Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Svejk: Ty jsi hustej:) Bohuzel s tim nic nenadelas, "nova vlna" je proste tady. Ja se obcas pokousim do chatu neco napsat, kdyz nikdo nereaguje tak to dlabu. Kdyz je decek moc, hraju tier4. Kdyz jsem nasranej uz fakt hodne, vypinam hru. Jak je online 100k hracu tak radsi vubec nehraju! A hlavne - NEPLATIM jim za to!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

Tak po týdnu luxusního hraní a úspěchů jsem si po prohře mé milované Sparty, šel zahrát pár her...A to jsem neměl. Jsem dopadl jak ta sparta...

Jeli jsem s prckama. 2XPzS35. Jednu hru jsem měli pěkný los a rozsekali jsme to sami...mno a pak to začalo. Samé hry s 5 třídou..ok. Tak čéék alepsoň pomůže....jenže nebylo komu. V dalších 4x hrách co jsme měly 5 třídy, jsem vyfasovalo totální šmejdy topky. Ale opravdu klasickou reprezentaci "nové vlny". Normálně už jsem to nevydžel a kosil jsem je. Tihle hráči nemají ve WOT co dělat. Tato hra je pro hráče co si uvědomují, že mají odpovědnost za druhé. Jedno naše BDR jsem normálně sundal na 86hp a až pak to do mě našilo..vůbec nechápal co se děje, i bot hraje líp...lempl. Za nickem měl ročník 62...takže né děcko ale senilák.(750 her 144 killů)

Pro zaryté odpůrce team killů dávám příklad jedné naší topky...a to tam byly ještě lepší "machři". gb64089

Mám několik fází, které mají za úkol to hráči tak znechutit, že to vypnou. A z 50% to funguje.

1. slušně (pls apod) tým požádám aby tu prázdnou levou stranu jel někdo chránit...nic

2. ještě jednou je požádám....

3. již agresivně požaduji pomoc a přímo vypisuji ty topkové dementy co točí kanonem za šutrem u našich artyn 2km za frontou.

4. "chválím" jmenovitě dál....

5. v případě, že na všechny kašlou a my jasně z důvodu, že nám nepomohl pukáme...a on je v dostřelu...pošlu mu jí.

6. nedělá nic..nebo začne po mě šít taky, tak ho v rámci "sebeobrany" sundám...(to se mi dneska bohužel nepovedlo, celkově jsem za dva roky sundal asi 5-10ks)

7. kouknu v garáži na staty jestli si zrovna nějaký skiller nevybral špatný den, nebo nebyl na WC....z 99% to jsou *****.

8 totálně ho zmrdám a pourážím do chatu.

9..ulevím si a je mi dobře...čato ten hráč pak hru odpojí. Z 80% ani neodpoví, páč to jsou zasraní fakani co ani neumí pořádně psát nebo neumí anglicky.

 

Odsuzujte si mě jak chcete, ale tihle "hráči"nemají právo WOT hrát, protože nejsou často díky věku inteligenčně ani emočně schopný uvažovat tak, aby na to tým šeredně nedoplatil. Prostě na to věkově nemají....to je jak dát 7 letému dítěti řídit školní autobus...hlavně na to doplatí ti druzí.

Ještě že se v drtivé většině her daří..ale někdy bych ztěch leplů zvracel.

 

Je to opět hezky napsané. Díky za návod. Mohl by jsi druhou část svého příspěvku vložit do návodů ? Potkal jsem mnoho hráčů, co hrajou tímto způsobem, ale netroufnul bych si je zničit či poškodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm. svejk007 tomu dává zabrat.

 

Já den takovej dost zvláštní. Neuvěřitelné se stalo skutečností a dnes poprvé jsem měl víc obran než útoků. Celkem 9 a bohužel polovina prohra. Dnes skoro neustále po dvou zásazích zničený stroj. Často pod palbou neviditelných nepřátel díky malému dohledu. Výjimku tvořil jeden případ v Ensku, kdy jsem to 2x koupil a nerozchodil od IS co stálo v křoví cca 55 m a po výstřelu zůstalo stále skryté. Psal sice něco o noobech, ale na neviditelný cíl se většinou nedá střílet.

