Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem se včera nasmál. Jedu Dubový lesík podél vody u mostu s Tigrem II a s T29 jsme vyřídili T95 notně pošramoceni od artyn proti nám vyrazila T59 na plnejch a sejmula T29, bylo mi jasný, že nemám moc šancí a tak jsem místo střílení proti ní vyrazil a zatlačil ji do vody. Zbývalo mi nějakých 350 hp, hoch to vůbec nečekal. Co mě potěšilo bylo jeho uznání za dobrej tah a pochvalně se vyjádřil náš i nepřátelský tým ( to jsem ještě nezažil) No a nakonec byla výhra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už zas mé oblíbené brečení...jak rudý hadr na býka....

Kde tu kdo brečel boha? Za mě tu jen popisuji rozdíl v losování MM před a po patchy. Že je více jednotvárný, kdy je často 80% techniky jen jedna třída. A to hlavně v losu plných čet.

Další věc je, los kdy jsem beznadějně dole...a enemáci mají svou četu často za úplně nahoře. Tady nastává problém....tři lidé s TSkem v T29 a proti nim tři lidé s tskem ve Stugu co jde na ránu...

Je třeba si uvědomit, že v případě kdy je naše četa hodně dole umí pomoci a často dá dvojnásobek poškození něž totpové stroje...a to je ten veký problém. Bez pomoci top strojů ani toto často nestačí na win. Tady nejde o brečení, ale pravdou je, že v 70% máte horší topky než enemák.

Vemte si 6 četu a dostaňte los s 8 třídou....hodně štěstí s hráči v Lowících, JS6,KV4,T34 apod. Enemák má četu s JS3 na topu a je konec....zaručený.

A to je stále dokola....četa 3 třídy dostane do losu 12x 5třídu....záruka průseru.

Tady prostě nejde o nějaké brečení, takovéto šílené losy nejsou pravidlem a winů je stále dost. Nicméně jsou hry, kdy si zastřílíte krásně, zahrajete krásně, ale o lostu už rozhodla náhoda dávno před startem.

 

a už je to tady ... brekot je slyšet on-line až do Ostravy

nebrečet, zajet k nejbližší vodě nebo velmi prudkému a hlubokému srázu a hop ... ušetřené střelivo a nervy :Smile-playing:

:Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a už je to tady ... brekot je slyšet on-line až do Ostravy

nebrečet, zajet k nejbližší vodě nebo velmi prudkému a hlubokému srázu a hop ... ušetřené střelivo a nervy :Smile-playing:

:Smile_teethhappy:

 

Nějak nerozumím co tady chtěl básník říci??

Chceš abychom tady byli všichni šťastni, chytili se za ruce a za bujarého zpěvu tančili v kroužku na rozkvetlé louce??

Zkrátka občas je někdo se hrou spokojený, občas ne. Tato část fóra "Pokec o WoT" je tady, abychom o tom i mohli napsat, abychom se mohli zamyslet nad hrou jako takovou a případně se vyjádřili co by se dalo ještě vylepšit. (ač nás nikdo neuslyší) Nevidím na tom nic špatného. A zrovna Švejk je jeden z mála lidí tady, co píše k hře a k jednotlivým strojům velice věcné a zajímavé postřehy, které jsou přínosné pro většinu uživatelů fóra.

Já permanentní tanečky v kruhu nerad.... drogy neužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně berte v potaz, že tady je jediný místo, kde si dá trochu postěžovat...manželky a přítelkyně nerozumí, pes taky asi moc ne... Já teď jezdím pětky, tak nemám potřebu, ale to zas jednou přijde. Prostě to tak je a dokud je to v určitých mezích tak proč se mračit?

 

Včera jsem koupil Stuga, nabiják a doufám, že se mi ta investice díky 70% výdelkům navíc vrátila...teď potřebuju expit posádku a hurá... na JgPz IV...popáté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych dodal, že MM se teď snaží dávat čety společně a sólo hráče také a tím vzniká takový maglajz, že hrát četu je snad už zbytečné. Šance, že vaše četa bude top, když nejedete nejvyšší tier 10 byla vždy malá ale teď se k tomu ještě přidává častý jev, že sice jste top ale u enemáků jsou ještě další 2 slušné čety a tím je výsledek hotový. Za poslední dny mi hraní sólo dává víc kreditů i expů a W/L je plně stejný v porovnání s četou.

 

Ked som prišiel do klanu WHY , tak som prvé dni len vejral ako výr. Hráči s vysokými číslami jazdia výhradne iba čaty a roty. V single hre ich neuvidíš. Tým pádom som sa prestal diviť vysokým W/L ratingom. A tak to určite chodí v každom "lepšom" klane.

Napr. ja ked farmím prachy , tak jazdím výhradne sám a točím prémiové tanky. Tým pádom celkom oceňujem snahu MM nahádzať čaty do jednej hry. Ako solo hráč tak dostávam vylosovanie ktoré mám ako jedinec možnosť sám ovplyvniť.

