Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já se sem cpu dnes ještě jednou.Prostě mi to nedá,protože mi to dění ve hře připadá divné.Jel jsem jen tři bitvy,KV-1S a Jackson.A ejhle,tři porážky.Ale zase takové neobvyklé.První 15:3 za 4min.59sec,druhá 15:5 za 5min.04sec. a třetí 15:3 za 5min.31sec.Jdinou útěchou mi je,že jsem zdechnul vždycky posední a s těmi klepadly co mám místo kanonů jsem pozbíral aspoň nějaké DM.Přitom jsem svůj styl hry nijak nezměnil,jedu vždy kupředu a zbytečně nekempím,ale bezhlavě se kupředu taky nevrhám.Ale nakonec stojím sám proti třem či čtyřem.Tak mi někdo vysvětlete,čím to je.Už mě to začíná ****.

 

To je klasika, zvlášť o víkendu, kdy hraje spoudta dětí a lidiček co jindy nehrajou. Na tyhle prohry jsou tiery 5,6 a 7 jako dělané. Na jedné straně retardi, nadruhé straně retardi, jen ten protivník má jednoho nebo dva lepší hráče a ostatní lamy se nechají strhnout a převálcují první tým 2:15. Ono když váš tým bude mít pár hráču, co vědí co mají dělat, tak vyhrajete, když nemáte, máte smůlu. Představ si situaci, kdy ve tvém týmu je standardní složení nováčků a lam a v enemy týmu je třináct lam a Zvedák a třeba Bobby_Sixkiller. Myslíš, že máte nějakou šanci? Tihle dva mistři vyhrajou celou válku sami. Musíš se naučit hrát tak abys mohl taky vyhrát celou bitvu sám. Ještě na pátém a šestém tieru to jde.

 

A HLAVNĚ....MYSLI POZITIVNĚ :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdit s Cromwellem je balzám na nervy. Včerejší win za 41 her 68 %, z toho 33 her právě s tímhle úžasným tankem. Subjektivně bych řekl, že Hellcat je ještě lepší, ale u Cromwellu mě baví jeho pohyblivost (Hellcatu to prostě chvilku trvá, než se rozjede). Doufám, že na mě kvůli včerejšku teď nepadne tanková smůla :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kadel: Koukni se třeba na pětky - mají znatelně horší děla. Řekneš si 10-20mm penetrace, to nic není. Já si to taky dřív myslel. T14 pro příklad. čelně pancířovaná mrcha, ale dělo, celkem kulomet, ale se strašně malou penetrací. Churchill III - kulomet, bez penetrace, čelní pancíř 170mm - ale jen na vybraných místech a sundat čelně jde hezky (věž, pásy...)

Osmičky už se vyrovnávají neprémium tankům, mají děla, ale zase většinou nemají pancíř. A když mají pancíř, nemají děla (KV-5, SuperPeršan).

Jestli se chceš přesvědčit na vlastní kůži - kup si T14, je to celkem levný (ale nudný a moc nevydělávající) a k tomu normální T1 hvy. Pak mi řekni, kterj tank je lepší. Bude to T1 hvy.

 

Co se týče karmy, -20? :Smile_teethhappy: Já tu nejsem od toho, abych někoho šikanoval karmou (vybiju se na publicu), já radši poradím a vnutím někomu svůj názor, který se mi zdá správný a za kterým si stojím, navíc formovaným tisíci bitev a hodinami čtení. A dokud jsou lidi spokojený, tak to nehodlám měnit. Když řeknu, že T49 je boží, 9 z 10 souhlasí (viď Svejku :Smile_teethhappy: ).