 

Mimochodem dostáváte také brutální poškození při zásahu výfuku nebo zástěrky na blatníku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svejk007 - Tak mě napadlo, jestli ti vůbec rozumějí. Občas se o něco taky snažím, třeba na Prochorovce při útoku, ale většinou nikdo ani nereaguje, možná neumějí anglicky?

 

BTW zlatej americkej server, tam nikdo sprostě nenadává, anglicky umí všichni (kupodivu :-D)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mi nerozumí? Téé jasná, že ne, páč 8 leté děcko je rádo, že se točí věží....

Ale ono je to už všechno jedno...teď jsem si přečetl co všechno WG nerfne a z 80% o jsou mí koně....

Neznám firmu, která by cíleně svému produktu tak škodila...fakt ne. Darmo mluvit....měsíc mi aktuálně stroj v garáži nevydrží bez nějaké změny ze strany WG...to jsem v jiné hře nezažil. Amatérismus neuvěřitelných rozměrů....mě fakt chtěj donutit to nehrát....už teď hraju půlku času jiné hry...to dřív nebylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si pořídil Wolverina a Slugera a je mi dobře.T40 byl vrah,ale wolverine je zabiják.Sluger zatím 75mm kanon,ale i tak si solidně zastřílím.Oba stroje jsou takové americké PZIV,takže nemusím moc měnit taktiku a styl boje.Poslední dny se daří natolik,že jsem si zlepšil Win o procento.

Nová vlna hráčů,jak píše švejk je zřejmě z jiné planety,ale aspoň je na co střílet(jen jich nesmí být moc v našem týmu).Dnes jsem hrál s chlapíkem v IS,který měl nějákých 1600 bitev a spolu jsme zachránili prohranou bitvu na remízu.Bude to dobrý hráč.

Když nehraju X tier,tak je hra příjemná a celkem baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kámoš to začíná hrát, taxem si pořídil bt-2. pokud tam nepotkám trojky, tak se s tim dá dělat docela sranda. takže dnes jen 2. tier. ale paxem si odvážil vytáhnou löweho, a to zas bylo. já jako topka s dvěma hevynama kerý byly dole proti 3 nepřátelskejm topkám a 2 medkům. taxme je tam statečně drželi a pomalu ustupovali. ale medka nás objeli, a když to vypadalo, že by to eště šlo zachránit (jeli nám na pomoc nějaký tanky) tak v tu chvíli sem začal hořet. to byl konec. ani nenvim jak to dopadlo. ale špatně, protože už tehdy byla půlka týmu dole, a nepřítel snad jen jeden. myslim že u těch nízkejch tierů zůstanu jako v lázních na nervíky :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 14ti dnech čisté hlavy jsem k tomu zase sedl a zjistil jsem, že to hrajou stejní tataři, jako předtím. Jedinej rozdíl je, že nejezděj čtyřky a pětky, ale šestky a sedmičky. Potěšilo mě, že byla nějaká akce na stíhače, stihl sem si vyjezdit s M8A1 T49, a ve stocku jen motorem jsem si s T49 jako poslední na naší bázi podal dvě KV2 s popelnicometama v četě. Je to úžo mrška. Na dvacet střel šly do pánu. Byly sice načatý, ale nestíhali zamnou otáčet. M8A1 jsem si díky těm neumětelům vytáhl z 18% na 44%. Jinak jedno zjištění... všichni tataři a noobové přešli z KV1ček na KV1S a KV2 popř. na ISka. Je totiž až neskutečný, kolik jsem jich za tu chvilku s M8A1 sundal a o VK 3001P ani nemluvím. To je materiál... Pánové modlete se, jakmile doexpěj jdou na ISka a S51čky, máte je ve vyšších tierech a tihle lidi maj rozhodovat bitvy. Oni se ale po mapě motaj jak vítr v bedně.

