Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zdravím,

tak se po týdnu hlásím. Zpětně k patchi 0.8.6.: zvuky hrůza měli tam snad nechat ty minulé., arty jel jsem včera s Hummel a sice nabíjí 30s místo 18s ale co když se kruh zatáhne nelítá to pánu bohu do oken, za mě teda arty +, aspon se nemusím furt někde krčit za šutrem a jezdit za arty taky jde., new mapa tak tj snad nejhorší co mi na new patchi vadí nechápu její smysl a jezdit jí nechci zlatá Perlová řeka, ale třeba si zvyknu, a ty houfnice já s nima nikdy nejezdil takže nemohu soudit.

Arty +

Střelba a přesnost +

Houfnice - nesoudím

Mapa -

Zvyky -

Takže moje hodnocení cca po vychladnutí prvních názorů a emocí je cca 50%. Ostatně vždy oni dělaj taková polovičatá řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to byly docela nervy.. ale jen díky w/l. V osm jsem to zapnul a chtěl jsem dát jen pár her, ale mýmu novýmu VK zřejmě skončila doba hájení a tak to po 10hrách bylo 1:9.. a to už jsem věděl, že se moc nevyspim :-( než jsem to vytáhl alespoň kousek přes 50% tak bylo půl druhý a vstával jsem v 5..

Nebudu si ale jen stěžovat.. Některý hry s tímhle tankem byly opravdu moc pěkný a když alespoň polovina teamu dělala to co má tak to byla balada..

Chtěl bych si odinstalovat tu předpověď na win (ale nevím jak) páč je to úplně k prdu.. šance 52% na win a je z toho lost 1:15 před 2 dny dokonce 15:0..

Jo a ani po 100 hrách jsem s VK3601 nebyl na Arktidě, na Perlový řece ani na Himmelu. Na tý nový mapě jsem byl jednou takže jsem ani nevěděl kde jsem, tak jsem se tam chvíl motal a pak jsem v nějakym průsmyku narazil na IS, T29 a T150 a šup do garáže ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včerejšek opět děs běs, po pár dnech klidu, opět zapracovalo všemocné běloruské oko a W/L bylo úplně v prd*** mé oblíbené osmičkové stroje, byly naházeny výhradně mezi X tiery, kde jsem jen koukal na um red army ... Jediná bitva s IS3 mezi osmičkama, byla parádní samo take 5 kilů a výhra. No a pak se to zase opakovalo i kdybych nastřílel sebe vice dmg, tak opice kolem mě, během 2 min dole. Opravdu začínám věřit tomu, že pokud někdo moc vyhrává, je třeba mu přiskřípnout tipec a nalosovat mu do tymu mega-idi*ty a tiery o 2 vyše, aby se mu lépe hralo, je to sice konspirace jako blázen, ale jinak už to opravdu nevidím ...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postřeh ze včerejška: máte-li bitvu prohrát, prohrajete, i kdyby všichni enemáci spáchali sebevraždu, v tom případě na vás totiž spadne třeba strom. 

 

Včera prohra při stavu 10:2. Náš tank střílel v poslední sekundě na capujícího enemáka, jak to asi dopadlo??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sakra, co se to na těch T10 teďko děje? Včera 8 bitev na T10 a samá prohra. Pokaždé mezi top 3 dmg. Těch červenejch hráčů je teď ještě víc než předtím. Nejvíc dementů je asi v E-100 a Mausech. Artyn ubylo, ale dementi přeskákali do tanků a je to ještě horší trágédie. Před artynou se šlo aspoň schovat, ale před exotama, které mám v týmu se schovat nejde. Teďko není nic neobvyklého, že 3-5 tanků na T10 neudělá žádný dmg a chcípnou. XVM m i pokaždé ukazovalo, že nepřátelé jsou silnější, až jsem ho musel vypnout. Sice jsem prohrával i nadále, ale už jsem nebyl naštvanej hned na začátku :-) Jsem slušně napsáno rozezlen. Až si doexpím 110E5 a T62/A, tak na 9 a 10 kašlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem trošku poladil grafiku a dostal z toho aspoň těch 25-30 FPS, takže se to dalo hrát. Ovšem stále nechápu kam se ztratilo těch 30FPS z období před patchem 8.6? Do tohoto patche jsem měl běžne 50-70 FPS.....jsem z toho stále hodně rozladěn..... :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postřeh ze včerejška: máte-li bitvu prohrát, prohrajete, i kdyby všichni enemáci spáchali sebevraždu, v tom případě na vás totiž spadne třeba strom. 

