Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To se v pralese neprovozuje (všecko tam blbě hoří, jak je to vlhký), mnohem oblíbenější je pomatlat vzpurnou opici něčím sladkým a hodit do mraveniště.

 

Šaman taky říkal něco o obětech duchům předků a zadků, ale to narazilo na neochotu šamanice ten bordel uklízet...

S obětováním má šaman problém, bo jsme mu vyudili, sežrali, případně vykouřili tukany. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po posledních zkušenostech s medkama se asi opět vrátím k hraní heavyn a TD. Já ty medka neumím bohužel hrát, furt umírám moc brzo a málo nastřílím, goldy do toho furt rvát nechcu. Jedu na Patona a přestože Peršing je dobrej tank, tak se hrozně trápím.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera denní win nad 50 a týdenní se už vyhrabal sice těsně, ale taky nad 50%. :)

Spoting a MM asi zůstal podle toho co jsem pozoroval stejný jako ve verzi 8.6 :(.

Ta neviditelnost techniky je dle mého názoru trochu přehnaná.

Tu druhou věc nebudu komentovat, ale doufal jsem v menší zlepšení.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, absolutně nechápu smysl tohoto patche a byl bych velice rád, kdyby se tentokrát WG pořádně chytlo za nos. Od tohoto patche jsem očekával hlavně to, že artyny nebudou nasazovány proti tankům, kua už!  Co jako chcete dělat ve hře, kde máte na každé straně tři 9-tky a z toho my máme dvě arytyny a jednu IS8, když enemáci mají iS8 a 2xE75?! Za 2 minuty to bylo 0:6 a za pět 1:15...... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době mám XVM a co se ukazuje WN6 (nebo 7) a EFR, který se dá nahnat capováním, sou ty staty ještě horší, třeba teď hráč v IS 6 s WN6 18... a už jednoho sem potkal, nevím už v čem byl a měl 10. předtím byla červená půlka týmu, teď sou všichni až většinou na dva... hraju už bez protože tohle vidět nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že MM je....a tím bych včerejšek uzavřel :-)

No jaký je mm? Jen se chlapče pořádně rozpovídej! Mám novou ingoustovku a nepopsané záložky u košile!

Já už jsem asi paranoidní. Když se mi včera podařilo vecpat Twixo pack do hry s tím, že nepouštím xwm, nestačil jsem se divit. Stále na dně se vším co mám, sice skoro samá výhra, ale vůbec mě to nebavilo při fps 17 a tak málo jsem už dlouho nenastřílel. Balíček sice funkční a docela hezkej ale začaly mě bolet oči, tak se mi pak za další půlhoďky podařilo z pozůstatků slepit něco, co se podobalo tomu předchozímu a fungovalo to. Situace se pak otočila jak mávnutím kouzelné hůlky. Radši jsem si polil hlavu studenou vodou, abych nedošel ke konspiracím. Svět wot - svět zázraků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jedu medka, hlavně co jsem dlouho nejezdil včetně prémiáků, mám toho v garáži nějak moc. Uvidím zítra, s jakým úspěchem :smile:  Co mě teď dost překvapilo, je normální, abych poškodil s Matildou BP normálníma nábojema, KV-1S, B1 a ARL V39 na takovou vzdálenost? Já stál v E3 vlevo a oni jeli po náspu F9-F0. Střílel jsem tam ze zoufalství, protože tam postupně najížděli a nikdo tam nebyl. 

 

m-xgsqlsr7.jpg

 

EDIT 0:07 - ožralí fotrové přišli z hospy a začali hrát nebo fakt nevím, z 6 bitev s T-25 5x prohra a 1x remíza, medka už nedojezdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je otazka. S JT jsem se dost naucil hrat a ovlivnovat bitvu i jako jednotlivec. Treba se zadari i s timhle TD.

To je jenom klika. Kolik s tím máš bitev? Pokud víc, jak 500, tak už se to dá považovat za ovlivnění ale pokud máš bitev 200, tak to je naprosto nezajímavý údaj. Obzvláště JT patří k těm tankům, kde bez podpory týmu a nebo naopak těžké demence enemáků si moc neprdneš. Ten tank je vidět i potmě v tunelu na 500m a prostřelí ho kdejaký tier 8 !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jenom klika. Kolik s tím máš bitev? Pokud víc, jak 500, tak už se to dá považovat za ovlivnění ale pokud máš bitev 200, tak to je naprosto nezajímavý údaj. Obzvláště JT patří k těm tankům, kde bez podpory týmu a nebo naopak těžké demence enemáků si moc neprdneš. Ten tank je vidět i potmě v tunelu na 500m a prostřelí ho kdejaký tier 8 !!!

 

Podle me to je o stylu hrani a dost toho umi vydingat... Bitev s JT mam 367. http://wotreplays.com/site/262692#mountain_pass-matt2011-jagdtiger vetsinou hraju timhle stylem... Replay jsem uz dneska daval i do jinyho tematu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím , včera jsme hrál 13 her, 3 z nich pouze vyhrál, avg dmg 2762, avg tier 9,69, 16 kills, esli si milé WG myslí že se z toho potento, tak já tedy se z toho nepotento :-)

 

PS: včera jsme sundal dvě M60 které dostali ty superklany  a tím pádem jsem spokojen :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek naprostej tragikomiks..takhle otřesně jsem za posledních 1000 her ještě nezahrál. S KV1-S se neskutečně trápím, to stock dělo jsem prostě nevydejchal (30 výstřelů - 19 zásahů - 2 penetrace - 120 DMG!) a obětoval 1,7k na to druhý a s tím už se něco málo nastřílet dá..furt ale šetřím 16k volných na top dělo, ale to ještě musim vyexpit pásy a věž (celkem 10k).:-\ ani četa s bráchou v T29 to nezlepšila..brácha super, já takovou tužku, že by se i v Koh-i-nooru divili! Uvidim, co bude o víkendu za akci..maximálně odjedu dvojnásobek s KV1-S a konec. Jak byly ty slevy na Steamu, tak mám v zásobě dalších 25 her, co hrát, takže pohoda. :) Nostalgicky jsem nahodil Fallout 1.:-D Tanky asi půjdou stranou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...