Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hellcat je v překladu : čarodějnice, dračice, fúrie nebo semetrika..kdežto Hell cat by se překládalo jako pekelná kočka. :)

 

Hellcat jako stroj není pekelná kočka, ani čarodějnice, ale rváč.

 

Byl to americký slang. Dnes se už to slovo v tomto významu nepoužívá.

 

Vím to, když se dabatilo na jednom leteckém fóru o letadle Grumman F6F Hellcat (taky z období WWII), tak tam to psal nějaký amík, když se probíral význam toho slova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych to tak nějak zhodnotil. Ten dnešní den. Bylo to pošmourné do té doby než jsem v bitvě potkal Zvedáka(mě trefil, ale málo). Tímto mu děkuji, že jsem se mohl přiučit taktice s T49.

 

Suma sumárum. Investice do M8A1 a T49 jsou doma. M18 pekelná kočka či rváč vyzkoumána. Cíl splněn.

 

Výhledově musím napravit restík v podobě nevyzkoumaného rádia na T49, ale to je detail, který splyne s vytrénováním prvního perku u posádky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem odehrát aspoň násobky (5 vítězných) a byla to síla. Na začátek 5 rozhodnutých bitev při odpočtu a většina prohra. Nebýt 5násobky, tak jsem to zabalil. Pak se to trochu srovnalo. Násobky nic co by stálo za řeč :(.

V jedné bitvě jsem se dokonce neudržel a týmu vynadal: „DEMENT TEAM“. Normálně to nedělám, ale nízké násobky a dost předešlých proher + 3 pivka vykonalo své.

Člověk se snaží pomoci v rámci svých možností udržet jednu stranu a na druhé, kde je převaha se kempí. Se štěstím se podařilo získat čas a na konec win. Násobek opět nic moc. Bohužel takové štěstí člověka nepotkává často, aby přežil přes 12k teoretického poškození. Když už nic jiného, tak byl aspoň ten metál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co dodat k dnešku...čekal jsem peklo a nastalo,ale jen v četách...večer 1:7 is PzIV...vždy byla četa v hodnocení nahoře a všechny sedmičky či šestky dole....Pak jsme se rozdělili....A konečný stav 10:8...takže jsem vyhrál 9:1....krásně losy i tými. To samé měli ostatní kluci z klanu....v sólo hrách super hry a losy...v četách peklo, zmar uber dementi na topkách. Všichni to tak měli jak přes kopírák.

Super...donutit hrát hru lidi z klanu sólo...a přitom kecat na tsku...místo aby si zahráli spolu. Mě opravdu jen uklidňuje, že sem těm zmrdům už 4,5 měsíce nezaplatil ani korunu. A už ani nezaplatím....můžeme jim nadávat, můžeme cokoliv, ale jen sraní na platby jim uškodí. Takhle kazit týmovou hru.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dneska dostal chat-ban, prej za rasismus, což je kravina, frajerům z SBP jsem napsal "polish noobs", nevím co je na tom rasistickýho.. jeli v četě 3x X tier a jednoduše zalamili, protože nechali většinu mapy nekrytý a tím jsme to projeli.

no funguje to tu stejně jak ve WT, když je někdo z bohatýho klanu tak daj vždycky za pravdu jemu, ať mele jakýkoliv kraviny. stejně jako RED ve WT

SBP, PTS, EFE a podobný, všechno střílet jako první, myslí si jaký nejsou skilleři když si vezmou OP platoon 3x e100 s goldama, přitom těží jen z toho že jezdí výhradně v OP tankách a lidi z nich maj přilišnej respekt..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dneska dostal chat-ban, prej za rasismus, což je kravina, frajerům z SBP jsem napsal "polish noobs", nevím co je na tom rasistickýho.. jeli v četě 3x X tier a jednoduše zalamili, protože nechali většinu mapy nekrytý a tím jsme to projeli.

no funguje to tu stejně jak ve WT, když je někdo z bohatýho klanu tak daj vždycky za pravdu jemu, ať mele jakýkoliv kraviny. stejně jako RED ve WT

SBP, PTS, EFE a podobný, všechno střílet jako první, myslí si jaký nejsou skilleři když si vezmou OP platoon 3x e100 s goldama, přitom těží jen z toho že jezdí výhradně v OP tankách a lidi z nich maj přilišnej respekt..

 

příště musíš napsat SBP noobs a máš klid :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super je když hráč co má 3 bitev efr kolem 400, chce řídit bitvu. A včera hrál kolík co měl 8000 bitev efr 193 a win kolem 43. Nechápu co na té hře vidí, být jako terč by mě moc nebavilo.

Nevím jak mám hrát protože úroveň hráčů rapidně klesá a vůbec neexistuje jakákoliv podpora či krytí, takže jako střeďák nebo scout nemá cenu jezdit dopředu a nasvěcovat, dostanou vás a za nasvícenou dmg nedostanete nic a nepřítel nemá často ani škrábanec, co je těžky najet zaměřovačem na cíl počkat tak 6sec a vystřelit, to by zvládl i můj synek.

