Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

No..   nechapu ze nepr. hetzer zacal capovat a sel afk nebo m to spadlo ? ani s goldama 99 pen jsem ho enmoh ze predu projet.. az na 2 mistech.. zbytek dojela arty bison :-D  su85b mi taky pomohla arty, zbytek sem dodelal ja  a to sli vsichni na me najednou..  zustal sem s bisonem posledni..   nepr arty se schovala takze nebyl 6 kill.

http://wotreplays.com/site/242728#siegfried_line-gordonramsay-b1

 

viEtjMd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty? Takova celebrita? To si delas srandu ne? Ja jsem totalni lama co hraje tuzku a s JagdTigerem dam ammorack minimalne jeden denne :Smile-izmena:

Nikdy! Skoro vůbec. Nepamatuju si, kdy naposled jsem někomu trefil náboje a on vybuchnul. Vůbec nechápu, jak to může někdo tak často trefovat. Už jenom fakt, že 80% nepřátel potkávám čelně a náboje jsou vzadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy! Skoro vůbec. Nepamatuju si, kdy naposled jsem někomu trefil náboje a on vybuchnul. Vůbec nechápu, jak to může někdo tak často trefovat. Už jenom fakt, že 80% nepřátel potkávám čelně a náboje jsou vzadu.

 

Tak ja nevim, obcas prece nekdo natoci vez na stranu nebo i jede bokem. Jako rikam, stava se mi to jen u JT s velkym kanonem. U KV5 se to nedeje :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...