T49 boží je, ale né ta moje :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už druhý den v řadě pedotankuju s Hetzerem.... a mám z toho rozporuplné pocity. Snad ani nejdu pod 3 killy za bitvu... zábava to je úchvatná, o tom žádná, navíc nemusím řešit idiocii spoluhráčů - zatím rekord je obracení z 1:8 na 15:10 :Smile_teethhappy: . Ale přijde mi hrozné, že je něco takového vůbec možné a to ani nemusím používat premiovou munici - zatím jsem ji použil jen asi 5x... 10,5 cm dělo navíc strašně rychle doměřuje... a přesnost je taky skvělá na houfnici... no, k výročí Pražského povstání sem si zablbnul s věcí, která zapálilla Staroměstkou radnici :Smile_hiding: (snad mě vlastenci neukamenují).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm premiákům:

Já si vždy kupoval ty levnější, páč nejsem blázen abych dal za jeden tank 1200Kč apod. Nejdražší investice byla v akci do T14(za 50%). Pak jsem měl další ....ale rozhodně se nejednalo ve svých třídách o nejsilnější stroje.... ikdyž aktuálně po zavedení gold ammo za stříbrné, tomu tak u některých mašinek může být....jenže s goldama se vliv i normálních tanků zvedne a tak je rozdíl mezí premiáky a nepremiáky pořád vlastně stejný.

T14 byla super pouze s goldama...páč jinak 92mm bylo hrozně málo...jenže aktuálně potkat KV1 s goldama či nedej bože medka s goldama a je v pánu ještě dřív než v době, kdy byly goldy za goldy......

Pak jsem si pořídil trojkového mazlíka S35(medko) s kanonem co má B1.....na některé čtyřky a skoro na všechny pětky nestačí ani goldy....takže v případě špatného losu jsem byl odsouzen do role jezdící mrtvolky......

Jediný premium stroj, který se vyrovná těm nej strojům ve své třídě je trojkové TD FCM36. Neskutečný dohled, výborné dělo a slušný pancíř(který prorve i automat.... :facepalmic: )z něj na některých mapách dělá super killera. Ale ve městě to je jen nepojizdný líný pěkáč....

Obecně jsou premiové mašinky ve WOT dobré zpetření a pro mnohé moneymaker, já si je vždy koupil pro jejich vlastnosti či design....né pro vydělávání. Ale opravdu nejsou silnější jak top stroje v daném tieru....takto to i prezentuje WG...je to logické, páč jinak by nastal obrovský rebalanc hry.

 

Nicméně T59 (rejže) je vyjimka. Vlastnící rejže mi budou oponovat, ale tento tank byl, je a bude vždy trošku OP.....proč jej taky WG ztáhlo z prodeje, že? Páč jich jezdilo hrozně moc...a rebalancovali hru. A proč jich jezdilo moc?........

 

Kadel: nemohl jsem si nevšimnout, že skoro každý článek co napíšeš ukončíš myšlenkou, jak ti staří mazáci ubližují kvůli tomu, že ty nováček sis dovolil říci jiný názor apod. A sám se stylizuješ do role nějakého obětního beránka. Jenže já jsem si ničeho takového nevšimnul.......řekneš svůj názor a kluci ti ho vyvrátí...nebo oponují...ano, někdy odpověď formulují dosti nevhodně, ale většinou mají správný názor.

Oni reagují na tvůj názor, nikoliv na to, že jsi si ty, jako nováček dovolil něco řící či s něčím nesouhlasil. O to tady nikomu nejde....Trochu méně paranoi by neuškodilo. Každému tu je jedno jestli máš nejto 5 nebo 50 000 bitev, přeme se tu o názory a né o skilly......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm premiákům:

Já si vždy kupoval ty levnější, páč nejsem blázen abych dal za jeden tank 1200Kč apod. Nejdražší investice byla v akci do T14(za 50%). Pak jsem měl další ....ale rozhodně se nejednalo ve svých třídách o nejsilnější stroje.... ikdyž aktuálně po zavedení gold ammo za stříbrné, tomu tak u některých mašinek může být....jenže s goldama se vliv i normálních tanků zvedne a tak je rozdíl mezí premiáky a nepremiáky pořád vlastně stejný.