U mňa palec hore !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že se v tom WG zase nějak vrtá. 6 bitev a z toho 4 prohry. Dvě prohry, když byla u nepřítele v topu tříčlenná četa a u nás jak jinak sólo hráči. Při tom jsem si vzpomněl, že tady na fóru někdo navrhoval čety s počtem 5 hráčů.

 

Víc her jsem zatím dnes díky pingu nedal. Někdy v polovině 3 bitvy se zvedl a začal pohybovat až na světlé okamžiky mezi 263-2100 což bylo příliš. Nad 300 se už nic moc trefit nedá a nad 600 je problém už i jízda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked som prišiel do klanu WHY , tak som prvé dni len vejral ako výr. Hráči s vysokými číslami jazdia výhradne iba čaty a roty. V single hre ich neuvidíš. Tým pádom som sa prestal diviť vysokým W/L ratingom. A tak to určite chodí v každom "lepšom" klane.

Napr. ja ked farmím prachy , tak jazdím výhradne sám a točím prémiové tanky. Tým pádom celkom oceňujem snahu MM nahádzať čaty do jednej hry. Ako solo hráč tak dostávam vylosovanie ktoré mám ako jedinec možnosť sám ovplyvniť.

U mňa palec hore !

No pro sólo hraní je to jistě lepší ale pro ty čety zase ne. Proto píšu, že se už čety skoro nehodí hrát protože pár sólo lamek je v pohodě proti dvěma lamkočetám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasím s tím že čety se nehodí hrát. Při situaci na publicu je to dá se říci mimo občasné domluvy se spoluhráčem jediná šance jak hrát týmově.

To nějak nechápeš o čem píšu. Ty o koze a já o voze. Jde mi o to, že už to není tak jednoznačné, že i když si dáš četu excelentních hráčů s tiery 10, tak máš menší šance, než jsi měl před pačem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem dneska udělal pokus. Zájímala mě Kanárova teorie o snížení vlivu čety na publicu. Projel jsem v 11 hrách 2-7 třídu. Víc už jsem nestihnul.

Výsledek byl překvapující.

Dříve jsem hrál sólo víc, bylo to i tím, že jsem nebyl v klanu. A i pak jsem si 2-5 většinou projížděl sám. Po zavedení tuny artyn do 9-10 třídy jsem % her v četě hodně zvýšil. I pro stoupající počet lamek ve hře. Dále jsem si jezdil sám jen 2-3 třídu.

A co odhalil testík?

- losy byly skvělé

- skoro jsem nejel proti četám, takže jsem sám dokázal hru mnohdy ovlivnit více jako s četou, kde jsme dole a hra je plná čet.

- lamky byly u všech tak nějak rozloženy rovnoměrně.

- pomalejší a často záživnejší hry jak s četou. Tohle mě překvapilo až ukrutně....ob hru jsem si dal neskutečné hry...viz PzIV 7ks 2150expů, 2700dmg..Jde o to, že když je naše četa na topu a je uber lepší a navíc i tým je dobrý....si sotva čéék vytřelí. A naopak..když nás přejedou, je to taky to samé.

Z 11 her jen dva losty, 4topgun, dva spojenci a sniper...

Pak jsem si dal tři hry v četě....ihned jsem s KV1S jely proti 8....a ty naše byly.....si odpovězte sami.

 

Docela čumím, ale nevěřím, že to řeknu.....možná je to náhoda, ale zdá se mi, že hrát sám je často snažší než hrát v četě!

I když musím objektivně dodat, že se stoupajícím tierem stoupá i víznam čet a můj test právě tyhle třídy nezahrnoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to si vezmi, že já jezdím jenom tier 9 protože expím T54E1 a tak jsem ty čety a ani sóla na nižších nemohl vyzkoušet. Vlastně ani nemám pořádně s čím. Jenom mi bylo divné, že v četě mám vždy a s čímkoliv minimálně 65% W/L a to teď neplatí. Vypadá to v praxi tak, že sice je četa na topu a šanci to ukáže třeba i 70% ale u enemáků je to téměř bez červenáčků a dobře víte, jak hraje někdo s EFR 350 až 600. To se pak na tieru 8 až 10 nedá pouze ve třech ustřílet 15 žlutých a zelených. S Mikromausem to dám, když tam není tier 3 i sám ale tohle je jiná věc, to prostě dá děsnou fušku. Konečné staty z bitvy pak jsou vždy stejné. Naše četa s nejlepší efektivitou a s minimálně 2 x vyšším rozdaným damage, včetně skoro a nebo uplně všech killů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kanárova teorie je špatně, protože to tak bylo vždycky, v četě jsem měl vždy vyšší winratio a nižžší expy, sám jsem měl opticky lepší losy, ale záleželo co jsem dostal proti sobě, všechny TZV epic battle jsem zahrál solo.

KV1S 67% win 889 expů na bitvu

M4 54% 635

Stug 58% 587

marder 67% 607

TigrP 53% 816

Typ 59 60% 867

VK 2801 62% 950

SU-26 68% 585

 

to jsou stroje které hraju sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...