Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Mno pokud se nepletu tak Kolobanovka je za zničení 5 posledních enemy proti kterým jsi zůstal sám.. Jak se ti to podařilo capnout?

Na replay se mrknu až budu doma..

 

posledni hrac zustal afk, tak abych pridal jednu medaily navic, tak jsem capoval a pak ho zabil. Zustali jsme totiz jen 2 tanci proti tusim 9 enemy tankum. Mel jsem hodne stesti, ze meli spatnou trefu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abys dostal Kolobanovku tak těch 5 posledních zabít nemusíš, stačí když zbydou a ty vyhraješ capnutím nebo uplynutím času při obraně (takhle jsem ji získal já), zvláštní, že tu druhou jsem získal za podobné situace, ale byl jsem jen proti třem nemákům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak se mi podarila opet skvela hra. Tentokrat jen 10 killu a zbyl jsem sam jen proti 4 tankum, ale i tak :)

 

 

Vítězství!

Bitva: Útesy (Cliff) 22. října 2012 15:30:10

Vozidlo: M4 Sherman

Získáno zkušeností: 2 403

Získáno kreditů: 89 430

Úspěchy v bitvě: Poolova medaile, De Laglandova medaile, Válečník, Útočník, Obránce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Karélie 23. října 2012 8:45:53

Vozidlo: PzKpfw IV

Získáno zkušeností: 2 216 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 48 480

Úspěchy v bitvě: Válečník, Vzorný tankista: Hrdina

 

1977 damage (s houfnicí na 9 zásahů). Rozhodně Pz IV prodávat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhrát s těma malejma artynkama v low tier bitvách je těžší jak s velkou arty v T10 bitvě. Ať dělam co dělam, tak po půl minutě je rozhodnuto... Dnes se povedlo tohle:

Zbyl jsem sám proti 2 tankům a 2 arty, o jedný arty jsem věděl, toho jsem sundal rychle... jeden tank capoval, měl už ode mě ubráno, tak jsem jel pomalu na cap a furt jsem tam mířil.. sundal jsem ho aniž by stihnul otočit věž. Pak jsem to zaparkoval vedle jeho mrtvoly a začal capovat, najeli na mě ale oba najednou. Tady jsem to asi špatně vyhodnotil, chtěl jsem se zbait první ty arty, měla ubráno a šla na ránu, ale musel jsem vyject zpoza krytu... Chytnul jsem 2 rány od toho posledního než jsem zajel za mrtvolu jednoho tanku, pak dvakrát trefil ten tank přede mnou a pak už mě dorazil... Nevim, jestli to šlo zahrát líp, měl jsem 2 poslední náboje a ten pz38na měl plný hp.

jgjp6e.jpg

35mjki0.jpg

 

 

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5500 dmg, 8 kilů a přesto prohra....zase jsem vyfasoval tým z jedličkárny :Smile_sad:

 

Porážka

Bitva: Westfield 24. října 2012 22:46:54

Vozidlo: Objekt 704

Získáno zkušeností: 943

Získáno kreditů: 50 737

Úspěchy v bitvě: Radley-Waltersova medaile, Pascucciova medaile, Válečník, Rozparovač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Doly 25. října 2012 11:37:32

Vozidlo: PzKpfw VI Tiger (P)

Získáno zkušeností: 2 462 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 31 523

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Vzorný tankista: I. třídy

 

Zadek mi na kopečku kryl JPanther a spolu jsme zadrželi 7 enemáků. Už ho mám v topu a je to nezmar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...