Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

Nekecej. Mě to hlásí, že mam 1.6.89.0.6 a jede to bez problémů. I když... to bude ten důvod, proč nemůžu rozchodit ty animace.. Ty chtěj 1.8

no když jsem to stahoval, tak v popisu bylo že to chce tuhle verzi. jestli to funguje i na starších, to jsem nezkoušel. každopádně je vždycky lepší se řídit tím, co je u toho napsaný že to chce.. nebo ještě líp, snažit se mít hru furt v nejnovější verzi, to je určitá záruka toho, že člověku bude fachat většina módů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když jsem to stahoval, tak v popisu bylo že to chce tuhle verzi. jestli to funguje i na starších, to jsem nezkoušel. každopádně je vždycky lepší se řídit tím, co je u toho napsaný že to chce.. nebo ještě líp, snažit se mít hru furt v nejnovější verzi, to je určitá záruka toho, že člověku bude fachat většina módů

.

To bych ale nesměl bejt línej a kdo se má v tom bordelu na uložtu vyznat xD Moje verze je dokonalá až až a nejlepší je, že sem to ani nemusel instalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdávám se xD. Kecám tady jak na update kašlu načeš sem si stáhnul módy, který na 1,6 nejdou. Trapas. Takže updatováno na 1.8.151.0.7. Doufám, že už to bude fungovat. xD

No tohle je dokonalý. Módy 1a a 1b sou skvělý jenže kvůli 1b musim oželet 2 a 3 (který mezi sebou stejně nejsou kompatabilní). Pak zjistim, že 1b je mizerná betaverze tak jí shodim a rozhodnu se tam dát mód 3 protože je lepší než 2. Pak tam dám 4 I jen proto abych zjistil, že na něj nefunguje k tomu určený český překlad a trpí takovejma mouchama jako nekompatabilita s povrchem, bugy a tím, že na jednom místě sedí dva lidi. tak tam nahodim 4 II jen proto abych zjistil, že zmizely náborový plagáty (a zrovna ty sem tam chtěl) a bugy sou tak příšerný, že když vylezu z hospody, tak spadnu pod schody aniž bych se předtim ožral a už nemůžu ven. Pff tohleto mˇodování je fakt skvělý. Dlouhé hodiny zábavy.... xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

jo, zatím jen na xbox, na PC snad začátkem příštího roku

za to že to vydávaj dřív na konzoli bych je nejradši mučil žhavým drátem

Ber to z tý lepší stránky. Hry na Xbox nemaj žádný pořádný zabezpečení. Chvilka čekání... To pude

Tak už jsem dohrál ted už jsem vysoce postavený císařský dustojník a vůdce cechu zlodějů a blbnu si jen tak po Skyrimu :D

A nezapomínej na to, že se můžeš stát zemanem všech jednotlivých marek, vysoce postavenou postavou v temném bratrstvu, bardem, arcimágem a možná ještě něčim, ale fakt nevim, co by to mohlo bejt xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, on u nas na Steamu nesel nikdy koupit kvuli lokalizaci... Takze to slo koupit jen jako krabicovku a hodit z ni kod na steam.

Takže 50% či 75% slevy se asi nedočkám co? :Smile_Default:

 

A vůbec kdo říkal že to chci v češtině? Zásadně hraju hry pouze v agj. To je taky na palici, že kvůli chybějící lokalizaci to steam nebude prodávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovej zadrhel.delam Quest .mam sehnat nejekaej aurieluv luk nebo jak se to pise.k tomu potrebuju dva svitky předku.jeden svitek předku-dračí mam a druhej je nejakej svitek předku- krve.netusim kde ho splasit.netusite nekdo ?

tek quest se jmenuje patrani po svitcich

prolezl sem snad celej skyrim a nikdo o nem nema zdani.a Serena ta knedla se se mnou nebavi.nebude to nahodou ono ? upir-krev,logicky by to do toho pasovalo

Zoltare,tys semka mam pocit postoval video s nejakym lukem,neni to ono nahodou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovej zadrhel.delam Quest .mam sehnat nejekaej aurieluv luk nebo jak se to pise.k tomu potrebuju dva svitky předku.jeden svitek předku-dračí mam a druhej je nejakej svitek předku- krve.netusim kde ho splasit.netusite nekdo ?

tek quest se jmenuje patrani po svitcich

prolezl sem snad celej skyrim a nikdo o nem nema zdani.a Serena ta knedla se se mnou nebavi.nebude to nahodou ono ? upir-krev,logicky by to do toho pasovalo

Zoltare,tys semka mam pocit postoval video s nejakym lukem,neni to ono nahodou ?

jj, da ti Serana myslim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...