Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Taky to nechápu. Já včera nechal omylem zapnutý torrenty, ping mi vylítl asi na 600 a já si toho všiml ve hře, kdy to reagovalo "trochu se zpožděním", tak jsem rychle skočil do widlí a povypínal to... 2000 si nedovedu fakt představit :-)

To je jednoduché. Pokud se můj stroj aspoň trochu pohyboval, tak klekne na pásy i na úplně rovném terénu. Stroj se posadí břichem na terén a pásy se dostanou do úrovně a nad blatníky a zároveň se zastaví. Jasná známka toho, že je zle. Přijíždějící útočník vás chce objet z leva a hra vám i ukáže dalších 50 m tím směrem. Pak dostane opravenou polohu stroje, což často znamená jakoby nepatrné poskočení nepřítele zpět a jeho teleportaci o 75-100 m místo levé strany na pravou. Střílet se dá jen ze stojícího stroje na stojící přičemž zaměření trvá tak 3-6x déle. Zpoždění střel a hlášení k blbému pingu také patří. Zásadně se nedoporučuje střelba z druhé vlny. To, že občas neprostřelíte nepřítele zezadu se stává asi všem, ale v tomto případě nechtěný zásah vlastního na 99% projde.

 

PS: Před tím než každý den začnu hrát, tak testuju aktuální stav připojení min 3x. Až podle výsledků se pouštím do hry. Ping nesmí překračovat hodnotu 100. Pokud mi jde net dobře, tak je herní ping kolem 50.

 

Edit: Dva obrázky ze starší hry. Ping vyletěl nahoru.

http://imagelink.cz/?v=bigping.jpg

Po několika sekundách nečinnosti následuje další obrázek a pro tank konečnou.

http://imagelink.cz/?v=bigping2.jpg

Druhý obrázek má velký časový posun, protože jsem se tenkrát asi pokoušel z nepříjemné situace dostat. Po tom co jsem to vzdal jsem udělal další snímek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se dá vyhrát bitva, když 8 z 15 tanků, včetně top tanku, neudělá ani 1 hp dmg? Nedá!

To ještě nastříleli dost. Já jsem včera v jedný bitvě byl snad jedinej, co měl kill a nějakou dmg. V další bitvě jsem si zase vystřelil z TD asi 2x, ptz tým se valil dopředu, co rána to zásah a navíc i průraz :biggrin: během chvíle vymalováno. Fááákt někdy ty rozdíly nechápu(mimo jiné :smile: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska osmickovy roty s novym klanem, potrebujem se trochu sehrat, a nakonec sekec mazec 13 vyher a 2 prohry :cool:

co se mi moc nelibi, ze se tam musi hrat utok a stretnuti, sice je to pak celkove variabilnejsi, ale na nekterejch mapach je to docela na palici

 

jinak jsem koupil T69 a uz v zakladu je to docela hratelny, clovek sice nemuze skoro prestat strilet aby ve vysledku s tim lechtatkem mel nejakej dmg, ale da se to, tohle bude dobrej tank

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

qjlCE.png

Prosím všechny znalé - kde dělám chybu?

38% win. 

4004 dmg na bitvu.

3200 EFR na hru...

 

Celkový win 53%. Zvedal se mi nad 40% jen když jsem jel četu. Bez ní se držím kolem 40% winu...to snad ani není statisticky možný. Před screenem ještě bylo pár bitev kolem 5k dmg, win 50%... když dojdou náboje, už se moc zahrát nedá, ale co jsem viděl týmy, půlka desítek 0 dmg, čtvrtka 800-1000, zbytek zahrál. Co to jezdí za kryply na těch desátých tierech? Já chtěl zkusit vyšší ligu a ono prdlajs. Bez trojčety to koukám asi moc nepůjde...

 

Poslední hra... Xk7UF.th.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desítkové a devítkové tanky dneska tahá kdejaký kašpárek s EFR kolem 600. Není to o tom, že na desáté tieru už jsou hráči co to umí. Ti jsou většinou kolem tieru 5-7. Tam potkávám nejvíc fialových a modrých. Na desátém se to červená noobama co potřebují megalauf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, včera to šlo, jeli sme se Švejkem četu, nejdřív sem párprát pěkně zalamil (rozuměj nechal se rozstřílet jak blbec), ale pak sem se do toho dostal a nakonec byla fakt dobrá bitva s E-75 na Posvátným údolí, kde se pro změnu nechal rozstřílet Švejk, zatímco já srdnatě kempil, postupně sem rozsřílel několik středem pronikajících medek, nakloval pár bránících enemáků a ve finále udolal plnou Želvičku a dorazil IS-8 (ta mi zmizela na volným prostranství, cca 250+ metrů daleko jen proto, že zastavil - bylo mu to prd platný). Krásnejch nastřílenejch přes 5000DMG, pár metálů a první třída (na to že sem s Tigrovym dělem docela dobrý).