Ať už Gajin udělá tanky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase to berte tak, že když kvalita hráčů klesá, tak si lidi alespoň víc zastřílíme. Nevím, jak Vám, ale mně teď zdá mnohem jednodužsí získat válečníka, Hrdinu a jiné trofeje. Je to opravdu tím, že jezdí hodně noobů a volů. Sleva na prémiové T8 je parádní. Například včera. Typ 59 se dal do přestřelky s mojí ST-1 čelně a ani se nehýbal. Samozřejmě prohrál. (Pak mi ucpala hubu nepřtelská T92, která mne splashem dala za 1150 HP + 3 moduly dole. :-)).Ale to už je jiný příběh. Miluju artnyny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska je to na tieru 8 hrůza a děs.Já nvm kde se tohle vyrojilo ,ale tohle není normální, když vám osmičkový heavyny a artyny jedou v himlu na kopec a na opatství všichni do středu tak jsem to vypnul.Zapnul jsem to před chvílí a že si zahraju moje oblíbené pětky AT-2 a PZ-4 jenže všude uplně všude jezděj noobíci s houfnicema na stugu na shermenech na pz-4 s goldíkama a tak jsem to znova vypnul a zapnu si jen zítra 5x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posledních pět her úplná tragédie, fiasko, utrpení, a přitom jsem hrál tak jak vždycky.. například s Hellcatem jsem hned ze začátku hry na ruinbergu rozdal 1500 dmg a porubal všechno co projíždělo městem, a do toho jen vidím jak zbytek týmu spí a umírá jeden po druhým. rozepsal bych se víc, ale to bych jen opakoval to co tady všichni píšou každej den, o úrovni hráčů na publicu

 

každopádně jsem prodal GW panther a nějaký heavy šneky a soustředit se budu jen na medka a scouty, z heavyn a TD jen na rychlý vozidla, protože na publicu se s ničím pomalým v podstatě hrát nedá, aspoń teda mě to nejde. fakt nejsem věštec abych při rozjezdu věděl kam mám jet s něčím co jede max 30 km/h (běžně 20) abych měl v bitvě nějakej vliv a ještě k tomu chytl dobrej flek aby mě nesesmahla artilerie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s tebou Zoltare.Je jasný,že nemůžu chtít zázraky po hráči,který má 1000 bitev,ale někdy je to fakt na palici.Taky se již soustředím na maximálně vlivné tanky ve hře.Ideální je rychlý medko či rychlý TD.Heavy již jen v tříčlené četě(dvoučlená četa je horší než jezdit sám).

 

Včera mě sesmahl humel,který si myslel,že jsem AFK,jak napsal.Mě zabil a sám si odkryl pozici,když enemáci zabírali naši základnu.Díky tomu jsme asi o 5 vteřin prohráli bitvu.Enemáci mu poděkovali a vysmáli se nám.

Dnes mě na Halufu došla munice,když jsem zůstal sám proti třem enemákům.Napsal jsem,že nemám munici a ať nestřílí.Enemácký stug,který zabíral základnu odepsal ok.Dojel jsem k němu popřál dobrou hru.On taky popřál.Byl to Polák a dle výsledků ani moc dobrej,ale byl to férovej chlapík.Za to enemáckej artynář si mě vychutnal,když jsem stál vedle něj.Artynář byl Čech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dneska dostal chat-ban, prej za rasismus, což je kravina, frajerům z SBP jsem napsal "polish noobs", nevím co je na tom rasistickýho.. jeli v četě 3x X tier a jednoduše zalamili, protože nechali většinu mapy nekrytý a tím jsme to projeli.

no funguje to tu stejně jak ve WT, když je někdo z bohatýho klanu tak daj vždycky za pravdu jemu, ať mele jakýkoliv kraviny. stejně jako RED ve WT

SBP, PTS, EFE a podobný, všechno střílet jako první, myslí si jaký nejsou skilleři když si vezmou OP platoon 3x e100 s goldama, přitom těží jen z toho že jezdí výhradně v OP tankách a lidi z nich maj přilišnej respekt..

Já dneska popil....litránek Rumíčku a je mi dobře.... :Smile_teethhappy:

Na nějaké násobky a narozeniny jim kašlu. A k těm PTS či SBP.....Tyhle "skillery " musíš brát s rezervou....jsou si jisti svou unikátností, že jakákoliv kritika či jejich chyba je paradoxně odměněna nadávkami či reportováním.....nedávno jsem četu PTS, SBP a BIA rozmrdal svou PzIV tak, že jim klávesnice na písmenech gold ammo noob jen heřeli....hold neumí prohrávat....**** na ně. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám se SBP dobrou zkušenost, na šestkovejch rotách jsme jim s naší "skiller" rotou capli bázi a vyhráli :Smile_teethhappy: V tu chvíli bych chtěl umět ovládat jejich webkamery :Smile_Default:

 

Poslední dva dny jsem vydělával a expil. Zvláštní. Koupil jsem AMX 13 90. Už vím, proč jsem ji tehdá prodal. Permanentně u desítek je solidní hardcore. GW Panthera jsem prodal kvůli směšný dmg. Jasně, IS-7 nemůžu dát za 900, ale blbý IS-3 klovat po 300... jasně, vše opět řeší goldy.