T14 byla super pouze s goldama...páč jinak 92mm bylo hrozně málo...jenže aktuálně potkat KV1 s goldama či nedej bože medka s goldama a je v pánu ještě dřív než v době, kdy byly goldy za goldy......

Pak jsem si pořídil trojkového mazlíka S35(medko) s kanonem co má B1.....na některé čtyřky a skoro na všechny pětky nestačí ani goldy....takže v případě špatného losu jsem byl odsouzen do role jezdící mrtvolky......

Jediný premium stroj, který se vyrovná těm nej strojům ve své třídě je trojkové TD FCM36. Neskutečný dohled, výborné dělo a slušný pancíř(který prorve i automat.... :facepalmic: )z něj na některých mapách dělá super killera. Ale ve městě to je jen nepojizdný líný pěkáč....

Obecně jsou premiové mašinky ve WOT dobré zpetření a pro mnohé moneymaker, já si je vždy koupil pro jejich vlastnosti či design....né pro vydělávání. Ale opravdu nejsou silnější jak top stroje v daném tieru....takto to i prezentuje WG...je to logické, páč jinak by nastal obrovský rebalanc hry.

 

Nicméně T59 (rejže) je vyjimka. Vlastnící rejže mi budou oponovat, ale tento tank byl, je a bude vždy trošku OP.....proč jej taky WG ztáhlo z prodeje, že? Páč jich jezdilo hrozně moc...a rebalancovali hru. A proč jich jezdilo moc?........

 

Kadel: nemohl jsem si nevšimnout, že skoro každý článek co napíšeš ukončíš myšlenkou, jak ti staří mazáci ubližují kvůli tomu, že ty nováček sis dovolil říci jiný názor apod. A sám se stylizuješ do role nějakého obětního beránka. Jenže já jsem si ničeho takového nevšimnul.......řekneš svůj názor a kluci ti ho vyvrátí...nebo oponují...ano, někdy odpověď formulují dosti nevhodně, ale většinou mají správný názor.

Oni reagují na tvůj názor, nikoliv na to, že jsi si ty, jako nováček dovolil něco řící či s něčím nesouhlasil. O to tady nikomu nejde....Trochu méně paranoi by neuškodilo. Každému tu je jedno jestli máš nejto 5 nebo 50 000 bitev, přeme se tu o názory a né o skilly......

co se týče toho Typa. OP tank z něj dělal hlavně jeho zlepšenej matchmaking. pokud se nebudou brát v potaz jen samotný vlastnosti tanku, ale i šance na win právě díky těmhle výhodám. jednu dobu nebylo vyjímkou, že hra zvýhodňovala Typ 59 i co se týče balance - týmu s Typem 59 dala lepší tiery. ale to je pryč. dneska zůstal jen ten matchmaking do tieru 9, ale to má víc tanků. samotný jeho vlastnosti v porovnání s T-44 mi nepříjdou lepší. T-44 má sice horší armor, ale je agilnější, a to ne jen trochu, ale na poměry medium tanků dost, prostě na tom kopci bude vždycky rychlejš než Typ. Typ má výhodu v tom, že ustojí i nějakej čelní souboj, ale jako klasický medko mi příjde efektivnější T-44, hlavně na otevřenejch mapách je to hodně znát, pouštní řeka, step, atp, tam je T-44 oproti Typovi mnohem lepší

 

lidi ho imho kupovali hlavně proto, že tenkrát nebyl takovej výběr 8 tier prémiáků, byl levnej a dost připomíná T-54

