Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera večer četa 2x ELC. BOMBA! Takový srandy jsem si dlouho neužil. 

A: Jedeme tudy.

B: Fajn, pro arty!

A: IS-2, tudy!

B: To bylo těsný, bacha zezadu!

A: Tady za kopeček, rychle. Pásy, ach, lamky :D

B: IS-2 zády.

A: Máme čas, dáme jí jednu a valíme dál.

B: Ok, hele Hellcat.

A: Zdrhej! Sejdem se pod kopcem.

B: Hele, tady je ta fialová artina.

A: První kočku, pak arty.

B: KV-1S!

A: Pod kopec!

 

Celkově jsme se vyblbli, jezdili mezi enemáky a dokonce vyhráli jednu prohranou bitvu, měl jsem celkem štígro, ale ta bitva byla luxusní  :biggrin:

 

A JP II je luxusní mašina. Ještě, že jsem nekoupil Ferdu, takovýho šnečka.

 

A WG že neovlivňuje win? Posledních 10 dní s Batmanem cca 3 bitvy na den, vždy jediná výhra. Sólo jízda? 40% win... dřív jsem tyhle problémy neměl...ale asi jsem zapomněl, jak hrát. A ježdění stále dokolečka Velkýho parku s tiery 5 a 6 (navíc TD) je neskutečnej opruz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl odpoledne volno, tak jsem zasedl k WoT s představou, že dám pár bitev a udělám bonus za 300k. Byla to chyba, veliká chyba :sad: . Po sedmi bitvách a třech teamkillech jsem si řekl, že mi těch směšných 300k za to nestojí a raději jsem to vypnul. Slibuji, že takovouhle kravinu, jako hrát WoT o prázdninách odpoledne, už neudělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ,když někdo šetří na něco, tak to asi i chápu. Mě to je nakonec jedno, jestli mám v garáži 10 nebo 20MM, na nic nešetřím, takže se nemusím rozčilovat u hry, která má být k relaxaci. Navíc poté, co jsem utekl z tierů 9-10 vydělávám se vším i bez PU, takže mě tahle akce nechává tak nějak v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, byl, no....ses tam nějak blbě připletl. Těsně před tebou jsem dal vlastního ( to se asi nepočítalo :biggrin: ) který vjel do rány, která přece jen letí poněkud dlouho. Potom jsem sundal konečně toho, na kterého jsem měl zamířeno a pak tebe. To jsem v tuhle bitvu dal asi 6 kousků. Jinak by to byla prohra jako prase. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle akce od WG tu hru spolehlivě podělají víc, než jak je sama od sebe. Vemte Hetzera, houfnici a goldy a máte to doma za chvilku. Dnes jsem to dal tuším za 12 bitev.

A prosím Tě Kanáre jak to děláš s tím hetzrem mezi 6? Já mám z deseti her tak jednu 4, šest s 5 a zbytek se 6. :devil: Takový KV1S i když goldový ammo upiluju špicu tak neprostřelím ani z boku, ono stačí KV-1 :ohmy: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musíš do palice zhora a nebo zboku a taky projde do mezery pod věž. Většinou to ale do těch potvor peru HEčkama a to jim docela rozhodí sandál a nejsou pak už tak velcí frajeři. Nejlépe je se jim ale neukazovat a počkat, až se nějak otočí.

Tak přibližně takhle se taky snažím, HEčkem mu seberu většinou tak 20 HP, bliknu a už se smažím :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že nemám jen já problém s tím, že MM vadí můj winrate 54%. Úspěšně mě již tři dny losuje do týmů, které jsou červené jak jahodová marmeláda od shora dolů. Čety nám to háže opravdu velice vyváženě. My s 3x M6 proti četě 2x IS3 a T32. Navíc na naší straně svítí Tiger a na jejich pro jistotu Loewe. Toť vše heawy tank. Kdo myslíte že vyhrál  :cool:. JInak povětšinou než se stačím někam rozjet a trefit první tank, tak je půlka týmu na šroubky a jediné co umí napsat je nejoblíbenější slovo na WoT: Noob  :tongue: . A to dnešní spadnutí hry, je jak shůry dáno, jinak bych už asi rozbil klávesnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre:Přesně jak říkáš.Včera četa s kámošem.Načítá se bitva a frajer mi říká nemáme šanci na výhru absolutně!!Všichni od nich píšou win LOL.Od nás jim gratulovali k výhře.Jenže mi dva s kámošem jsme udělali rush po pravé straně a soupeř to vzal komplet druhou stranou.Nebudu to dál zdržovat najeli jsme na cap ve dvouch a hotovo!!!Stav byl 4:9.Ponaučení:žádná bitva není nikdy ztracena.  :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre:Přesně jak říkáš.Včera četa s kámošem.Načítá se bitva a frajer mi říká nemáme šanci na výhru absolutně!!Všichni od nich píšou win LOL.Od nás jim gratulovali k výhře.Jenže mi dva s kámošem jsme udělali rush po pravé straně a soupeř to vzal komplet druhou stranou.Nebudu to dál zdržovat najeli jsme na cap ve dvouch a hotovo!!!Stav byl 4:9.Ponaučení:žádná bitva není nikdy ztracena.  :tongue:

Ovšem tyhle "úlety" já neberu. To jsou spíš náhody. Mě spíš bere to, že jeden tým, byť ze samých borců nenastřílí ani prd a pochcípají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovšem tyhle "úlety" já neberu. To jsou spíš náhody. Mě spíš bere to, že jeden tým, byť ze samých borců nenastřílí ani prd a pochcípají.

