Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem to včera zapnul..

 

PzlV.. Chtěl jsem se rozhodnout jestli prodat nebo ne.. Stříbrňáků mám dost tak jsem opět naládoval goldy a vyrazil.. 15 her 4x se sedmičkama, 7x se šestkama.. 5x!! jsem hořel (3x při čelním zásahu), v 6 hrách jsem měl poškozenou bednu s munici, dostal jsem čelně ránu od T14 která mi zabila řidiče, poškodila bednu s municí a shodila pásy!?? takový vícenásobný poškození bylo skoro v každý bitvě. Co mě ale překvapilo bylo to že houfnice je pořád VELMI ultimativní gun. Tak nevím.. Buď jsem měl nehoráznou smůlu nebo z tohohle zabijáka udělali artynu na přímou střelbu schopnou pasivního spotu.. prostě podivnost.. Ještě pořád se s ním dá zahrát ale v garáži asi nezůstane..

 

Stug.. 5 her.. Pořád dobrej zabiják a navíc je teď prakticky neviditelnej :-)

 

KV1.. 7 her.. Když jsem viděl jak dostávaj enemácký KV1 spoustu 0 DMG hitů a dingaj i kolmo (na Lakevile měl 8 průstřelů, 1x poškození HEčkem a potenciální poškození přes 2500 DMG! přesto měl ubráno jen 250hp..) tak jsem si to taky chtěl vyzkoušet.. A funguje to..! Tenhle stroj je zabugovanej víc jak dřív a kdybych nebyl 5x na spodku tabulky tak by měli enemáci móóc velký problémy..

 

a konečně T29.. 3 hry.. s tímhle strojem mám ještě málo nahráno ale 3x Odstřelovač a 2x top DMG hovoří více než jasně.. škoda že týmy vychcípaly na nemoc zvanou lemmingtrain.. :-(

 

Zvuky ve hře.. hnus k zblití.. klesání fps na nově upravených mapách na 7!!! z původních 30-45 je taky děs.. artyny nepřesný takže neublíží ale ani nepomůžou..

 

Pokud mám mluvit za sebe tak si tenhle patch mohli strčit do zadele!

 

Přeji všem pěkný den :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek naprosto suprový viz 3 screeny:

Konečně jsem dnes potkal EvilJoe ten člověk je bud magor nebo ten účet hraje několik lidí 24h denně...

cbdee41f0f2b9646c240baa1cfb80bff.jpg

Poté bitva s SU-5 chtěl sem ji prodat ale dostavila se WTF bitva,kdy jsem jen valil oči :Smile-playing:  :Smile-playing:

5b046a83d53df854ca08df1d991a1a17.jpg

A nakonec povedená bitva s T-25,zvýšení výdělků a to neskutečně rychlé a přesné dělo je prostě luxus :Smile_blinky:  :Smile_blinky:

b74a08507ccef84962a80e9228fc6c3c.jpg

Konec hlášení :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbý výmluvy na děti a tatínky. Je jedno, kdo u toho sedí... děti akorát možná víc střílí do svých, naráží atp... včera jsem taky poslal nějaký výchovný spojencům.

 

Přesnost je zajímavá, začínám si na to zvykat (scouti teď budou mít asi těžký časy). Ale maskování! Včera jsem zůstal stát opravdu s otevřenou pusou, když na Fishing bay JgTiger zabíral spodní bázi a T54E1 jezdila okolo v křoví a spotla ho až na 50m...na otevřených prostranství ho z ěch křoví neviděla... To samé když jsem jel s kámošem Fjordy (T49). Cromwell nám zajel za skálu, tak že si pro něj pojedem, najednou capuje. Zastavím, nahodím bino, nic. Jedu dál, už vidím celej kruh, skoro jsem u něj. Nic... tak jedu skoro do kruhu, najednou se objevil za křovíčkem. Když do něj jel, vidět nebyl... a nechápu maskování na tý nový mapě. Mou leFH18B2 vidělo KV-1S na cca 250m přes 3 řady stromů. Stačilo jednou vystřelit. Ty arty snad po výstřelu střílej i světlice ne?

 

Jinak prej včera 71% win. A to jsem jezdil ARL 44...musím expit.

