Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Lipfert ...skvelý príspevok....aj ja milujem túto hru hlavne po takých dňoch ako bol včera. 10 hier alebo aj viac už som to potom prestal počítať, po sebe prehra. Neviem si to vysvetliť 90 % som vždy top v nastrielanej DMG. V dvoch alebo v troch hrách s kolegom v čate sme nastrielali spolu viac ako celý ostaný tým a aj tak prehra. A zabudol by som jednu som totalne zmrvil nakolko celý tým sa vybral na jednu stranu ja looser sám na druhú. Proti mne sa objavili dvaja protivníci spoza kopca  AMX 50 120 pekne z boku sa mi ukázala na 50m v plnom zameriavači vystrelím z mojej T30 a šup strela dopadla 2m pred nepriatelským tankom. Ako to dopadlo si viete predstavit môj čas nabíjania je .....proste zásobník AMX a šiel som do garáže. Tak že v tejto hre som bol bez zásahu lebo som netrafil na 50 m tank z boku. Ale to bola isto iba náhoda. Všetky včerajšie hry som hral iba v čate a jazdili sme iba T30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zůstal sám já v T-34-1 proti nepříteli v Pattonu, který začal capovat. Nedal jsem ho, za což jsem dostal vynadáno od jednoho spolubojovníka (Čecháčka) s winrate 44% že jsem noob.Měl jsem nastříleno nejvíc z týmu) Asi bych se měl nad sebou zamyslet a začít se učit hrát. Když jsem tomu co mi nadával poslal tréningovku (samozřejmě ze srandy), tak mi odpověděl, že jsem noob a že se mnou hrát nebude :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lipfert ...skvelý príspevok....aj ja milujem túto hru hlavne po takých dňoch ako bol včera. 10 hier alebo aj viac už som to potom prestal počítať, po sebe prehra. Neviem si to vysvetliť 90 % som vždy top v nastrielanej DMG. V dvoch alebo v troch hrách s kolegom v čate sme nastrielali spolu viac ako celý ostaný tým a aj tak prehra. A zabudol by som jednu som totalne zmrvil nakolko celý tým sa vybral na jednu stranu ja looser sám na druhú. Proti mne sa objavili dvaja protivníci spoza kopca  AMX 50 120 pekne z boku sa mi ukázala na 50m v plnom zameriavači vystrelím z mojej T30 a šup strela dopadla 2m pred nepriatelským tankom. Ako to dopadlo si viete predstavit môj čas nabíjania je .....proste zásobník AMX a šiel som do garáže. Tak že v tejto hre som bol bez zásahu lebo som netrafil na 50 m tank z boku. Ale to bola isto iba náhoda. Všetky včerajšie hry som hral iba v čate a jazdili sme iba T30.

 

Snad bys nepodezíral tvůrce naší oblíbené hry z nějaké promyšlené, do hry vsazené, na Tebe negativně působící konspirace? Uličníku. Ne ne, to jen náhoda, tvé nedoměření, zbrklost a postavení Jupitera vzhledem k Marsu, zavinilo Tvůj neúspěch.   :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dvoch alebo v troch hrách s kolegom v čate sme nastrielali spolu viac ako celý ostaný tým a aj tak prehra.

 

No, to je právě ten problém. Kdyby každý v týmu nastřílel nějaký minimální ale nikoliv zas příliš minimální damage, tak vyhrajete ale jeden a nebo dva Rambové prostě nemají šanci. Když hraju sám s houfnicí, tak dám 3 x víc, než první nejlepší u enemáků a je to málo pokud v mém týmu má 10 hráčů damage asi tak 0 až 250.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad bys nepodezíral tvůrce naší oblíbené hry z nějaké promyšlené, do hry vsazené, na Tebe negativně působící konspirace? Uličníku. Ne ne, to jen náhoda, tvé nedoměření, zbrklost a postavení Jupitera vzhledem k Marsu, zavinilo Tvůj neúspěch.   :smile:

Tak to v žiadnom prípade to nedávam za vinu tejto skvelej hre a jej premakanej mechanike. Je to čisto iba moja zásluha naša čata hrala zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byl také pro mě skvělý zážitek ze hry. Vzpomenu jednu scénu, kdy se spustily doly a já, sedíce v E-50M jsem společně s T-62A jel získat kopec. Než skončil odpočet, prosili jsme společně s naším scoutem ať nám neblokují cestu na cestě na kopec. Překvapivě potvrdili, první z nich byl hráč sedící v Tigeru 2. Tak jsme se rozjeli, už jsme byli na cestě na kopec, když se ke mě zleva přiblížul ten samý Tiger 2, nabral mě do boku a otočil o 45% a sundal pás. Samozřejmě že jsem to na kopec nestihl. Jako výsledek jsem se dočkal nadávek od Tigera 2, že jsem mu poškrábal pás.

 

Jsem rád za super hru a skvělé spoluhráče na publicu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byl také pro mě skvělý zážitek ze hry. Vzpomenu jednu scénu, kdy se spustily doly a já, sedíce v E-50M jsem společně s T-62A jel získat kopec. Než skončil odpočet, prosili jsme společně s naším scoutem ať nám neblokují cestu na cestě na kopec. Překvapivě potvrdili, první z nich byl hráč sedící v Tigeru 2. Tak jsme se rozjeli, už jsme byli na cestě na kopec, když se ke mě zleva přiblížul ten samý Tiger 2, nabral mě do boku a otočil o 45% a sundal pás. Samozřejmě že jsem to na kopec nestihl. Jako výsledek jsem se dočkal nadávek od Tigera 2, že jsem mu poškrábal pás.

 

Jsem rád za super hru a skvělé spoluhráče na publicu :D

Buď rád že tě tigr nesežral ty vopice jedna :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trvalo to více než rok, stálo mě to několik stovek eur, ale nakonec jsem se přece jen včera večer konečně dočkal. Můj novej tank do CW je naprosto brutální a ultimátní T-46! Nechci tu popisovat tu nervozitu, ani tu klouzající kapku potu po zádech, když jsem ji poprvé vytáhl z garáže,  dal si s ní jednu tréninkovou bitvu na publicu. Těžko hledat slova.

A pak to konečně přišlo, přihlášení na TS-ko, místnost CW, goldová munice, nahození tanku a.......no paráda!

No nic, konec snění, teď zas nějaký ten měsíc tvrdě makat! Ode dneška totiž jedem čtyřky a to už je úplně jinej level....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byl také pro mě skvělý zážitek ze hry. Vzpomenu jednu scénu, kdy se spustily doly a já, sedíce v E-50M jsem společně s T-62A jel získat kopec. Než skončil odpočet, prosili jsme společně s naším scoutem ať nám neblokují cestu na cestě na kopec. Překvapivě potvrdili, první z nich byl hráč sedící v Tigeru 2. Tak jsme se rozjeli, už jsme byli na cestě na kopec, když se ke mě zleva přiblížul ten samý Tiger 2, nabral mě do boku a otočil o 45% a sundal pás. Samozřejmě že jsem to na kopec nestihl. Jako výsledek jsem se dočkal nadávek od Tigera 2, že jsem mu poškrábal pás.