Včera se to naplno projevilo, jel jsem s VK3001P a pět zbylejch osmiček enemáků mě honilo na útesech kolem toho kopce, místo toho, aby šli capovat. Našim jsem napsal "banzai, go cap fast" a ti enemy deboši mě sundali až když jsme měli 85% obsazený. Jééééé, já se jim vysmál, jak je zachvátila panika že to projedou a nevěděli co dělat. Jen pro zajímavost to caplo naše Jumbo a Hummel. Pět osmiček to projelo s dvěma šestkama a jednou arty. Náš Hummel do nich řezal až do konce, a asi je doháněl k šílenství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to celkem šlo. Akorat udelet 2násobek s mlékem46 byl porod.

1 bitva Ensk. jedna základna. Capli nas ze stavu 1:1 (ten 1 sem sunadl já a ten zničeny sem byl taky já), Z 15 tanku sem jediny hrál. Všichni zůstali stát tam kde je WG na začatku postavil.

2 bitva Himml(klasika) z 15 tanku 13 jelo na kopec. Tam potkali 1 činana a posra... se. Tim jejich postup zkončil. Zas cap a 13 tanku ještě naživu.

3 Highway. 13 tanku do města. Ja a ferda na druho stranu. Vyjede na Nás čínan. ustřílím ho na 100HP pak mě sundal. Ferda činana ignoroval, protože uprostřed mapy jezdi M5 a naháni ji naše 6 VKáčko. Ferda se tu M5 snažil trefit na 500m :Smile_amazed: Pak si ho čínan pekně vyndal. 13 tanku ve měste udelalo hov.. 3:15

4 útok na malinovce. Naše 8 hrdinové(lowe a typ v četě), hura nahoru po cestě aby je všichni viděli. A ostatní jak telata za něma. za chvilku sme pukali 3:10.Já sem to jako jediny přežil (20HP) 4 kousky.24 vystřelu 20 zásahů. A byl sem od čety hrdinu vyznamenán oceněním idiot a Noob, protože sem neumřel jak oni. A že sem se minutu před koncem nepustil s 20HPečkama do drtivého útoku.

5 artyparty 6 kousku na každe starně. vyhrali sme, ale neudělal sem nic pač mě sundala pa 1 minutě artyny. Dvojnásobek 350expů. A to se vyplatí.

Chtěl sem ještě projet jiné tanky, ale neměl sem na to nervy tak sem to radši vypnul. Ale dneska večer jim to natřu. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 14ti dnech čisté hlavy jsem k tomu zase sedl a zjistil jsem, že to hrajou stejní tataři, jako předtím. Jedinej rozdíl je, že nejezděj čtyřky a pětky, ale šestky a sedmičky. Potěšilo mě, že byla nějaká akce na stíhače, stihl sem si vyjezdit s M8A1 T49, a ve stocku jen motorem jsem si s T49 jako poslední na naší bázi podal dvě KV2 s popelnicometama v četě. Je to úžo mrška. Na dvacet střel šly do pánu. Byly sice načatý, ale nestíhali zamnou otáčet. M8A1 jsem si díky těm neumětelům vytáhl z 18% na 44%. Jinak jedno zjištění... všichni tataři a noobové přešli z KV1ček na KV1S a KV2 popř. na ISka. Je totiž až neskutečný, kolik jsem jich za tu chvilku s M8A1 sundal a o VK 3001P ani nemluvím. To je materiál... Pánové modlete se, jakmile doexpěj jdou na ISka a S51čky, máte je ve vyšších tierech a tihle lidi maj rozhodovat bitvy. Oni se ale po mapě motaj jak vítr v bedně.

Včera se to naplno projevilo, jel jsem s VK3001P a pět zbylejch osmiček enemáků mě honilo na útesech kolem toho kopce, místo toho, aby šli capovat. Našim jsem napsal "banzai, go cap fast" a ti enemy deboši mě sundali až když jsme měli 85% obsazený. Jééééé, já se jim vysmál, jak je zachvátila panika že to projedou a nevěděli co dělat. Jen pro zajímavost to caplo naše Jumbo a Hummel. Pět osmiček to projelo s dvěma šestkama a jednou arty. Náš Hummel do nich řezal až do konce, a asi je doháněl k šílenství.