 

Taky sem měl bitvu s KV-1S, kde mě nějdřív děsně nahitovali a dohrával sem s pár HP (jak mě tohle u enemáků se*e).

Celkovej denní 70% :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkový win 53%. Zvedal se mi nad 40% jen když jsem jel četu. Bez ní se držím kolem 40% winu...to snad ani není statisticky možný. Před screenem ještě bylo pár bitev kolem 5k dmg, win 50%... když dojdou náboje, už se moc zahrát nedá, ale co jsem viděl týmy, půlka desítek 0 dmg, čtvrtka 800-1000, zbytek zahrál. Co to jezdí za kryply na těch desátých tierech? Já chtěl zkusit vyšší ligu a ono prdlajs. Bez trojčety to koukám asi moc nepůjde...

 

Poslední hra... Xk7UF.th.png

 

Zlatá T29, viď? :-) A abych se nezpronevěřil tématu, tak včera s ní a se Zvedákem byly slušné hry (Zvedák byl lepší, jelikož 1) "mojí" stranou jezdilo méně enemáků, 2) jsem trošku zalamil :-))...

 

Já potkávám v bitvách s 9. a 10. tierem nejčastěji "pomeranče"... samozřejmě každý z nich MUSÍ být v nějakém hypermegacoolüberklanu, takže potřeba desítkových vozítek je značná... a také to podle toho vypadá :-)

Např. tvůj spoluhráč "jenda717" (z tebou postnutého screenshotu z bitvy - zrovna předevčírem jsem ho měl v týmu) má WM6 kolem 670, navíc je z klanu "-CZR-" (= "Czech Retards", bez urážky :-)), tudíž je velká šance, že v bitvě neudělá lautr nic :-)

 

PS: mne by spíše zajímalo, CO PODOBNÉ HRÁČE NA WoTku BAVÍ... vždyť přeci přijít do bitvy jako top tier v četě tří kamarádů(?), jednou si vystřelit vedle + jednou si vystřelit a neprobít, a následně umřít... to přeci NEMŮŽE BÝT ZÁBAVA... takové hry dám 3 a buďto rozbiju PC nebo se vyřádím na někom slabším :-D

 

 

Jojo, včera to šlo, jeli sme se Švejkem četu, nejdřív sem párprát pěkně zalamil (rozuměj nechal se rozstřílet jak blbec), ale pak sem se do toho dostal a nakonec byla fakt dobrá bitva s E-75 na Posvátným údolí, kde se pro změnu nechal rozstřílet Švejk, zatímco já srdnatě kempil, postupně sem rozsřílel několik středem pronikajících medek, nakloval pár bránících enemáků a ve finále udolal plnou Želvičku a dorazil IS-8 (ta mi zmizela na volným prostranství, cca 250+ metrů daleko jen proto, že zastavil - bylo mu to prd platný). Krásnejch nastřílenejch přes 5000DMG, pár metálů a první třída (na to že sem s Tigrovym dělem docela dobrý).

 

Švejk má ještě PÚ? Se dušoval, že WoTko už hrát nebude... nějaký ten pátek zpátky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dnes a včera si dávám pauzu mám důležitější věci na práci než hrát tanky. Ale překonal jsem metu a to je 1000 bitev s VK3601H. 1000. bitva byla epická měl jsem válečníka 6 killů a 2874 dmg. Rozhodl jsem bitvu a snad to tak pude v dalších bitvách dál :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že hraje neznamená nutně, že má PÚ a i kdyby. Není to jedno a jeho věc. :ermm:

 

Jsou dovolené, třeba má rodinu pryč, tak si to pustil. Nechal bych to na něm.

 

OT: nebuď, prosím, příliš útlocitný. Nebyl / není to posměšek a rozhodně to nebylo míněno nikterak zle. OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmě každý z nich MUSÍ být v nějakém hypermegacoolüberklanu,

 

 CO PODOBNÉ HRÁČE NA WoTku BAVÍ... vždyť přeci přijít do bitvy jako top tier v četě tří kamarádů(?), jednou si vystřelit vedle + jednou si vystřelit a neprobít, a následně umřít... to přeci NEMŮŽE BÝT ZÁBAVA... takové hry dám 3 a buďto rozbiju PC nebo se vyřádím na někom slabším :-D

jako by se mluvilo o mě :Smile_trollface-3:  a to nehrajeme CW. No vlastně jsi si odpověděl sám. Akorát nerozbíjíme PC, ale nalejeme si panáčka něčeho ostřejšího :Smile_blinky:  A že se občas fakt zadaří hra kde je to přesně jak popisuješ. Projede scout, mineš ho, shodí ti pásy, dingne a přiletí shůry popelnice no a je vymalováno :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako by se mluvilo o mě :Smile_trollface-3:  a to nehrajeme CW. No vlastně jsi si odpověděl sám. Akorát nerozbíjíme PC, ale nalejeme si panáčka něčeho ostřejšího :Smile_blinky:  A že se občas fakt zadaří hra kde je to přesně jak popisuješ. Projede scout, mineš ho, shodí ti pásy, dingne a přiletí shůry popelnice no a je vymalováno :Smile-playing:

