Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnešek... fajn roty a přišla odpověď od WG ohledně akce a goldů za Alecta, které mi "dluží". Dostal jsem 3 argumenty, proč jsem nebyl na listině vítězů, ovšem všechny tři mimo... jsem zvědav na další odpověď. Snad ne ve stylu: Neprovedl jste žádnou platbu za goldy, vaše goldy ze soutěže budou připsány náhodnému platícímu hráči. S pozdravem... to je jak přetahování se o lano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to zas ty Kanáre (a tobě podobní) *** hru mě... dneska mě ve full Matildě 4 hry za sebou vyndal oneshotem ....... Hetzer s goldem. Za ty tečky si dosaď nejsprostější slova co znáš...

 

no mám můj první BAN páč jsem ustřílel na 50hp KV1 campera co stál na bázi, on do mě střelil první když jsem mu vrčel za zadkem... a hned druhou hru jsem při rozjezdu ze základny něchtěně bloknul další KV1 on do mě střelil a situace se opět opakovala... je mi to ale úplně jedno páč si stejně potřebuju od WoT na pár dní (možná i týdnů) odpočinout.. dnešní w/l s Matildou mám asi 2/10 nebo tak nějak.. a to právě díky těm ........... Hetzrům kteří vybíjejí nováčky jak ovce.... kdo jich má víc vyhrává.. chce se mi zvracet...

 

matho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to zas ty Kanáre a tobě podobní *** hru mě... dneska mě v Matildě 4 hry za sebou vyndal ....... Hetzer s goldem. Za ty tečky si dosaď nejsprostější slova co znáš...

 

no mám můj první BAN páč jsem ustřílel na 50hp KV1 campera co stál na bázi, on do mě střelil první když jsem mu vrčel za zadkem... a hned druhou hru jsem při rozjezdu ze základny něchtěně bloknul další KV1 on do mě střelil a situace se opět opakovala... je mi to ale úplně jedno páč si stejně potřebuju od WoT na pár dní (možná i týdnů) odpočinout.. dnešní w/l s Matildou mám asi 2/10 nebo tak nějak.. a to právě díky těm ........... Hetzrům kteří vybíjejí nováčky jak ovce.... kdo jich má víc vyhrává.. chce se mi zvracet...

A když já vytáhnu E100 a mám v týmu 14 rajčat a do 5-ti minut jsem tam sám a dělám enemákům debila a stojí mě to majlant kreditů, tak to je v pořádku?! Když bude rajče hrát s Matildou, tak je to OK ale ono se to rajče sere do tieru 10 a tím pádem nemám žádné ohledy. Mě to stojí mnohem víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když já vytáhnu E100 a mám v týmu 14 rajčat a do 5-ti minut jsem tam sám a dělám enemákům debila a stojí mě to majlant kreditů, tak to je v pořádku?! Když bude rajče hrát s Matildou, tak je to OK ale ono se to rajče sere do tieru 10 a tím pádem nemám žádné ohledy. Mě to stojí mnohem víc.

tak je zabíjej s E100 a nevraždi začátečníky kteří za to nemůžou...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hráč s 500 bitvami i když na hraje 5.tier JE začátečník a ty sundaváš i nižší tiery než 5. ne??? klidně si jezdi třeba tier 1 to ti nikdo nebere, ale hojit si pošramocený ego z desítkovejch bitev tím, že si pořídím vraždomat na 5. tieru a ještě se tím chlubit mi přijde poněkud mimo.. za to co se děje na vysokých tierch nemůžou hráči, ale WG který to umožnilo...

 

Edit: ještě jsem kouknul na tu tvojí tabulku a pokud se nemýlím tak jedinej 5.tier kterej si mohl vyndat byli 3 enemy Hetzerové... takže super zábava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hráč s 500 bitvami i když na hraje 5.tier JE začátečník a ty sundaváš i nižší tiery než 5. ne??? klidně si jezdi třeba tier 1 to ti nikdo nebere, ale hojit si pošramocený ego z desítkovejch bitev tím, že si pořídím vraždomat na 5. tieru a ještě se tím chlubit mi přijde poněkud mimo.. za to co se děje na vysokých tierch nemůžou hráči, ale WG který to umožnilo...