 

Jsi si jistý, že je zachvátila panika? Dle mého tě honili pro udělení nějakého dmg a na základnu pak jeli jen proto, že tam musel být další terč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi si jistý, že je zachvátila panika? Dle mého tě honili pro udělení nějakého dmg a na základnu pak jeli jen proto, že tam musel být další terč.

 

Pokud z tebe vypadla taková hláška, tak asi o taktice nic nevíš :Smile_sceptic: , bez urážky.

Jsem si jistý, protože kdyby se rozdělili, někdo jel capovat, někdo jel sundat naše na jejich base a zbytek si mě podal, tak to vyhráli s prstem v nose. Jenže já na ně byl rychlej a oni se snažili mít lacinej frag a hnali se zamnou jak pitomci. Mě šlo o to je co nejvíce zdržet. Ani je nenapadlo mi třeba nadběhnout. Když mě sundali, tak bylo vidět, jak kroutěj kanonama, někteří letěj na naši bázi, někteří se zase z cesty na naší otáčej a jedou k jejich a někteří tak jen tupě stáli a kroutili věží. Prostě nikdo nevěděl, co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud z tebe vypadla taková hláška, tak asi o taktice nic nevíš :Smile_sceptic: , bez urážky.

Jsem si jistý, protože kdyby se rozdělili, někdo jel capovat, někdo jel sundat naše na jejich base a zbytek si mě podal, tak to vyhráli s prstem v nose. Jenže já na ně byl rychlej a oni se snažili mít lacinej frag a hnali se zamnou jak pitomci. Mě šlo o to je co nejvíce zdržet. Ani je nenapadlo mi třeba nadběhnout. Když mě sundali, tak bylo vidět, jak kroutěj kanonama, někteří letěj na naši bázi, někteří se zase z cesty na naší otáčej a jedou k jejich a někteří tak jen tupě stáli a kroutili věží. Prostě nikdo nevěděl, co dělat.

 

Co je na té hlášce nepochopitelné. O taktice tam nebylo ani slovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Švejk: chlape neblázni.. Já vim že to kolikrát stojí za prd ale nemůžeš přeci chtít někomu zakazovat hrát jenom proto že je to dítě nebo je to človíček kterej nemá tušení o čem ta hra vůbec je a nebo je to prostě blb?? Vždyť jsou takoví v obou týmech.., zvlášť když to je hra zadarmo.. Pokud to WG nějak nerozdělí dle skilu tak ty nový hráče budeš potkávat pořád, zvlášť na nižších tierech který teď hraješ.. Taky používám ten tvůj "návod" až do varovného výstřelu ale jen pokud už mám díky týmu 4. až xtej lost v řadě a taky jim kolikrát nadávam v garáži nebo jim i vysvětlim co zkonili pokud se jedná o úplnýho nováčka.. (to podle nálady) ale co to dělá s tebou to je už moc.. četl jsem několik tvých příspěvků kde se buď rozplýváš blahem nebo zas končíš díky idiocii publicu a to obojí v rozpětí několika dnů.. A proto ti radím dej si od hraní chvíli dovolenou a pak se zas vrať.. Věnuj se třeba tvý fajn rodině nebo hraj něco jinýho... Hlavně zkus relaxovat..co budeš mít ze života když ti z těch noobů rupne žilka v mozku a budeš tahat nohu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Švejk: chlape neblázni.. Já vim že to kolikrát stojí za prd ale nemůžeŠ přeci chtít někomu zakazovat hrát jenom proto že je to dítě nebo je to človíček kterej nemá tuŠení o čem ta hra vůbec je a nebo je to prostě blb?? Vždyť jsou takoví v obou týmech.., zvlኝ když to je hra zadarmo.. Pokud to WG nějak nerozdělí dle skilu tak ty nový hráče budeŠ potkávat pořád, zvlኝ na nižŠích tierech který teď hrajeŠ.. Taky používám ten tvůj "návod" až do varovného výstřelu ale jen pokud už mám díky týmu 4. až xtej lost v řadě a taky jim kolikrát nadávam v garáži nebo jim i vysvětlim co zkonili pokud se jedná o úplnýho nováčka.. (to podle nálady) ale co to dělá s tebou to je už moc.. četl jsem několik tvých příspěvků kde se buď rozplývአblahem nebo zas končíŠ díky idiocii publicu a to obojí v rozpětí několika dnů.. A proto ti radím dej si od hraní chvíli dovolenou a pak se zas vrať.. Věnuj se třeba tvý fajn rodině nebo hraj něco jinýho... Hlavně zkus relaxovat..co budeŠ mít ze života když ti z těch noobů rupne žilka v mozku a budeŠ tahat nohu ;-)

