Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

To je jako nějaká ujetá akce? Dělat rotu desítek s tierem 2 a tím něvo vyhrát? Nějak to nechápu ale jestli to tak je, tak to radši teď nehrát protože tam bude plno malých tierů v desítkových bitvách?

Klasika demence nic víc.Jedna bitva ze stovek neúspěšných.Asi si zvyšuje ego.Doufám,že takové hráče v bitvě nepotkám.Zkusíme ignor list. :biggrin:

 

 

P.S.jinak krásný výsledek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika demence nic víc.Jedna bitva ze stovek neúspěšných.Asi si zvyšuje ego.Doufám,že takové hráče v bitvě nepotkám.Zkusíme ignor list. :biggrin:

 

 

P.S.jinak krásný výsledek

Tak samozřejmě že takhle běžně nehraji, dal jsem si to jen z legrace 2x, první hru mě sundal jeden idiot z vlastních a druhá dopadla takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozřejmě že takhle běžně nehraji, dal jsem si to jen z legrace 2x, první hru mě sundal jeden idiot z vlastních a druhá dopadla takhle.

Bohužel někteří hráči takhle hrají běžně.Jak jsem psal výsledek super.Jestli si mám vybrat raději budu mít v týmu tier X než tier II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ta BT-2 v dobrých rukou je pořád lepší než nějaký ,,scout" co neví jak na to.

Když myslíš rozhodně bych v týmu chtěl mít tier X než tier II. BT-2 super scout na mapy typu himmelsdorf a spol.Chci říct tahat tier II mezi tiery X mi přijde hloupost a mě to kazí hru.KONEC

P.S.už se ani nedivím proč je ve hře tolik podobných čet když to tu čtu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ta BT-2 v dobrých rukou je pořád lepší než nějaká osmička co se jde utopit, kvůli špatný šanci na výhru.

P.S.pár dní dozadu sem sestřelil našeho t1 cunningham v X. tier bitvě, dostal sem "výchovnej" pohlavek za 1150 od jeho kamaráda v JgE100 (pokuta 5000, kompenzace 3000 :smile: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když myslíš rozhodně bych v týmu chtěl mít tier X než tier II. BT-2 super scout na mapy typu himmelsdorf a spol.Chci říct tahat tier II mezi tiery X mi přijde hloupost a mě to kazí hru.KONEC

P.S.už se ani nedivím proč je ve hře tolik podobných čet když to tu čtu

Jasně, je to nesmysl. Tohle byla jedna z tisíce bitev, která zrovna vyšla. Ale někdo to může brát jako způsob jak uspět v té soutěži co zrovna probíhá. Já to nepraktikuji a taky to nemám rád, ale zrovna v tomto případě byl užitečnější než většina scoutů co potkávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozřejmě že takhle běžně nehraji, dal jsem si to jen z legrace 2x, první hru mě sundal jeden idiot z vlastních a druhá dopadla takhle.

Ten idiot byl velmi moudrý idiot. Já bych to udělal taky. Střílím tyhle čety hned, jak vylezou z kruhu, takže máš kliku, že ses vůbec dostal k nějaké činnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten idiot byl velmi moudrý idiot. Já bych to udělal taky. Střílím tyhle čety hned, jak vylezou z kruhu, takže máš kliku, že ses vůbec dostal k nějaké činnosti.

Na tom není nic moudrého, sice v té bitvě nemám být , ale i tak pořád můžu něco nasvítit, ale když mě někdo z vlastních sundá je moje účinnost nula, takže je to stejná debilita ho sundat jako do té hry lézt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom není nic moudrého, sice v té bitvě nemám být , ale i tak pořád můžu něco nasvítit, ale když mě někdo z vlastních sundá je moje účinnost nula, takže je to stejná debilita ho sundat jako do té hry lézt.

Jenže taková situace se stane na 99,99% pouze proto, že to spáchá banda debílků a střela do něho je pak výchovným pohlavkem. Nikdo nemůže vědět, že si tu zrovna nějaký dobrý hráč zkouší nějaké hovadiny. Mimochodem hovadiny to jsou u lamky i u skillera a akorát je škoda zabít skillera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže taková situace se stane na 99,99% pouze proto, že to spáchá banda debílků a střela do něho je pak výchovným pohlavkem. Nikdo nemůže vědět, že si tu zrovna nějaký dobrý hráč zkouší nějaké hovadiny. Mimochodem hovadiny to jsou u lamky i u skillera a akorát je škoda zabít skillera.

Tak to už bys potom mohl začít střílet i kempící medka a lehké tanky v základně a podpobně, abys je "vychoval". Střílení do vlastních prostě je blbost, pokud teda nevytlačuje, neblokuje a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to už bys potom mohl začít střílet i kempící medka a lehké tanky v základně a podpobně, abys je "vychoval". Střílení do vlastních prostě je blbost, pokud teda nevytlačuje, neblokuje a podobně.

Střílet tier 2 v četě tieru 10 blbost není !!! Je to nutnost !!! Pokud  1 x ze 100 případů to budeš ty, tak je to sice chyba ale nikoliv tak velká. Ten tier 2 tam podle mých zkušeností totiž nedělá nic !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zůstali 4 a já s 200 HP a ping létal 80 až 400 nervy tekly,no naštěstí poslední matilda mě nedokázala probít..zbylo mi cca 8 HP   :tongue:   chudák na capu podlehl goldové smršti(bo stejně nebyly náboje,poslední výstřel byl klasickým AP do zadnice :tongue:  Prostě bitva typu vyhraj si sám,my na tebe se.....

806caf271bd445d3c02a5ee24907e91e.jpg

ac852a84d1dd0f12848ff75b6ab4b902.jpg

97c38497ea8de4f9ade4f7024f8ef252.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...