Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Souhlasím, nejlepší by bylo, kdyby artyny na publicu vůbec nebyly...

Ještě nedávno bych ti tu napsal jak se pleteš a jak jsou arty důležitý. Teď musím jen souhlasit. Jakmile je jich víc jak 2, tak hru úplně ničí, dělaj ji hrozně statickou, totálně ničí zábavu na jistejch tankach a ani to hraní za ně neni zábava. Už skoro půl roku se mi v kasárnách válí vymazlená posádka pro M30/43 (nebo tak nějak) a pořád jsem se neodhodlal to koupit. Teď jsem prodal pětkovou žabí artynu a šestku kupovat taky neplánuju. Takže poslední arty co mi zbejvá je SU26, který po těch nerfech beru jen na 5x a střílím skoro jen goldy.

A to jsem byl takovej artynář :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes se mi s Objektem fakt neskutečně daří - kdyžtak sem zítra lupnu i replay.

 

Způsobenej dmg 8211

 

Vítězství!

Bitva: Murovanka 25. dubna 2013 22:33:34

Vozidlo: Objekt 268

Získáno zkušeností: 3 710 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 82 350

Úspěchy v bitvě: Válečník, Odstřelovač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Victory!

Map: Erlenberg

Date: 26. dubna 2013 8:51:22

Vehicle: SU-100

Exp: 1 164 + Credits: 28 403

Achievements: : Steel Wall, Top Gun, Defender, Spartan, Mastery Badge: "Ace Tanker"

 

Zasloužené ocenění. Banda trotlů v čele s IS, který furt jezdil se mnou, ale nebyl schopný ani základní spolupráce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství

Doly 26. dubna 2013 13:51:20

T-60

Získáno zkušeností: 2 904 (x2 za první vítěznou bitvu dne) Získáno kreditů 18 879

Úspěchy v bitvě Válečník, Útočník, Obránce, Ostrostřelec, Mistr dělostřelec, Vzorný tankista: Hrdina

 

Celkem: 18 879

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství

Doly 26. dubna 2013 13:51:20

T-60

Získáno zkušeností: 2 904 (x2 za první vítěznou bitvu dne) Získáno kreditů 18 879

Úspěchy v bitvě Válečník, Útočník, Obránce, Ostrostřelec, Mistr dělostřelec, Vzorný tankista: Hrdina

 

Celkem: 18 879

 

No to teda koukám. Mě se s tímhle strojem nedaří. Win už mi u něj klesl někam k hodnotě 27% a o tak skvělém výsledku si můžu nechat jen zdát.

Velká gratulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest BobSlocum

Úspěchy v bitvě: Fadinova medaile, Válečník

 

Fadinova medaile

Uděluje se za zničení posledního nepřátelského tanku posledním dělostřeleckým granátem (z výzbroje hráčova tanku). Tuto medaili nemůžete obdržet v bitvách: Klanové války.

 

shot162s.jpgshot163t.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teď se mi povedla hodně epická bitva..bylo to předem prohraný...nesmyslně sme capovali murovanku na střetnutí...les padl a chystali se na nás... špatně na nás najížděli a postupně všichni nepřátelé padli..T34 odrážela i to co neměla a moje dělo mělo svůj den :)..drželi sme cap asi v 5ti a nepřátelů bylo 2x tolik.

 

6K poškození

 

a pak že se nedá vydělávat bez premia :)

 

shot_002.jpg

 

shot_003.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Útesy 28. dubna 2013 17:38:46

Vozidlo: Type 59

Získáno zkušeností: 2 948 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 71 497

Úspěchy v bitvě: Radley-Waltersova medaile, Pascucciova medaile, Válečník

 

bez PU. 2600 dmg, 1500 nasvícením, 8x kill, a 53 cap bodů, páč sme vyhráli na cap

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...