Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Tohle je trošku starší,ale snad vás to pobaví.

 

Vítězství  : Jižní pobřeží
Získáno zkušeností:  2791
Získáno kreditů : 42 918
Úspěchy v bitvě:  Orlíkova medaile,Obránce,Odstřelovač
 
 
 
Vítězství  : Doly
Získáno zkušeností:  2635
Získáno kreditů  42 301
Úspěchy v bitvě  Válečník
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, taky se pochlubím, sám proti arty, ISU na ránu, T28 proto 800 HP, Tiger 550 HP a TIGER II 1000 HP!!! Na konci jsem nabil goldy, protože jsem měl jen 7% života a chtěl mít jistotu....

 

 Vítězství!
Jižní pobřeží (South Coast)
14. června 2013 12:00:22
 Indien-Panzer
 :  4 910   (  x2)     63 775  
 Úspěchy v bitvě Kolobanova medaile, Válečník, Odstřelovač, Sparťan, Vzorný tankista: Hrdina
 
Opravy:    -12 370          
Munice:    -82 255          
Celkem:    -30 850    

 

44shot_291.jpg

 

95shot_292.jpg

 

37shot_293.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, poctivě vystřílenej Kolobanov je hodně cenná medaile. Holt nevýhoda platoonů, obvykle jsme poslední přeživší dva-tři a to se to pak sbírá blbě :-)

Souhlasím.Já měl bitvu s T14   11 killů a 7X medaile pokusím se najít replay ,ale myslím že ho už nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu, v dnešní době goldů je fakt těžký vidět poctivýho kolobana... Já měl kliku, dingl mě stock Tiger II, když jsem měl 7%, ale je pravda, že jsem s 20% života rozdal ještě přes 2k DMG, takže si toho fakt cením....

Bohužel dostupnost gold nábojů za kredity byla podle mě chyba.Já používám gold munici u T-50-2(prostřelím E100 i Mause!!!) a u T14 pokud mám prostřelit tier 6 a výš(T14 má špatnou průraznost) jinak ji nepoužívám,ale prachy na ni mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu, v dnešní době goldů je fakt těžký vidět poctivýho kolobana... Já měl kliku, dingl mě stock Tiger II, když jsem měl 7%, ale je pravda, že jsem s 20% života rozdal ještě přes 2k DMG, takže si toho fakt cením....

 

Parádní výsledek, congratz :-)

 

Na "indiána" se dost těším, bohužel ještě musím koupit 7. tier před ním a následně "indiána" vyexpit, z čehož mám tak trochu obavu, bo z Auf.Panthera (ano, na "indiána" jedu skrze již dříve hrané VK28.01) mám tak trošku strach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, poctivě vystřílenej Kolobanov je hodně cenná medaile. Holt nevýhoda platoonů, obvykle jsme poslední přeživší dva-tři a to se to pak sbírá blbě :-)

 

To je pravda, Kolobanova mám s Tigerem na El hallufu...

 

Jistě si dokážeš představit, jaká to byla bžunda... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hroznej masakr, Westfield a skoro žádný heavy tanky. Já jsem přemluvil naše TDčka a pár střeďáků, ať zaberou město. A v tu chvíli bylo rozhodnuto a šlo jen o lov splašený zvěře :-)

Na konci jsem necapoval jako ostatní, ale objel jsem si je na kopeček a do zad jim vystřílel 3 plný zásobníky :-D

xc0yzq.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu, v dnešní době goldů je fakt těžký vidět poctivýho kolobana... Já měl kliku, dingl mě stock Tiger II, když jsem měl 7%, ale je pravda, že jsem s 20% života rozdal ještě přes 2k DMG, takže si toho fakt cením....

A jaký je nepoctivý Kolobanov?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje druhá bitva s Leopardem 1!!!!! :D:D:D:D:D:D A hned jsem dostal hrdinu :D:D

Vítězství!
Bitva: Doly (Mines) 16. června 2013 18:32:58
Vozidlo: Leopard 1
Získáno zkušeností: 3 800 (x2 za první vítěznou bitvu dne)
Získáno kreditů: 94 042

Úspěchy v bitvě: Válečník, Ostrostřelec, Mistr dělostřelec, Vzorný tankista: Hrdina

6 killů, 7038 dmg! :D

h-8u3cmo1d.jpg

h-557q4zqa.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...