Včerejší noc jsem jel četu s T49. Takový ježdění jsem ještě nezažil. Hlášky typu "Na toho nestřílej." nebo "Střílím já, nebo ty?" byly pravidelný. T49 má málo munice. A týmy byly absolutně bez ambicí. Jako zůstat proti 4 sedmičkám a 3 artinám s naší jednou artinou a uhrát to na ramízu kvůli času, to už je opravdu moc. Na pětkách jsem zjistil, jak se hraje public. Zvlášť teď. Lidem stačí se v bitvě objevit a jsou v plusu, když dvakrát trefěj, maj vánoce. Nemaj potřebu se zlepšovat. Dobrý dvě třetiny bitev jsme si vyhráli sami a opravdu jsme si říkali, na jaký tanky střílet nebudem, aby vystačila munice. Takže jsme nechávali spotlý tanky v dálce v klidu, blbě natočený KVčka jsme nechávali, dokud se nehnou...a při prohrách jsme končili na tom, že někoho zrušila artina nebo došla munice. Prostě šílenost.

Pak jsem vyexpil Type T-34. S předchůdcem M5 stuartem to bylo peklo. Byl jsem nucen naládovat goldy, abych si troch zastřílel. To je magořina. Opravdu dnes vše vede k získání top tanků a přeskákání za goldy přes tyhle sračky. U Typa jsem pak skončil. Proč expit dál? Čekají mě tam artyhumusy a bez goldů stejnak ty děla budou cinkat jak...navíc být v bitvě s pocitem, že tam jsem do počtu, protože mé snažení ve většině strojů hru neovlivní, to ne. Je to horší a horší.

 

Večer jsme poskládali rotu a i přes nový lidi a neobvyklé sestavy se krásně dařilo. Tohle mě prostě baví, pohodička, sranda a výhry. Případně vytáhnout Cruisera do čety nebo sólo a zastřílet si. Jediná cesta přes publik je v rychlých a vlivných strojích. Máte pravdu. Bohužel mě sejří, jak dokážeme být i v tý četě bezmocní. Když nestačí 8-10 kousků k výhře, něco je zcela určitě špatně.

 

Vydělal jsem si, protočil jsem nějaký to mega a teď budu čekat na místa v garáži. A koupím nějaký vlivný stroječky. Navíc se asi opět vrátím k COD, přecijen, to je krapet lepší simulátor jak WoT, během hry si ulevím zastřelením nějakejch těch postaviček a náboje tam neberou z číny.

 

PS: Dnes se enemy arty trefovaly extrémně přesně. Když mého Typa T-34 3x po sobě trefila SU-5 a dvakrát hned vedle pásů s dmg, měl jsem chuť zajít do garáže a zjistit, kdo šteluje děla mým artinám. Jinak tref, vteřiny po rozsvícení žárovky a v pohybu, dnes taky bylo požehnaně. Ale jinak pohoda, lehce jsem neřešil W/L ani jiný srandičky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku dobřes udělal, taky jsem měl radši zajít někam něco popít než zapínat tanky. sice jsem odjezdil násobky na tom co chci přeexpit a to se bezesporu hodí, ale jinak mi tam scházelo to co od hry čekám hlavně, zabáva.. dobrej tým jsem chytl snad jednou nebo dvakrát, zbytek byly vlastně jen nervy.

 

jo a taky jsem dneska hrál jednu zvláštní bitvu, kde bylo v obou týmech po pěti velkejch artynách a asi sedmi scoutech. totální chaos, zmatek, Star Wars, haluz.. jenom jsem se tomu smál. v těhle bitvách je to jen o tom kdo na koho první vlítne, protože tomu druhýmu zbývá se jen bránit a na 99% příjde o všechny artyny, což bohužel byl právě můj tým, ale i tak jsem si s chaffee dobře zastřílel

 

jestli nevadí že podám hlášení i ze vzduchu, tak z WT jsem měl dneska zhruba stejný pocity jak z WoT. tý hře zoufale chybí lidi v nejlepším módu co tam je - v historickejch bitvách. pak nefunguje vůbec balanc, kde za jednu stranu se musí dlouho čekat ve frontě a druhá dostává mlatu. kdyby to hrálo víc lidí a fungoval tam balanc, byla by to pecka. ale všichni radši hrajou arkádu a řežou se tam hlava nehlava

 

nejlepší hra co jsem za dlouhou dobu zkusil je prostě Stalker, má to otevřenej svět, ale není potřeba to hrát sto hodin aby se člověk někam dostal a něco dokázal, stačí bejt trochu chytrej a po pár misích člověk najde vybavení co chce a s kterým je sranda kosit mutanty, zatím moje nejblýskavější hračky: Desert Eagle http://stalker.wikia...wiki/Black_Kite, LR-300 http://stalker.wikia.com/wiki/TRs_301 a samozřejmě Dragunov http://stalker.wikia.com/wiki/SVDm-2

eště bych chtěl Abakan, nebo jak se to jmenuje, to je masakrální zbraň, ale nevím kde to sakra najít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...