Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem včera dostal můj první ban na 1 den.

 

Hned na začátku bitvy mě rammoval náš skaut. Když mu píšu, že by se alespoň mohl omluvit, že je to slušnost (byl to Slovák, tak rozuměl), tak mi jí zezadu prdnul na motor. Otočil jsem dělo a střelil vedle něj do země, a on odjel a prdnul mi jí znova. Tak jsem se neudržel a zničil ho. A ejhle, on měl kolegu v četě, kterej se na mně se svým T59 vrhnul hned taky. Ustřílel jsem je oba a už jsem byl modrej. No a chlapci, co si začali hned psali do chatu report noob teamkiller. A už to bylo. Koukal jsem na jejich staty a oba kolem 52% win a přez 10000 bitev, takže žádné lamky. Tak se holt chlapci špatně vyspali a nebo jsou arogantní. Takže lidi, pravidlo WG. Když Vás spojenec začne střílet, tak se nechte, protože to jinak odnesete vy. Nikdo se neptal, jak to začalo, proč to začalo. Jen pro to, že jsem měl větší štěstí a ustřílel já je, tak jsem byl špatnej já.

 

Udělal jsi dobře. Udělal bych to také tak, ten ban na jeden klidně překousnu. Blbce je nutné se pokoušet neustále a opakovaně převychovávvat, ne jim ustupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera pokračoval můj smolný den

ráno jsem si přivstal že udělám ještě nějaké ty 5 násobky (přeci jen je rozdíl, dostat za 1. bitvu cca 5000 expů místo 2000)

bohužel win 1:6 mě přesvědčili o tom, že jsem to raději zavřel a šel do práce

 

asi erupce na slunci nebo co, nebo to je mezi židlí a klávesnicí (to druhé bude asi přesnější) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

draku to chce trpělivost.. taky kolikrát začnu 4-6 lostama zahraj víc her a ono to pomalu těch 50% win přeleze.. ;-) otázkou ovšem je, jestli máš čas odehrát 30-60 bitev :-D :-D

tak zatím W/L 2/9, právě, že teď už toho času moc nemám, začalo jaro a velitelka hrozně lpí na takových kravinách jako vyhrabat trávu, pustit vodu na chatě atd. atd. :Smile_trollface-3:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dva dny byly masakrojidní. A to i v četě....tedy jen pokud jsem nevzal ISU152......včera jsme neměli hru, bez desítek. Což mi s ISU nevadí....ale samo, že vždy na 100% platilo, že jak je los s 10 třídou...šup a je arty párty...Ale jak jsem ji vzal sám....pohoda. No klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dva dny byly masakrojidní. A to i v četě....tedy jen pokud jsem nevzal ISU152......včera jsme neměli hru, bez desítek. Což mi s ISU nevadí....ale samo, že vždy na 100% platilo, že jak je los s 10 třídou...šup a je arty párty...Ale jak jsem ji vzal sám....pohoda. No klasika.

kde máš podpis Švejku? Vždycky jsem si tak hezky zazáviděl jak se ti daří a teď nic.. :-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mi ten WG generátor šťastných stupidit a nepředvídatelných náhod začíná lézt mírně na nervy. Vyjedu s JT na IS-3, co je na ránu a dám mu téměř minimální možné damage- IS-3 zbydou 4 HP a vzápětí mě výstřelem zapálí. V další bitvě vidím, jak střela z JT na 360 m padá obloučkem před stojící enemy tank, co mu zbývá okolo 120 HP.V další bitvě mě Hummel vezme 180 HP a zapálí mě, uhasím to. Další ranou mi vezme 230 HP a opět mě zapálí, takže si spokojeně dohořím. Nějak je na mě toho štěstí a nepředvídatelných náhod ze strany WG poslední dobou nějak moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dva dny byly masakrojidní....

 

Svejku par tydnu ci mesicu zpet, jsem od tebe celt prispevek, ze s WoTkem si davas pauzu, ale jak to tady tak ctu, pauza nikde, zavislost je svinstvo ze :-)

 

p.s. Uz jsem 5 mesicu cisty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku par tydnu ci mesicu zpet, jsem od tebe celt prispevek, ze s WoTkem si davas pauzu, ale jak to tady tak ctu, pauza nikde, zavislost je svinstvo ze :-)

 

p.s. Uz jsem 5 mesicu cisty :-)

Mě končí prémko někdy za 79 dní...přece jim ty prachy nenechám. Ale i tak jsem to již řádně omezil....druhé dítě + práce...není tolik času. A ani ta hra fakt tolik nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jen zle...právě pro tu závist.

 

Teď jsem se na ty tvoje staty koukl. Slušná práce sakra. K tomu Ti mohu jen gratulovat. Ve mně to nevzbuzuje závist, ale naopak motivaci. Jenže na dnešním publicu tohle už asi udělat nejde. Ani v četách. Čety jsou často házené uplne na dno tabulky a s desítkama fakt jezdit nebudu, abych byl pokaždé s četou v topu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku par tydnu ci mesicu zpet, jsem od tebe celt prispevek, ze s WoTkem si davas pauzu, ale jak to tady tak ctu, pauza nikde, zavislost je svinstvo ze :-)

 

p.s. Uz jsem 5 mesicu cisty :-)

 

joooo, je vidět že i takovej tankista jako je Švejk, má silně vyvinutou slabou vůli. :-)

Každopádně tebe Reeki obdivuju...já to zatím nedokázal... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju ti psát minimálně "stock gun" dokud nebudeš mít top dělo.. zvlášť pokud pojedeš jako Top tank..

