Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

a proč jsi teda hledal někoho do čety na 2. tier ??? :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3:

Nějak si protiřečíš a nebo nechápu na co se ptáš a čemu se tlemíš? Já tvrdím, že čím vyšší je tier, tím hůře se ovlivňuje výsledek a to je snad pravda. Do čety na tier 2 hledám parťáky proto, protože i na tieru 2 je to často problém sám něco dokázat, když mám každou chvilku proti sobě četu modrých a nebo fialových. Napsal jsem to dost srozumitelně a nebo zas bude někdo hledat jak jsem to myslel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vždycky potom pár dní nehraju a prdím na celej wot i na nějaký staty :Smile_blinky:

ale to není normální, zrovna te´d mě vytůrovali, prohráváme 7:10 kolem vlajky 4 naše tanky a oni ty idioti jdou honit nějakej jeden tank. Samozřejmě že se na nás pak přiřítilo 8 tanků, já jim furt psal cap jak blbec, protože jsme to nemohli na střílení vyhrát, cap by vyšel, né blbci se nechali zabít. Zůstal jsem sám a nastřílel 4tis dmg a ještě 3 sundal a to mi WG ještě házelo klacky pod nohy v podobě mrtvýho střelce a pak

děla...

 

shot047ygy.jpg

 

shot046dqd.jpg

 

ať mi nikdo neřiká, že sám člověk dokáže ovlivnit W/L, to by mě akorát ....

 

srovnám skore traktorem nebo hetzerem a jdu spát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za vysvětlení :teehee:  jen nevím jak prémiový tanky tahaj w/l nahoru.. :confused:

 

Edit: jestli prémiáky tahaj w/l tak si jdu HNED nějakej koupit :tongue:

 

- no u mně to platí takhle (99% sólo na publiku), i ER mám u nich většinou nad svým průměrem:

 

Name                                Bitev           W/L (%)

 

LTP                                     8                  87,5

E-25                                  46                  47,8

T-127                              537                  63,5

Valentine II                      103                  66,0

SU-122-44                      299                  58,2

Tetrarch                          591                  58,7

Pz.Kpfw. V/IV Alpha           77                  54,5

T1E6                                 93                  61,3

FCM 36 Pak 40               446                  65,0

T-25                                224                  58,5

 

vybočuje jen LTP (málo bitev) a E-25 (mám ho chvíli) a zrovna se mi poslední dobou moc nedaří zvyšovat W/L, docela trpím, za poslední týden 3x pod 40% za cca 30 - 50 bitev - a na to moc zvyklej nejsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem si nájezdníka udělal V Opatství s Hetzerem takže není to nemožné i se scoutem :-);-)

 

 

Asi jsme si nerozuměli, já si vždycky myslel, že skaut je od toho aby svítil. Tenhle byl celou hru zašitej u artyn a když naší stranu převálcovali (taky jeho vinou, protože jsme tam byli jak hluchej pes na honu a najednou se mi za zadkem objevily dvě medka), tak vzal roha, objel to a capnul. To podle mého nemá se skautováním nic společného. Za to ba měl dostat spíš penalizaci než medajli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera po epicke bitve s E100 s 9 killy a 4 metaly (viz chlubarna), prislo obrovske pokarani v podobe 9x porazek za sebou s Obj704, kde mam sice jen pres 60 bitev, ale W/L jsem mel krasnych 63%, ktere diky tomu padlo na uzasnych 53% jenze ja to presto vsechno nevzdaval a rikam si, ze takhle preci nemohu jit spat a vse spatne jednou konci, nakonec me posledni 4 bitvy s Obj704 jsem vyhral (56%), musim kazdopadne podotknout, ze v kazde vyhrane ci prohrane bitve, jsem nastrilel vzdy pres 3000dmg a minimalne 2-3 killy, jednou dokonce pres 8000 dmg a 5 kilu a stejne jsme prohrali  ... obzvlaste pikantni byly bitvy, kdy jsme vedli 7-3 a za 2 min to bylo 7-8 a bylo vymalovano, nicmene vcera se tady resilo ovlivneni W/L jednotlivcem, kdy se mi jen potvrdilo co rikam porad - cim vyssi tier hrajeme, tim mensi moznost ovlivneni vysledku bitvy mame

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera po epicke bitve s E100 s 9 killy a 4 metaly (viz chlubarna), prislo obrovske pokarani v podobe 9x porazek za sebou s Obj704, kde mam sice jen pres 60 bitev, ale W/L jsem mel krasnych 63%, ktere diky tomu padlo na uzasnych 53% jenze ja to presto vsechno nevzdaval a rikam si, ze takhle preci nemohu jit spat a vse spatne jednou konci, nakonec me posledni 4 bitvy s Obj704 jsem vyhral (56%), musim kazdopadne podotknout, ze v kazde vyhrane ci prohrane bitve, jsem nastrilel vzdy pres 3000dmg a minimalne 2-3 killy, jednou dokonce pres 8000 dmg a 5 kilu a stejne jsme prohrali  ... obzvlaste pikantni byly bitvy, kdy jsme vedli 7-3 a za 2 min to bylo 7-8 a bylo vymalovano, nicmene vcera se tady resilo ovlivneni W/L jednotlivcem, kdy se mi jen potvrdilo co rikam porad - cim vyssi tier hrajeme, tim mensi moznost ovlivneni vysledku bitvy mame

já jsem se rozhodl W/L během jednoho dne ignorovat, protože bych přišel o nervy. Včera asi 9 proher v řadě, pak jsem to míchal traktorem a Hetzerem a i tak to byla jedna výhra a poté dvě prohry. Pak už jsem hrál jenom s Hetzerem a Traktorem a z cca 11% W/L jsem to stáhnul na 38%. Ale díky tomu chodím spát vynervovaný, naštvaný a unavený. Za to mi to nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápem ako tento paškvil, kde sa 5-6 ročné deti učia narábať s myšou a klávesnicou, môžete ešte hrať ...