Mě už nedokáže vzrušit vůbec nic(možná kromě viagry).Tyhle bitvy zažívám každý den(určitě nejsem sám).Nerozčiluji se jen se směju té tuposti lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí dovršeno rovných 12 000 bitev. Holt je třeba smířit se s tím, že lepší už to asi nebude a nikdy nebudu lepší, než průměr. :confused:
Alespoň jsem měl dneska klid a projel si komplet heavy tanky z garáže, po dlouhý době jsem taky vytáhnul Cromwella, udělal s ním dost dobrý damage, který stejně na vítězství nestačilo a ještě mi vyžrali killy, což mě donutilo být v chatu zlý. Ten bonus je tak trochu za trest, normální demence nabývá naprosto obludných rozměrů, protože každý chce jen ten kill.
Musím ale vyzdvihnout jednu bitvu s Black Princem, kdy jsme byli dva na topu a ač jsme se nijak nedomlouvali ani neznali, krásně jsme se doplňovali na Redshire, přeci jen ta rychlost střelby na střídačku je super, stačí to jen pochopit, Vzali jsme to odspoda levou stranou, zadky nám krylo su-152 a po cestě jsme rozebrali na štoubky Tigera P, T-29, SU-152 a poškodili nějaký další který vystrčili hlavu na kopci.
Zbytek týmu, jak je poslední dobou zvykem, zvesela kempil na kopečku u základny, až když jsme byli za polovinou mapy, tak se milostivě rozjeli druhou stranou. Škoda, že je takových bitev žalostně málo.
 

Včera měl šéf dobrou náladu, tak si k nám do kanclu přinesl noťas a hráli jsme četu ve třech, oni dva trollítka PZ I. C a já PZ 38, oni jeli přede mnou a odváděli pozornost, já to zezadu dorážel, sice jsme to měli tak 50:50, ale byla to hrozná sranda, čety na 5. tieru už taková sranda nebyla, vždycky jsme byli proti 7. a navíc nám to každou druhou bitvu spadlo, zřejmě nám v práci cíleně blokují nějaké pakety. Bohužel to šéfa nechytá moc často a večer se nikdy nesejdeme.
Večer jsem pak vydřel na US serveru bonus v kreditech, ale protože jsem měl zapnutý XVM a 80% bylo prohraný už losováním (fakt mi nikdo nevymluví, že to tak není schválně), bylo to celkem utrpení, ke konci už jsem jen ládoval goldy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stupidni MM, jak muze dat 1x 9tier + 2arty 9tier a enemy 3x 9tier heavyny, artny levy jak polsky slepy detska, jejich artyny na 7 a 6 udali vice skody nez ty nase vemena po 5 minutach po bitve, jinak hlasim ze dneska to je nejhorsi den v me historii a kdybych nebral antibiotika tak se ozeru na nervy protoze tohle neni normalni dinga to samy zahady a co je horsi team tragedu pokazy, ja nekdy nwm co driv mam jich uz 5 litam sem a tam a stejne lost, top tanky nedaj ani bod dmg napriklad nebi stupidni MM a podobne tragedie, uz me ty tanke zase s****

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po načerpání informací z fóra a díky tomu, že jsem neměl v úmyslu se za něčím honit, jsem se dost rozmýšlel, jestli mám o výkendu večer hrát. I přes odpuzující začátek jsem vydržel. Navíc mi nechtěně naskočily 3 dny prémka(tak teď abych přišel o zbytek zraku a ta poposvícenská kolika asi taky nebude příjemná) :biggrin: Pak se to (když jsem si po 3denní pauze začal zvykat na ten bordel) začalo lámat a já jsem začal přemýšlet kolik by mi mohlo zbývat do 30ti tanků. Nakonec, co jsem ani neplánoval, jsem splnil, (asi ve 2:00 :devil:)Zapíchl jsem to ve 4:00, když jsem se SU100 zůstal poslední bránit base a měl na kontě 7 kousků - a samozřejmě proti přesile s 30%HP prohrál. Nicméně - ten bonus byl splnitelný(ani jsem to nepřeháněl s goldama) i proto, že jsem to nikam nerval a nechal to plynout. Celkově za 32 bitev W/L 50 a rád :smile:  :cool:

PS: MM je ožralej zlomyslnej skřet. Na ELC jsem dlouho nesáhl(moc s ním neumím a pokazil bych si staty :tongue:), před tím maximálně jedno ve hře), šáhnu na něj - 3 na každé straně :devil: vyjedu a potkám všechny od enemy pohromadě. Ani jsem vzteky nekoukal, jak to dopadne :mad:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera po delší době konečně slušnej win kolem 70%. Kámoš expil LT u francouzů tak jsem jeli 3 a 4 hlavně. Musím uznat že kombinace tvrdosti s Amx 38 a dobrého gunu s mým Marder II byla vražedná kombinace. Furt jsme je drtili. Dokonce jsem si udělal s Marder Hlídku a průzkumníka na Campanii, a to jsem měl jen bino a koukal ze křoví :-). Bylo taky fajn si udělal Bratry ve zbrani když je tak akce na 6 a 4 :-).

Takže když někdo nemá rád T18 na nižší tiery tak do čety doporučuju Marder II + AMX 38 :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...