 

Nestraš, četa podobných zoufalců se zase tak často nepotkává... konkrétně chlapi z této čety musejí být retardovaní až za roh (TOP četa 3x KV-1S a NIKDO nedal žádný damage = totální tragédi) :-D

 

K tématu: včera vcelku pěkné hry, kromě her s T34... její "chování" v patchi 8.6 mi přijde výrazně jiné, nežli v patchích předchozích... kromě "uletěných" a neprobíjících střel se přidaly superlosy od WG, takže včera z asi 7 bitev byl 6x 10. tier a 1x 9. tier... a v bitvě 9. tieru na naší straně červeno, na enemácké straně zeleno až modro...

Subjektivně mi také přijde, že po 20:00 začaly hrát i děcka, bo týmy byly - slušně řečeno - nekvalitní. Prohry mě až tak nemrzí (skoro pokaždé jsem nastřílel top damage), spíše jak k nim přijde... např. bitva na "Fjordech" s VK36.01... vykosil jsem 6 enemáků, damage skoro 3000 a 2 poslední enemáci jeli capnout naši bázi... tak jsem jel za nimi, přičemž kousek od základny stál Hetzer, samozřejmě AFK (na začátku vjel do křoví a pak už nic)... a já se nestihnul vrátit včas. A takových příkladů mám milion... koneckonců, však TO TAKY ZNÁTE, NE? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera mě požádal švára zda bych mu nenahrál nějaký stříbrňáčky.. Tak jsem mu s KV1 a se Stugem vydělal asi 450k a pak jsem neodolal a vyzkoušel si hru za GWPanthera.. El Halůf, luxus.. 5 killů a Spojenec k tomu, prakticky jsem vyhrál bitvu. Pak jsem vzal E75 a dal jsem 5 bitev.. 5x win, ale protože vysoký tiery nehraju a 3x byl X.T a tak jsem dostal pěkně na pr.el.. Přesto se povedly dvě bitvy na Ensku a Perlový řece, kde jsem byl Top a na prvním místě jsem byl i ve výsledkový listině a dal jsem si i toho OP Focha :-) bohužel jsem bez prémiáku prodělal asi sto litrů a tak jsem toho musel nechat..

 

No a pak jsem (už na mém účtě) vytáhl mého mazlíka VK 3601.. 11 her 9x win a i ty dvě prohry byly zbytečný.. Hlavně mě štvala ta na Dolech mód útok, kde jsem si dal Válečníka. Vymlátil jsem jednu stranu sám (3 stroje) nahitoval a pozastavil útok na kopec uprostřed mapy (2 poškozený a 2 killy) pak jsem sejmul zmetka na kopci, kterej tam projel hned na začátku bitvy, ale na obranu základny už bylo pozdě.. Přitom kousek od capujících enemáků stály 2x KV1S který nedaly ani 1hp.. :-( Ale jinak jsem se včerejškem spokojen :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[quote name="mamlass" post="200574" timestamp="1374215453"Prohry mě až tak nemrzí (skoro pokaždé jsem nastřílel top damage), spíše jak k nim přijde... např. bitva na "Fjordech" s VK36.01... vykosil jsem 6 enemáků, damage skoro 3000 a 2 poslední enemáci jeli capnout naši bázi... tak jsem jel za nimi, přičemž kousek od základny stál Hetzer, samozřejmě AFK (na začátku vjel do křoví a pak už nic)... a já se nestihnul vrátit včas. A takových příkladů mám milion... koneckonců, však TO TAKY ZNÁTE, NE? :-)právě jsem to popsal v mým denním hlášení :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes opět denní win pod 50%. Rozdělení techniky v losech bylo dobrý, takže byl výsledek na hráčích a můj tým to častěji nezvládal :(.

 

Co se střelby týká tak poslední dobou jen těžce zírám. S IS-2 to napálím IS zezadu ze 48 m do kola a ozve se hláška střela se odrazila a ono v klidu odfrčí. Pár okamžiků na to se situace u jiného opakuje. Vzdálenost je 18 m a má trochu naúhlovaný zadek. Tady hláška, že střela neprošla. Tuhle bitvu uhrál naštěstí tým, protože mě by to nandal snad i loltraktor.  Pak vezmu T 34-1 se kterým nevím jak hrát a první šmudla 7 třídy co po mě vystřelí mě dá na dánu.

 

Ke hře se dostanu až v neděli večer a to se nastavení střelby (koeficient) snad zlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...