 

A teď k těm posádkám.. Bez posádky bude ten Tiger ještě větší utrpení, ale než bez premka vyexpíš tank tak už bude tak na 200%... Pokud bys posádku převedl a do VK dal nováčky bude se ti hrát špatně s oběma.. Ale je to jen na tobě..

Jenže na VK má posádka cca 70% prvního perku, takže po přeškolení a zapomenutí perku bude mít 100% a s tím už by se mělo nechat něco hrát. Na elitním VK by se měla posádka vyexpit rychleji, ptz je elitní. I tak je mi to líto udělat, ale jinou možnost nevidím. Navíc pokud pak bude mít Tiger díky týhle rošádě lepší výsledky, měl bych se dřív dohrabat k top dělu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže na VK má posádka cca 70% prvního perku, takže po přeškolení a zapomenutí perku bude mít 100% a s tím už by se mělo nechat něco hrát. Na elitním VK by se měla posádka vyexpit rychleji, ptz je elitní. I tak je mi to líto udělat, ale jinou možnost nevidím. Navíc pokud pak bude mít Tiger díky týhle rošádě lepší výsledky, měl bych se dřív dohrabat k top dělu.

tak to joo.. já myslel že už má tak třetí perk a tam je škoda každého ztraceného procenta v tomto případě je klidně přehoď :Smile_blinky:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska už jsem si pěkně do chatu zanadával na WG..čekám BAN. Už týden, když jedu četu 8 třídy...šup los s 10 třídou...neuvěřitelný..vemu ISU šup arty párty a desítky....vezmu Ferdu...to samé. **** jim na to. Ale jinak se dařilo pěkně.

Nicméně...T20 šla po 15 hrách z garáže....tank může mít depresy jako prase, doměr že otočí lauf okolo těla, rychlost otáčení jako pes Dingo co se honí za ocasem...ale jak nemá kanon penetraci, musí jí z garáže. Neskutečně dingací a nepřesný kanon. KV1S,Háčko a další šestky...a penetruju každou třetí...o vyšších třídách ani nemluvím. Jsou prostě mapy a situace, kdy hráč nemůže enemáka objet či mu vpadnout do zad...potřebuje hitovat i čelně....myslel jsem si, že ji nějak přežilu a koupím nástupce....nikdy...on má top kanon s pene 180, což je na 8 třídu pleps.

T20 mě jinak nezklamala...skvěle se sní spotuje pod horizontem, točí enemáci...ale k čemu to všechno, kdy pak půlku střel netrefím a ze zbytku třetinu dingnu.

Hlavně že nové lajny a scouti mají pene, že skoro penetrují Mause....škoda..jinak by to byl výborný stroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se na ty tvoje staty koukl. Slušná práce sakra. K tomu Ti mohu jen gratulovat. Ve mně to nevzbuzuje závist, ale naopak motivaci. Jenže na dnešním publicu tohle už asi udělat nejde. Ani v četách. Čety jsou často házené uplne na dno tabulky a s desítkama fakt jezdit nebudu, abych byl pokaždé s četou v topu.

Zas to nepřeháněj. Se koukni na jeho průměrný tier..... :Smile_blinky: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas to nepřeháněj. Se koukni na jeho průměrný tier..... :Smile_blinky: .

Ale Kanáre..že by lehká závist.....já mám EFR přes 2000 is Objectem, JT, ISU a na dalších...jen mě to aktuálně na arty párty top tierech nebaví.

Tím, že člověk hraje vyšší tiery není automaticky větší skilla jako ten co hraje 4-8 třídu for fun. Naopak....s desítkou či devítkou moc tanků v lose nad sebou nenajdeš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak....s desítkou či devítkou moc tanků v lose nad sebou nenajdeš....

no, to sice jo, ale nic moc to neznamená, na nižších tierech proti sobě zase narazíš na 90% hráčů bez posádky, bez zkušeností se svým tankem, bez znalosti map atd. nic proti, ale hra na nižších rankách je pro zkušenýho hráče lehčí než na vysokejch. já ti to nijak nevyčítám, to vůbec, protože taky hraju nižší ranky (např teď StuGa :Smile-playing:), ale myslím že je to tak, že prostřílet se nižšíma tierama je celkově lehčí než topkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Kanáre..že by lehká závist.....já mám EFR přes 2000 is Objectem, JT, ISU a na dalších...jen mě to aktuálně na arty párty top tierech nebaví.

Tím, že člověk hraje vyšší tiery není automaticky větší skilla jako ten co hraje 4-8 třídu for fun. Naopak....s desítkou či devítkou moc tanků v lose nad sebou nenajdeš....

To bylo pouze upozornění, že není dobré koukat pouze na EFR ale že je potřeba koukat také na průměrný tier. S Mikromausem budu mít EFR jako kráva a na mém účtu Levapking mám jenom výběrové tanky, žádný prémiák, nikdy rota a nikdy ani četa a jak to tam vypadá? Tím nechci nějak snižovat tvoje kvality ale pouze upozornit na to, že existuje nemálo hráčů, kteří na první letmý pohled vypadají mnohem horší, než je skutečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska na to můžu****** ..... byl jsem marod ... a tak jsem si říkal že si dám odpoledne pár her... samá porážka ... říkám si - to zlomím... ale prd... ať vezmu cokoli, je hrůza. Týmy totálních lam které nalosuje WG vždy jen mně.... jen tři těžce vydřená vítězství... tohle se zkrátka nedá .... s Jgpantherem neprostřelit z boku Stuga 3x za sebou...to mne fakt už nebaví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...