Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já s tím souhlasím, proto teď hodně hraji T29, Conquerora a samozřejmě stálice IS3. Přiznávám se, že včera jsem i znovu koupil KV1S, ale  s tím je mi trošku "stydno" hrát.... :biggrin:  

 

KV1S a jeho delo je na VI tier OP jak prase ... ale nekde jsem cetl ,ze ho maji nerfovat, tak uvidime.

 

Koniasi a nestyd se :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KV1S a jeho delo je na VI tier OP jak prase ... ale nekde jsem cetl ,ze ho maji nerfovat, tak uvidime.

 

Koniasi a nestyd se :-)

 

KV-1S bylo v pohodě, dělo je sice silný, ale dlouhej reload a nedalo se s tím střílet na dálku. Což v kombinaci s nic moc armorem vedlo k tomu, že člověk to s ním musel trošku umět. Přiznám se, že mně to třeba s 1S vůbec nešlo. Teďka se s tím dá normálně někam zalézt a rozdávat na několik stovek metrů rány jak hovado... To opravdu krapet přepískli, nějaké drobnější poladění by tomu asi neškodilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes ráno v 5:41 jsem se po celonoční namáhavé bitvě stal hrdým otcem syna Matyáše, krásnejch 50cm a 3,5kila

dost dlouho jsme hráli tvrdej kemp, ale nakonec výhra v plné parádě :biggrin: 

 

tak to gratuluji pane, pořádně ho zapij, hlavně ať je klučina zdravej, zbytek mu koupíš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes ráno v 5:41 jsem se po celonoční namáhavé bitvě stal hrdým otcem syna Matyáše, krásnejch 50cm a 3,5kila

dost dlouho jsme hráli tvrdej kemp, ale nakonec výhra v plné parádě :biggrin: 

Velká gratulace. Už mu začni expit tanky, ať to nemá tak namáhavý :-) Hlavně hodně zdrvíčka klukovi, ženě no a i tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KV-1S bylo v pohodě, dělo je sice silný, ale dlouhej reload a nedalo se s tím střílet na dálku. Což v kombinaci s nic moc armorem vedlo k tomu, že člověk to s ním musel trošku umět. Přiznám se, že mně to třeba s 1S vůbec nešlo. Teďka se s tím dá normálně někam zalézt a rozdávat na několik stovek metrů rány jak hovado... To opravdu krapet přepískli, nějaké drobnější poladění by tomu asi neškodilo...

Předevčírem jsem ho koupil zpět  a včera po 3 naprosto otřesných bitvách s celkovým nastříleným dmg 35HP opět prodal. Dvě bitvy jsem týmu prohrál vyloženě já a to mě teda pěkně nakrklo. S takovým bulharem ať jde WG doprdele! A klidně mi dejte ban. Uff, muselo to ven... :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předevčírem jsem ho koupil zpět  a včera po 3 naprosto otřesných bitvách s celkovým nastříleným dmg 35HP opět prodal. Dvě bitvy jsem týmu prohrál vyloženě já a to mě teda pěkně nakrklo. S takovým bulharem ať jde WG doprdele! A klidně mi dejte ban. Uff, muselo to ven... :smile:

no já ho po patchi ještě nehrál ale s lepší přesnost z něj musela udělat OP jako bejk! Né že by už předtím nebyl.. A díky tomu že ho většinou jezdí lamky musíš bejt v bitvě šestých tierů megaking.. Tak co jsi s ním vyváděl? 35dmg je tak možná HE nebo ramem :-P Asi ho dneska testnu..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si včera udělal radost protože mají ted akci na excelsior + gold a premko a mám za chvilku narozky

no a po dvou bitvách mi odešla grafárna do věčných lovišť (budiž jí zem lehká - na to že sloužila 4-5 let tak dobrý) 

ale je to nějaký divný, mám snížený rozlišení monitoru a nefunguje hra ani mi nespustí filmy (nějaké nápady co by s tím mohlo být??)