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hře se povedlo srazit moje W/L na 50%... Největší šok nastal dnes, kdy do naší prázdné báze se blížil jeden tank, od nás 4 tanky se blížily k jejich bázi a 2 se vracely do naší. U nich v bázi 2 tanky skoro mrtvý a ještě žádná hrozba. V chatu jeden napsal ať jde jeden tank capovat, taky že jeden šel a zbytek šel vyčistit ty 2 tanky. Najednou koukám a ten idiot co capoval asi v půlce opustil kruh. Samozřejmě enemák už začal dávno zabírat bázi a byl něco přes 40% zabrání. No samozřejmě že jsme prohráli 14:9, enemák to stihl dříve zacapovat kvůli tomu děcku. Opravdu kdyby to dítě bylo vedle mě, tak ho ztřískám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče toho Typa. OP tank z něj dělal hlavně jeho zlepšenej matchmaking. pokud se nebudou brát v potaz jen samotný vlastnosti tanku, ale i šance na win právě díky těmhle výhodám. jednu dobu nebylo vyjímkou, že hra zvýhodňovala Typ 59 i co se týče balance - týmu s Typem 59 dala lepší tiery. ale to je pryč. dneska zůstal jen ten matchmaking do tieru 9, ale to má víc tanků. samotný jeho vlastnosti v porovnání s T-44 mi nepříjdou lepší. T-44 má sice horší armor, ale je agilnější, a to ne jen trochu, ale na poměry medium tanků dost, prostě na tom kopci bude vždycky rychlejš než Typ. Typ má výhodu v tom, že ustojí i nějakej čelní souboj, ale jako klasický medko mi příjde efektivnější T-44, hlavně na otevřenejch mapách je to hodně znát, pouštní řeka, step, atp, tam je T-44 oproti Typovi mnohem lepší

 

lidi ho imho kupovali hlavně proto, že tenkrát nebyl takovej výběr 8 tier prémiáků, byl levnej a dost připomíná T-54

Type-59 mě rozsekal dneska. Sázel mi šlupky že jsme čuměl a mé střely dingaly. Rozsekal mého Ferdu asi za 30sec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tu švejk píše o OP Typu 59, tak já bych to zase tak horké neviděl, ten tank si tehdy koupilo moc lidí a losy je tím pádem cpaly do hry horem dolem a určitě nešlo o to, že by samotný typ byl nějaký extrém, jen se jich na hráče sesypalo takové množství a v takové rychlosti, že byl problém to uhlídat, jenže ten samý problém by nastal i v situaci, kdyby los neměl na výběr a musel by na tebe nacpat velké množství T-44 apod zhovadilostí.

 

Jedinej tank, kterej sem si koupil byl SuperPershing a Type 59 pro mě není žádnej problém, ale spíš zdržovačka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, co jsem slyšel a četl všudemožně, tak Type 59 když vyšel byl hodně OP. Podobně na tom bylo Lowe, ale ne zas tolik...

 

To já si teda nemyslím, když jich tam nebylo víc jak 3, tak sem ani nezaznamenal, že by nějak rozhodovaly bitvy, akorát spíš byly otravný a často když je hráči na začátku bitvy viděly v losech, tak se ještě ani nedokončil odpočet a už brečely jak to není fér...

 

Pokud je nějakej tank OP, tak je to KV-2. Osobně se divím že ho nestihnul žádnej nerf, protože abych s ním bez starosti vypínal i tier VIII, tak už není něco v pořádku. Pokud je v losech top, tak musí nepřítel jeho zničení věnovat maximální prioritu, protože pokud ho nechají aby získla dobrou pozici, tak nastává genocida...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už nevím, jak to tomu Kadlovi vysvětlit na co je prémiový tank a jaký je v porovnání s jinými.

 

1. Projdi si statistiky prémiových tanků a to hlavně na tieru 8 protože takový tier 2 Mikromaus je v rukou zkušeného hráče totální skiller ale to není tím tankem ale je to rukama protože T18 a nebo MkIII jsou lepší. U tierů 8 už sám hráč výsledek ovlivní mnohem méně a rozhodně to neudělá s Lowem, T-34 a ani s KV-5 ale jedině s AMX50 100 a nebo IS-3.