 

Kdybych hrál na svých pár vyvoléných strojích, tak se veselím každý den, ale to by za pár dnú byla nuda. Ani včera jsem se nějak výrazně nerozčiloval....já už je tak nějak seřvu a naŠiju bez emocí. Tak jimi pohrdám. Tohle je prostě naprosto jiná hra než x dalŠích online her. Zde vŠe stojí na spolupráci. Správně by měl být od 12 let, ale to je neuhlídatelné.

VětŠina dnů je super. Nejsem zarputilý negativista a rád se o to podělím. Páč si to stále tahle hra zaslouží, ale co se týká nových hráčů zde jsem nekompromisní. Fakani tu nemají co dělat. Prostě na to věkově nemají..nechci tu samé skillery, ale co je moc toho je příliŠ. ZvlŠtě od 5 třídy výŠe už ultra demenci neakceptuju....Vyjet s SU100 a mýt jedinou topku T34 co má 700 bitev, 200 killů a přesnost 28%.....a za celou hru povyjede 30m z kruhu...sorry, ale na tyhle hráče je třeba nasadit čistku....oni za pár týdnů odejdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....Vyjet s SU100 a mýt jedinou topku T34 co má 700 bitev, 200 killů a přesnost 28%.....a za celou hru povyjede 30m z kruhu...sorry, ale na tyhle hráče je třeba nasadit čistku....oni za pár týdnů odejdou.

 

Neodejdou o to se ve WG postaraji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 14ti dnech čisté hlavy jsem k tomu zase sedl a zjistil jsem, že to hrajou stejní tataři, jako předtím. Jedinej rozdíl je, že nejezděj čtyřky a pětky, ale šestky a sedmičky.

:DDDD teď jsi mě fakt rozesmál ty sis myslel že se za 14 dní na publicu něco změní??????? To jsi buď blázen nebo romantickej snílek.. užívej si hunt a gl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Neodejdou o to se ve WG postaraji

taky si myslim.. bohužel.. Spíš si koupí prémiák aby si co nejdřív vyexpili ty nejtěžší tanky aby následně hráli úplně stejně blbě v nej třídách ale to je hlavně vinou WG protože ta je v tom podporuje!! Mají spoustu možností jak to napravit ale proč když obchod jen kvete???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradoxy vo svojej najkrajšej podstate.

Pár príspevkov dozadu som sa sťažoval, že minulý týždeň som mal asi najhorší čo hram WOT. Pritom si dovoliť tvrdiť, že z herného hladiska to bolo presne naopak - bol to jeden z najlepších týždňov. Holt, ono ked to tak príšerne nejde, tak to človeka vyhecuje k skvelým výkonom. To, že mi to bolo v konečnom zúčtovaní houby platné, je druhá vec.

Včera ale krásne paradoxy:

3 hry s panterom2, všetko win. Pritom v dvoch hrách som tak zalamil, že som lahol ako prvý. V tretej som pomohol s 3 kilmy.

StugIII - takisto rýchly koniec a win.

Pauza

Znova dve hry s P2 - tentokrát som sa snažil viac a rezultát - v jednej 3 a v druhej 2 killy. Samozrejme obe porážky o.O

Leopard - v bitke tier IX, spotoval som, lietal po bojisku, zničil T-50, prehra 4:15

 

Pomaly mi to začína vychádzať tak, že najväčšiu šancu na win mám ked zhebnem prvý. V prípade skvele odohratej hry obyčajne nasleduje porážka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradoxy vo svojej najkrajšej podstate.

