Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

takže po vypnutí modů v četě: čtvrtek- 20 výher v řadě(série přerušena pro nutnost spánku), pátek- 17výher v řadě. komplet bilance pro čtvrtek 80% a pátek 75% vítězství. takže nepočítám s tím, že bych zase ty mody v brzký době zapnul :).

tohle nemá být ani tak vychloubání jako informování. v módech prostě s demencí spoluhráčů často člověk nic nenadělá. v standart hře se tato demence tolik neprojevuje ale hlavně to není takovej problém, když tankovce nevěděj kam jet a co tam dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím,že včera na mě přišli mdloby,hral jsem s kolegou četu,já dal 6 killů a kolega 3 killy,což je dohromady 9,bohužel i tak to na vítězství nestačilo,protože: przijechal Jaciek,Maciek,Gregorz i Darek i poszukame,poszukame bardzo fajnowu grupu......a wygraná wojna bola w pizdě.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím,že včera na mě přišli mdloby,hral jsem s kolegou četu,já dal 6 killů a kolega 3 killy,což je dohromady 9,bohužel i tak to na vítězství nestačilo,protože: przijechal Jaciek,Maciek,Gregorz i Darek i poszukame,poszukame bardzo fajnowu grupu......a wygraná wojna bola w pizdě.......

 

Ty voleeeee, takhle jsem se nepobavil hafo moc dlouho :-D Hahááá, umřu, umřuuuu :-D Hned jak budu moct dávat pluska, jedno ti tam fiknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím,že včera na mě přišli mdloby,hral jsem s kolegou četu,já dal 6 killů a kolega 3 killy,což je dohromady 9,bohužel i tak to na vítězství nestačilo,protože: przijechal Jaciek,Maciek,Gregorz i Darek i poszukame,poszukame bardzo fajnowu grupu......a wygraná wojna bola w pizdě.......

 

Neboli nahodou na konoch?Ked maju teraz plnu garaz slamy a zeleniny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska čínská mapa s E50M.Po odečtu se rozjedu do prava,že objedu kopce a vpadnu jim do zad.Než jsem se dohrabal do jejich základny,tak prohráváme 14:1!!!!!Tam jsem zmasakroval 3 arty,ale nedaly se zadarmo.Nakonec mě dostala šupa přilétnuvší odnikud.Celkové skóre 15:4 a pascuidova medaile.Už věřím na tajný konspirační program losující Medaře do nejhorších týmů aby se ten všivák naučil WG platit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes celý den zápasím s A13 mk II a její pom-pom gunem (Bofors). Je to teda už ten vylepšený co vystřelí dvě rány najednou a během 0,5s další dvě rány.

Pokud není cíl blíže než 30m, tak druhá střela z výstřelu mi vždy letí pánubohu do oken. Co s tím ? Musím během výstřelu pohnout myškou dolů ? Nebo je to "vlastnost" ?

Jinak v kontaktním boji jsem s ním spokojen, 200 DMG během 1s a za 5s dalších 200 DMG je na T3 paráda .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si tak jedu s Churchilem po dálnici a spojenecká A-20 a T-50 do mě v jednom kuse narážejí... Do chatu napíšu "Team of retards", tak do mě i střílejí... Sesmahnul jsem je. A mám do zítra zamčený účet. Všichni spojenci i enemáci mě reportovali.. Asi si zase začnu ukládat replaye. Co budu dneska celý den dělat?

 

EDIT: Díky tomu si musím koupit Obj. 212 za pplnou cenu, protože akce jde mimo mě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za to by ti měli dát měsíc prémko zdarma a né banán.....VIVE la RÉSISTANCE! :Smile_teethhappy:

 

Ty dva blbečci do chatu napsali, že jsem zničil 3 spojence, ať mě všichni reportují... (v tu chvíli jsem dodělával druhého). A všichni se toho jak trotlové chytnuli. No nic, jdu zapnout účet manželky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si tak jedu s Churchilem po dálnici a spojenecká A-20 a T-50 do mě v jednom kuse narážejí... Do chatu napíšu "Team of retards", tak do mě i střílejí... Sesmahnul jsem je. A mám do zítra zamčený účet. Všichni spojenci i enemáci mě reportovali.. Asi si zase začnu ukládat replaye. Co budu dneska celý den dělat?

 

EDIT: Díky tomu si musím koupit Obj. 212 za pplnou cenu, protože akce jde mimo mě :-)

 

WG nezajima za jakych okolnosti to dmg (kill) na spojenci udelas. Replay ti bude na nic. To, ze by ty dva potrestali, tak s tim take nepocitej. nekdo ze suportu jen mrkne na to co chces a udela ctrl c a ctrl v . Vlastni zkusenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak gold naboje. Nevim proc na ne nadavas, tim resi ty "bugy". Ted neprorazi jen malokdo :D Budu sice OT, ale me se libi jak spousta lidi nadava na to jaka je to arkada a pak stejni lidi si pochvalaji tuhle gold munici, ktera ze hry dela uz uplnou arkada. Jenom jezdis a strilis a nepriteli to automaticky ubira zivoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...