Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Ach, ten Churchill je díky svému losu fakt zabiják, nevím, jak si na něho může někdo stěžovat :)

 

 

Victory!

Battle: Arctic Region 5. listopadu 2012 16:14:31

Vehicle: Churchill

Experience received: 5 700 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 59 241

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Reaper

 

Neboli 1900 Zk bez prémka (prémko mám ale za kód), damage 1900, damage upon spotting 1300. 1900 zkušeností (neboli 2850 s prémkem) jsem ještě nikdy nedostal a je tu krásně vidět, že zkušenosti se dostávají i za počet penetrací a ne jen damage, což Brity dost zvýhodňuje (nebo mají prémiové tanky zvýhodněné i expy? to snad ne, ne?). Hrál jsem na Arktidě, začínali jsme dole a já jel k té zatáčce, kam heavy většinou jezdí. Proti mě vyjel scout a ostatní zůstali stát kousíček od báze na volné planině a ostřelovali ho. Protože jsem nechtěl bejt mrtvej králík, projel jsem to až k té hoře a tam na mě začali zběsile vyjíždět soupeři. Nicméně je to public, takže jsem je prakticky po jednom ukloval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach, ten Churchill je díky svému losu fakt zabiják, nevím, jak si na něho může někdo stěžovat :)

 

 

Victory!

Battle: Arctic Region 5. listopadu 2012 16:14:31

Vehicle: Churchill

Experience received: 5 700 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 59 241

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Reaper

 

Neboli 1900 Zk bez prémka (prémko mám ale za kód), damage 1900, damage upon spotting 1300. 1900 zkušeností (neboli 2850 s prémkem) jsem ještě nikdy nedostal a je tu krásně vidět, že zkušenosti se dostávají i za počet penetrací a ne jen damage, což Brity dost zvýhodňuje (nebo mají prémiové tanky zvýhodněné i expy? to snad ne, ne?). Hrál jsem na Arktidě, začínali jsme dole a já jel k té zatáčce, kam heavy většinou jezdí. Proti mě vyjel scout a ostatní zůstali stát kousíček od báze na volné planině a ostřelovali ho. Protože jsem nechtěl bejt mrtvej králík, projel jsem to až k té hoře a tam na mě začali zběsile vyjíždět soupeři. Nicméně je to public, takže jsem je prakticky po jednom ukloval :)

jistě že mají zvýhodněné expy :Smile-tongue:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle se dělaj pětinásobky :Smile_blinky: (3denní prémko + 5x)

Spdní respawn na El Hallufu, Lemming top tiery osmičky ujeli cca 20 metrů a zakempili vedle první skály co viděli. Doleva na A1 jsem jel jen já s T29. Cestou jsem potkal ELC, v plný rychlosti bez doměření zásah + detrack. Tak jsem si ho naramoval :)

A u kopce jsem se přestřeloval se všim co je na screenu... Naštěstí pak jsem donutil AC Mle aby mi dojela napomoc a snajprovala z našeho kopce... Když MLE dostala skvělej nápad, že bude lepší ject ke mě nakopec, aby nemohl dovrchu nic trefit. Tak dostal klepec a pak na mě zbylej lowe a T34 vyjeli a dorazili mě.

6r7wyd.jpg

2qbf81d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Jižní pobřeží 6. listopadu 2012 16:06:57

Vozidlo: Churchill I

Získáno zkušeností: 4 034 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 42 049

Úspěchy v bitvě: Kolobanova medaile, Radley-Waltersova medaile, Ocelová zeď, Válečník, Odstřelovač, Vzorný tankista: Hrdina

 

tym se nechal znicit behem 1 minuty ,tak jsem zustal branit zakladnu spolu se stugem a artynou no a nakonec jsem zustal sam proti 6 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Ruinberg 7. listopadu 2012 18:02:06

Vozidlo: Churchill I

Získáno zkušeností: 1 353

Získáno kreditů: 25 956

Úspěchy v bitvě: Válečník, Odstřelovač, Ostrostřelec

Ale těch ran, co šlo vedle aby mi to někdo nešlohl..příště raději zamířím :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Továrna na PRACHY :

 

 

Vítězství!

Bitva: Arktida 7. listopadu 2012 21:50:28

Vozidlo: T34

Získáno zkušeností: 1 552

Získáno kreditů: 113 008

 

 

Vítězství!

Bitva: Redshire 7. listopadu 2012 22:00:18

Vozidlo: T34

Získáno zkušeností: 1 657

Získáno kreditů: 105 063

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice porážka, ale dám to sem.....poslední kill mi zajistilo PzIV, které mi darovalo Kamikadze a vzalo si válečníka. :facepalmic:

 

Porážka

Bitva: Fjordy 8. listopadu 2012 17:17:56

Vozidlo: Grille

Získáno zkušeností: 507

Získáno kreditů: 18 735

Úspěchy v bitvě: Kamikadze, Rozparovač

98shot_006_tn.jpg

 

d946f6f0e73ca2e0d798e748a7903d30.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Ruinberg 8. listopadu 2012 22:19:41

Vozidlo: S-35 CA

Získáno zkušeností: 3 188 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 35 817

Úspěchy v bitvě: Válečník, Rozparovač, Vzorný tankista: Hrdina

7 killů, nestačil jsem se v těch ulicích otáčet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...