 

Edit: ještě jsem kouknul na tu tvojí tabulku a pokud se nemýlím tak jedinej 5.tier kterej si mohl vyndat byli 3 enemy Hetzerové... takže super zábava...

Uklidni se! Dokážu s tím Hetzerem vyndat i 4 až 6 kousků o dva tiery výš. Já tu hru tak blbě nevymyslel a nehodlám utrácet kredity a reálné peníze jenom proto, že mám EFR 1450 !!! Desítky prostě nehraju a nehraje je skoro nikdo, kdo má v hlavě mozek. Proč myslíš, že na tom tieru je samý kečup?! Rozumný veterán hraje jen tanky se kterými se pobaví a vydělá. Debil a děcko hraje s tierem 10 !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je zabíjej s E100 a nevraždi začátečníky kteří za to nemůžou...

 

Máš špatnej pohled na věc. 1. tier = lamy. 2. tier = menší lamy... 10. tier = skilleři. To je špatně. Já se hejbu na 2. 5. 6. a 7. tieru, občas na osmičkách. Proč? Protože základ hry je v prdeli. Na vysokých tierech se to mydlí hlava nehlava, jsou tam skilleři i lamy, ale hlavně artiny, který dělaj hru nudnou a nehratelnou. Navíc zaplatíš desítky tisíc za opravy a munici. Navíc to WG pohřbilo goldy zdarma, a jelikož já nejsem milionář a odmítám střílet pouze goldy, abych si zahrál, hraju níž. No a pak taková pecka do T110E5 od E-100 do horního klopenýho pancíře co ti zruší munici taky nic moc. Dneska každej, kdo nemusí, tak vysoký tiery nejezdí, protože zábava se skrývá na nižších tierech. Já osobně, a nejen já, jsem přesedlal do rychlých strojů bez pancíře. Tam mi je jedno, jestli jdou goldem nebo ne. No a stroje co vydělávají jsou okolo 5. tieru. Vyšší jedu kvůli expení, nižší pro zábavu. Jo, když se jdu vyhrát mezi dvojky, sednu do Cruisera a mlátím to hlava nehlava. Jasně, cejtím se jako king, když zůstanu sám proti pěti, napíšu nepřátelům, že mají problém a vyhraju to. Ten pocit je odměna za ty brutální prohry mezi pětkami a šestkami, který zamrzej, když skončíš s válečníkem a 3x vyšším dmg jak kdokoli jinej. Zkus si to. Porazit více živých a asi i myslících bytostí, ubránit se přesile a vyhrát, fajn pocit. A bude hůř, posádka se stále expí. Ale zase, za ty stroje se musí umět hrát. Člověk co ovládne stroj bude vždy OP, já valím Hellcata, T49, Cruisera a goldem si pomůžu jen v nouzi. Bavím se, lehce ovlivním % výher, když chci lepší požitek, hraju četu (bez ní mě to už ani nebere). Svejk si zas jede PZ IV s houfnicí s goldy a těší se z tanků na jednu ránu. Kanár si hraje zase v Hetzerovi s goldem a určitě mají kluci další mazlíky. Každej jsme si našli něco, co nás baví, zavraždíme si a někteří z nás dokonce odejdou od PC bez nadávek a s dobrou náladou :Smile_teethhappy: A o to vlastně u HER jde, no ne? Expení je vedlejší produkt, jelikož tu hru zmrvili tak, že medka jsou silnější jak těžký tanky, Artiny tě zpoza baráku dostanou díky svému zásobníku a na blízko tě rozbombičkujou rychleji, než stihneš přebít, abys ji dorazil. Tak si musíš hold najít stroj, kterej ti sedne, bude tě bavit, zvedneš si WIN + další staty a budeš se bavit. Já fakt nepůjdu výš jen proto, že umím. Vysoký neumím a nebaví mě, akorát se u nich naštvu.