 

Dnes som dal po pár týždňoch tankom zase "šancu".

6 hier s pgpzIV a 6 porážok.

Bitku, v ktorej som bol jediná VI (dve VII a zvyšok VIII) som zakončil s najvyšším nastrielaným dmg (gun zo stuga, čo je tier V ... ), najvyšším ziskom expov a s najviac killmy.

Ďalšia bitka - posledná, ktorú som hral -  bola po pár minútach 1:7. Reálne to bolo ale 1:8, lebo jeden bulo pridal ešte TK. Tam som tímu zahlásil, že na tejto fraške sa podielať nebudem a odhlásil som sa. 

Len jediná bitka skončila remízou. Všetky ostatné  - to bol festival herného odpadu.

A ja fakt nie som žiadna "fialka", ale toto by bolo moc aj na koňa ... 

 

Myslím, že táto krátka exkurzia medzi mentálne slabých jedincov mi zase bude na pár týždnov stačiť.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápem ako tento paškvil, kde sa 5-6 ročné deti učia narábať s myšou a klávesnicou, môžete ešte hrať ...

 

Dnes som dal po pár týždňoch tankom zase "šancu".

6 hier s pgpzIV a 6 porážok.

Bitku, v ktorej som bol jediná VI (dve VII a zvyšok VIII) som zakončil s najvyšším nastrielaným dmg (gun zo stuga, čo je tier V ... ), najvyšším ziskom expov a s najviac killmy.

Ďalšia bitka - posledná, ktorú som hral -  bola po pár minútach 1:7. Reálne to bolo ale 1:8, lebo jeden bulo pridal ešte TK. Tam som tímu zahlásil, že na tejto fraške sa podielať nebudem a odhlásil som sa. 

Len jediná bitka skončila remízou. Všetky ostatné  - to bol festival herného odpadu.

A ja fakt nie som žiadna "fialka", ale toto by bolo moc aj na koňa ... 

 

Myslím, že táto krátka exkurzia medzi mentálne slabých jedincov mi zase bude na pár týždnov stačiť.  

je to špatný poslední dobou, já jenom čekám na lodě jak na spasení a nebo si vyhlídnu jinou hru který se budu více věnovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to špatný poslední dobou, já jenom čekám na lodě jak na spasení a nebo si vyhlídnu jinou hru který se budu více věnovat...

 

Rome total war 2, vychazi pristi tyden a na nejakovou dobu to jisti, alespon budu hrat v klidecku bez cervenych e-mentalu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy čekáte na lodě, na tanky od WT... víte vy, kdo tyhle hry bude hrát? Máte tři pokusy. Dnes opět hnu s IS-8 (šrot s příšerným dělem ...jen penetrace je fajn). A až doexpím IS-7, bude pokoj.

 

Jedu BF3 a AC3 na plnou synchronizaci. Celkem sranda :)

Teď jsem Tě v tom šrotu potkal  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to dopadlo? ... bojím se, že prohra, protože dnes s ní byla prohrávací...

 

IS-8 prodáno, IS-7 koupeno. To je těžák. Jen ta pene občas zlobí a lehce mi kazí hru to všudypřítomný syčení. Humus... jdu zpět k něčemu jinýmu. IS-7 hotovo.

Postnu to v potkali se u Komarina. Ale vyhráli jste, ta četa Black Princů a IS šestka vás zachránili  :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rezignoval jsem na tiery vyšší než sedm. Hrát proti monstrům jako je Foch, JagdPanzer E-100, FV215B (183) nebo T57 Heavy mě nebaví. Nebaví mě hry, kdy na 400 metrů dostanu zepředu do IS7 ránu za 1200-1700 hp a ani nevím odkud přišla. Do tieru sedm je hra ještě jakž takž vybalancovaná ale dál už je to nesmysl na nesmysl. UFO tanky se zásobníky a TD s nesmyslnou DMG, penetrací a neviditelností tuhle hru ničí. Hrát jako za dob artyparty, být celou hru někde zalezlej jenom proto, že v enemy týmu je sedm mega TD je na pytel. Zničili dynamiku hry a dokud nepřijde meganerf těchto nesmyslů nemám potřebu se toho účastnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joe není to tak zlé, jen u těch vyšších tierů se hodně projeví retardos aura, kterou schováš v KV1 a jsi schopen je téměř vymlátit sám...., u desítek ani omylem..Největší problém vidím právě tam, chtělo by to ultrameganerf hráčů !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...