 

Včera prohra při stavu 10:2. Náš tank střílel v poslední sekundě na capujícího enemáka, jak to asi dopadlo??? 

pokud je hloupej a nepoužil HE náboje, tak asi tak jak mělo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší večer bych nazval večerem kvetoucí blbosti. Zažil jsem snad všechny demence, co lze ve WoT spatřit. 100% lemming na tieru 8-9. Naše jediná arty jede dělat scouta. Naše TOP AT15 se šine v Himllu na kopec závratnou rychlostí 6 km/h. Capnutí naší baze,ačkoliv máme převahu 11:5 a nikdo si toho ani nevšimne. V T21 mám 3-tí nejvyšší udělené damage, ačkoliv je tým složený z tierů 8-10.

Já vím, že to není nic nového,ale zažít tohle všechno ve 12-cti hrách za jeden večer, to už je opravdu jen pro silné povahy. Jediné pozitivum bych v tom viděl- tythle bitvy byli milosrdně krátké :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem právě sejmul vlastní T-21 tak nějak mě nas...zlobilo, že na Prochorovce okamžitě zaparkoval na A-0 a odmítal se hnout i keď som mu pekne hovoril. Mrzí mne to, ale takhle si boj nepředstavuju.

on se styděl a ty mu uděláš tohle...to je ale nepěkné. Třeba by se osmělil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Jediné pozitivum bych v tom viděl- tythle bitvy byli milosrdně krátké :smile: .

 

Ano ano, tyhle bitvy maji jedno spolecne do 2 min jsou vsichni dole no jeste z tak, vcera jsem byl takovych bitev take dosti svedkem, obzvlaste kdyz jsem mel neustale proti memu Ferdovi X tiery :-)

Po bitve vetsinou nastava otazka, proc prave ja namohu byt na te druhe strane :-)

 

 

tak jsem právě sejmul vlastní T-21 tak nějak mě nas...zlobilo, že na Prochorovce okamžitě zaparkoval na A-0 a odmítal se hnout i keď som mu pekne hovoril. Mrzí mne to, ale takhle si boj nepředstavuju.

 

Styd se teamkilere, ja vcera s IS4 sejmul take jednoho Focha, ktery mi neustale jezdil pred kanon do doby, nez nechtene jednu schytal a posleze se rozhodl, ze mi da dve pecky, zezadu do tanku, ale mel smulu chlapec byl jsem rychlejsi ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem na tiru 10 s usa t 30 stock mrchou zažil nejdrsnější hru na dolech.

Čekám kam kdo pojede, spodem jen dva, tak jim jedu pomoc, nějak moc nesleduju hru( na co když s tím dělem nic neprostřelím, drápu se do kopečka a najednou koukám Bat, tak ho zaměřuju a na jednou konec.

Ti naši zabijáci to( netuším jak) projeli na jejich bázi a cap byl náš při stavu 15/13. Dmg za hru 0/0/0 ani jsem si nevystřeli, na takovou hru .....  a pěkně z vysoka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smile: 

Ano ano, tyhle bitvy maji jedno spolecne do 2 min jsou vsichni dole no jeste z tak, vcera jsem byl takovych bitev take dosti svedkem, obzvlaste kdyz jsem mel neustale proti memu Ferdovi X tiery :-)

Po bitve vetsinou nastava otazka, proc prave ja namohu byt na te druhe strane :-)

 

 

 

To zase ne, tyhle bitvy stojí za vyližkapsu i v případě výhry :smile: . I když je fakt, že pokud se vyhraje např. 15:3, nevidí se  ti trotlové tak zblízka, jako v opačném případě :smile: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...