 

Takže si ted budu muset udělat další radost...ale kde na to vezmu tot otázka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si včera udělal radost protože mají ted akci na excelsior + gold a premko a mám za chvilku narozky

no a po dvou bitvách mi odešla grafárna do věčných lovišť (budiž jí zem lehká - na to že sloužila 4-5 let tak dobrý) 

ale je to nějaký divný, mám snížený rozlišení monitoru a nefunguje hra ani mi nespustí filmy (nějaké nápady co by s tím mohlo být??)

 

Takže si ted budu muset udělat další radost...ale kde na to vezmu tot otázka :-)

málo informací k tomu, co jsi tam dal teď za grafárnu a jaký snížený rozlišení to je ? Podle mě se ti tam nějak tlučou ovladače. Vyčistit registry a použít čistič na ovladače a nainstalovat aktuální ovladače na grafiku...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem hrál pouze VK3601 a baví mě čím dál víc ;-) odehráno 35 bitev, (což je víc než jsem měl v úmyslu), prvních 7 bitev win. ale pak mi to začalo házet do topu osmy a bylo po hehe.. 9 lostů v řadě z toho jsem byl 6x top ve výsledcích a 5x jsem hrál Sigfred linii.. Sigfriedovku jsem hrál celkem 8x!! Pak se MM trochu uklidnilo a vytáhl jsem to na konečných 63% win, ale byla to fuška..

Při tý sérii lostů jsem na Sig linii potkal jako enemáka hráče odtud z fórka, ale zaboha si nemůžu vzpomenout na nick, myslím že to byl CZmato, ale jistej si nejsem.. Pozdravili jsme se a začal jsem sledovat minimapu kde se ukáže ;-) měl AMX13-75.. bohužel musel jsem se k němu prostřílet přes Mle-ko a tak jsem se k němu dostal dost pozdě, byl už načatej, ale nakonec jsem si ho doklepnul.. ;-)

Trochu mě včera štvalo vyžírání killů.. když si s Konischem uklovu z full IS3, Tigera2 nebo třeba T29 na ránu a pak mi ho někdo vyžere, tak to zamrzí. Ale většinou to asi bylo neúmyslný.. Takhle mi utekla o jednu ránu Orlíkova mejdajle, která mi ve sbírce ještě chybí.. Jinak je ale VK velkej sběratel ocenění a kdybych se na to zaměřil tak by byl Odstřelovač nebo Spojenec každou 3.-4. bitvu.

 

Shrnutí: včerejší hraní zábavné a napínavé :-)

 

Edit: už jsem si vzpoměl.. nebyl to Mato ale Medař ;-)

 

Jojo,byl sem to já.Vyhráli sme to o chlup.Na tom poli sem si z AMX ani neškrtl.Jak sem po tobě šel,tak sem to nakoupil od několika vašich.Pak sme dali navzájem po ráně a já byl v pánu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já ho po patchi ještě nehrál ale s lepší přesnost z něj musela udělat OP jako bejk! Né že by už předtím nebyl.. A díky tomu že ho většinou jezdí lamky musíš bejt v bitvě šestých tierů megaking.. Tak co jsi s ním vyváděl? 35dmg je tak možná HE nebo ramem :-P Asi ho dneska testnu..

Klasickej bulhar, nic jsem nepenetroval a navíc 2x hořel......absolutně na Chocholouška. No a vzhledem k mé prudší :wink:  povaze byl tank okamžitě prodán a navíc mi praskla malá žilka v levém oku.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

nejprve ohledně úrovní klanů. Máme plno mooc dobrých klanů a to myslim vážně pak je tu klasická střední cesta a pak klany které nechápu proč jsou. Nedávno mi od jednoho takového přiletěla pozvánka abych šel k nim a zpráva k tomu že chtěl abych jim dělal velitele. No když jsem koukal na jejich staty tak nej hráč EFR. měl 800 a win kolem 49%. to mě odradilo hned a hlavně jsem s mím současným klanem velmi spokojen. Sice jsem po povýšení na Náboráře lehce omezil hraní a víc řešim klanové záležitosti ale to neva. 

Jinak poslední dny nevim co se děje ale win stále kolem 75% až 80%. Jezdim hlavně GW Panter, Tiger II a VK3601H. Ale bojim se dní kdy mi to WG vrátí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...