Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Jsem pan nedotknutelný. Za celou bitvu pouze jeden dinganec od KV-1 :Smile_trollface-3: Jen škoda mého dingání na začátku bitvy.

Vítězství!

Bitva: Dubový lesík 2. prosince 2012 13:06:14

Vozidlo: S-35 CA

Získáno zkušeností: 3 582 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 49 963

Úspěchy v bitvě: Radley-Waltersova medaile, Válečník

24shot_020.jpg

 

4049fd7c2969dfcb7af5af7c6d9b32f6.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oléééé opět další placky do sbírky a opět full HP :Smile_trollface-3: Dvakrát sem se vracel bránit základnu :facepalmic:

Vítězství!

Bitva: Fjordy 2. prosince 2012 13:54:02

Vozidlo: StuG III

Získáno zkušeností: 2 132 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 28 251

Úspěchy v bitvě: Obránce, Odstřelovač

 

15shot_021.jpg

 

1419a84be85eb85cddc3bfc32a8a0f1d.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam schreen ale ostali sme 2x isu vs T-34 IS-3 Hummel, TIger. VK3601H a este T-50 tusim. Kamrad z ISu zacal dostavat odT-34 Kim sa ta venovala jemu ja som ju zabil skoda ze az potom co zabil to 2, ISU :D OStal som 1VS 5 T-50 som zabil cestou na bazu a tam som sa zakempil. PRisla IS-3 a zacala Capovat Zo sietov a binom som ho na 2 rany dal. Potom prisiel tiger aj z vs naraz. Tiger dostal Blow Up a VK iso na 2 rany motor v riti ale tak som isiel capnut kim som prisiel na bazu hummel isiel tiez capovat ale zacal som skorej a vyhrali sme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

junglecz, tak to je hodně slušný. I +5 bych ti dal, kdyby to šlo :). Nejhorší v tomhle tanku je, když máš těch poslední pár HP, u tebe 7%, musí si dávat člověk majzla, by do někoho nenarazil, protože to je s ním pak ámen. Jednou jsem takhle s T-50-2 měl 5 killů, enemáka na lopatě. Zbylo ve hře poslední TD a já stál za ním. Jenže on to taky nebyl uplněj trouba a začal couvat na mě. Já chtěl ujet, ale omylem jsem zmáčkl blbou šipku a narval to do něj. Bylo po mě a kousal jsem si nehty :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělám něco špatně? 7 kilů a stejně prohra :Smile_confused:

 

nemas utilitku, ktera ukazuje rozdanou DMG, primo v te tabulce, kterou si postnul. takto muzeme pouze spekulovat, jestli jsi rozdal vic zen 7DMG nutnych pro 7 killu. a i kdyby tomu tak bylo, tak nevime, jak byla DMG rozlozena v prubehu bitvy - jestli jsi jako TD stal nekde v zadu a 2/3 bitvy se defacto nezucastnil. a teprve v zaveru, kdyz dojizdeli nastrileni enemaci tvymi kolegy, kterym si nepomohl, tak sis udelal svych 7 killu a beres to jako nejaky uspech - 7 killu a prohra je docela caste ...

 

takze zpet k tvoji otazce? pokud si mel celou dobu prehled o svem tymu a radne jsi sledoval na mape i pohyb enemyho, tak se zeptej sam sebe - proc to a to delam tak spatne ... tady ti nikdo neodpovi neb nahodit tabulku s killama je k prdu ...

 

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemas utilitku, ktera ukazuje rozdanou DMG, primo v te tabulce, kterou si postnul. takto muzeme pouze spekulovat, jestli jsi rozdal vic zen 7DMG nutnych pro 7 killu. a i kdyby tomu tak bylo, tak nevime, jak byla DMG rozlozena v prubehu bitvy - jestli jsi jako TD stal nekde v zadu a 2/3 bitvy se defacto nezucastnil. a teprve v zaveru, kdyz dojizdeli nastrileni enemaci tvymi kolegy, kterym si nepomohl, tak sis udelal svych 7 killu a beres to jako nejaky uspech - 7 killu a prohra je docela caste ...

 

takze zpet k tvoji otazce? pokud si mel celou dobu prehled o svem tymu a radne jsi sledoval na mape i pohyb enemyho, tak se zeptej sam sebe - proc to a to delam tak spatne ... tady ti nikdo neodpovi neb nahodit tabulku s killama je k prdu ...

 

:)

Ano :Smile_Default: dmg cca 5500 což je s Fochem slušný průměr....a kdo ho má tak ví, že Foch není snajpr na odstřelování, ale spíš útočné TD na bližší cíle, jelikož jeho dělo je Bludimíra na druhou......jo a artyny si dojeli přímo ke mě abych je mohl sejmout.... :Smile_teethhappy: , protože jak vidíš jsem si dojel pro tři artyny......a žádnej scout nebo medium mě nepředběhlo, což naznačuje, že jsem makal hodně vepředu a snažil se útočit......jen prostě druhá strana byla slabá a už jsem nestihl zastavit cap.... no nebrečel jsem jen to byl řečnický obrat...takových bitev už jsem zažil.....i když s desítkou pravda moc ne..... :Smile_blinky: jen víc takových pěkných bitev..... :Smile_popcorn1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je luxus taktika pro tuto nepopulární kempící mapu

Ke stažení replay link: http://uloz.to/xH75h...ada-a-wotreplay

 

 

 

PS: Nvm proč mám v replayich take lagy tak nerikejte ze se mi to kouse to se mis tava jen v replayich Smile_sceptic.gif

Předchozí video ale se stokovým Carnarvorem Smile-playing.gif

http://forum.worldof...75#entry3344175

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wolfram - díky, i za +1 jsem rád. Ono s tím bouráním je to s těmahle tančíkama fakt o hubu, ještě ted když je fyzika a dostaneš se do smyku, tak neuhneš a každej náraz bolí za dost HP... a pro drtivou většinu hráčů na publicu seš jako scaut jen hmyz, kterej většinou zhasne do 1 minuty, takže kolikrát na tebe prděj a "drcne" do tebe i vlastní a to nemluvim o artynách, který si potřebujou vyžrat těch pár posledních hápéček např enemácký arty kterou kroutíš a trefej tebe, což je většinou konečná...

 

vspingu - zas tak černě bych to neviděl :) tady hrálo dost proměnnejch v můj prospěch - za 1. přívětivej MM kterej máš tak 1 z 15-20 bitek, za 2. mapa - Malinovka je super pro scauty, je spousta místa pro manévrování, terén ti dovoluje se schovat za horizont, mraky keříčků, za 3. můj i jejich tým hrál celkem lamácky, hráči byli rozprostřený po celý mapě, tím pádem jsem mohl postupně ustřílet dost dmg aniž by si mě vůbec někdo všímal, XVM mi nějakou dobu nejede a když jo, tak blbě, takže ani nevím s kým sem měl tu čest :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...