Pár príspevkov dozadu som sa sťažoval, že minulý týždeň som mal asi najhorší čo hram WOT. Pritom si dovoliť tvrdiť, že z herného hladiska to bolo presne naopak - bol to jeden z najlepších týždňov. Holt, ono ked to tak príšerne nejde, tak to človeka vyhecuje k skvelým výkonom. To, že mi to bolo v konečnom zúčtovaní houby platné, je druhá vec.

Včera ale krásne paradoxy:

3 hry s panterom2, všetko win. Pritom v dvoch hrách som tak zalamil, že som lahol ako prvý. V tretej som pomohol s 3 kilmy.

StugIII - takisto rýchly koniec a win.

Pauza

Znova dve hry s P2 - tentokrát som sa snažil viac a rezultát - v jednej 3 a v druhej 2 killy. Samozrejme obe porážky o.O

Leopard - v bitke tier IX, spotoval som, lietal po bojisku, zničil T-50, prehra 4:15

 

Pomaly mi to začína vychádzať tak, že najväčšiu šancu na win mám ked zhebnem prvý. V prípade skvele odohratej hry obyčajne nasleduje porážka.

 

... tak to je přesný ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nechápu, kde si vzal, že jeli na nějakou základnu. Nechápu, kde si vzal terče.

Koukám že se tady na foru nezměnilo vůbec nic. Zase se lustruje, a zase musím vysvětlovat každýmu co jsem dělal ve hře, protože "se mu to nějak nezdá" . Asi sem přestanu něco psát.

 

Vochomůrko, klídek... Myslím, že Miri nechtěl říct nic jinýho než, že těm pablbům nešlo o nic jinýho než si po někom vystřelit... Někoho zabít,,trefit.. že jim někdo capuje základnu jim bylo šumák.. Nějaká prohra je nezajímá.. To, že houkala siréna pro ně znamenalo jediné : další terče jsou v našem kruhu..nic víc...

Nikdo tě nelustruje..Nikdo tě nehlídá... jen si pravděpodobně miriho nepochopil...

Ostaně tvůj příspěvěk jen ukazuje to, nad čím se tady rozčiluje švejk.. Tuto hru hraje čím dál tím víc lidí, kteří nemají ani potuchy o tom, jak se má hrát.. Hrají to jako střílečku. A navíc sobecky. WG je k takovému přístupu úspešně dovedlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vochomůrko, klídek... Myslím, že Miri nechtěl říct nic jinýho než, že těm pablbům nešlo o nic jinýho než si po někom vystřelit... Někoho zabít,,trefit.. že jim někdo capuje základnu jim bylo šumák.. Nějaká prohra je nezajímá.. To, že houkala siréna pro ně znamenalo jediné : další terče jsou v našem kruhu..nic víc...

Nikdo tě nelustruje..Nikdo tě nehlídá... jen si pravděpodobně miriho nepochopil...

Ostaně tvůj příspěvěk jen ukazuje to, nad čím se tady rozčiluje švejk.. Tuto hru hraje čím dál tím víc lidí, kteří nemají ani potuchy o tom, jak se má hrát.. Hrají to jako střílečku. A navíc sobecky. WG je k takovému přístupu úspešně dovedlo...

 

Asi jo, dneska mě v práci totálně nasrala jedna ženská a jsem z toho rozhozenej. Až přijdu domů, dám si na počest Hegerovi pořádnýho panáka a zejtra z toho budu otrávenej. Lepší to nevidět.

 

Jinak se toho za 14 dní změnilo hodně. Je málo rejží, tataři odešli na sedmy a osmy. Hodně dobře se mi hrálo o víkendu s 4kama a 6tkama. Pětkovej tier se kromě KV1ček pěkně vyčistil. Mraky KV1S má základní kanon a moc dobře se lověj, hlavně když jich mám v losu šest. Velice dobře se mi spolupracovalo se šestkovejma medkama. Jako kdyby se k ním dobří hráči vrátili. Hodně jsem toho vyhrál, málo prohrál. S čistou hlavou jsem vypadl z rutiny a jezdil jsem líp, než předtím. Nakonec se od včerejška učím jezdit s T49, což je TD, který jako soupeře nemám vůbec rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...