 

2. Kdyby ty prémiáky byly nějaké OP, tak hraju pouze s nimi a ne jenom já, ne? Asi těžko budou tisíce hráčů hrát roty s něčím jiným, něž s tím nejlepším co je a neznám dobrého velitele, který by nadšeně bral do roty Lowe a nebo T-34 a ani žádný jiný prémiák.

 

3. Podívej se na statistiky hráčů, který mají osmičkový prémiák a vsadím se, že asi nenajdeš žádného, který by měl s prémiákem vyšší W/L, než s nějakou jinou osmičkou a o průměrném damage ani nemluvě.

 

4. Naposled opakuju, že prémiový tank pouze víc vydělává a má levné náklady na provoz. Lepší W/L a ani EFR se pomocí žádného prémiáku udělat nedá. Což potvrzují statistiky těchto tanků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

3. Podívej se na statistiky hráčů, který mají osmičkový prémiák a vsadím se, že asi nenajdeš žádného, který by měl s prémiákem vyšší W/L, než s nějakou jinou osmičkou a o průměrném damage ani nemluvě.

 

 

Pssssst! :Smile-hiding: Já mám s S-Pershingem lepší statistiky než s Pershingem, T32 nebo Centurionem. U prvních dvou je to tím, že jsem je jezdil, když jsem s tanky víceméně začínal (3-4k bitev), u toho posledního tím, že je v těch statistikách převážně expení - ani full mi ale nesedl a brzo jsem ho pak prodal. S-Pershingovy statistiky jsou pak hlavně "vyšperkované" tím, že je rovnou full a není třeba expit dělo, pásy apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dnes odpoledne a večer se vydělávalo. Četa s Danny1691, ale co se hrálo, to byl děs. Týmy byly plný idiotů, i s T49 jsme nedokázali dost ovlivnit bitvu, když tým vychcípal během 3 minut sotva se 3 killy...ale to bylo celý odpoledne. W/L 66%, ale i tak...hrůza! Navíc půlku bitev dole v tabulce, no četa ve třech 80% dole, jen žrádlo, co se nedalo zadarmo. Pak to třetí leavnul, protože ty stačky nevydržel. Top snad jen s Cruiserama. Navíc extrémní střely za 0 dmg, snad víc jak třetina, ale z boků...všude pásy.

 

No, s Cruiserama 15 výher (již 78% win :Smile-izmena: ), to jediný byly jistoty. A další zásadní přínos. ale zbytek, Hellcati 4:4...a to jsme dělali co šlo, hnus. 3500dmg na výhru nestačilo. Pak jsem doexpil věž na T-44, hurá, lepší dělo, s tím z T-34-85 jsem ani s goldem nemohl dát typa do vany, nerozumím, ani pod 80°... s novou věží jsem si zezádu dorazil Mouse. Ale abych jen nebrblal (staty v háji pro dnešek, to se nedalo...večně dole a týmy bez mozků), tak se zažily i hezký bitvy, třeba s T49. Přidávám Dannyho replay, já se obětoval, počítal jsem s tím, že to dorazí i beze mně. No, nakonec to šikulky zdramatizovali - 2x T49 zaseklý na skalách u vody vs 1x KV-1S se 100 HP... vyhráli :Smile_teethhappy: Takhle jsme se dlouho nepobavili a doporučuju kouknout... bylo tam vše, střelba, napětí, zklamání, nadávky, přesvědčování enemy, ať si je jede vystřílet, že to jsou lamy až po výhru pár sekund před koncem:

1180dff20b9f280122d4fcd4c6bb4520.png

 

Něco vyděláno, ale ty nervy s týmy, tohle jsem ldouho nezažil, tak brutální MM a bezmozky.

 

Svejku: Jo, čety to znevýhodňuje, brutálně, převážně trojkový...humus. Ale s Cruisery jen mezi dvojkami a top :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...