 

Dodatek ke goldům: Petře, člověk přes rok piluje taktiky a dovednosti, aby byl na bojišti lepší. Úhluje, expí tanky s pancířem a hraje, učí se a ovládá stroje. Jedním patchem tohle vše WG pošle do kšá. Úhlování? Zapoměň, tady máš zlato! Když v tom můžou jezdit jiní, tak proč ne my. Mají stejné goldy, můžou mít stejnou posádku. Žádnej rozdíl. Jen to zahrát. Goldy bych hned zrušil, příčí se mi, ale občas je použiju, ale nedělá mi to radost. Hold se s tím systémem musí člověk nějako poprat.

 

Už se těším, až si dám později bitvičku s Cruiserem a pomůžu k výhře dalším 14 lidem. 14 šťastných lidiček za ten masakr stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Uklidni se! Dokážu s tím Hetzerem vyndat i 4 až 6 kousků o dva tiery výš. Já tu hru tak blbě nevymyslel a nehodlám utrácet kredity a reálné peníze jenom proto, že mám EFR 1450 !!! Desítky prostě nehraju a nehraje je skoro nikdo, kdo má v hlavě mozek. Proč myslíš, že na tom tieru je samý kečup?! Rozumný veterán hraje jen tanky se kterými se pobaví a vydělá. Debil a děcko hraje s tierem 10 !!!

mno já jsem na rozdíl od tebe naprosto v klidu.. viděl jsi v mém příspěvku nějaký vykřičníky? :-) debil a děcko hraje s tierem 10...hm.. Já ti věřím že vyndáš i vyšší tiery o tom žádná.. jen zrovna tu hru jsi drtil noobíky..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku podívej se s jakýma strojema hraju.. Úplně stejný tiery jako ty.. Proč myslíš že už dávno nemám desítky?? Protože všechno co jsi psal už vím.. Nemám ŠPATNEJ pohled na věc, jen jinej.. Prostě se mi nelíbí že WG udělalo tu prasárnu s goldovejma houfnicema, dá se říct že je nesnášim (a jde mi jen a právě jen o ně) hráči jako Kanár a Švejk jsou schopný zahrát i bez těchhle hnusů.. tady se nadává na artyhumus a tohle je v pořádku.. dle vás ano, dle mě ne.. Vysoký tiery jsou nehratelný kvůli artynám a 3. a 4. tier bude za chvíli nehratelnej kvůli Hetzerům, PzlV apod. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodne považujem za menšiu prasárnu používanie húfnic na tiery 5 ako zástupy chovancov z ústavu pre mentálne retardovaných.... aj mňa serú arty, húfnice ale omnoho viac ma serie jedinec neschopný sledovať minimapu alebo dokonca stlačiť W na klavesnici alebo ľavé myšítko... a jediným spôsobom ako eliminovať túto rozmáhajúcu sa tuposť je posielať ich čím skôr do garáže... koľkokrát si po hre hovorím že ten festival idiocie už nedokáže nič prekonať ale bohužiaľ každý deň sa nájdu nový rekordmani....

 

btw požívam na to hetzera a aj pzIV :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta volná goldová munice opravdu stále více mění styl hry na nižších tierech. Kdo nemá houfnici, tak si skoro neškrtne. Za chvíli to bude jen o souboji houfnicových strojů, protože nikdo nebude mít odvahu vzít něco jiného. Moje oblíbená Matilda je nyní proti Hetzerovi s houfnicí prakticky bezbranná. Pokud nejde hned po první ráně, tak po té druhé už najisto. Kvůli její špatné pohyblivosti nemůže být řeč o nějakém manévrování.

