spíš do řiti než abych mu uděloval glejt :-). Možná kdybych ten den byl podrážděnej tak bych ho vypnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Hlavně bych kopal tu četu artyn protože to je vrcholně blbý nápad dělat četu pouze z artyn! WG stejně kopat nejde a budou tvrdit, že to je jen náhoda, která nejde eliminovat.

Před nerfem byla četa artyn smrtící, když na jednu salvu odstřelili jakýkoliv X tank i mause, ale teďko už je to opravdu hovadina. A ještě četa batchatů, bože.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek v líném tempu T95. Je to fajn stroj.

 

- máte dost času si za jízdy prohlédnout model tanku

- máte dost času si chatovat

- napadá vás spousta vtipných hlášek

- rozdává a dost často nadmíráky (narozdíl od rusáků)

- něco občas i vydrží

- dost času na brouzdání na natu

 

A už "jen" 65k XP na E3...

 

MM rozhodně nenadržuje a nevyvádí žádný tajný výpočty atp. T34 - 8 her v řadě, 8 proher, 8x mezi desítkami. Děsná zábava! Vydělávání se teda nekonalo.

 

V BF3 jsem se naučil ovládat vrtulník, super  :biggrin:

 

Jo a IS-7 má Hrdinu. 6k dmg. A s takovým dmg na T-54 hrdinu prostě nedám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...