 

Jsem rád za super hru a skvělé spoluhráče na publicu :D

že ty jsi záludně použil v chatu ten neznámý ingliš jazyk?? jak měl ten chudák v Tigerovi vědět co po něm vlasně chceš? Zřejmě si ten nebožák myslel že má jet na kopec a ty mu takhle zákeeřně zablokuješ cestu.. ;-) používej polštinu, maďarštinu a turečtinu popř. azbukou psanou ruštinu pak se takovým (tebou způsobeným) nedorozuměním lehce vyhneš ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to jo. Takže chyba je v ingliš. Na mě si ale nepříjdou. Aj ken spík ingliš. Maj parents haes a bik haus in the kántry :D

 

Ironií je to, že mě to sám potvrdil :D

 

No a včera jsem měl nerva na CWčkách, kdy jsme bránili a situace se dostala do fáze stavu 14:14 a necelé dvě minuty do konce a na obou stranách jsme seděli v SU-26. Tak jsme měli duelový taneček jako sviň, který skončil mým výstřelem asi 20 vteřin před koncem, výbuchem enemáka a výhrou na obraně území proti žlutému šmejdu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konečně to tady lidé pochopili, že za nic WG nemůže !

 

tumblr_mctem3Uprz1r839e7.gif

JJ ale trvalo mi to dlouho, přes 2 roky ale hold mám delší vedení. ještě pár patchů a už budu na vrcholu blaha. :Smile_trollface-3:

Před každou bitvou si vezmu takové malé růžové kolečko pod jazyk od MUDr. Cimického a mám ze hry radost zrovna jako ten pán na obrázku.

Teď už jen slunce v duši a světu mír.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ale trvalo mi to dlouho, přes 2 roky ale hold mám delší vedení. ještě pár patchů a už budu na vrcholu blaha. :Smile_trollface-3:

Před každou bitvou si vezmu takové malé růžové kolečko pod jazyk od MUDr. Cimického a mám ze hry radost zrovna jako ten pán na obrázku.

Teď už jen světlo v duši a světu mír.

 

astar-seran-41226-i41226w400h300xyz1001.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co se divíš, když si na první skill dáváš takovou hloupost, BIA patří nejdřív tak na čtvrtej skill jako třešnička na dortu, když už není nic důležitějšího k dispozici.

Nemluvě o tom, že mít cokoliv nad tier 6-7 bez žárovky je sebemrskačství a začínat devítku s novou posádkou je už úplnej nesmysl,

no jo já už jsem takovej, Ta lepší posádka skončila v obj. 268 (a nebo v ISU-152). 704 jsem koupil abych měl tuhle ruskou lajnu celou. Žárovku dávám veliteli jako 2 skill u všeho (ale je pravda, že jsem spousty posádek přeškoloval za goldy) a protože jsem se rozhodl zatím nedat do hry už ani cent budu to muset vydržet :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty krávo...

 

Teamkill, teamkill, teamkill!

 

Byl nebo ne?

A co se divíš, když si na první skill dáváš takovou hloupost, BIA patří nejdřív tak na čtvrtej skill jako třešnička na dortu, když už není nic důležitějšího k dispozici.

Nemluvě o tom, že mít cokoliv nad tier 6-7 bez žárovky je sebemrskačství a začínat devítku s novou posádkou je už úplnej nesmysl, je daleko lepší si panďuláky po jednom farmit buď na nějakym nižším tieru nebo v premiáku, minimálně velitele s žárovkou a řidiče s clutch brakingem.

 

Nebyl, nebyl nebyl. Proč bych to dělal :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a neporadil by si mi jak to mám dělat jinak když ho chci. Budu vděčný za každou rozumnou radu ;-)

Je to tu napsané asi už několikrát a dokonce se to dá i vydedukovat si sám ale budiž. Jako první perk nasazujeme něco, co funguje ihned. Nejčastější jsou opravy, hašení a popřípadě maskování. Jakmile naskočí druhý perk, tak za goldy provedeme zapomenutí perků a nahodíme tam perk BiA aby byl na 100% u všech členů posádky. Pokud nechceme goldovat, tak nahodíme zase jako druhý perk něco, co funguje ihned a čekáme, až je druhý perk na hodnotě vyšší, jak 14% a pak provedeme zapomenutí za kredity a nahodíme jako první perk BiA. Někdo třeba žárovku. Prostě bez použití resetu perků jezdíme s tankem bez perku několi stovek bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...