Goldovou munici nezatracuji, ale měla by být výsadou platících hráčů, tudíž méně rozšířená. V opačném případě bude nutností pro všechny a plno tanků, jejichž pancíř byl složitě balancován s ohledem na penetraci děl v dané třídě, bude zcela nehratelných. Nakonec se zábava nuceně přesune do bitev 1. a 2. tierů. Doporučuji preventivně promazat Loltraktory. :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voeeee to jsi byl ty na tam vrchu :Smile_teethhappy: . Díky tobě to byla remiza, páč tvůj dohled nám znemožňoval capnout base z leva nebo vjet enemákům do zad.

 

Ta vana ještě není doladěná, posádka na 80, ale dohled fenomenální. Málem jsem tě dostal, ale stihnul jsi se schovat za šutr. Mě už na konci nebavilo čekat na remízu, a pak to stejně tak dopadlo.

 

A barvičky jsou na hnědáka, akorát jsou z toho falešný naděje.

 

Těším se na další souboj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On sa tu trochu ten vplyv húfnic démonizuje.

Vždy, ked v bitke padnem, tak prepnem do posmrtného režimu a sledujem, čo sa deje na bojisku. Potom si velmi často otváram štatistiky hráčov, podľa toho, kto aký dojem na mňa spravil. A zistil som celkom zaujiímavú vec - podpriemerný hráč, z nízkym počtom killov na bitku a s win rate niekde okolo 47-48%, má pri derp M4 resp. PzIV win rate obyčajne niekde okolo 52-53%.

Áno, pre toho konkrétneho hráča to je síce nadpriemerná hodnota, ale v žiadnom prípade to nepredstavuje žiadny rozhodujúci vplyv na bitku.

Často nemá takýto hráč ani blízko k tomu, aby mal priemer jeden kill na bitku. S OP húfnicami.

Slabý hráč jednoducho zahrá aj s OP strojom maximálne tak na úrovni priemeru.

 

To, čo väčšinu ludí naštve - a o čom sa tu aj celý čas píše - je tých pár dobrých hráčov, ktorí s takýmto strojom prakticky vyhrávajú bitky.

 

Čo sa týka počtu derp strojov v bitke, sú obyčajne 3-4 na každej strane. Dajme tomu, že 8 hráčov dokopy. S toho polovica nemá goldy a s tých zvyšných 4 je možno jeden dobrý.

Ide o to, či ho MM nalosoval nám alebo súperovi.

 

Samotná húfnica nie je OP. Treba k nej aj dobrého hráča.

A tých, ako všetci velmi dobre vieme, je príšerne málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, proč jste takoví vztahovační. Snad jsem to napsal v dost jasném kontextu s tím, že je na tieru 10 samý kečup. Nikde nepíšu o tom, že zkušený hráč, který hraje s tierem 10 je debil a nebo děcko. Prostě se o nějakém zanedbatelném počtu vůbec nebavím. Sám také občas vezmu Focha a nebo T57 ale to je prostě výjímka a nikoliv pravidlo. Nikd není nic na 100%. Vždy se najde výjímka ale svět stojí na té většině a o té se snad bavíme, ne? Také nelze tvrdit, že když hraju s nízkým tierem, tak drtím nobíky ale když hraju s tierem 10, tak že drtím zkušené hráče. Je to nesmsl a navíc už je to kolikrát spíš naopak. Když si vezmu Mikromause (málokdy protože mě to s ním nebaví), tak se skoro každou bitvu potkám s jedním i třeba s celou četou skillerů a pak je to docela problém to vyhrát. Na tieru 10 bych řekl, že těch skillerů potkávám mnohem méně ale je zde problém v tom, že ovlivnit výsledek v této třídě sám je mnohem těžší, než v tieru 2 a nebo 5. Takže střílím lamky vždy a všude a nikoliv jen na nízkém tieru. Rozdíl je pouze ve spotřebě kreditů a v možnosti ovlivnit výsledek a nikoliv v počtu nobíků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...