 

PS: Lorraine se mi konečně zdá použitelnej. Konečně něco trefí  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jejkey aim cisla nikdy neznamenala nic, protoze WG nikdy neudavalo vychozi presnost v bode 0. Takze kdyz si clovek vybiral arty podle cisel, tak pak byl nutne zkamany. Ale urpimne je me lito vsech lidi co ete wot hrajou. Protoze jsou odkazany na suport, ktery je schopny vas pripravit o ucet. Klidne odrizne pravoplatneho majitele od uctu a ani nad tim moc neuvazuje. Jede podle predepsane kolonky:D To, ze se v zadosti objevi uplne jina ip adresa, ktera na ucte nikdy nebyla neresi, nebo to ani nezkouma. Vlastnictvi uctu si necha podlozit daty jako je - den registrace uctu, ktery vidi kazdy ve hre. Nebo typ pripojeni, ktery si kazdy precte na forum :) Verte mi, ze nejlepe udelate kdyz od wot date ruce pryc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta záležitost s koláčem se týká i artyn... :-)

 

Co se týče artyn, tak mi to přijde, že jsou lepší časy pro artynáře. Je pravda, že déle nabíjíme a déle doměřujeme. Ale spousta podprůměrných hráčů přelezla z artyn do tanků (více lama cílů) a hlavně. Artyn teď už není tolik a nebudí takový respekt, takže se lidi méně schovávají, tanky se více přesunují a heavyny teď hrajou jako heavyny, když se nemusí bát, že schytá 5 kýblů a je pryč. To je pro artyny ráj. Stačí se smířit s tím, že už nejsem hlavní síla, ale pouze podpora. A tak to má být.

 

A taky v neposlední řadě, včera už mně na publicu zase občas chránili.(hlášku Já budu bránit artynu už jsem dlouho nečetl). Jak teďko artynáři vymírají, tak si jich lidé zase začínají vážit. Přeci jen, každý lepší tankysta ví, že když se přestřluje s nepřítelem, tak ta střela od artyny pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče artyn, tak mi to přijde, že jsou lepší časy pro artynáře. Je pravda, že déle nabíjíme a déle doměřujeme. Ale spousta podprůměrných hráčů přelezla z artyn do tanků (více lama cílů) a hlavně. Artyn teď už není tolik a nebudí takový respekt, takže se lidi méně schovávají, tanky se více přesunují a heavyny teď hrajou jako heavyny, když se nemusí bát, že schytá 5 kýblů a je pryč. To je pro artyny ráj. Stačí se smířit s tím, že už nejsem hlavní síla, ale pouze podpora. A tak to má být.

 

A taky v neposlední řadě, včera už mně na publicu zase občas chránili.(hlášku Já budu bránit artynu už jsem dlouho nečetl). Jak teďko artynáři vymírají, tak si jich lidé zase začínají vážit. Přeci jen, každý lepší tankysta ví, že když se přestřluje s nepřítelem, tak ta střela od artyny pomůže.

Musím s tebou souhlasit. Stejně tak hrát za GwTigera mi teď příjde mnohem jednodušší. Vždy jsem zákonitě měl X. tier. Teď chytám IX. tier bitvy, takže střílím dost často na VIII. A překvapuje mě i přesnost onoho GwTigera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skalfok kedysi som aj ja branil arty.Tak rok-dva dozadu.Ked som bol v bitke s medkom. predpokladal som,ze arty nahituje enemakov viac ako nejaka heavy.Ale ked s nimi zacali jezdit umělci co dva krat za bitku vystrelia a DMG 0 som sa na to vyprdol.Hlavne ked vysledok bitky je taky,ze ja s tym medkom rozdam viac DMG ako dve arty dohromady.Ked na random nevies,ci pomahas niekomu,co stoji za ochranu,alebo stracas cas s idiotom ktory len zabera miesto.

Upraveno uživatelem Piratx_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak musím říct, že mi taky přijde, že to s tím zpřesněním střelby soudruzi z WG krapet přepískli... Co jsem teď na Westfieldu potrefoval s T29 s mrtvým střelcem, to jsem jen čuměl...

Tak tak,tanky co měli přesná děla i před patchem(viz T-25),tak u ní už vůbec nedoměřuju jako dříve a vše létá kam má..jediný soupeř na tieru mi zůstal ten zabugovaný KV ****,chrchlům se jen směju a dělám jim z věží cedník :devil:  :devil: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...