Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak ani ne dnešní, ale víkendové hlášení, Po novém patchi ( mimochodem, spousta věcí se povedla) znamenají hlášky "dostali to" a "máme je", to stejné, jako "neudělali jsme jim zhola nic". A 128mm dělo na Jagdpantherovi II shazuje pásy bez poškození ještě víc než Bl10.

To český audio je lízátko pro děti. Dal jsem tam "ingamevoice" z modern war sound modu jako před patčem a je klid. Žádný "přirážíme a těžce jsme je zasáhli", jen skutečné zásahy nebo odražení od pancíře(anglicky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu jedním prstem tukám zprávu pro kluky z klanu. Nějaký čas budu mimo......v noci na sobotu jsem byl při cestě z diskárny prepadnut....tedy dle doktorů páč si nic nepamatuju. Byl jsem v bezvědomí.

Není pařátu co bych neměl vykloubený nebo zlomený. Navíc štíplá lebka a nějaké tržné blbosti....

Utočník byl hrdina...utočit na chlapa co je našrot....

peníze nenašel, páč ty mám vždy zašité v kalhotách, tak mi čajznul brýle a placatku....

Už nechlastám, k čemu je výcvik, když mě ožralýho sundá i důchodkyně.....

Za 14 dnů jsem zpět....***** vědět kdo to byl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi nekdo z WG, ma moc dobry staty a proste vycniva z rady :D podle WG to musi bit 50% na 50 a vsechny tanky stejne

 

Držím palce švejku,no i s jednou rukou bys mne vyndal :Smile_veryhappy: tak hlavněě rychlý návrat na bitevní pole přeju :Smile_veryhappy: beztak myslím že to byl nějaký týpek z tvého ignor listu :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na pocest svejkovi:

Victory!

Battle: Province 1. října 2012 20:17:30

Vehicle: MS-1

Experience received: 2 026

Credits received: 26 640

Battle Achievements: Crucial Contribution, Top Gun, Defender

.. ja 9 killu, kamarad zacatecnik 6. hrozny jatka (9+6=15), vystrilel jsem AP, zlaty i HE, zbylo mi jedno HE ...</div>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový patch můj kompl nepobral,takže jedu na staré grafárně.I tak občas jedu po čárovým kódu a o padání hry ani nemluvě.Jedním slovem hrůza.PZ IV byl dříve pomalý tank s výborným kanonem a teď je to rychlý tank se špatným kanonem-takový druhý PZ III/IV.

Vypadá to na nový kompl od ježíška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejkovi přeju brzké uzdravení.

 

Včerejší den ve WoT byl zpočátku dobrý. Násobky odježděné v průměru na 2 pokus. Následovalo několik výher po sobě jdoucích. Pak šlo internetové připojení do háje a tak jsem se na to na hodinu vykašlal. Po následném připojení už to byl o dost horší. Více proher než výher. Týmy sólo hráčů dostávali na budku od klanových hráčů. Když už enemáci dostávali v Topu tříčlennou četu nadupaných prémiáků klanových hráčů a proti nim bylo několik neklanových sólo hráčů s technikou možná ve stocku, tak jsem si valné naděje na win nedělal. Také jsem byl několikrát zaskočen upravenou částí mapy a nedopadlo to dobře. Doufám, že už žádné změny mimo opravy bugů na stávajících mapách nebudou.

 

Před časem jsem se vrátil ke stylu hraní na win. Ty klanový prevíti nám je nedávají jen tak lehce nebo vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že včera to bylo na Chocholouška. Hrál jsem pouze tanky na dvojnásobky a utrpení. Co je nový patch , mám subjektivní dojem že se vyrojilo více musím to říci natvrdo " dementů " . Od dementa číslo jedna, který prostě jen tak shodí jinej tank z kopce aby ho enemáci hned sundali, až po dementy čísla X aneb kovbojské vyjetí tanků s pokřikem "já tam budu první". Včera jsem poprvé střílel do vlastního teamu, neb M3Lee si ke mě najel a začal mému SU 100 prachobyčejně střílet do zadnice. Já chápu , že je to jen hra, ale pokud u toho trávím tolik času, investuji do toho i peníze tak mě doslova sere, že mi to někdo kazí, ne tím že prostě třeba není tak dobrej, ale mám pocit že někteří to doslova ZÁMERNĚ kurví..... Když budu dement já, fajn, ale mít prohry jen proto , že se někdo náramně baví tím, že vyjede a začne střílet jen tak...pak hned hned chcípne....a oslabí tým, že ve finále čelím 3 a více tankům sám, neb jsou jelita, která se prostě stahují....jen co se ukáže první tank je na mě silná káva ! Jsem velmi rozhořčen, doslova nasrán....neskutečná demence co přišla s tímto patchem !!

 

Mno nic, já si zajdu za Chocholouškem sám, dostanu nějaké antidepresiva a v klídku opět zasednu k tankům.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...